Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-05-24, 09:13
23.04.06 Sevilla - FC Barcelona
Autor Wiadomość
Kendzior 
!

Piwa: 754/1371
Wysłany: 2006-05-13, 07:31  

Mecz typu trening więc wynik jest w tym momencie sprawą , mozenie do konca drugorzędną,ale naprawde presji nie ma. Zapewne będzie to pozegnanie Gabrysi bo na wystep w finale szans nie ma za wielkich. Tez jestem ciekaw co pokażą mlodzi zdolni.

Ekscytowac bedziemy sie zapewne tym co pokaze Maxi :)
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!
Postaw piwo autorowi tego posta

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-05-13, 09:48  

Decyzja wspaniala, mozna powiedziec ze zagraja wszyscy ktorzy czuja glod gry.

Xavi bedzie mial dodatkowe 90 minut meczowego klimatu, a Iniesta na pewno bedzie chcial udowodnic ze nie jest od niego gorszy. Pozegnania Gabriego i Larssona ciag dalszy, tylko mam wrazenie ze Rijkaard wystawiajac Szweda sugeruje iz final w '11' rozpocznie Giuly. Osobiscie mam nadzieje ze bedzie to Messi :]

Bardzo jestem ciekawy postawy mlodych, mam nadzieje ze dostana szanse.

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2006-05-13, 10:00  

dawno nie bylo takich kursow na Barce :)

1.73 - Sevilla

4.33 - Barca

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

Barca4ever 

Wysłany: 2006-05-13, 13:59  

Mister juz zaznaczyl, ze nieobecnosc Ludo w Sevilli nie oznacza ze Francuz zagra w Paryzu od pierwszej minuty. Ryjek musial wybrac kogos z dwojki Henka/Giuly, wybral Szweda, poniewaz to sa jego ostatnie chwile w Barcie a w dodatku jest mniej poddatny na kontuzje niz Giuly :)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-05-13, 14:47  

szykuja sie niezle baty, sevilla przeciez walczy o LM i zagra na maxa, a my tam jedziemy w mocno okrojonym skladzie. 2-1 dla gospodarzy

Nitro 

Piwa: 9/17
Wysłany: 2006-05-13, 23:01  

Ale hardcorowo do przerwy to wygląda!!!
Każdy zespół strzelił swoje bramki w 3 minuty. Do 15 minuty tempo senne i to raczej Barca nadawała ton gry. Potem sieknął wspaniale Alves i karny, którego nie było - Belletti trafił w piłke i ją wybił czubem buta! No, ale Ezquerro zachował się tak jak trzeba po podaniu Bellettiego (kolejna asysta w tym sezonie- niespodzianka in plus, bo przez jego (sezonu) większość spisywałem na straty akcje, w których miało miejsce dośrodkowanie Juliano). Gol wyrównujący też kuriozalny, bo Palop był źle ustawiony i dał sie przelobować, wybił piłkę na słupek i ta dostając dziwnej rotacji jednak ewidentnie znalazła się za linią bramkową. A gracze prawie zlinczowali sędziego. Sam jestem ciekaw, czy ta tendencja bramkowa się utrzyma, bo wynik mi szczerze mówiąc nie gra aż takiej roli w tym momencie. Wolę popatrzeć na wysiłki graczy rezerwowych i się przekonać, czy słusznie w koncepcji Ryjka sie znajdują na ławie. Na razie dzielnie walczą!

Cebi 

Piwa: 3/10
Wysłany: 2006-05-14, 00:14  

jak dla mnie swietnie zagrał ten francuz ludovic fajnie sie na niego patrzało jak skacze po boisku i wymachuje łapkami ogolnie mecz niezły xavi zagrał po profesorsku maxi całkiem niezle mnie tylko dziwi czemu ryj nie dał pograc pare minut jakims młodym 17/18 letnim piłkarzom a zabrał 22 letniego piłkarzyne i srednio rozgarnietego 20 latka

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-05-14, 10:17  

Ten cały Montanes po wejściu na boisko też starał się jak mógł i robił sporo zamieszania. Ogólnie mecz lajtowy. Zero przejmowania się wynikiem. Dużo bramek. Wystarczy. Szkoda, że nie skończyło się na 2:2, ale nic.

Alves do Barcy !! :P

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-05-14, 12:14  

Najbardziej rozbawił mnie komentarz tego ignoranta Orłowskiego - "no, rzut kahny ewidentny" i chwilę później "no, z jednej sthony thafił w piłkę ale..." i powinien dokończyć - "jestem niehefohmowalną miehdą!"

Mecz dopiero obejrzę, tak że się nie wypowiadam o jego przebiegu :P

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-05-14, 12:47  

mecz ogolnie smiechowy, obie druzyny wystapily w rezerwowych skladach i gdyby nie impotencja napastnikow to by sie skonczylo 5-5 :D :D

Na plus fenomenalna postawa Xaviego. Jego forma zaskoczyla chyba wszystkich. Zreszta statystyka 92% celnych podan mowi sama za siebie.

Dani Alves musi zagrac u nas. Gosc jest zajebisty

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi