Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-05-24, 09:13
23.04.06 Sevilla - FC Barcelona
Autor Wiadomość
Jamal King 
State of Trance

Piwa: 20/12
Wysłany: 2006-04-21, 10:17  23.04.06 Sevilla - FC Barcelona

Dzisiaj piatek, a chetnego do tematu nie widac ;)

Przed arcywaznym rewanzem w półfinale Ligi Mistrzów czeka nas spotkanie na Ramon Sanchez Pizjuan, z zajmujacą 6 miejsce w tabeli FC Sevilla.
Obie druzyny maja o co walczyc - FCB o punkty, ktore matematycznie zagwarantuja mistrza Hiszpania, a FCS o miejsce w Pucharze UEFA.

Ostatni mecz nasz przeciwnik zremisowal bezbramkowo na wyjezdzie z Deportivo La Coruna. Natomiast FCB wygrala u siebie, z polfinalista Ligi Mistrzow, Villarealem 1-0.

W ataku druzyny przeciwnej zagra nie kto inny jak nasz "gwiazdor", przebywajacy obecnie na wypozyczeniu, Javier Saviola, ktory jest drugim strzelcem zespolu.Na koncie tego pilkarza jest cale 6 goli !

Zwyciestwo nad jednokrotnym mistrzem Hiszpani i 3-krotnym zdobywca Pucharu Krola, przy stracie punktow goniacych nas rywali, zagwarantuje nam tytul :D

Moj typ:
0-1 Eto'o :gool:
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-21, 11:58  

3-0
:gool: Saviola

powinni zagrac glownie rezerwowi i z jednej strony przydalby sie jeden punkt zeby moc swietowac po cadiz, a z drugiej sevilla jeszcze moze powalczyc zeby wyprzedzic w tabeli real (musieliby stracic duzo punktow ale i przeciwnikow maja ciezkich w koncowce)

stawiam 1-1 gol - mvb

Voyteck 

Piwa: 545/288
Wysłany: 2006-04-21, 13:18  

Można powiedzieć pierwsza piłka meczowa (sezonowa), ale ja mam jednak nadzieję, że po tej kolejce tytułu jeszcze nie zdobędziemy. Wiadomo jaki mogłoby to mieć wpływ przed meczem z Milanem, a powtórki z rozrywki, tj. z '94r. nikt z nas nie chce.

Po drugie, jak już pisałem, z powodu czwartkowego meczu Sevilli na Schalke (0:0, niezły wynik na wyjazd) nie można meczu przełożyć na sobotę, więc mam nadzieję, że zagramy możliwie największą liczbą rezerwowych, nawet z Barçy B, jak Rodri. Szansę powinni dostać grywający ostatnio mało lub wcale Maxi, Gabri, Sylvinho, Motta, Ezquerro (jeśli będzie gotowy do gry, bo nie pamiętam, jak poważna jest jego kontuzja). Oczywiście na niektórych pozycjach nie ma takich opcji z powodu problemów kadrowych.

Wystawienie takiego składu powinno zresztą skutecznie oddalić obronę mistrzostwa na następną lub jeszcze dalszą kolejkę, co zresztą osobom wybierającym się na derby z Espanyolem uatrakcyjni pobyt prezentacją mistrzowskiego pucharu (następuje w pierwszym meczu domowym po zdobyciu tytułu).

W tych okolicznościach trudno wytypować wynik, ale powiem że zwycięstwo Barçy, a nawet remis będzie dla mnie zaskoczeniem.

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-04-21, 14:33  

Ja liczę na to że Barca zdobędzie tytuł w meczu z celtą :) (, ktory będzie rozgrywany 3 maja)lub w jakąś sobote,gdyż inaczej nie będe mógł świętować z 3 miejskimi cules mistrza do 4 rano a tego opuścić nie można.
Zatem 2:0 w teczuszkę grając z Jorquerą na bramce a reszta składu z Barca B i C :)

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-04-21, 14:39  

Barca B gra arcywazne mecze teraz bo walczy o awans do Segunda Division i w mojej opinii wara od nich ;p
Jest Gabri, Santi i inni gracze ktorzy zadziej wystepuja. Niech zagraja
A mistrzostwo niech zdobywaja za tydzoen z Cadizem na luzaka po wyeliminowaniu Milanu.
Mamy zle wspomnienia z meczami z Milanem tuz po zdobyciu mistrza :P

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-21, 14:42  

Chcialbym widziec sama rezerwe, ale znajac Ryja bedzie to niemozliwe.

Licze na remisik w niedziele, co przy zwyciestwie na Cadiz za tydzien daje nam mistrza przed wlasna publicznoscia :]

Moze Kłólik cos ukąsi.

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-04-21, 14:44  

... jesli Valencia zgubi punkcik :P

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-04-21, 14:47  

Jednak zmieniam zdanie co do wyniku:
Remis 2:2 oczywiście:
:gool: MAXI
:gool: MaXI!

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-04-21, 14:52  

Wydaje mi się, że Sevilla skupi się raczej na Pucharze UEFA. Nawet jeśli nie ukończą rozgrywek na 6. pozycji, to obecne rozgrywki Intertoto gwarantują awans do eliminacji UEFY po zaledwie jednym dwumeczu! (w przypadku Hiszpanii oczywiście).

Ryjek będzie miał 2 godziny na namysł, bo Valencia kończy swój mecz przed godziną 19.00, natomiast my zaczynamy o 21.00.

Ja stawiam na remis 2-2 po bramkach Ludo i samobójczej Palopa :lol2:

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-04-21, 15:26  

To pierwszy mecz od lat, jaki sobie przypominam, w którym remis Blaugrany ucieszy mnie bardziej niż zwycięstwo :D Chyba z wiadomych powodów.

1-1, 2-2, 3-3 et cetera. Coś takiego byłoby fajne. Ofkoz w maksymalnych rezerwach. Liczę na występ Maxiego przez większą część meczu. Powinien coś wreszcie strzelić w lidze jeśli dostanie więcej niż 45 minut (proszę nie czepiajcie się, po prostu mam takie silne przeczucie :) )

I to by było na tyle. A mistrz jak się odwlecze, to nie uciecze, co każdy z nas wie, więc lajt.

Halla

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-21, 16:08  

też bym nei chciał, żeby nasi świętowanie zaczęli przed rewanżem z milanem, chociaż kluiverta w ekipie nie ma, istnieje obawa, że świętowanie zaburzy nieco koncentrację przed meczem z włochami... ;)

remis w mocno rezerwowym składzie biorę w ciemno (mistrzostwa on nie daje, nawet przy porażce valenci) , przegrana w zupełnie rezerwowym zestawieniu też mnei nei zasmuci, nieco mądrzejśi będziemy po meczu valenci...

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-04-21, 23:31  

Trzy słowa: Oby nie wygrali ;)

jezzo 
od kwietnia liderzy

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2006-04-22, 01:51  

doszły mnie słuchy, że paru gości tutaj uwierzyło w moje teksty o Realnym liderze w maju... oczywiście miałem na myśli maj 2007, heh naiwniacy :]

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-04-22, 02:52  

Jezzo a dlaczego nie w tym.Przecież Real ma mistrzostwo w kieszeni. Cóż to jest odrobić 14 punktów w 5 meczach.Real tyle to by i w 4 nadrobił :]

Jeśli chodzi o meczyk w niedzielę,to sądzę,że będzie remis i podzielam Wasze obawy dotyczące ew. rozluźnienia po ew. tytule. Niby to są profesjonaliści,ale zwykli ludzie i po takim sukcesie w kolejnych meczach czasem bardzo trudno wyjść z opresji. W niedzielę remisik,w środę pogromik Milanu u będzie finalik :P

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-22, 10:17  

RaVeN napisał/a:

1-1, 2-2, 3-3 et cetera. Coś takiego byłoby fajne. Ofkoz w maksymalnych rezerwach.

Jesli bedzie gral VV to wole 0-0 i zdobycie przez niego trofeum Zamory :]

Jesli wystapi Jorquera to moze byc i 5-5.

Zeby tylko nikt sobie nic nie zrobil

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi