Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boberek
2015-03-26, 12:24
1/8 LM Barcelona - Manchester City (W) 1-2 & (D) 1-0
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1015/1796
Wysłany: 2015-02-23, 11:09  1/8 LM Barcelona - Manchester City (W) 1-2 & (D) 1-0

ROGRYWKI

1/8 FINAŁU LIGI MISTRZÓW

PORZEDNIE MECZE -SKROTY

Ostatnio zmieniony przez Boberek 2015-03-19, 16:16, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2015-02-23, 11:14  

Jak to się mówi: będzie, będzie się działo.

Gorycz porażki z Malagą już chyba przełknięta. Dobrze, że ten mecz LM już jutro, bo będzie można szybko wrócić do optymistycznych nastrojów po tym, jak przywieziemy zwycięstwo z Etihad. Messi, Ney i Suarez zrobią tam swoje. Dał nam przykład Bonaparte, jak zwyciężać mamy.

Wszystko wskazuje na to, że odprawimy City z kwitkiem.

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2015-02-23, 11:36  

Lucho grać będzie chyba z Milczesterem City bo od porażki z Malagą niby z piłkarzami nie rozmawia. Czyżby kolejne niekonwencjonalne metody naszego mistera? Mam nadzieję, że chociaż o taktyce coś tam powie piłkarzom przed wejściem na boisko. Liczę, że Malaga to był wypadek przy pracy i wywieziemy skromne zwycięstwo/bramkowy remis.

Schumack 

Piwa: 223/380
Wysłany: 2015-02-23, 12:09  

chaos napisał/a:

Wszystko wskazuje na to, że odprawimy City z kwitkiem.

Co konkretnie? :D wygląda na to, że będzie ciężej niż rok temu. Taki wujek demichelis zacznie na ławie i nie dostaniemy karnego z dupy.

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-02-23, 12:32  

Gorzka ironia to była z mojej strony :D

Ale drużyny angielskie dostają regularny oklep od hiszpanskich, więc tym razem nie może być inaczej ;) Muszą odpokutować za tę Malagę, nie odpuszczę im :P

Voyteck 

Piwa: 543/284
Wysłany: 2015-02-23, 22:35  

Nie odpokutować, a zadośćuczynić!

Mecze z drużynami, które nie stawiają Solarisa na 20 metrze z reguły idą nam nieźle, nawet gdy u rywala jest sporo jakości. Ja jestem dobrej myśli, co do dwumeczu. Wtopa z Malagą spowoduje przynajmniej, że będziemy się bardziej emocjonować od pierwszych minut, bo przed weekendem wydawało się, że ma na nas nas bata. Nawet wyjazdy graliśmy fenomenalnie, jak w Madrycie i Bilbao. Przed Malagą nastroje były "dawać już to City, rozklepiemy ich", a teraz "hmm, to był tylko wypadek przy pracy. Tak to musiał być wypadek przy pracy. Przecież Lucho już to ogarnął. Przecież już nie jest leczem... Nie jest, prawda? Hej, Lucho już nie jest Leczem?!"

Jutro się wyjaśni.

gelex 
CatMorderca

Piwa: 567/330
Wysłany: 2015-02-24, 07:37  

City ma piłkarzy do gry szybkich kontr. Mogą stać przed własną bramką i czekać... Ale mają też trenera, który te kontry może ogarnąć. Nie spodziewam się otwartego meczu z ich strony. Myślę, że wynieśli naukę z ostatniego dwumeczu.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2015-02-24, 10:35  

Czasem wydaje mi się, że wszystkie drużyny świata mają piłkarzy do szybkich kontr :]

Wątpię natomiast, aby Pelle nagle się zmienił, to raczej wciąż ten sam typ co zawsze.

Wpierdolu się nie spodziewam, ale powinniśmy City przejść bez jakichś dramatycznych problemów. Dziś dobrze by było strzelić ze dwie bramki i nie interesuje mnie, że Maladze nie strzeliliśmy ani jednej, nie uważam, aby nasz ostatni mecz miał być jakąś wyrocznią.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2015-02-24, 10:51  

Pelle przeciez zawsze byl futboowym romantykiem. On nie pozwoli, aby jego zespol sie cofnal. Dlatego City pewnie bedzie grac otwarty futbol, co powinnismy wykorzystac.

Pewnie pierwsze 10 minut na nas siada z pressingiem, potem stopniowo powinni puchnac.
nie wiem jak tu.

wakabayashi 

Piwa: 431/572
Wysłany: 2015-02-24, 13:16  

Ja spodziewam sie 5-6 goli w tym 3-4 w naszym wykonaniu. Uwazam, ze to beda pazie do bicia, jesli tylko nasza druzyna wyjdzie z nastawieniem jakie prezentowala przed malaga.

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-02-24, 23:11  

No to wiemy, że wyrocznią Malaga nie była, Pelle dalej nie umie z nami grać, a Barca na wyjeździe klasycznie zostawia niedosyt w LM.

Wielkie pochwały dla Leosia, Ivana i Luisa za ten mecz - to są główni autorzy tej wygranej.

W rewanżu Leo sam zalatwi sprawę w zadośuczynieniu za tego karnego.

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 271/693
Wysłany: 2015-02-24, 23:27  

I piketona ktory zagral chyba najlepszy mecz w sezonie

Edit:
@czupak - maszcze z kolei najslabszy na placu z naszych
Ostatnio zmieniony przez Jerry P 2015-02-24, 23:32, w całości zmieniany 1 raz  

Schumack 

Piwa: 223/380
Wysłany: 2015-02-24, 23:30  

Jak piqueton najlepszy to mascherano kolejny raz pokazal w tym sezonie, ze Panu Bartrze moze wiazac buty i w meczach na tym szczeblu nie powinien grac w pierszym.

Leczo pewnie nigdy do tego nie dojdzie, ale wyboru tuz tuz. :)

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-02-24, 23:31  

Racja, trochę go nie doceniam, ale bardzo długo strasznie irytował, więc musi sporo jeszcze dać od siebie, żebym mu zapomniał tę chujnię :P

Natomiast Masche powinien odpocząć, a Bartra dostać kilka występów i wbić na stałe do 11 - tylko co z tego, jak Lucho tego nie ogarnia.

Dobrze, ze atak nam zatrybil, bo w defensywie to wyglada gorzej niz na poczatku sezonu, ale to wina decyzji Leczo.

Boberek 

Piwa: 1015/1796
Wysłany: 2015-02-24, 23:49  

Ech...i coz to napisac 1-2 na wyjezdzie to wciaz dobry wynik ale szkoda ze odpuscilismy w przodzie po przerwie i dalismy tak mocno dojsc do glosu City ...Bo jeszcze jedna bramka dla nas to bylo by juz pozamiatane jesli chodzi o awans . A tak wciaz zostawiamy im jednak "leciutenko uchylona furtke" do awansu.

Ciekaw jestem czy sam Leo odpusći lub ktokolwiek inny (napewno nie leczo) namowi go zeby odpusćił wykonywanie karnych na rzecz chociazby Ney-a lub Luisa... :buja w oblokach:

Swoja droga nie dosc ze karny to jeszcze Leo dobitke karnego tez niezle przekombinowal...dobitka nogą to bylby pewny gol....

Odnosnie zachowania Alby to tylko podpisuje sie pod tym co napisał juz Chaos w temacie o nim :lanie:

:brawo: gryzoń :brawo: Tak myslalem ze to moze byc jego mecz

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi