Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ese chaval nos retirará a nosotros dos
Guardiola do Xaviego
o Iniescie
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boberek
2015-03-03, 11:46
FCB w La Liga [Luty]
Autor Wiadomość
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2015-02-08, 09:34  

Bilbao nie zachwyca jak w tamtym sezonie, ostatnie piec meczow to trzy porazki, jeden remis i jedna wygrana. Jedyne co w tym meczu za nimi przemawia to ich stadion. No ale trzeba miec nadzieje, ze nasz napad sobie tym glowy nie zaprzata i zrobia co trzeba. Gonic mierde! :zolwik2:
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2015-02-08, 11:43  

Jakoś często tak bywa że akurat w meczu z nami drużyny ze słabym bilansem poprawiają swoje wyniki. A że mecze z Athletic nie są meczami przyjaźni, obawiam się zs znów nie wykorzystamy potknięcia realu.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2015-02-08, 11:56  

Luty to będzie miesiąc, w którym weźmiemy szturmem 1 miejsce w lidze :lol:

Jeśli dziś wywalczymy 3 punkty, o które bedzie cholernie ciężko, to potem mamy całkiem niezły kalendarz, natomiast mierda jest w rozsypce i nie wiadomo, kiedy się podniosą. Poza tym mają na przełomie luty/marzec Villarreal u siebie, a to może skonczyc sie różnie. W tym samym terminie Atleti jedzie do Sevilli.

Co dzisiejszego spotkania, to mimo slabej dyspozycji Bilbao w tym sezonie, to są zawsze mecze o specjalnym charakterze. Nie leży nam ten wyjazd, Baskowie są zawsze dodatkowo zmobilizowani, więc będzie dzis pewnie walka do końca. Liczę jednak, że ostatnie mecze to nie był jednorazowy przebłysk, a początek dłuższej tendencji zwyżkowej w naszej grze. Ostatnie wyniki napawają optymizmem, o którym Nowy Rok nikt nie był w stanie pomyśleć (i to nie ze względu na posylwestrowego kaca), ale co mnie najbardziej ucieszyło, to mądrość i opanowanie w grze naszych zawodników. Z Atletico na Calderon był tego znakomity przykład - rzuciły się na nas te zwierzęta Cholo jakby niekarmione od miesiecy, ale potrafilismy mądrze bronic i skutecznie punktować. Nie dalismy sie prowokować, robiliśmy to, co należy, żeby wyjść zwycięsko. W obliczu wczorajszego blamaży mierdy na Calderon, zrobiliśmy kosmiczne wyniki. Bardzo podobnie było z Villarreal - bardzo nieszczęśliwie stracone bramki, które jednak nie podcięły nam skrzydeł i strzelilismy 3 bramki drużynie, która nie straciła ich od kilku miesięcy.

Oczekuję dziś powtórki tego meczu - dobra forma + jasny plan w głowach zawodników realizowany z zabójczą dokładnością = 3 punkty zdobyte na San Mames i już tylko punkt straty do Realu. Wtedy zrobi się naprawdę gorąco. To świetnie, bo luty jakiś taki wyjątkowo zimny od początku ;)

Benio 

Piwa: 50/64
Wysłany: 2015-02-08, 12:42  

Ja liczę dzisiaj po cichu na jakieś przełamanie Suareza. Przydałby mu się dobry mecz z bramką na koncie, albo dwoma. No i na pewno ważna będzie dyspozycja środka pola, chciałbym zobaczyć Rakitica i Rafinhe razem. Vamos! :flaga:

http://www.youtube.com/watch?v=sIwHsMMkNe4

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2015-02-08, 14:27  

chaos napisał/a:
strzelilismy 3 bramki drużynie, która nie straciła ich od kilku miesięcy.

Jozin nie pierdol, w samym styczniu stracili chyba ze 3 albo 4 (remisy z malaga i elche), wiec juz sie tak nie podniecaj. Biziareal to druzyna z ktora trzeba wygrac i koniec. Punkty to mozemy tracic z realem albo atletico, reszta to frajerzy ktorych trzeba golic. Dlatego jakies serie, magiczne stadiony na ktorych nam nie idzie, do mnie nie przemawiaja, jak chcesz zdobyc tytul to lejesz wszystkich jak popadnie. Na to samo licze na san mames. Z reszta to nie jest ten sam zespol co przez ostatnie 2-3 lata, przeciez oni potrafili przepierdolic z elche u siebie! Normalnie jedziemy, spuszczamy wpierdol i wracamy :)

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-02-08, 14:34  

Pisałem o 3 bramkach w jednym meczu.

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2015-02-08, 15:21  

:lol2:

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-02-08, 23:06  

Do pewnego momentu mecz na styku, nawet przy naszym 2-0, nie mówiąc o 2-1.
Ale znowu - świetnie odpowiadamy na stracone bramki, mądrze gramy kontry i jesteśmy skuteczni, kiedy trzeba.

Choć ogólnie lepsza skuteczność Neymara mogła pogrążyć Athletic.

Oprócz niepewnego w 1 polowie Mathieu i elektrycznego w drugiej połowie Alvesa, wszystkim należą się pochwały. Bravo co prawda dał sobie strzelić po krótkim, ale wcześniej kilka świetnych interwencji.

Brawo, brawo, brawo. Wielka Barca wraca i znowu wyczekuje się naszego meczu, żeby z przyjemnością i łapczywością oglądać naszą grę.

Och, Leczo, co tu z Tobą teraz począć... ;)

Krystianooo 

Piwa: 178/211
Wysłany: 2015-02-09, 09:32  

Póki co nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków, nigdy nie wiadomo kiedy Leczo odpierdoli znowu jakiś sabotaż na tej drużynie :D
Na dzis dzień Barcelone LE fizycznie wygląda najlepiej od 3 lat ... i tylko powstaje pytanie czy aby nie za wcześnie osiągnęli taką formę... no chyba ze to jeszcze nie jest maks w co ciężko jest mi uwierzyć :D
Do pełni szczęścia brakuje mi Bartry w pierwszym składzie ( nie oszukujmy się palacz zawodnikiem jest gorszym )

Najbardziej wkurwiony z obecnych wyników musi być Bartomeu :D biedny sam nie wierzył w ten projekt i chciał się bronić wcześniejszymi wyborami a tu taki zonk :D żeby sie jeszcze nie okazało ze wybory przeniosą na ostatnią kolejkę ligową u siebie kiedy będa realne szanse na mistrza :D

wakabayashi 

Piwa: 431/572
Wysłany: 2015-02-09, 10:13  

Jedno tylko smuci. Wszyscy zanotowali znaczący progres, nawet ten Suarez miewa częstsze przebłyski, ale od niego w tym sezonie jeszcze cudów na kiju nie wymagam po takim rozbracie z piłką, ale ten Iniesta? Wczoraj co prawda nie grał, ale w garść się wzięli Busquets, Alves, Rakitic, a on na co czeka? Aż Pogba przyjdzie i mu pokaże, że można go usadzić na dupie?

Krystianooo 

Piwa: 178/211
Wysłany: 2015-02-09, 11:03  

Iniesta w meczu z Villarealem też nie wyglądał źle :)

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2015-02-09, 15:59  

Ojej... Ma już gościu swoje lata. Są owszem jeszcze starsi, którzy nadal wspaniale grają, ale nie każdy taki jest, ale i tak da się wypalić wcześniej. Robi co może- widocznie więcej nie jest w stanie.

wakabayashi 

Piwa: 431/572
Wysłany: 2015-02-09, 23:10  

Pierdolenie. W tamtym sezonie też już wszyscy myśleli, że nie będzie w stanie grać lepiej i nagle nadszedł magiczny mecz na Sanchez Pizjuan w gigantycznych strugach deszczu, gdzie Andres poruszał się jak jebaniutki Jezus po wodzie. Od tamtej pory grał przez około półtora miesiąca nieprzerwanie na swoim dawnym poziomie po drodze prowadząc nas do zwycięstw z Realem i Man City.
To w nim gdzieś ciągle drzemie, tylko wybudzić to cholernie trudno.

Boberek 

Piwa: 1015/1796
Wysłany: 2015-02-14, 13:39  

ROZGRYWKI

21 KOLEJKA

SKLADY WG SPORT.ES
[img][/img]

Boberek 

Piwa: 1015/1796
Wysłany: 2015-02-19, 20:44  

ROZGRYWKI