Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boberek
2015-01-01, 21:37
FCB w La Liga [Grudzień]
Autor Wiadomość
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2014-12-14, 13:26  

Mefju napisał/a:
chaos napisał/a:
Może wzoruje się na innych "tęgich" umysłach, vide: Mourinho?

Za Portugalczykiem stoją wyniki, więc niech sobie gada co zechce.

No tak, fanboj Muła. Nie podysktujemy.

Z Romą to może trochę na wyrost, bo rzeczywiście Włosi jego pomysłu nie kupili i wynik był marny, ale pokazał wizję i przede wszystkim jaja, żeby to wprowadzić w Serie A. Odwaga i zdecydowanie we wprowadzaniu zmian.

U nas kompletnie o tym zapomniał. Ta obroża uciska i jego.

imerr, jakiego trenera ze światowego topu potrzebuje Barca? Nazwisko, ale takie możliwe do wpisania na listę płac, a nie zyczeniowe.

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2014-12-14, 13:26  

Po kilku miesiącach z Lucho nawet nie można stwierdzić, kiedy gramy najlepiej, bo następstwem dobrego meczu są rotacje i w sumie nie wiadomo, co jest wypracowane, a co jest dziełem przypadku. Kompletny brak logiki.

Widocznie łatwiej być piłkarzem z jajami niż trenerem z jajami. Żeby się nie okazało, że jedynym momentem Lucho trenera z jajami będzie dymisja, bo podejrzewam, że miernoty z zarządu jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa.

Schumack 

Piwa: 223/380

Wysłany: 2014-12-14, 13:36  

chaos napisał/a:
Mefju napisał/a:
chaos napisał/a:
Może wzoruje się na innych "tęgich" umysłach, vide: Mourinho?

Za Portugalczykiem stoją wyniki, więc niech sobie gada co zechce.

No tak, fanboj Muła. Nie podysktujemy.

Z Romą to może trochę na wyrost, bo rzeczywiście Włosi jego pomysłu nie kupili i wynik był marny, ale pokazał wizję i przede wszystkim jaja, żeby to wprowadzić w Serie A. Odwaga i zdecydowanie we wprowadzaniu zmian.

U nas kompletnie o tym zapomniał. Ta obroża uciska i jego.

imerr, jakiego trenera ze światowego topu potrzebuje Barca? Nazwisko, ale takie możliwe do wpisania na listę płac, a nie zyczeniowe.

Co to za belkot Choas :| Jaki fanboj? Mourinho chcesz do Leczo porownac?? Jose obok Guardioli i Carlo jest w absolutnym top3. Kim jest Leczo trener?

Poza Guardiola, ktory zapowiedzial, ze nie wroci to dla Barcelony kazde nazwisko jest mozliwe do wpisania na liste plac. Nawet Mourinho :] Klopp, Simeone you name it !!
Postaw piwo autorowi tego posta

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2014-12-14, 13:44  

Chyba się nie zrozumieliśmy.

Nawiązałem do Murinho, kiedy memphis wspomnial o Zubim zwalajacym na godziny gry niczym smutny portugalczyk za swojej kadencji w mierdzie.
A co do sedna w temacie tego pana, to mnie nigdy nie przekona opinia, że moze sobie robic czy mówić, co chce, bo stoją za nim wyniki. W tym klubie są inne wartości (a przynajmniej chcę w to wierzyc :( ).

Z cules jest naprawdę źle, skoro piszesz, że nawet Mourinho widzisz u nas... Klopp do Hiszpanii nie przyjdzie. Simeone? Niby nie ma argumentów przeciw, ale czy u nas wydusiłby 200% z zawodników, jak w Atleti?

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2014-12-14, 13:58  

chaos napisał/a:
Z cules jest naprawdę źle, skoro piszesz, że nawet Mourinho widzisz u nas...

Starszyś ode mnie, myślałem, że w pewnym wieku z piłkarskiego romantyzmu się wyrasta. Czyli jak, wracamy do okresu, w którym lepiej było ładnie przegrywać, niż brzydko wygrywać?

chaos napisał/a:

Ja bym tego tak nie nazwał. Ja bym to nazwał po prostu głupotą/ślepym podążaniem za czymś, ku meczu nie było najmniejszych szans na powodzenie. Przecież nie tak dawno każdy chciał grać, tak jak kiedyś grała Barcelona. Nie ważne czy to we Włoszech, we Francji czy Anglii. Ba, w Polsce pewnie też niejeden trener chciał żeby jego drużyna klepała sobie jak Duma Katalonii. I to, że przykładowo taki Smuda (wiem, z dupy przykład, ale staram sie pokazac głupotę LE) nie starał się grać 433, klepiąc z pierwszej piłki znaczy, że nie ma jaj? Nie, to znaczy mniej więcej tyle, że chłop zdawał sobie sprawę, że nie miał wystarczającej siły wykonawczej, aby tak grać (czyt. zawodników).

Niby w takiej Romie powinno byc więcej zawodników, którzy MOGLIBY grać jak zawodnicy z Barcelony, ale mimo to nic z tego nie wyszło. To znaczy, że LE pokazał jaja, ale nie wyszło? Nie. To znaczy, że LE nie dostosował się do ligi i do zawodników, których zastał w klubie. Z klapkami na oczach, od pierwszego do ostatniego dnia w klubie, chciał zbudować druga Barcelone w Rzymie.
nie wiem jak tu.

riddler 

Piwa: 113/94
Wysłany: 2014-12-14, 14:41  

Gdzie romantyzm, a gdzie Mourinho. Portugalski śmieć był juz spalony przed etapem w mierdzie, a to co odpierdolił w Madrycie sparawia, ze na milion zawodowych trenerów jest on jedynym, który powinien mieć zakaz wstępu na Camp Nou.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
CnK
wakabayashi 

Piwa: 431/572
Wysłany: 2014-12-14, 16:39  

"Starszyś ode mnie, myślałem, że w pewnym wieku z piłkarskiego romantyzmu się wyrasta."

to raczej kwestia zepsucia. ciebie to szybciej dopadlo.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2014-12-14, 16:40  

Aha. Czyli generalnie Mourinho>LE, ale dla nas lepszym wyjsciem jest LE :] No to czekamy na kolejnych trenerow z dna barcelony. Koeman, de Boer przybywajcie.
nie wiem jak tu.

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2014-12-14, 17:00  

Mefju, nawet gdyby Mourinho gwarantowal 10 sezonow takiej gry i takich wynikow, jak Pep to mysle, ze z 80% kibicow Barcy nie obejrzaloby zadnego meczu pod jego wodza :]

Schumack 

Piwa: 223/380

Wysłany: 2014-12-14, 17:13  

cule logika...

Barcelona Sandro, Bartru Zubiego nie tylko nie ma zadnych wartosci to jeszcze mosci panowie rozmontowali druzyne 6 pucharow, a wszyscy ogladaja mecze. Mourinho podczas pobytu w Madrycie nie tylko nie zdominowal Barcelony to jeszcze pokornie przyjal Manite. W czym niby jest gorszy od 3 swietej? Bo na pilce to zna sie kilka razy lepiej.

Nie wyobrazam sobie, ze ktos by nie ogladal meczow Barki bo trenerem jest Mourinho :|

Tego problemu nie bedziemy mieli, a szkoda bo byloby ciekawe :D Polscy cules zawsze badziej radykalni niz Ci katalonscy!!

chaos napisał/a:
Simeone? Niby nie ma argumentów przeciw, ale czy u nas wydusiłby 200% z zawodników, jak w Atleti?

Nie musi wyciskac 200%. Wystarczy, ze wycisnie 100% i da finalny sygnal do wypierdolenia celebrytow: pique alves pedro.A Inieste i busiego posadzi na lawce. Jak w 11 beda grali pilkarze w najlepszej formie to bedzie duzo lepiej niz mamy to co za Leczo. Nasza gra nie moze wygladac inaczej skoro polowa wyjsciowego skladu to wypalone gwiazdy bez formy.

wakabayashi 

Piwa: 431/572
Wysłany: 2014-12-14, 17:25  

miejcie zesz troche morlanosci. czlowiek, ktory wkladal paluchy w oko naszemu trenerowi, deptal po glowie cesca, atakowal sedziow na parkingu po meczu, obrazal nas, oskarzal nas o kazde zlo na tym swiecie teraz sam mialby nas trenowac. jestescie zenujuacy..

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
kieła, wafel
Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2014-12-14, 19:59  

jedyny trener do wyciagniecia z gornej polki na ta chwile to klopp, reszta od bielsy zaczynajac po siemoene na mourinho konczac jest szczesliwa tam gdzie jest, wykonuje tam swietna robote, ma atmosfere w klubie, graczy takich o jakich marzyli, dobre pieniądze i zajebista przyszlosc. ostatnia rzecza o ktorej mysla ci panowie to odejscie do smutnej barcelony z banem transferowym, tylko dlatego ze jest ona barcelona.
dajcie sobie spokoj z szukaniem nowego trenera, luisa enrique nikt nie zwalnia.

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2014-12-14, 20:24  

Kilka kwestii.

Trochę nie dowierzam słowom osób widzących Mouła w naszym klubie. Facet deptał nasz klub na każdym kroku i teraz miałbym kibicować drużynie pod jego wodzą? W życiu. Poważnie, przestałbym oglądać Barcelonę dopóki ten czlowiek nie zniknałby z klubu. To, że obecna ekipa jest beznadziejna, nie oznacza, że mamy zamieniać dżumę na raka mózgu. Jest źle, Panowie, wiem to, ale trochę honoru zachowajmy.

Co do romantyzmu, to ja z niego nigdy nie wyrosnę, bo tak podchodzę do życia. Pragmatyzm jest ważny, ale zawsze przyprawiam sporą dawką romantyzmu.

I jeszcze sprawa trenerów. Problem nie leży w DNA Barcelony, bo to DNA mozna modyfikować i dostrajac tak, żeby ciagle bylo receptą na sukces. Chodzi wg mnie o co innego.
Pep wspominał, że po zmianie prezydenta Uszatek zaczal za czesto ingerować w jego pracę i decyzje. A Laporta dał mu wolną rękę. Tata też mówił, że nie do końca realizował swoją, autorska wizję i gdyby miał zostać trenerem jeszcze raz, to zrobiłby wszystko inaczej. To jedno. Dwa - nowy trener musi przyjść z jasną wizją i przede wszystkim świeżą, nieopartą na zawodnikach Pep Teamu. I do tego musi dostać wolna rękę. Z naszej perspektywy nie wiemy, na ile Bartomeu ingeruje w działania trenera, ale mam nieodparte wrażenie, że tam istnieje kółko wzajemnej adoracji i zmiany, które mogłyby tej drużynie przynieść sukcesy, są nie do zrobienia, póki kołko wzajemnej adoracji istnieje.

Klopp nie przyjdzie, ale to właśnie w nim widzę nadzieję. Jeśli dostałby władzę bez wpieprzania mu się w kompetencję, to z taką kadrą i budżetem zrobiłby nam kilka pucharów. Mocno w to wierzę, niestety bez szans.

green 

Piwa: 304/76
Wysłany: 2014-12-14, 21:11  

Bez paniki, jeden cykl się skończył, drugi się zacznie - na dobre dopiero po wyborach.
Muszą być też upadki.
Zostawcie LE w spokoju, niech próbuje, przy tym zarządzie nikt inny niczego lepszego nie zrobi.
Co do Mou - chyba niektórym się w głowach poj...
Przeżyłbym kilka lat bez oglądania takiej farsy, tak jak bez kupna koszulki z badziewiem z kataru na piersiach.
Całe szczęście, że nawet tak wybitny Zarząd nie posunąłby się tak daleko aby zatrudnić Muła, z katarem nie mam tej pewności, może przedłużą jeszcze przed wyborami, które zapewne będą w 2016 (niestety).

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2014-12-14, 22:31  

green napisał/a:
Bez paniki, jeden cykl się skończył, drugi się zacznie - na dobre dopiero po wyborach.
Muszą być też upadki.

Tych upadków to chyba musi być całkiem sporo...

green napisał/a:
Całe szczęście, że nawet tak wybitny Zarząd nie posunąłby się tak daleko aby zatrudnić Muła

Spokojnie, mówimy o ludziach, których może zatrzymać tylko własna niekompetencja ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi