Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boberek
2015-06-18, 11:27
Puchar Króla 2014/2015 -Temat zbiorczy!
Autor Wiadomość
Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2015-01-23, 21:14  

Nederlander napisał/a:
1:0 to swietny wynik, a obrona Barçy wygladala na tyle solidnie, ze wierze w nie wiecej niz 1 bramke stracona w Madrycie. A w ataku cos im wturlamy, Messi jest w niesamowitej formie, a coraz lepiej gra tez Iniesta.

Coś w tym jest, ale tylko piszę, że nie musi tak się zdarzyć. Jestem niepoprawnym optymistą i mam nadzieję na nie wiadomo jaki wynik, ale nie oszukujmy się_ Atletico to świetny zepół
Postaw piwo autorowi tego posta

Boberek 

Piwa: 1015/1796
Wysłany: 2015-01-28, 18:24  

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2015-01-28, 18:59  

Ciekawym, jak zagra Atletico od 1. minuty - czy od razu na nas siądą, czy znowu zamurują i będą czyhać na okazje.

Co wymyśli Simeone, żeby przejść dalej, bo to Barca jest zdecydowanie bliżej, patrząc na wynik 1 meczu, ale również formę ostatnich spotkań.

Fajnie, gdyby Suarez uciszył frente.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2015-01-28, 19:55  

Suarez to niech po prostu się trochę ogarnie bo jednak padaczy za bardzo momentami. Nie chodzi tutaj o uciszanie kogokolwiek bo i tak ma masę wsparcia nawet w najbardziej karykaturalnych momentach.

Jestem cierpliwy bo nie dość, że to jego pierwszy sezon (wielu klasowych zawodników miało ciężki pierwszy rok w Barcelonie) to jeszcze poprzedzony banem na grę, treningi i presją jeszcze większą niż zwykle.

Statystycznie nie wypada jakoś szczególnie źle bo dla mnie asysty są tak samo liczone jak bramki (wszak efekt dla zespołu ten sam), ale zbyt wiele ma póki co występów w których nie robi różnicy albo co gorsza robi różnicę in minus :D Tak być nie może, taki crack musi odcisnąć pozytywne piętno na grze zespołu a jak do tej pory mamy tylko przebłyski.

Także niech gra dobrze, solidnie i wystarczy. Same bramki powinny przyjść wraz z powrotem lepszej formy bo nie wierzę, że na co dzień ma problemy z przyjęciem piłki albo wykorzystywaniem setek.

Boberek 

Wysłany: 2015-01-28, 19:59  

Mam nadzieje ze przy braku w srodku Tiago i Godina bedziemy wjezdzac srodkiem w obrone Atletico jak w maslo...W ataku brak Koke . Jestem dobrej mysli !

Steve 

Piwa: 119/386
Wysłany: 2015-01-29, 01:45  

Spoiler:

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-01-29, 09:03  

No to na nas siedli :D

Masche okropnie wszedł w mecz - o co chodziło z tym crossem z obrony? :bredzisz:

Niesamowite, jaką dojrzałość i klasę wczoraj pokazalismy młokosom z Atleti. Materace z minuty na minutę coraz większe frustru, a w drugiej połowie już chłodna kalkulacja i zero ambicji czy walki. My nie daliśmy się wciągnąć w ten brudny styl prowokacji Simeone, tylko graliśmy w piłkę i szło nam wybornie. Leo dzieli i rządzi w środku, Neymar w ataku jest zabójczy, a Luis znowu asystuje i szuka sobie odpowiedniego miejsca i czasu. Spokojnie, znajdzie.

Dokładność, parcie naprzód, opanowanie - naprawdę ręce same składały się do oklasków :brawo:

Druga linia w końcu bardzo dobry mecz. Kontrola piłki, angażowanie się w ataku, prostopadłe piłki. Powoli zaczyna to trybić. Bardzo dobra zmiana Rafinhi - myślę, że do końca sezonu przejście z Iniesty na Rafę w podstawie musi się dokonać. Ten facet musi dostać zaufanie i poważną szansę.

Uff, emocje jeszcze trzymają. Pierwsza polowa był tak kompletna, że przypomina mi się nasz pamiętny mecz z Arsenalem w Londynie, kiedy była taka intensywność, że nie było czasu nawet sięgnąć po piwo :D

Świetny mecz, świetna Barcelona i świetny wynik ogólnie po 3 meczach z Atletico, obecnym mistrzem Hiszpanii i finalistą zeszłorocznej LM.

memphis 

Piwa: 237/301
Wysłany: 2015-01-29, 12:09  

Mecz świetny jak ktoś lubi chaos. Bardzo pozytywne jest natomiast to, że potrafiliśmy rozstrzygnąć mecz w dotąd niespotykany sposób. Przecież do niedawna Barcelona i kontratak to był oksymoron. Za czasów Guardioli w jakiejś części być może wynikało to z naszej siły - mogliśmy poczekać aż rywal się ustawi i dopiero zaaplikować gola. Za Taty i Tito takich urozmaiceń nie było. Do dzisiaj mam przed oczami Xaviego zatrzymującego się z piłką i odgrywającego do tyłu :P

Mecz dobry, ale dla mnie na pewno nie lepszy niż mecz ligowy. Atletico miało jednak swoje okazje, a my dosyć szczęśliwie wyrównywaliśmy (szczęśliwie, bo szybko). Tak jak Atletico zawsze było poukładane w obronie, tak wczoraj byłem mocno zdziwiony tym, co widziałem.

Trzy wygrane z rzędu z Atletico muszą robić wrażenie. To rywal z topu, a jeden z tych meczów graliśmy na wyjeździe. Piękna sprawa.
Śmiem twierdzić, że gdyby Real w tej swojej 20 meczowej passie grał trzy razy z Atletico, mógłby zapomnieć o jakimkolwiek rekordzie.

Niewątpliwie jesteśmy w formie, a jeszcze nie odpalił Suarez, Rakitić dopiero zaczyna pokazywać swoją jakość, a z Iniestą gramy w osłabieniu. Obyśmy tylko tę formę utrzymali. No chyba, że to dopiero wstęp :D

Blaugranka 

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2015-01-29, 12:25  

Ale, że Barca w styczniu tak gra to już ogóle to jest szok :wow:
Barca z kontry - drugi szok :)
A podobno kryzys jest, Enrique nie dogaduje się z Messim i w ogóle zwolnić go ;)

Trzy mecze z Atleti, trzy wygrane, w zeszłym sezonie to było niemożliwe wręcz ;) Bramki 7-3 :) cóż chcieć więcej. Teraz straty punktowej w dwóch meczach Realu ;)

Boberek 

Wysłany: 2015-02-11, 17:07  

Ronaldinho4ever 
Guardiola

Piwa: 2/23
Wysłany: 2015-02-12, 08:53  

Powinno być 4:0. Wiem, że wynik i tak świetny, ale błędy denerwują

chaos 
syn ulicy

Wysłany: 2015-02-12, 09:20  

Jesteśmy w kapitalnej formie. Przed rewanżem jestem spokojny i z niecierpliwością czekam na weryfikację z City.

Jeśli ich wyjaśnimy w takim samym stylu, to można będzie powiedzieć, że walczymy o najwyższe laury. Zresztą już 3 wygrane spotkania z Atleti mogą to sugerować.

Nawet Andrzej się wczoraj obudził i pokazywał, co znaczyło kiedys nazwisko Iniesta.

Trzeba też odnotować gest Messiego, który opisywałem szerzej w szałcie.

Jestem spokojny przed rewanżem.

Schumack 

Piwa: 223/380
Wysłany: 2015-02-12, 09:30  

Weryfikacja to juz byla kolego z Materacami. O city jestem spokojny, jak Ter Stegen nie dostanie takiej pizdy miedzy oczy jak wczoraj to bedzie sehr gut :D

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2015-02-12, 11:13  

fajny mamy okres 10 win in row zajebista gra itd, ale wiemy ze dzis jest fajnie a jutro moze byc niezla kupa, dlatego ciiiiiii.

z city nie mozna byc spokojnym o awans bo to dobra druzyna, najgorsza jaka moglismy wylosowac.
wroci sobie yaya ktory nie gral miesiac i bez ktorego wygladaja zupelnie inaczej, zadebiutuje sobie bony glodny gry, nie maja wiekszych urazow chyba ze kun sie znowu wczoraj polamal, takze beda grozni.
zawsze trzeba uwazac na druzyne ktora ma takiego kuna, jak to mowia klasyki ostatnimi czasy, dwumecz bedzie skomplikowany ;]

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2015-02-12, 11:29  

Marzec napisał/a:
fajny mamy okres 10 win in row

Chyba period.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
najt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi