Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Koszulki
Autor Wiadomość
baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-12, 10:16  Koszulki

nasze stroje na przyszly sezon wg elmundo

pierwszy komplet jak dla mnie genialny, pomarancz tez mi odpowiada, szkoda ze odpada interowka, bo zwezajace sie pasy bardzo mi przypadly do gustu

edited by imerr: temat powstał na skutek wydzielenie postów z tematu o Laporcie, dlatego fragmenty niektórych z nich odnoszą się do Rosella i naszego prezydenta :)
Ostatnio zmieniony przez imerr 2006-04-20, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-04-12, 10:28  

Ciekawe czy beda takie obcisle jak ta koszulka na Eto`o :) Ogolnie nie wygladaja zle :)

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-04-12, 10:32  

Pierwszy zestaw jak dla mnie boski, drugi natomiast jakies kufa wielkie nieporzumienie. Wracamy do czasow Van Gaala i kolonii holenderskiej? Zdaje sobie sprawe iz to dopiero spekulacje ale skad oni do cholery wzieli pomaranczowy? :mdleje:

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2006-04-12, 11:13  

Te koszulki na przyszły sezon są świetne. :jupi: Pierwszy komplet bardzo ładny, ciekaw jestem jak będą wyglądać na piłkarzach na żywo. :) pomarańczowy, też niczego sobie.

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-04-12, 11:30  

Tia, pierwszy komplet jest super. Juz wiem na 200% ze go kupie ;) Jesli rzeczywiscie tak bedzie wygladal.
Drugi i trzeci to bardziej na koszulki treningowe sie nadaja :P

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-12, 11:55  

pierwszy całkiem, całkiem, choć przyzwyczaiłem się do pasiaków, co by nie mówić o pozostałych to i tak się do nich przyzwyczaje tak jak do żarówek z obecnego sezonu...

w kwesti rossela, z mojego punktu widzenia robi z siebie największego dobrodzieja i poszkodowanego zarazem w całej sytuaacji, jedocześnie z laporty robi niewiadomo jakiego bandytę, fuera panie sandro... :] ;)

Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2006-04-12, 12:42  

Mi się nie podobają. Może jestem staroświecki, ale podobają mi się najbardziej klasyczne koszulki, tak jak w ubiegłym sezonie. Natomiast ten projekt nie jest niczym nowym, bo oprócz wspomnianych już koszulek na stulecie mieliśmy podobny design 2 razy w latach 90-tych.

Jakj na złość, nie umiem znaleźć zdjęcia tego drugiego projektu, ale była to koszulka z sezonu 97-98 na europejskie puchary. W niej zdobyliśmy Superpuchar Europy po meczach z Borrussią Dortmund (poszukam jeszcze).

EDIT:

Po drugie, kilka miesięcy temu widziałem zupełnie inny projekt koszulek na przyszły sezon, który był naprawdę świetny. Nie pamiętam czy był prezentowany przez Sport, czy przez Mundo, ale potwierdza to tylko, że trzeba na nie patrzeć z przymrużeniem oka, bo tak naprawdę nie sądzę, żeby pismaki którejkolwiek z katalońskich gazet znali tajemnicę, której co roku Nike dosyć dobrze strzeże.

Romek napisał/a:
Wracamy do czasow Van Gaala i kolonii holenderskiej? Zdaje sobie sprawe iz to dopiero spekulacje ale skad oni do cholery wzieli pomaranczowy? :mdleje:

Zanim ktokolwiek z nas usłyszał na dobre o van Gaalu (nie wspominając już o jego przyjściu do Barçy), Barcelona zdobyła Puchar Mistrzów właśnie w pomarańczowych strojach. ;)

Podsumowując - to, że obecna druga koszulka staje się w kolejnym sezonie trzecią to już norma. Do pomarańczowych się przyzwyczaję. Natomiast pierwszy komplet dla mnie kiepski. Ma być Barça, a nie Bologna! ;)
Ostatnio zmieniony przez Voyteck 2006-04-12, 12:47, w całości zmieniany 3 razy  

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-04-12, 12:44  

Wiem bo mam taka koszulke :) Choc bylem za maly by kibicowac na serio wtedy :P

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/382
Wysłany: 2006-04-12, 12:50  

danji napisał/a:
P.S. szkoda, że na koszulkach nie umieścili jeszcze reklam :]

w niusie napisali, ze srodek jest wlasnie przygotowany pod przyszla reklame, dlatego w przeciwienstwie do koszulek na stulecie, na ktorych nowa jest wzorowana, herb powedrowal na bok. Wspominaja tez, ze jest szykowany specjalny komplet na final LM. Jesli awansuje...

Tez czekam na ksiazke Rosella i na reakcje Laporty. Wlasnie podali do sadu jakiegos biedaka, za publicznie stwierdzenie, ze firma zajmujaca sie (kiepsko) murawa na Camp Nou nalezy do znajomego Laporty. Rewelacje Rosella pewnie tez zaoowcuja procesem :]

btw. dzisiaj UEFA podejmie decyzje o ukaraniu (albo nie) FCB za transparenty na meczu z Chelsea... Stadionu nam chyba nie zamkna :D

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-04-12, 13:23  

Pierwsze bylby zajebiste. Tylko tez zalezy jaki kolor bylby tego 'czerwonego'. Taki jak na zdjeciu ETo'o by byl fajny,,a nie jakeis fiolety etc. ;]

Drugie mi sie nie podobaja. Raz, ze pomaranczowy i kanarkowy to dosc podobne ;] Dwa, ze jak jeden jest bez pasow, drugi w dwa, tot rzeci powinien byc pasiasty :)

baixinho 

Wysłany: 2006-04-12, 13:29  

Voyteck napisał/a:

Po drugie, kilka miesięcy temu widziałem zupełnie inny projekt koszulek na przyszły sezon, który był naprawdę świetny. Nie pamiętam czy był prezentowany przez Sport, czy przez Mundo, ale potwierdza to tylko, że trzeba na nie patrzeć z przymrużeniem oka, bo tak naprawdę nie sądzę, żeby pismaki którejkolwiek z katalońskich gazet znali tajemnicę, której co roku Nike dosyć dobrze strzeże.

pewnie mowisz o tym co bylo na xtratime - moim zdaniem tamto bylo beznadziejne - dla zobrazowania niewtejemniczonym -pasy jak w obecnym sezonie + rekawy i kolnierzyk cos w stylu :

inna sprawa ze niejaki kuman gromoslaw juz jakis czas temu twierdzil ze wg jego inf pasy maja byc szerokie i drugie koszulki pomaranczowe a akurat jesli chodzi o koszulki to w duzej mierze jego informacje sie sprawdzaly

Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2006-04-12, 14:07  

Dokładnie o tym mówiłem :)

Cóż, tak to jest z gustami. Mi się akurat tamte spodobały, te znacznie mniej. Może uda mi się znaleźć tamten projekt na XT.

Do wszystkiego się i tak można przyzwyczaić. Np. na początku nie podobało mi się, że logo Nike "powędrowało do góry", teraz mi to w ogóle nie przeszkadza.

Jeśli już jesteśmy przy koszulkach - mój ulubiony design z wszystkich:

EDIT: Już mam. Taki projekt pojawił się kilka miesięcy temu. Moim skromnym zdaniem, dużo lepsze. Klasyczne, ale oryginalne:

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2006-04-12, 19:47  

Moim skromnym zdaniem koszulki są do d... Noo może nie od razu do d... ale mi się nie podobają :/
Najlepsze są typowe pasiaki! Fajne były też te:

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-12, 20:42  

pierwszy komplet boski, drugi tez.

Pomarancz przywoluje we mnie dobre wpomnienia i chyba kazdy Barcelonista powinien sobie ja kojarzyc z najwiekszym w historii klubu sukcesem

baixinho 

Wysłany: 2006-04-12, 20:54  

coz, jak widac kazdy ma inne upodobania. podejrzewam ze te koszulki wygladaja tak a nie inaczej ze wzgledu na sponsora - na takim wzorze jakakolwiek reklama bedzie wygladac znosniej niz na kilku waskich paskach

Odpowiedz do tematu