Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Hoy, manana y siempre
con el Barça en el corazon

Jose Mourinho
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-04-22, 17:38
FC Barcelona - Villarreal - 33 kolejka Primera Division
Autor Wiadomość
kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-04-15, 10:13  

A patrzcie co piszą o Maxim na Barca serwis link

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-04-15, 10:30  

Dobrze, że mialem możliwość oglądania wczorajszego spotkania, bo jeszcze bym uwierzył w to co napisał Sport (bo na BS tylko tłumaczą ;) ). :]
Postaw piwo autorowi tego posta

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-04-15, 11:45  

formel: fakt, moze i przesadzilem, ale bylem wczoraj mocno zdegustowany grą Deco, pisalem co mnie irytowalo, podobnie z reszta napisal budowlaniec. 'to jest ten ze besciak za ktora ja place taka fure pieniedzy?' :)

faktycznie moze sie okazac, ze zmiana pozycji Adresowi nie wyjdzie na dobre, ale ja w niego wierze. gra tak nieszablonowo, odwaznie, madrze i dokladnie, ze taki Kaka (z wczorajszego meczu) moze mu swiatecznie pomalowac jajka :lol:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-15, 12:07  

nie sadze zeby andresowi zmiana pozycji zaszkodzila - zauwazcie ze jak dotad grywal najczesciej tego najbardziej ofensywnego srodkowego pomocnika - to sprawialo ze mial rzadko pilke przy nodze a jak wiemy z nia czuje sie najlepiej :) teraz majac obok siebie mvb to on bedzie na siebie bral ciezar konstruowania akcji a asekurowac wszystko bedzie edmil. mysle ze we wtorek kazdy bardziej kumaty obserwator bedzie mial powody by zachwycac sie gra andresa. chyba ze ryjek wystawi motte..

kuryl 

Wysłany: 2006-04-15, 12:21  

Motta to moze wejsc co najwyzej za Bommela. nie da sie ukryc, ze z czworki srodkowych tylko Iniesta prezentuje zmysl rozgrywania. nie dopuszczam do siebie takiej mysli, ze Adres rozpocznie mecz na lawce rezerwowych.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-15, 13:00  

wlasnie o to mi chodzilo ze motta moze zagrac za mvb, tylko ze to calkowicie psuje moja koncepcje :D wtedy iniesta jest najbardziej z przodu, a pilke rozgrywaja motta i edmil czyli gra jest bezpieczna, ale wolna i bez blysku

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-04-15, 13:17  

I może to wcale by niebyło takie głupie, żeby grać wolno a w odpowiednim momencie oddać piłkę komu trzeba.Wiemy na jakim terenie zagramy, gdzie wszyscy będa przeciwko Nam. A taka gra może powoli usypiać przeciwników (może i kibiców) ale jeden zryw mógłby zmienić losy meczu.Tyle, że taka zasada będzie wtedy działac w dwie strony :|

Voyteck 

Piwa: 543/286
Wysłany: 2006-04-15, 13:20  

Myślę, że Andresowi nie będzie przeszkadzało, jeśli zagra bardziej z przodu. Fakt, ostatnio grywał jako najbardziej cofnięty pomocnik i kontruował akcje na swojej połowie lub niedaleko za linią, ale pokazał też nie raz, że potrafi też grać głębiej na połowie rywala i ciężko mu zabrać piłkę. Asekuracja ze strony Edmilsona może mu pozwolić na nieszablonowe zagrania, na które, jestem przekonany, go stać.

Deco rzeczywiście sprawia wrażenie ospałego, zmęczonego i nie zawsze grającego na 100%, ale i tak bardzo bym chciał, żeby jednak grał z Milanem. Myślę, że w rewanżu pokaże, że kiedy mecz jest o wysoką stawkę Deco rozwija skrzydła i w znacznej mierze nadaje ton gry Barçy. Nie przez przypadek był uznanwany za najważniejsze ogniwo zespołu w ubiegłym sezonie, a i w tym trudno było sobie wyobrazić skład bez niego.

Prawdę mówiąc - mając mistrzostwo w kieszeni i cały sezon w nogach - liga, puchary, reprezentacja - nie dziwię się, że komuś może się nie chcieć już dawać z siebie wszystkiego w meczach ligowych. Teraz ważna będzie rola Rijkaarda-motywatora, choć myślę, że przed dwumeczem z Milanem nikogo specjalnie motywować nie będzie trzeba. Mamy znakomitych zawodników, ale oprócz Deco właśnie, nikt z nich nie zdobył żadnego europejskiego trofeum. Kilku było już w półfinale, a Giuly nawet w finale. To samo w sobie jest już motywujące.

W czasach, kiedy Real i Chelsea kompletują skład niemal jedynie przepłaconymi pseudo-gwiazdami, Juve i Milan tradycyjnie skupują wszystkich najlepszych graczy Serie A, Arsenal często nie potrafi wystawić choć jednego Anglika w podstawowym składzie - wygrać Ligę Mistrzów grając regularnie z kilkoma wychowankami w składzie (Valdes, Puyol, Oleguer, Iniesta, wcześniej Xavi, Motta i Messi) i w dodatku ze stosunkowo młodym składem - to byłby spektakularny sukces!

beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-04-15, 13:40  

bardziej spektakularne jest wygrac lm dziadziami ktorzy graja w Milanie 20 lat i reszta staruchow,ktorych podtrzymuje przy zyciu milan lab

:)

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-15, 14:52  

tak jak wszyscy mysleli - mecz bez historii, ale przyblizajacy znacznie do mistrzostwa. Kontuzja Larssona stawia nas w dramatycznej sytuacji kadrowej, ale niespodziewanie dobrze wypadl Ludo. Moze to wlasnie gwiazda Francuza zablysnie najjasniej na San Siro.

Praktycznie na 90% mistrzostwo bedzie swietowane po meczu z Cadiz. Potrzebujemy 5 punktow, przy zwyciestwach Realu i Valencii. Nasi 'rywale' maja przeciwnikow niewymagajacych, wiec licze ze w tej kolejce sobie poradza. A w nastepnej pewnie zgubia jakies punkty, co nawet w przypadku remisu na Pinjuan czyni nas mistrzami 30.04 po zwyciestwie na Camp Nou.

Campeooooone campeoooooone ale ale aleeeee

aha, a valdes oczywiscie moze didzie buty czyscic :(

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-04-15, 19:23  

chba ole ole ole :P

Kuryl ja nie nabijam tylko mnie zdziwiło to ale ale ale
Ostatnio zmieniony przez kudlaty 2006-04-15, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  

kuryl 

Wysłany: 2006-04-15, 20:04  

chyba 'chyba' ? :P

kudlaty, przestaniesz nabijac?

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-04-16, 11:29  

nie czepiaj sie Kudłatego, rowniez uwazam, ze to bardzo intrygujace

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-16, 13:55  

wracając do samego meczu, eto'o kolejny raz pokazał jak potrafi tylko dobijać na pustą bramkę, podobnie jak Barca pokazała, że bez r10 nic nie znaczy... :]
swoją drogą idiotyzmem jest mieć pretensje czy zarzucać drużynie, że ma w składzie ronaldinho, eto'o czy kogoś innego... :głupek:

Voyteck 

Piwa: 543/286
Wysłany: 2006-04-17, 14:13  

beneras napisał/a:
bardziej spektakularne jest wygrac lm dziadziami ktorzy graja w Milanie 20 lat i reszta staruchow,ktorych podtrzymuje przy zyciu milan lab

:)

20 lat to tam grają tylko Maldini i Costacurta. Reszta dziadów potwierdza tylko moją teorię skupowaniu najlepszych graczy z innych włoskich klubów. :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi