Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-04-22, 16:38
FC Barcelona - Villarreal - 33 kolejka Primera Division
Autor Wiadomość
Voyteck 

Piwa: 544/284
Wysłany: 2006-04-14, 21:49  

Oglądałem tylko drugą połowę, więc tylko na jej podstawie piszę ten komentarz (widziałem też najciekawsze akcje z pierwszej połowy, ale po kilku akcjach nie ocenia się meczu i zawodników).

Pierwsze co mi się nasuwa - gdzie jest ten Oleguer, który jeszcze rok, dwa lata temu przyprawiał nas o kołatanie serca?! Obecnie nasz obrońca odbiera piłki niegorzej niż Puyol, mimo, że miał dosyć dużo roboty, bo większość akcji VCF szła naszą prawą stroną. Naprawdę, imponujące, jak ten piłkarz się rozwija.

Po drugie - znowu Iniesta. Dzieli i rządzi. Xavi może się poważnie obawiać walki o miejsce, czego nigdy byśmy nie przypuszczali :D A tak poważnie, to wróżę świetlaną przyszłość temu chłopakowi i liczę, że pojedzie na mistrzostwa świata (no przecież chyba nie jakiś maricon... ;) )

Po trzecie - nie jest to żadne odkrywcze stwierdzenie - ale na tle pozostałych zawodników Maxi i w mniejszym stopniu van Bommel technicznie są cieniutcy. Jak były zbliżenia na Maxiego patrzyłem uważnie, czy przypadkiem mu nie cieknie żywica po nogach. Serio, cóż to za dzielny skałt wypatrzył nam tego asa? Ktoś z imigracyjnego? Chłopak się starał, to przyznam, ale niestety jak komuś piłka sprawia takie problemy na tak wielkim boisku, to nie ma czego szukać w Barcelonie (chyba, że za miedzą :D ).

Po czwarte, cieszę się, że wygraliśmy bez Ronaldinho. Nie żebym się specjalnie przejmował jakimiś śmiesznymi napinaczami, którzy twierdzą, że bez niego Barça nie istnieje, ale powoli już mnie to wkurzało.

Wreszcie - cenne trzy punkty, mistrzostwo za dwa tygodnie, blablabla. To przecież wiadomo :D
Postaw piwo autorowi tego posta

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-04-14, 21:59  

Moim zdaniem Maxi zagral bardzo dobry mecz.... Robił wszystkich z VCF z bara jakby ważyli po 50 kg pozatm walczył dryblował tylko mógł częscięj podawać ale ogólnie dobrze sobie chłopak radził moja krew!!
Absolutnym mistrzem bym Guily...jako jedynemu właściwie chciało mu sięgrać. Widać że chciał przekonać do siebie Rijkarda.
Eto'o ładna brameczka ale potem już zestopował... Deco mogło być lepiej... Mecz nudny ale liczą się 3 punkty i to że wygraliśmy na stojąco bardzo cieszy niech milian drży jeżeli będziemy grać tak jak na początku dzisiaj....

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-04-14, 22:03  

Wreszcie zagrał Maxi.Myślałem, że się nie doczekam...
Szkoda, że swojego występu nie uczcił bramką.Mecz ogólnie cieniutki ale jeśli ktoś licył na więcej to chyba nie wie z kim gramy we wtorek.
Ważne, że zdobyliśmy 3 pkt i że E2 strzelił brameczke.

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-04-14, 22:04  

kudlaty napisał/a:
Moim zdaniem Maxi zagral bardzo dobry mecz.... (...) ogólnie dobrze sobie chłopak radził moja krew!!

Kudlaty, chyba przyjde kiedys popatrzec w niedziele jak grasz, ot tak dla poprawy humoru :]

Cytat:
Eto'o ładna brameczka ale potem już zestopował... Deco mogło być lepiej...

Etoo zagral kapitalny mecz i nie zgodze sie z opinia, ze w jakimkolwiek momencie przystopowal. a Deco - moglo byc tylko lepiej, bo gorzej juz sie nie dalo :maruda:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Latin 
Semper fidelis

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-04-14, 22:07  

Myśle,że te kontuzje to zwykłe naciągnięcia,zwłaszcza kontuzja Ezquero nie wyglądała na nic groźnego,ale pewnie Rijkaard nie chciał ryzykować przed Milanem,gdyby się okazało że Henka jednak nie zagra.
Mecz lekko sparingowy,ale nie wiem czy Edmilson nie posadził sie na ławce przez ten występ.
A i bije się w piersi w sprawie Oleguera :] Kiedyś pisałem,że jest słaby i nic z niego nie będzie :P

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-14, 22:14  

edmil zagra ja DM a to zupelnie inna bajka. ule genialny, w formie Eto'o, dobrze ze nawet jak Larsson i Santi nie beda mogli zagrac to bedzie Giuly bo Maxiego na boisku nie zniese nawet minuty dluzej (imerr - ort zamierzony ;) mecz nudny koszmarnie ale 3 pkt sa i tytul juz w coraz glebiej w kieszeni

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-04-14, 22:28  

niezły początek fcb, a pożniej tempo wyraznie spadło, oddaliśmy nieco inicjatywe w środku pola. Deco nie zagrał bezbarwnie, ale to fakt że potrafi dużo lepiej, świetnie natomiast spisuje się Iniesta, bardzo mądra gra Eto'o no i bramka, gdzie na metrze zgubił Penye (?).

Niby mecz przyjaźnie, i obydwa zespołyu chciąay uniknąc kontuzji... a mimo to 3 zmiany wymuszone urazami, mam nadzieje, że niegroźnymi. Musze przyznać, że przy każdym faulu z niepokojem spoglądaliśmy czy nasz zawodnik nie doznał jakiegoś urazu mięśnia...

Mecz bez historii, Valdes bez błędu, pewny Oleguer... o czym tu pisać ?? ;)

Mistrzostwo za dwie kolejki z Cadiz na Camp Nou :D Teraz Milan :]

P.S. Fuera Maxi !!

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-04-14, 22:37  

Proszę być miłym dla Maxiego.... :) grał zupełnie dobrze... i strzelił brameczke której nie wiem czemu nie uznali chyba dlatego, że tata Danjiego był sędzią :P

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-04-14, 22:41  

Imerr tego sędziego kojarzy, ale nie pamięta jeszcze skąd :lol2:

Kudlaty widziales jak Rijkaard w II polowei tłumaczył Maxiemu, ze ma sprobowac przyjac piłke ??

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-04-14, 22:53  

Dobrze ze Eto`o udalo sie zrobic ta jedna jedyna akcje (fajnie zmylil obronce..) i zdobyl gola na 1-0, bo inaczej pewnie meczylibysmy sie do konca. Z kolei gdyby zamiast Maxiego gral Ronaldinho to pewnie wygralibysmy wyzej, bo caly czas na lewej flance bylo duzo miejsca, no ale Maxi od siedzenia na lawie chyba zapomnial jak sie gra w pilke, choc szczerze mowiac i tak spodziewalem sie o wiele gorszej gry, a tu nawet prawie gola zdobyl :)

Denerwowal mnie Deco, zreszta robi to od jakiegos czasu, szuka na sile fauli, wywala sie, ciagle cos dyskutuje, dzis mial jeszcze doskonala sytuacje do strzelenia bramki /a kiedy on strzelil ostatni raz gola??/ i zmarnowal, z kolei swietnie Iniesta, ktory dosc rzadko bywal przy pilce, ale jak juz to bezblednie. Ten mecz to kolejny dowod na drewniactwo van Bommela, i niech go Bayern po sezonie bierze za 10 mln.

Co ciekawe, Villarreal mial tez swoje szanse, raz Edmilson zakrecil sam soba i stracil pilke na szczescie strzal byl slaby i Valdes obronil, potem Jose Mari wystawil pilke ktoremus z kamratow i ten niemilosiernia spudlowal, no i piekna parada Valdesa po strzale przewrotka, a w drugiej byl jeden taki moment w ktorym bylo straszne zamieszanie pod nasza bramka :D

Fajne byly strzaly Eto`o i Ludo, po ktorych pilka ladowala za linia boczna :D Widac bylo, ze Kamerunczyk gra juz po malu swoje, oby na San Siro cos strzelil. No i oby kontuzje nie okazaly sie dlugotrwale.

Voyteck 

Piwa: 544/284
Wysłany: 2006-04-14, 22:58  

danji napisał/a:
Kudlaty widziales jak Rijkaard w II polowei tłumaczył Maxiemu, ze ma sprobowac przyjac piłke ??

Przyjąć piłkę... To tak, jakby próbować grać w ping ponga rakietką bez gumy ;)

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-04-15, 07:17  

ten Pena to jeszcze gorszy wynalazek niz Maxi

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-15, 08:33  

torrent z wczorajszym spotkaniem:

http://tracker.denness.ne...33c740e.torrent

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-04-15, 08:59  

Przez pierwsze 20 minut grała ta Barca, która wszyscy chcemy ogladac-Villarreal nie istnial. Potem niestety przysttopowali i poza pojedynczymi zrywami nie ogladalismy nic. Wspaniale spotkanie Oleguera i Iniesty(obydwaj po raz kolejny) i Ludo. Świetnie Valdes. Niezle Eto'o, Puyol i Gio. Reszta ponizej oczekiwian.

formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2006-04-15, 09:03  

Deco rzeczywiście gra w lidze ostatnio poniżej normy, ale ciągle potrafi przetrzymać piłkę, ruszyć z nią do przodu czy po prostu zapierdalać za nią, gdy przeciwnik jest w jej posiadaniu. Po co to piszę? A no po to, że nie ma się co cieszyć, kuryl, że z Milanem Portugalczyk nie zagra, mając jeszcze na uwadze fakt, że w Lidze Mistrzów zwykł grać ostatnimi czasy lepiej niż w PD. Środek pola Edmilson, van Bommel, Iniesta jakoś średnio napawa mnie optymizmem. Owszem, Iniesta gra teraz po prostu świetnie, co zresztą nie raz przyznawałem, ale zauważ, że Frank wystawił go na innej pozycji, gdzie może sobie spokojnie rozdzielać piłki. W meczu z Milanem to on ma pociągnąć drużynę, a tym samym zagrać w innym miejscu, na którym zresztą wcześniej występował - z jakim skutkiem wszyscy wiemy. Oczywiście nie twierdzę, że Andres nie da rady, jednak byłbym dużo spokojniejszy, gdyby Deco zagrał z ACM, biorąc pod uwagę to, jak obecnie wygląda nasza sytuacja kadrowa. I tak całe szczęście, że wraca Ronaldinho.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi