Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-04-22, 16:38
FC Barcelona - Villarreal - 33 kolejka Primera Division
Autor Wiadomość
baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-13, 13:18  

...ale nie wyglada to zle. obecnosc rafy bardzo mnie cieszy. dinho na milan wraca wiec i z przodu i z tylu zagraja b. silne formacje. problemem bedzie pomoc - edmil,andres,mvb..

z villa wynik mnie srednio obchodzi a wiec i sklad moze byc byle jaki. grunt zeby nikt sobie krzywdy nie zrobil
Postaw piwo autorowi tego posta

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-04-13, 13:20  

noo jak teraz jeszcze ktos sobie z podstawowego skladu cos zrobi to bedzie naprawde ['] [']

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-13, 13:40  

Villa tez mocno oslabione - ofiarami 'rotacji' padli riquelme, sorin, forlan i bramkarz viera. nie bedzie pojedynku R vs R , nie bedzie pojedynku Etoo vs Forlan (kto glosowal na forlana w ankiecie ma niewielkie szanse na 'trafienie' :D ) do tego w villa nie zagra gonzalo - mysle ze nawet nasze rezerwy powinny sobie spokojnie poradzic z taki zestawieniem przeciwnika i to grajac na pol gwizdka

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-04-13, 14:16  

puyol jutro zagra, odwolanie przynioslo zamierzony efekt :]

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-04-13, 14:37  

W końcu jakieś dobre wiadomości :jupi:

Jutro Eto'o hat-trick :] a wynik 4-1

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-04-13, 15:20  

Skoro tak wygląda sytuacja, to mam nadzieje, że nasz atak będzie wyglądał tak:

Ezquerro, Eto'o, Ludo

Henka ostatnio dużo przebywa na boisku, pewnym wydaję się być również jego występ od pierwszych minut z Milanem, więc niech naładuje porządnie akumulatory :] Nie wiem czy Sami uporał się już w pełni ze swoim urazem, ale Kameruńczyka to wołami trzeba byłoby odciągać od występu w spotkaniu, gdzie może poprawic swój licznik bramek :]

Podobnie jest w pomocy, tu myśle że odpocznie Iniesta, a "jego" miejsce zajmie Edmil.

Jeśli chodzi o linie obrony, to wydaje się, że tu jest najwięcej możliwości => wraca Rafa i Ule, a Puyol jednak będzie mógł zagrać. Także tu nie ma problemu :jupi:
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-04-15, 14:09, w całości zmieniany 2 razy  

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-04-13, 19:09  

Rafa ,jak sam stwierdził,jesli zagra,to dopiero końcówkę spotkania,żeby się wprowadzić po dość długiej przerwie.
Dla mnie ajważniejsze,żeby wystąpił we wtorek,bo Ula już pokazał,jak trzeba pilnować Schevchenkę :maruda:

Bez kontuzji ,to nasz cel ne ten mecz :]

Ale i tak wygramy :P

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-04-13, 19:35  

danji napisał/a:
Skoro tak wygląda sytuacja, to mam nadzieje, że nasz atak będzie wyglądał tak:

Ezquerro, Eto'o, Ludo

a ja sie moge zalozyc ze tak raczej nie bedzie, dwoch drewniakow na skrzydlach to za duzo;) no moze drewniaki to za duze slowo, ale trudno wymagac by ezquerro ktory prawie nie gra nagle wystapil i zaprezentowal cos ciekawego, podobnie jest z ludo, choc ten ostatnio troche gral i nawet asyste zaliczyl, wiec sklanialbym sie ku opcji ludo-larsson-etoo a co z tego wyjdzie to zobaczymy, villarreal oszczedza sie pod katem LM, my wprawdzie tez gramy w mocno okrojonym skladzie, no ale w zwiazku z absencjami romana, forlana czy sorina powinnismy jutro wygrac.

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-13, 22:02  

buńczuczne wypowiedzi trenera villarreal były tylko zasłoną i dobrze...

trzeba wyjść bez kontuzji i z możliwie największym dorobkiem punktowym, nie bardzo mnie obchodzi czy zagra ludo czy ezquerro... :]

Pavel 
Patrick Kluivert

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: 2006-04-14, 10:55  

Trzeba w końcu odnieść zwycięstwo i mam nadzieje, że stanie się to już w tym meczu :D Stawiam, że będzie 3-1 dla nas po bramkach: Eto'o, Ludo i Deco :)

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2006-04-14, 11:00  

2 - 0
:gool: Eto`o
:gool: Larsson
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, ...........

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-04-14, 18:11  

Moim zdaniem będzie wiało nudą i padnie wynik remisowy. Zawodnicy strzelą tutaj góra dwie bramki (1:1 - oczywiście) ;)

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-04-14, 20:26  

fantastyczny poczatek i w 7 minut wypracowane 4 okazje do strzelenia bramki. w 11 minucie swietnie w polu karnym zachowal sie Etoo i strzelil swoja 24 bramke w tym sezonie w La Liga. zszedl kontuzjowany Larsson, zastapil go Santi, ktorego po kilkunastu (?) minutach zmienil Maxi.

kontrolujemy przebieg meczu, Villa bardzo wiele strat, jedna bardzo grozna sytuacja, ale fantastycznie inteweniowal VV. Deco kompletnie niewidoczny, Edmilson baaardzo niepewnie i dwukrotnie stracil pilke blisko wlasnej bramki, Iniesta dzieli, a Etoo wzial na siebie ciezar gry. jest w dobrej formie.

martwi mnie jeszcze sytuacja z koncowki 1 polowy - Puyol z impetem wybijal pilke i mocno stanal na ziemii po czym trzymal sie za kolano i z grymasem wrocil do gry. trzeba strzelic szybko 2 bramke i grac juz na stojaco, bez kontuzji i przemeczenia.

edit po 2 polowie: oszczedniej i dowiezlismy remis do konca. Puyol jest nieoceniony, choc ze 2 razy dzisiaj sie pomylil, podobnie jak Oleguer (eh, te koleczko z dwoma zaiwdnikami Villa na plecach :buja w oblokach: ), ktory jest po prostu nie-sa-mo-wi-ty.

ciesze sie, ze nie bede ogladal Deco na San Siro, bo mam goscia dosc na chwile obecna. gra brzydko, sciemnia, rozklada raczki i malo co mu sie udaje. i nie rozumiem jak mogl nie trafic do bramki w bardzo dobrej sytuacji. Maxi bardzo sie staral, nawet 2-3 zagrania mogly sie podobac. ma potencjal, ale na tle zawodnikow Barcy jest po prostu slaby.

Iniesta :brawo: :brawo: :brawo:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk
Ostatnio zmieniony przez kuryl 2006-04-14, 21:35, w całości zmieniany 1 raz  

Nitro 

Piwa: 9/17
Wysłany: 2006-04-14, 20:28  

Do przerwy mecz straaasznie nudny(choć początek piorunujący), bo Barca nie forsuje zbytnio tempa, a u gości widać brak Romana. Jedyne, co mnie przeraża to ostre starcia i przypadkowe zagrania albo pechowe zdarzenia, które już skończyły się dwiema kontuzjami. Choc ten wypad Puyola poza boisko w 48 minucie, gdy zwijał się z bólu i trzymał za kolano to mnie przeraził. No i brawa dla naszego VV, który dwa razy uratował Barce. Zobaczymy czy utrzymamy ten wynik i oby bez kontuzji!

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-14, 21:44  

meczu jeszcze nie oglądałem, ale napisać, że cieszę się ze zwycięstwa, 24 bramki samuela i smucę z powodu kontuzji henki mogę... ;)

ps. jak ktoś będzie dysponował torrentem, to bardzo bym prosił :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi