Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No fotem, senyora!
Narcis de Carreras do Marii Bernabeu
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boberek
2014-09-04, 10:39
FCB w La Liga [Sierpień]
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1015/1796
Wysłany: 2014-08-23, 19:16  FCB w La Liga [Sierpień]

1 KOLEJKA

PRZYPUSZCZALNE SKLADY WG SPORT.ES

POPRZEDNIE MECZE - SKROTY

Ostatnio zmieniony przez Boberek 2014-09-04, 10:38, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Boraś
chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2014-08-24, 11:53  

Zacznijmy z wysokiego C jak Campeones i skutecznie dążmy do tego celu.
Dziś najbardziej będę przyglądał się Lucho i jego pomysłom na grę. Wydaje się, że presezon został przeprowadzony odpowiednio i teraz zobaczymy, jak ta praca będzie kontynuowana o rozwijana w sezonie.

Nareszcie wracają meczyska :zolwik2:

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2014-08-24, 12:07  

A ja póki co podchodzę z dystansem do meczu z Elche. Wiadomo, na obrone i pomoc bede patrzyl, bo zmienil sie ich sklad + pomysl Lucho na gre zespolu/tych formacji, ale od napastnikow nie oczekuje poki co nowych rzeczy. Nie ma Neymara ani Suareza, wiec nie licze poki co na wielkie zmiany w tej formacji. Dzis zaczynamy Messim na '9', tak mi sie zdaje.

Boberek, zdejmij cudzyslow z tematu, bo brzydko wyglada ;)
nie wiem jak tu.

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2014-08-24, 15:45  

pre sezon byl odpowiedni?
byl porazka, zadnego konkretnego rywala, inni wielcy sie tam napierdalali z innymi wielkim caly czas a my helsinki i kurwa leon [']
przyszo troche lepsze napoli to od razu zlalo dupe.
dobrze ze sie sezon zaczyna od elche u siebie a nie np wyjazdu na valencie czy seville, choc juz wpierdolu za tydzien na villareal uniknac moze nie byc tak latwo ;]

dobrze ze 3 kolejka dopiero za 3 tygodnie, moze beda zdrowsi i w formie na bilbao.

dla mnie wszystko sie zaczyna jak wroci gryzon, ma tu grac minimum 5 lat i strzelic minimum 150 goli, wiec nie ma sie zbytnio co podniecac okresem bez niego, byle przetrwac i nie za duzo stracic.

druga sprawa ktorej mozna poswiecic uwage to leo i to czy da z siebie jeszcze kiedy troche tej swojej magii.
ale nie oszukujmy sie prime ma dawno za soba, nigdy nie mow nigdy ale nigdy juz nie zagra w piłke tak jak w nim.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2014-08-24, 15:56  

Marzec napisał/a:
dobrze ze 3 kolejka dopiero za 3 tygodnie, moze beda zdrowsi i w formie na bilbao.

kiedy tracic punkty jak nie po przerwach na reprezentacje :D
nie wiem jak tu.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2014-08-24, 16:06  

Oglądałeś mecz z Napoli Marzec?

Presezon był taki jak trzeba po 1,5 roku bimbania. Wreszcie ciężko potrenowali, fizyczna odbudowa to podstawa.

Marzec 

Piwa: 159/163
Wysłany: 2014-08-24, 16:11  

oczywiscie ze nie ogladalem meczu z napoli jak zadnego innego w pre az tak bardzo mnie nie pojebalo ;]

a jak byl pre przetrenowany to sie okaze w sezonie a nie w pre :D

Krystianooo 

Piwa: 178/211
Wysłany: 2014-08-24, 17:55  

To ze dostali mocno po dupie widać było nawet po fotkach z treningu a o na boisku widać już teraz że siła jest, zobaczymy tylko na jak długo :)

rezerwowa Barcelona zagrała z Napoli dobry mecz gdyby była skuteczność to spokojnie mogło sie skończyć 3-0.

Jaram sie nowym sezonem baaaarrdzo mocno :konik:

Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2014-08-24, 22:24  

mecz wygrany indywidualnymi umiejetnosciami. niby jest 3-0, ale skladnych, druzynowych akcji zbyt wiele nie naliczylem. na villarreal musi byc poprawa

munir...diament. wystarczylo mi poobserowowac go przez paredziesiat minut w mlodziezowej lidze mistrzow, zeby zaczac spamowac temat o la masii zachwytami na jego temat. jego klase widac w kazdym zagraniu, nawet jesli czasem niecelnie podawal, to z winy kolegow, ktorzy nadazali za jego swietnymi pomyslami

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2014-08-24, 22:33  

popieram dodo, pozniej cholernie zalowalem, ze obejrzalem tylko 1 mecz z tej mlodziezowej LM z nim, ale tez potrzebowalem chwili, aby z miejsca gosciem sie zachwycic.

najbardziej mi imponuje jego silna psychika, spokoj i pewnosc siebie przy wykanczaniu akcji i generalnie juz niesamowita dojrzalosc w podejmowanych decyzjach na boisku.

chyba nikt od czasu wchodzacego do druzyny Messiego nie robil na mnie tak dobrego wrazenia. i w paru elementach mi nawet Leo przypomina.

oby to były dobre jeszcze lepszego początki, casusów Bojana czy Assulina mielismy juz w ostatnich latach pod dostatkiem.

Mashi 

Piwa: 129/134
Wysłany: 2014-08-24, 22:51  

%) %) %)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mroczny Rycerz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi