Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Mistrzów 2014/15
Autor Wiadomość
Barthez 

Piwa: 3/7
Wysłany: 2014-12-15, 15:47  

yeste napisał/a:
Nie wiem co będzie z formą realu na wiosnę, ale w obecnej chwili żaden klub nie ma z nimi szans, więc co za różnica?

Taka, że teraz jest teraz, a co będzie na wiosnę jak wspomniałeś nie wiadomo. W obecnej sytuacji nawet duży spadek formy Realu nie sprawi, że będą mieć trudną przeprawę czy nawet odpadną w 1/8, bo z Schalke nawet grając kaszane się po prostu nie da. A takie PSG mogłoby jednak spokojnie powalczyć.

Ogólnie sytuacja Realu jest podobna choćby do tej Bayernu rok temu. Wygrali CL, w pierwszej połowie kolejnego sezonu wymiatali. Równie dobrze może przypaść jakiś dołek na drugą część sezonu.

yeste napisał/a:
Mecz pewnie byłby ciekawszy, ale skoro nawet my z nimi wygraliśmy to dlaczego nie miałby tego zrobić real?

Może i wygraliśmy, ale przebieg tego meczu wskazywał bardziej na remis. Patrzmy na okolicznośći w jakich to się odbyło. No i trzeba wspomnieć też o pierwszym meczu, gdzie skończyło się minimalną porażką, choć mogli nas roznieść jak gnój po polu, gdyby lepiej kończyli swoje kontry.

W starciu Real-PSG faworytem byliby cały czas ci pierwsi, ale śmieszy mnie pisanie, że na pewno by wygrali taki dwumecz. Luknij jeszcze raz na skład PSG, zobacz jaką mają jakość. Jeśli są w formie, to są też zagrożeniem dla każdego.
Postaw piwo autorowi tego posta

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2014-12-16, 07:53  

Luknąłem. Luknąłem też na nasz skład, w szczególności atak i boję się patrzeć w statystyki :) No ale poczekajmy do lutego, może zacznie się wczesna rijkaardiada :)

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2014-12-16, 10:39  

Piłkarskie jaja. Mr. Infantylny dyskutuje z KH Riedle o finale w którym Juve wtopił z BVB, a parę minut później te ekipy lądują w jednej parze, cytując klasyka:

fifi_fcb 

Piwa: 1/2
Wysłany: 2014-12-17, 19:37  

Barthez napisał/a:
W starciu Real-PSG faworytem byliby cały czas ci pierwsi, ale śmieszy mnie pisanie, że na pewno by wygrali taki dwumecz. Luknij jeszcze raz na skład PSG, zobacz jaką mają jakość. Jeśli są w formie, to są też zagrożeniem dla każdego.

100% racji. Poza tym nie ma większego sensu ocenianie tych par na chwile obecną. Do wiosny taka BVB juz na pewno złapie lepszą forme itd... Już nie mowiac, ze kontuzje moga sporo namieszac...

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2015-03-12, 10:10  

Cytat:

12/13 Mou przegrywa z Borussią, Borrusia przegrywa w finale
13/14 Mou przegrywa z Athletico, Athletico przegrywa w finale
14/15 Mou przegrywa z PSG.

Przypadek ? Nie sądze ...

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2015-03-12, 10:11  

Jaka jest różnica między Sasha Grey a Chelsea?

Sasha poradzi sobie z 10 chłopami w domu :D

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2015-03-12, 11:49  

Boberek@

Borrusia?!
Athletico??!! (x2)

wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2015-03-12, 12:58  

W całych europejskich pucharach zostały 3 drużyny angielskie, z czego Arsenal i City są już na wylocie, a w LE mamy już tylko Everton, który gra zdaje się z Dynamo Kijów i moim zdaniem to Kijów awansuje. Ciekawe, czy sędziowie będą starali się uratować w choć minimalnym stopniu honor angielskich ekip :D Może pomogą im w spotkaniu z nami? :D

Boberek 

Piwa: 1025/1810
Wysłany: 2015-04-23, 17:01  

Jakie nastroje przed jutrzejszym losowaniem ?

Dla mnie osobiscie pierwszym wyborem bylby Juventus .Po pierwsze dawno z nimi nie rywalizowalismy . Po drugie wydaja sie byc patrzac na forme w ostatnich meczach w LM i Serie A najslabsza druzyna z tego trio na ktore mozemy trafic .Ciekawe jak wypadlaby ta bardzo dobra obrona Juve przy naszym tridente ofensywnym.

Drugim wyborem Bayern wiadomo osoba Guardioli ,chec rewanzu za "0:7 ZGŁOŚ SIĘ" i ciekawe czy udalo by nam sie zatrzymac RL9 lepiej niz mierdy rok temu :)

Trzecia opcja to wiadomo Real ale jakos meczow z nimi w ostanich kilku latach mielismy az nadto....

Fydlej 
'Mareczek'

Piwa: 13/22
Wysłany: 2016-05-04, 23:28  

Ale beznadziejny poziom dwumeczu w drugim półfinale. :/ W Lidze Mistrzów niestety dużo zależy od losowania, w teorii od jakiegoś już czasu 4 najlepsze drużyny Europy, to Barcelona, Bayern, Atletico i Juventus i gdyby były w jakiś sposób rozstawione we wcześniejszych fazach, to najprawdopodobniej w komplecie zameldowałyby się w półfinałach. A tak Real trafia do finału po jednej z najłatwiejszych ścieżek w ostatnich latach.

Nie ma aktualnego tematu, więc napisałem tu. ;)

yeste 

Piwa: 60/81
Wysłany: 2016-05-05, 09:07  

Po naszym drugim meczu z Atleti pomyślałem, że nie zasłużyliśmy na awans i odpadliśmy sprawiedliwie, nawet nie ruszał mnie ten nieodgwizdany karny w końcówce. Jak zobaczyłem co się działo w kolejnych meczach stwierdzam, że jednak wstydu by nie było, gdyby po tak marnym ćwierćfinale awansować kosztem materacy. Brzydka ta liga mistrzów w tym roku, cokolwiek się stanie w finale.

No cóż, pozostaje mieć nadzieję na mistrza Hiszpanii...

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2016-05-05, 09:27  

Jedyne emocje zapewniały 2 druzyny - Atletico i Bayern. Starcia materacy z PSV, nami i Bayernem - wszystkie dwumecze były ciekawe (może oprócz pierwszego meczu z PSV). Bayern z Juve i Atleti też zaserwował meczyska. Poza tym to faktycznie nuda.

Mam nadzieję, że drużyna Cholo weźmie rewanż za finał sprzed dwóch lat, bo LM nie może wygrać druzyna, która dochodzi do finału po najłatwiejszej drodze ze wszystkich topowych drużyn i z trenerem, który po prostu nie przeszkadza. Druzyna bez żadnego stylu i której nikt nie będzie pamiętał za rok.

Atletico Simeone ludzie na pewno zapamiętają i niech to oni wzniosą ten puchar jako zwieńczenie swojej pracy.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
danji
xav 
Daj pyska!

Piwa: 351/99
Wysłany: 2016-05-05, 09:49  

Jedyny komentarz do tegorocznej LM

Niech Czolo wygra ten puchar, a na dekoracji napierdoli wszystkim, żeby go na 10 lat zawiesili.

I dawać już to Euro, mam ochotę znów zostać futbolowym januszem.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
noir_desir
memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2016-05-05, 10:10  

Real miał najłatwiejszą drogę do finału od niepamiętnych czasów. City z ich drogi było najśmieszniejsze, bo Roma i Wolfsburg przynajmniej postawiły jakieś wymagania. Inna sprawa, że przy tak słabych rywalach do awansu potrzebne były rażąca nieskuteczność Romy, remontada ze słabym Wolfsburgiem i samobój City.

Pora na rewanż Atletico, i to na znanej Simeone mediolańskiej ziemi.

Odpowiedz do tematu