Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ratujemy Kota
Autor Wiadomość
oweno 

Piwa: 295/681
Wysłany: 2014-06-17, 10:24  Ratujemy Kota

Siemacie..

Chciałbym poruszyć dosyć ciężki temat, mianowicie chodzi o mojego kolegę z pracy.
Piotr Kotowski - świetny pracownik, wiecznie uśmiechnięty i pozytywny człowiek, nigdy nie spotkałem bardziej przyjacielskiej i miłej dla innych osoby.

Trzy lata temu pochował ukochaną żonę. Walczył o Jej życie przez wiele miesięcy, woził do najlepszych klinik na świecie, ale niestety nowotwór był silniejszy. Dziś sam wychowuje dwójkę dzieci (córki 6 i 13 lat).. Niestety jego też dopadł nowotwór (wątroby), którego w Polsce nie chcą zoperować. Ma sprawne tylko 30% narządu.. Jest szansa na ratunek w Stanach, ale na operację wszczepienia komórek macierzystych potrzebuje aż 100 tys. USD. Szukamy tych pieniędzy dla Piotra.

W pracy organizujemy aktualnie zbiórkę koleżeńską - udało nam się zebrać 37 tys zł (stan na dziś), ale to wciąż mało. W związku z tym proszę Was również o pomoc - wpłaty można przekazywać na rachunek bankowy Piotra:

Piotr Kotowski
PL 51 1090 1056 0000 0001 0716 4145
BZWBK IV Oddział w Warszawie
SWIFT WBKPPLPP
Tytułem - darowizna na leczenie

Gdyby ktoś zechciał pomóc, chociażby złotówką naszą akcję bylibyśmy bardzo wdzięczni.
Prosiłbym o informację w komentarzach o wpłaconej kwocie – abyśmy wiedzieli jaki jest stan zbiórki – są organizacje, które mogą nam pomóc, gdy się okaże że np. niewielkiej kwoty nam brakuje.

Zarząd naszej firmy poinformował nas, że podwoi zebraną przez nas sumę pieniędzy i opłaci przelot i powrót Piotra do USA, dlatego też bardzo ważna jest informacja dla nas jaką kwotę wpłaciliście, najlepiej z potwierdzeniem przelewu.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Ja osobiście przelałem do tej pory dla Piotra 50 zł, ale chciałbym pomóc w jeszcze inny sposób, wydaję mi się dla mnie osiągalny, ze względu na środowisko, w którym się obracam i którym żyję.
Byc może będziecie w stanie mi coś podpowiedzieć.

Chciałbym zorganizować aukcję, na której móglbym wystawić koszulkę FCB, lub jakiś inny gadżet z podpisem któregoś z naszych piłkarzy.
Kwota z takiej aukcji mogłaby być całkiem okazała, problem polega na tym, że muszę jakiś gadżet, koszulkę lub but z podpisem piłkarza zdobyć.

Czy ktoś mógłby mi jakoś pomóc w tym temacie??

Byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Trzymajcie się, miłego dnia!!!
oweno

Odpowiedz do tematu