Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: baixinho
2006-04-08, 08:45
FC Barcelona - Benfica Lisbona
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-04-06, 15:37  

dodo style napisał/a:
dobrze, ze deco bedzie pauzowal juz teraz, bo jego absencji w rewanzu u nas, czy finale nie moglbym zapewne dlugo przebolec. podobnie jest z marquezem, ktory musi bardzo uwazac, bo ule czy mvb bedzie dosc latwo zastapic. chociaz szczerze mowiac, to portugalczyk w peirwszej polowie gral slabiutko, w drugiej sie rozegral nieco.
przyznam sie, ze dosc mocno boje sie o nasz srodek w meczu z milanem, bez xaviego i deco :hmmm:

mnie tez deco denerwowal, w sumie niewiele od niego wczoraj zalezalo, a co do san siro to o ile motta zdazy wyzdrowiec to zagramy dosc asekuracyjnie z nim i edmilsonem oraz iniesta; a jak nie bedzie motta to edmil-iniesta-mvb cale szczescie w pomocy mamy duzo opcji

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-04-06, 15:45  

Dodałbym jeszcze Gabriego :mdleje: :hahaha:

Co do wczorajszego meczu niby mecz kontrolowany, sraty taty a pol metra blizej i Simao pozbawilby nas szans na awans. No ale skoro my nie wykorzystujemy wszystkiego dlaczego inni mieliby to czynic :)

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-04-06, 16:07  

dlaczego wykluczasz, możliwość strzelenia przez nas bramki w ciągu 30 minut pozostałych do końca ??
Postaw piwo autorowi tego posta

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-04-06, 16:43  

bo post stracilby wtedy 67% sensu

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-04-06, 17:49  

Chciałbym się dowiedzieć kogo konkretnie Miki mial na mysli, piszac o "najemnikach"-niestety poki co sie nie dowiem

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-04-06, 19:56  

Jeśli do San Siro nie wykuruje się Motta,to spokojnie Iniesta może gozastąpić. Ostatnio to właśnie on robi największe postępy w grze obronnej :]

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-04-06, 20:52  

Pozwole sobie coś napisać: cholernie się zdziwiłem jak czytałem "wojne" na posty między mikim i całą resztą. Miki co Tobie się chłopie stało ??
Jeździsz po naszych jak po łysych kobyłach, piszesz, że lepiej jakbyśmy odpadli.Styl Ci się nie podoba, niby brak zaangażowania. Chłopie, gdybyśmy patrzeli ciągle na styl, fakt faktem, że Nas przyzwyczaili do tego, to Ja bym zawsze myślał, że będziemy gonić wszystkich po 4-0, 5-0...Przecież najważniejsze jest to, ze awansowaliśmy. Zremisowaliśmy z real ale dla mnie nie był to najważniejszy mecz w sezonie. Najważniejszy dopiero przed Nami-17 maja w Paryżu. Skoro kontrolujemy przebieg meczu, niedajemy sobie wyrwać zwycięstwa więc chyba nie jest aż tak źle. A to, że raz na jakiś czas przeciwnik strzela w naszą stronę,to przecież to jest futbol. Co ty myślałeś, że jak wszyscy usłyszą Barca to sie położą przed nami na kolana i pozwola grać finezyjnie i wygrywać po 7-0 ?? Piszesz, że im przestałeś ufać-zmień klub któremu będziesz mógł zaufać.
"Wyrażam tylko poważne wątpliwości co do ich obecnych, mentalnych zdolności do wyeliminowania Milanu" - o qrwa bardzo poważnie to zabrzmiało. Mentalne zdolności-jeszcze będziesz cofał te słowa oficjalnie na forum.

A teraz tak naprawdę:odjebało ci totalnie, skoro uwazasz się za kibica Barcy to czemu tak "dobrze" życzysz Blaugranie ?? Naprawdę, nie potrafie tego skumać i chyba już nie skumam. Może i lepiej, przynajmniej nie będę się denerwował.Amen.

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-04-06, 21:09  

socio napisał/a:
A teraz tak naprawdę:odjebało ci totalnie, skoro uwazasz się za kibica Barcy to czemu tak "dobrze" życzysz Blaugranie ??

bo zupa byla za slona...

dajmy juz spokoj tej wymianie pogladow. miki tak sie pograzyl, ze przestal wierzyc w zespol barcy [*]

sorry za OT. miki, powodzenia
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

socio 

Wysłany: 2006-04-06, 21:26  

OK kuryl. Już nie wypowiem sie w tym temacie.

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-04-06, 21:36  

socio: to nie bylo tylko do Ciebie. wywiazala sie z tego dziwna dyskusja, ktora imho do niczego nie prowadzi. miki popadl w 'negatywna' skrajnosc w odniesieniu do oceniania gry zespolu innym zarzucajac skrajnosc 'pozytywna'. niestety ciezko tu komukolwiek przyjac czyjes argumenty (niektore absurdalne, niektore bardzo rzeczowe) i wzajemnie sie frustrujemy :lol:

jestesmy w polfinale. czas na santander (niech ktos zalozy temat, ja sie nie bede lansowal ;) )

btw: dobry avatarek! :cfaniak:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

socio 

Wysłany: 2006-04-07, 06:37  

Zgadzam się z Tobą, że dyskusja już się powinna zakończyć.Poprostu wcześniej nie miałem okazji się wypowiedzieć co myślę na ten temat więc zrobiłem to z opóźnieniem :)

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-04-07, 12:41  

Ja bym chciał tylko zwrócić uwaga na panienkę którą pokazywali zaraz po przerwie...cud.... wie ktoś może czy to była jakaś pani naszych grajków? Bo jak nie to zagadam do niej na gg:P

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2006-04-07, 13:46  

Komentator rzucił wtedy hasło "Ronaldinho trybun" bodajże czy coś podobnego :hahaha: :ok:

Haraszo 
I know you want me

Piwa: 50/102
Wysłany: 2006-04-07, 14:09  

Voyteck 

Piwa: 544/284
Wysłany: 2006-04-07, 14:15  

A nie jest to Jaciara - partnerka Deco?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi