Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mi madre y la de Luis Enrique son las más populares en el Bernabéu
Joan Gaspart
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy Trener!

Kto zostanie nowym Trenerem FCB?
Jurgen Klopp
28%
 28%  [ 14 ]
Diego Simeone
8%
 8%  [ 4 ]
Roberto Martinez
20%
 20%  [ 10 ]
Ernesto Valverde
8%
 8%  [ 4 ]
LE21
14%
 14%  [ 7 ]
Pepe Mel
2%
 2%  [ 1 ]
Frank de Boer
16%
 16%  [ 8 ]
Felipao
4%
 4%  [ 2 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
DeNiro 
Don Pedro

Piwa: 124/117
Wysłany: 2014-04-21, 16:45  

Jorge Sampaoli to kandydat idealny - jest łysy, a jego drużyny grają ustawieniem 3-4-3. No i jego idolem jest Bielsa.

gelex 
CatMorderca

Piwa: 570/333
Wysłany: 2014-04-21, 16:52  

wymyśliłeś to sam, czy ot tak siadłeś na klawiaturę?

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2014-04-22, 00:58  

Musiał sobie pomagać jakąś książką albo przypadkowo wybraną stroną w internecie. Bez tego typowałby Sandro, wolny, zna klub, zajebisty w chuy i w ogóle.
Postaw piwo autorowi tego posta

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2014-05-07, 23:23  

Odswiezam temat. No i co teraz? :D A jesli Tata wygra nam lige? Bedzie nieprzecietna beka. Tyle razy juz byl skreslany, podobnie jak kilku pilkarzy :D

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 271/693
Wysłany: 2014-05-07, 23:32  

liga ligą, ale zmiany muszą nadejść. martino nie wygra ligi dzieki dobrej grze ale dzieki slabej grze przeciwnikow. wyniki są niezle. ale wszytkiego innego brakuje. otoczki, stawiania na mlodych czy manewrow taktycznych podczas meczow, autorytetu.....

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2014-05-07, 23:33  

Ziomkins, jak Tata wygra ligę to dlatego, że wszystkie trzy drużyny nadzwyczaj często frajerzyły, a nie dlatego, że graliśmy najbardziej przekonywujący futbol :D Do tego my jako 1 z 3 z tego grona mamy jeszcze 2 okazje, żeby sfrajerzyć ;)
Tata! A Marcin powiedział... :D :D

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2014-05-07, 23:44  

Nie no beka to jest analizowanie na nowo sytuacji Taty w obliczu szans na mistrzostwo. Tata powinien odejść po sezonie bez względu na ostateczny wynik rywalizacji i jestem przekonany, że tak będzie.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2014-05-08, 09:11  

Wiem o tym doskonale. Tylko odswiezam temat z okazji kolejnego nieoczekiwanego zwrotu sytuacji. Trener przegrany i zrezygnowany, zawodnicy juz sprzedawani na allegro i ebayu, a tu nagle okazuje sie, ze wciaz mozemy wygrac lige :D Mimo wszystko cos mi mowi, ze w Elche zremisujemy i bedzie po ptokach. Ale jest ciekawie i zabawnie ;)

gelex 
CatMorderca

Piwa: 570/333
Wysłany: 2014-05-09, 07:52  

nie wiem jak Wy, ale ja ani specjalnie podniecony nie jestem, ani specjalnie w tytuł nie wierzę... Elche to może być pikuś, ale Atleti to już nas zeżre i wysra... dlatego nie ekscytuję się tym wyścigiem, nie dam sobie czegoś wmówić kolejny raz... ot cierpliwie poczekam na rozstrzygnięcie... W sytuacji kiedy będzie korzystne, przyznam szczerze, specjalnej satysfakcji raczej odczuwać nie będę...

gregori 

Piwa: 361/72
Wysłany: 2014-05-09, 11:04  

Moim zdaniem, Elche to bedzie bardzo cieżki przeciwnik. Do pewnego utrzymania potrzebuja 3 punktow, a ostatni mecz graja na wyjezdzie z Sevilla. Na pewno beda grac o zycie, a w Hiszpanii zespoly walczace o utrzymanie sa bardzo grozne w końcowce sezonu. Ewentualny mecz o mistrzostwo z Atletico może się róznie ułożyc. Poraza z Levante pokazuje, ze coś się popsuło w perfekcyjnej maszynie Diega Simeone.

trent 
Mistrz typera!

Piwa: 59/197
Wysłany: 2014-05-09, 11:20  

Sevilla już o nic nie walczy, grają teraz z Getafe na wyjeździe, więc pewnie odpuszczą, zwłaszcza że mają finał LE w środę. podejrzewam, że Elche też, więc Ci niekoniecznie będą grali z nami o życie. Chociaż ja też cholernie boję się tego meczu i chciałbym, żeby ten sezon się już skończył, bo to tylko takie przedłużanie nadziei.

Ale będę mega szczęśliwy, jak jednak uda się ten tytuł zdobyć, zwłaszcza po tych wszystkich wydarzeniach z tego sezonu. Dla Puyola, VV, dla Tito, dla wszystkich. Mimo, że pewnie nie zasłużyliśmy. Oby to tylko nie był pretekst do odkładania "rewolucji", bo "przecież wygraliśmy Ligę"
"Wielkim zwycięstwem tej Barçy jest futbol tego Madrytu. Największą pochwałą dla Barcelony jest taktyka Realu Madryt, wielkiego klubu, który gra jak mała drużyna, byle tylko pokonać Barçę." Gio van Bronckhorst

Odpowiedz do tematu