Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj



Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Raijn
2007-07-13, 01:21
Żużel 2006
Autor Wiadomość
Fufu 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 7/3
Skąd: NwD
Wysłany: 2006-05-07, 16:45  


VI r. 7 maja 2006 (niedziela)
RKM Rybnik - Unia Leszno 42-48 Smoliński - Adams
CKM Włókniarz Częstochowa - BTŻ Polonia Bydgoszcz 41-49 :D Hancook - Protasiewicz
Marma Polskie Folie Rzeszów - Atlas Wrocław 46-44 Pedersen - Hampel
Adriana Toruń - Unia Tarnów ŻSSA 40-50 Bjarne - Kołodziej

VI r. 7 maja 2006 (niedziela):
KM Ostrów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 35-55 Jędrzejak - Walasek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bruce 
kitsch


Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2006
Piwa: 567/647
Skąd: Toruń
Wysłany: 2006-05-08, 19:30  


E-liga - IV r. 30 kwietnia 2006 (niedziela)
RKM Rybnik - BTŻ Polonia Bydgoszcz 41-48 Smolinski, Gafurov/Potasiewicz
CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -:-
Unia Tarnów ŻSSA - Atlas Wrocław 50-40 Gollob, Kołodziej/ m.in. Crump
Adriana Toruń - Marma Polskie Folie Rzeszów 59-31 Jaguś/Chrzanowski

I liga - IV r. 30 kwietnia 2006 (niedziela)
KSŻ Krosno - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 36-54 Wilk/Walasek, Staszewski


GP Europy (Wrocław) 6 maja 2006 r.
1. Crump
2. Hancock
3. Zagar
4. Hampel


V r. 3 maja 2006 (środa):
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Adriana Toruń 54-36 Protasiewicz/Iversen, Jaguś
Atlas Wrocław - RKM Rybnik - mecz będzie rozegrany w innym terminie
Unia Tarnów ŻSSA - CKM Włókniarz Częstochowa 55-35 Gollob/Lee R.
Unia Leszno - Marma Polskie Folie Rzeszów 57-3 Baliński/Rempała

V r. 3 maja 2006 (środa):
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Start Gniezno 65-25 Walasek/Jensen


VI r. 7 maja 2006 (niedziela)
RKM Rybnik - Unia Leszno -:-
CKM Włókniarz Częstochowa - BTŻ Polonia Bydgoszcz 54-36 Hancock/Sawina
Marma Polskie Folie Rzeszów - Atlas Wrocław 44-46 Pedersen/Crump
Adriana Toruń - Unia Tarnów ŻSSA 57-33 Jaguś/Rickardsson

VI r. 7 maja 2006 (niedziela):
KM Ostrów - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 47-43 Karlsson/Lidgren


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV RUNDA

Kod:
1. danji 16
   imerr 16
3. Choob 14
   Negro 14
5. Bruce 13
   elFufu 13
7. Romek 11
8. wayne 9



V RUNDA

Kod:
1. Negro 14
2. Bruce 13
   elFufu 13
4. Choob 11
   danji 11
   imerr 11


GP EUROPY

Kod:
1. Choob 6
2. danji 4
   imerr 4
   Negro 4
5. Bruce 2
   elFufu 2


VI RUNDA

Kod:
1. Negro 7
2. Bruce 4
   imerr 4
4. danji 3
5. elFufu 2



TABELA

Kod:
1. Negro 82
2. Choob 77
   danji 77
4. Bruce 74
5. imerr 71
6. elFufu 70
7. Romek 34
8. wayne 9


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

VII r. 21 maja 2006 (niedziela)
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Marma Polskie Folie Rzeszów
CKM Włókniarz Częstochowa - Adriana Toruń
Unia Tarnów ŻSSA - RKM Rybnik
Unia Leszno - Atlas Wrocław

II r. 21 maja 2006 (niedziela):
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - TŻ Lublin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bruce 
kitsch


Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2006
Piwa: 567/647
Skąd: Toruń
Wysłany: 2006-05-13, 18:09  


VII r. 21 maja 2006 (niedziela)
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Marma Polskie Folie Rzeszów 49-41 Protas/Pedersen
CKM Włókniarz Częstochowa - Adriana Toruń 43-47 Ułamek/Dryml
Unia Tarnów ŻSSA - RKM Rybnik 55-35 Gollob/Powazny
Unia Leszno - Atlas Wrocław 48-42 Adams/Crump

II r. 21 maja 2006 (niedziela):
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - TŻ Lublin 56-34 Walasek/Knapp
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Negro 


Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 11/30
Skąd: Tschenstochau
Wysłany: 2006-05-14, 08:24  


VII r. 21 maja 2006 (niedziela)
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Marma Polskie Folie Rzeszów 52-38 Protasiewicz/Pedersen
CKM Włókniarz Częstochowa - Adriana Toruń 48-42 Hancook/ Jaguś
Unia Tarnów ŻSSA - RKM Rybnik 55-35 Gollob/Powazny
Unia Leszno - Atlas Wrocław 46-44 Adams/Crump

II r. 21 maja 2006 (niedziela):
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - TŻ Lublin 50-40 Walasek/Knapp
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
danji 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 244/80
Skąd: Bydgoszcz/Warszawa
Wysłany: 2006-05-14, 11:47  


VII r. 21 maja 2006 (niedziela)
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Marma Polskie Folie Rzeszów 50-40 Protasiewicz/Pedersen
CKM Włókniarz Częstochowa - Adriana Toruń 50-40 Hanckok/ Jaguś
Unia Tarnów ŻSSA - RKM Rybnik 62-28 Gollob/Gafurov
Unia Leszno - Atlas Wrocław 48-42 Adams/Crump

II r. 21 maja 2006 (niedziela):
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - TŻ Lublin 53-37 Walasek/Knapp
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
imerr 
Jopie


Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2006
Piwa: 609/441
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2006-05-14, 12:27  


VII r. 21 maja 2006 (niedziela)
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Marma Polskie Folie Rzeszów 53-37 Protasiewicz/Pedersen
CKM Włókniarz Częstochowa - Adriana Toruń 50-40 Hanckok/ Jaguś
Unia Tarnów ŻSSA - RKM Rybnik 58-32 Gollob/Gafurov
Unia Leszno - Atlas Wrocław 50-40 Adams/Crump

II r. 21 maja 2006 (niedziela):
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - TŻ Lublin 53-37 Walasek/Knapp
_________________
...po 5:0...

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bruce 
kitsch


Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2006
Piwa: 567/647
Skąd: Toruń
Wysłany: 2006-05-19, 12:04  


GP Szwecji 20 maja 2006 r.

Lista startowa:
1. (16) Fredrik Lindgren (Szwecja)
2. (10) Antonio Lindback (Szwecja)
3. (14) Piotr Protasiewicz (Polska)
4. (3) Leigh Admas (Australia)
5. (11) Jarosław Hampel (Polska)
6. (4) Nicki Pedersen (Dania)
7. (1) Tony Rickardsson (Szwecja)
8. (5) Greg Hancock (USA)
9. (9) Scott Nicholls (Wielka Brytania)
10. (2) Jason Crump (Australia)
11. (6) Bjarne Pedersen (Dania)
12. (7) Tomasz Gollob (Polska)
13. (12) Lee Richardson (Wielka Brytania)
14. (13) Matej Zagar (Słowenia)
15. (15) Niels Kristian Iversen (Dania)
16. (8) Andreas Jonsson (Szwecja)

Rezerwowi:
17. Jonas Davidsson (Szwecja)
18. Eric Andersson (Szwecja)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bruce 
kitsch


Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2006
Piwa: 567/647
Skąd: Toruń
Wysłany: 2006-05-19, 12:06  


1. Ricky
2. N. Pedersen
3. Hancock
4. Crump
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Negro 


Wiek: 31
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 11/30
Skąd: Tschenstochau
Wysłany: 2006-05-19, 12:52  


1 Tony Rickardsson
2 Jason Crump
3 Nicki Pedersen
4 Greg Hancock
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
danji 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 244/80
Skąd: Bydgoszcz/Warszawa
Wysłany: 2006-05-20, 18:06  


3. Ricky
1. Crump
2. Hancock
4. Gollob :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Choob 


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Londyn
Wysłany: 2006-05-20, 19:05  


1. Hancock
2. Crump
3. Nicki
4. Hampel

liga później
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bruce 
kitsch


Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2006
Piwa: 567/647
Skąd: Toruń
Wysłany: 2006-05-25, 16:54  


VII r. 21 maja 2006 (niedziela)
BTŻ Polonia Bydgoszcz - Marma Polskie Folie Rzeszów 46-41 Protasiewicz, Buczkowski/Pedersen
CKM Włókniarz Częstochowa - Adriana Toruń 56-34 Sullivan/ Miedzin
Unia Tarnów ŻSSA - RKM Rybnik 48-42 Kołodziej/Szombierski
Unia Leszno - Atlas Wrocław 40-50 Adams/Crump

II r. 21 maja 2006 (niedziela):
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - TŻ Lublin 57-33 Staszewski, Walasek/Louis, Rempała


GP Szwecji 20 maja 2006 r.

1. Crump
2. Hancock
3. Gollob
4. Pedersen N.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------
VII RUNDA

Kod:
1. danji 13
   imerr 13
   Negro 13
4. Bruce 11


GP SZWECJI

Kod:
1. Choob 6
   Bruce 6
   danji 6
   Negro 6


TABELA

Kod:
1. Negro 101
2. danji 96
3. Bruce 91
4. imerr 84
5. Choob 83
6. elFufu 70
7. Romek 34
8. wayne 9

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

VIII r. 28 maja 2006 (niedziela)
RKM Rybnik - Unia Tarnów ŻSSA
Atlas Wrocław - Unia Leszno
Marma Polskie Folie Rzeszów - BTŻ Polonia Bydgoszcz
Adriana Toruń - CKM Włókniarz Częstochowa

VIII r. 28 maja 2006 (niedziela)

TŻ Lublin - ZKŻ Kronopol Zielona Góra


GP w Cardiff (3 czerwca)
1. Tomasz Gollob (7) (Polska)
2. Simon Stead (16) (Wielka Brytania)
3. Tony Rickardsson (1) (Szwecja)
4. Bjarne Pedersen (6) (Dania)
5. Leigh Adams (3) (Australia)
6. Andreas Jonsson (8) (Szwecja)
7. Scot Nicholls (9) (Wielka Brytania)
8. Greg Hanock (5) (USA)
9. Jarosław Hampel (11) (Polska)
10. Antonio Lindback (10) (Szwecja)
11. Lee Richardson (12) (Wielka Brytania)
12. Matej Zagar (13) (Słowenia)
13. Niels Kristian Iversen (15) (Dania)
14. Nicki Pedersen (4) (Dania)
15. Jason Crump (2) (Australia)
16. Piotr Protasiewicz (15) (Polska)

Rezerwowi:
17. Edward Kennet (17) (Wielka Brytania)
18. Ben Wilson (18) (Wielka Brytania)
Ostatnio zmieniony przez Bruce 2006-06-05, 16:19, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Choob 


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Londyn
Wysłany: 2006-05-28, 13:35  


VIII r. 28 maja 2006 (niedziela)
RKM Rybnik - Unia Tarnów ŻSSA 39:51 Gafurov - T. Gollob
Atlas Wrocław - Unia Leszno 50:40 Crump - Adams
Marma Polskie Folie Rzeszów - BTŻ Polonia Bydgoszcz 38:52 Nikoś - Protas
Adriana Toruń - CKM Włókniarz Częstochowa 47:43 Bjarne - Hancock

VIII r. 28 maja 2006 (niedziela)
TŻ Lublin - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 42:48 Louis - Walasek

GP Cardiff:

1. Gollob :D
2. Crump
3. Adams
4. Hampel
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bruce 
kitsch


Wiek: 32
Dołączył: 20 Sty 2006
Piwa: 567/647
Skąd: Toruń
Wysłany: 2006-05-28, 14:54  


VIII r. 28 maja 2006 (niedziela)
RKM Rybnik - Unia Tarnów ŻSSA 36:54 Gafurov - T. Gollob
Atlas Wrocław - Unia Leszno 48:42 Crump - Baliński
Marma Polskie Folie Rzeszów - BTŻ Polonia Bydgoszcz 41:49 Nikoś - Protas
Adriana Toruń - CKM Włókniarz Częstochowa 52:38 Miedzin - Ułamek

VIII r. 28 maja 2006 (niedziela)
TŻ Lublin - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 42:48 Louis - Walasek


GP Cardiff:
1. Gollob
2. Crump
3. Hancock
4. Hampel
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
danji 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Sty 2006
Piwa: 244/80
Skąd: Bydgoszcz/Warszawa
Wysłany: 2006-05-28, 15:24  


VIII r. 28 maja 2006 (niedziela)
RKM Rybnik - Unia Tarnów ŻSSA 37:53 Gafurov - T. Gollob
Atlas Wrocław - Unia Leszno 50:40 Crump - Adams
Marma Polskie Folie Rzeszów - BTŻ Polonia Bydgoszcz 43:47 Pedersen - Protas
Adriana Toruń - CKM Włókniarz Częstochowa 49-41 Jagus - Sullivan

VIII r. 28 maja 2006 (niedziela)
TŻ Lublin - ZKŻ Kronopol Zielona Góra 40:50 Louis - Walasek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Twoja wyszukiwarka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Mobile and Web Analytics