Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
GSM
Autor Wiadomość
CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-31, 05:13  GSM

Pewnie większość z was posiada telefon komórkowy, w tym temacie możecie pochwalić się jaki i spostrzeżeniami co do niego. Jeśli ma ktoś jakieś ciekawe tapetki, dzwonki etc. może tutaj zamieścić :)

Mam zamiar zamienić mojego siemensa (ct65) na coś że tak powiem azjatyckiego :D poważnie zastanawiam się nad NEC e616v, może ktoś podzielić się wrażeniami odnośnie tego modelu... ?

pan_qba 
Hey Crab Man!

Piwa: 9/2
Wysłany: 2006-03-31, 07:40  

w sumie tym neciem sporo sie bawilem, sam mialem przez pewien czas e616, takze cos tam napiszeno - przede wszystkim zwroc uwage na rozmiary, bo to naprawde niezla cegla :D ja bylem szczegolnie w szoku, gdyz cale zycie mialem malutka motorolke :D dane techniczne pewnie znasz, wiec nie bede przytaczal, napisze tylko, ze glownym plusem jest bardzo duzy wyswietlacz no i swietne 2 kamerki vga - mozna nagrac naprawde bardzo ladne filmiki :D
Postaw piwo autorowi tego posta

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-03-31, 08:04  

Ja mam MOTOROLE E398 i nie jestem do końca zadowolony. Zanim jąkupiłem to czytałem na jakimś forum że nie ma za wolny procesor :) i sprawdziło się... Kiedy słucham mp3 do poruszanie się po menu ma bullet time :) . Ogólnie np kiedy dzwoni telefon to naciskam zieloną słuchawke:) i zanim dojdzie do rozmowy mija jakieś 3sekundy co w przypadku głośno dzwoniącego tel na zajęciach robi dużą różnice.... Aparat jest raczej lipny (VGA 640*480) jak sie przenosi te fotki na kompa to mają raczej biedną jakość...... No i to by było na tyle ogolnie to odliczam czas kiedy bede ją mógl sobie zmienić i wrócić do jakiejś kochanej szybciutkiej NOKI...

CnK 

Wysłany: 2006-03-31, 08:28  

jeśli chodzi o rozmiary tego neca to mnie nie przerażają, miałem go w rękach kilka razy i wiem czego się spodziewać ;) dodatkowym minusem tego telefonu jest chyba jeszcze czas czuwania, zdaje się, że baterie padają w nim błyskawicznie, interesuje mnie jak spisuje się on w codziennym użytkowaniu jak spisuje się odtwarzacz mp3, bo kamera już wiem że przyzwoicie ... :)

to jest dopiero duży nec :D
http://allegro.pl/14950_e...er=t&view=gtext

duszek 

Piwa: 92/61
Wysłany: 2006-03-31, 09:43  

nokia 3210 uber alles :spoko: potrafi dzwonić i wysyłać esy i nic więcej nie potrzebuje, jak mi ją skradną :lol2: to będzie mi szkoda jedynie karty

Raijn 

Piwa: 532/850
Wysłany: 2006-03-31, 10:04  

pan_qba napisał/a:
mozna nagrac naprawde bardzo ladne filmiki :D

No to juz wiem co z Jola robicie, ze nigdy Cie nie ma na necie :) Ladnie ladnie panie producencie ;]

Sam osobiscie posiadam od niemal 3 lat, Nokie 6610 (jeszcze bez "i") i musze powiedzec, ze sprawdza sie pod kazdym wzgledem. Nie wiesza sie, nie psuje, bateria - jak na taki wiek - dosc dlugo trzyma (3-4 dni przy moich czestych rozmowach, to naprawde niezly wynik po takim okresie uzytkowania). Telefon jest dosc solidna konstrukcja (troche sie w kaskaderke pobawil i nie zauwazylem by z tego wzgledu cos slabiej dzialal). Mialem kiedys Nokie 3310 i ona po takim okresie uzytkowania troszke umierala (zrywala polaczenia, bateria dzialala z 2h itd).

imerr 
Jopie

Piwa: 608/441
Wysłany: 2006-03-31, 10:32  

Raijn napisał/a:
Mialem kiedys Nokie 3310 i ona po takim okresie uzytkowania troszke umierala (zrywala polaczenia, bateria dzialala z 2h itd).

Psuj z prawdziwego zdarzenie.
Nawet Nokię popsuć [']

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Cebi 

Piwa: 3/10
Wysłany: 2006-03-31, 11:04  

Ja mam od jakiegoś czasu 6610i w zasadzie to mam go przypadkowo bo dostałem go i nie narzekam bateria trzyma średnio 5 dni potrafi dociągnąć do 7(!) . Telefon robi co musi dzwoni esemesuje i zdjęcie można zrobić co prawda w chujowej jakości ale jak ktoś chce se robić zdjęcia to niech kupi cyfrówkę;). No i ma radio które często (przeważnie w szkole) używam. Przed tem miałem Siemensa c75 którego sprzedałem po 3 tygodniach. Bateria trzymała w nim 1 dzień (słownie jeden) czasami nawet nie dociągała 24h . Telefon był nowy z salonu przed użyciem bateria formatowana 2 razy ale sprzedałem go za 500zł wtedy to była nowość na rynku wiec udało sie znaleźć frajera;) Na razie raczej nie myśle o nowym fonie nokia mi odpowiada jedyne co mnie w niej wkurwia to to ze obudowa sie strasznie ściera przynajmniej u mnie.
Ostatnio zmieniony przez imerr 2006-03-31, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  

pilus 
Obecnie Zbanowany

Piwa: 36/24
Wysłany: 2006-03-31, 15:16  

mam motke e398 i narzekam.

This is my rifle. There are many like this, but this one is mine. Without my rifle i'm nothing. Without me, my rifle is nothing.

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2583/1200
Wysłany: 2006-03-31, 16:17  

Ja od zawsze, czyli od maja/czerwca 1998/9r (naprawde nie pamietam kiedy) miałem zawsze Nokie.
I od samego początku , mam ten sam numer do dzisiaj !!
Na zadna nigdy nie narzekałem, baterie zawsze były dobre.
Były to modele :

Nokia 5110 - po 2 latach sprzedałem
Nokia 3210 - nie pamietam co sie z nia stało
Nokia 6210 - wpadła mi po pijaku do kibla :co jest:
Nokia 3210 - pozyczona od kumpla na chwilkę ok 2/3 tygodnie do zakupu nowej
Nokia 6100 - mam juz ja prawie 2 lata i jestem zadowolony

I nie wiem dlaczego , ale zawsze podobała mi sie Nokia 7650, ale takiej jak widac nigdy nie mialem.

A nastepna jaka bedzie ? (jeszcze w tym roku) nie wiem, nie chcialbym zmieniac firmy, poniewaz sie nigdy na niej nie zawiodłem. Po głowie natomiast mi chodzi kom "z klapka"

Jest kilka modeli do wybrania :
6060, 6101, 6103, 6125, 6131, 6136, 6170, 6260,
7200, 7270,
N71, N90, N92

Ma ktos z Was w/w model ?? Jak sie sprawuje ??
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, Gdańsk
2019: Gdańsk, Gdańsk, Gdynia ..........

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-03-31, 16:27  

W swoich szeregach posiadam Nokie 3210, Nokie 5510.
Jednak cały czas używam telefon Motorola V500. Trochę na nią narzekam ze względu na słabą trwałośc baterii. Potrafi "chodzić" przez 3-4 dni na fula żeby zaraz się rozładować.Ciągle jednak ciągnie mnie do Nokii (najlepszego telefonu na świecie) i tylko moja ciekawość sprawiła, że mam V500. Chciałem telefon z klapką a ta Motorola była jedną z tańszych. Czekam na dobrą ofertę i chyba zmienię na Nokie 7270/7370, 6111, 6280, 6270 lub któraś "otwierana" na styl Motoroli. Naprawdę nie wiem na jaką najlepiej zmienić.
W między czasie przewinęły się przez moje ręce takie modele jak Alcatel One Touch Easy, Siemens S6,Ericsson z klapką, wymienione Nokie, Nokia Banan, Nokia Kameleon.
Na żaden z moich telefonów nie narzekał mocno jednak co niektóre miały swoje wady.

Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2006-03-31, 16:33  

Ja mam to samo co Cebi, 6610i,i też nie narzekam. Kupiłem w ...niemieckim Media Markt :mdleje: :hahaha:

Dokupiłem sobie jeszcze kabelek, żeby nie płacić za dzwonki itp. Jedyne co mnie wkurza, to 4-dźwiękowa polifonia, przez co czasem muszę okroić midy przed wrzuceniem do telefonu.

Mój obecny dzwonek: Push - Electric Eclipse
No, kawałek konkretny. Nadaje się :D

Wcześniej miałem Nokie 5250 bodajże, a po niej Panasonica GD93 (gran derby '93?) ;)

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-03-31, 16:39  

Cytat:
Jest kilka modeli do wybrania :
6060, 6101, 6103, 6125, 6131, 6136, 6170, 6260,
7200, 7270,
N71, N90, N92

Mam 7200. Moge dac sie pobawić na jakims spotkaniu :)

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2006-03-31, 16:53  

ja jestem jeden z niewielu wiernych siemensowi

po prostu juz sie tak przyzwyczailemm do tego telefonu ze nie wyobrazam sobie innego :D

chuj ze jestem troche antytechniczny bo uzywam telefonu do jego podstawowych funkcji i jak mam poszukac czegos innego w menu to nigdy nie wiem gdzie znalezc :D do wszystkiego czego uzywam mam skroty i o to chodzi :P

tak jak Boraś, ten sam numer od pieciu lat juz

najpierw siemens m35 - wiadomo, stary telefon wiec niema co oceniac w porownaniu z terazniejszymi, ale ani razu mnie nie zawiodl :)

siemens me45 - absolutnie najlepszy telefon pod sloncem, czołg ze swietna bateria (tydzien nawet), utopilem go w wannie rzucalem nim po knajpie, po ulicy, po plazy i pomimo widocznych fizycznych uszkodzen (rysy) nic mu sie nie stalo

ostatnio przesiadlem sie na siemensa s65 i mimo ze jest naprawde dobry to sie caly czas boje zego rozwale, juz troche sie poobijal i dziala caly czas wiec jest dobrze, na minus to ze sie czasami zawiesza (raz na dwa tygodnie mniej wiecej) i tyle, bateria trzyma ze 4 dni co przy moim uzytkowaniu i bardzo duzym wyswietlaczu uwazam za dobry wynik :)

czekam caly czas na nowy jakis dobry telefon z serii m, bo ja jednak musze czasem telefonem pizdnac o sciane :]

CnK 

Wysłany: 2006-03-31, 17:08  

jesli chodzi o moje telefony z przeszłości to prezentuje się to tak:

- panasonic gd30
- siemens c35
- eriksson t10s
- samsung r210s
- samsung n620
- siemens sl45i - świetny
- siemens m35
- panasonic gd93
- motorola v50
- siemens ct65

jak widać nokii nigdy nie miałem, uważam, że za podobne funkcje w telefonach innych marek płaci się dużo mniej, choć plusem nokii jest przeważnie niezawodność,
mnie telefon słuzy do wszystkiego, lubię bajery odtwarzacze mp3, radia, java, kamery :D

Odpowiedz do tematu