Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem
Autor Wiadomość
memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2013-09-17, 19:56  Mowa jest srebrem, a milczenie złotem

Nie tylko internet jest kopalnią śmiesznych, mądrych, głupich i załamujących ręce komentarzy, które często nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza gdy padają z ust rzecznika prasowego zarządu. Pora na komentarze z konferencji prasowych osób ze środowiska Barcelony.

Rosell
Cytat:
Rodzina Teixeiry to świetni narciarze, od lat przyjeżdżają do Andory

O zaproszeniu legendy klubu na mecz
Cytat:
Jako prezydentowi FCB przykro mi, ze Cruyffa zabraknie na obiedzie Barcelony i Ajaksu. Jako czlowiekowi, wcale mi to nie przeszkadza

Zubi
Cytat:
Naszym transferem do obrony będzie Puyol. Sergi Roberto także jest wzmocnieniem zespołu.

Cytat:
Rok temu, pomimo kontuzji i dokładnie tego samego składu linii obrony, udało nam się zaliczyć najlepszą rundę w historii. Ponadto, Bartra ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jedną z największych zalet tej drużyny jest także jej elastyczność.

Cytat:
To śmieszne, że chcemy o tym rozmawiać już teraz. Ja żyję teraźniejszością. O transferze bramkarza porozmawiamy na koniec sezonu.

O Kiko Femenii
Cytat:
Krytyka z jego strony? Zrobiliśmy dla niego wszystko, co tylko mogliśmy. Mieliśmy jeszcze wyjść na boisko i grać zamiast niego?! Zgodziliśmy się na rozwiązanie jego kontraktu.

Cytat:
Żeby była jasność: ja nie jestem dyrektorem sportowym, a dyrektorem od spraw piłkarskich.

Bartomeu
Cytat:
Zapłaciliśmy za Neymara 57 milionów euro. Santos ujawnił, że na jego konto wpłynęło 17 milionów. Co się stało z pozostałymi 40 milionami? Nie mogę powiedzieć. Jedna ze stron transakcji nie zgadza się na ujawnienie szczegółów.

Cytat:
Zapewniliśmy sobie prawo pierwokupu trzech młodych zawodników Santosu, jednak - oczywiście - nie możemy ujawniać nazwisk. Za tę możliwość zapłaciliśmy 7,9 miliona euro. Jeśli nie zdecydujemy się na skorzystanie z tych praw, i tak będziemy musieli zapłacić Santosowi.

Freixa
Cytat:
Tito wygrywa wszystkie porównania z Guardiolą, nawet te w wymiarze ludzkim. Rozgrywa bezbłędny sezon. Kiedy ogłosiliśmy, że zostanie trenerem mówił, że przegra wszystkie porównania z Pepem i myślę, że się mylił. Ten sezon będzie lepszy niż poprzedni.

Cytat:
Mamy dobry zespół i pomysł na przyszłość. Jesteśmy zadowoleni z Zubizarrety i jego pracy. Barcelona ma się bardzo dobrze i to w dużej mierze jest jego zasługa

Cytat:
Naszą jedyną opcją na środek obrony był Thiago Silva. Myślę, że zawodnik chciał transferu, ale PSG nie dało zgody

Faus
Cytat:
Departament prawny FCB uważa, że decyzja o reklamie na koszulce nie musi być przegłosowana na zgromadzeniu socios compromisarios

Cytat:
Barcelona i Bank Zjednoczonych Emiratów Arabskich wyznają te same wartości

Więcej szczegółów
Wystawiono 8 piw(a):
Mentor, barcalover, twardy, Bask, oweno, Mashi, imerr, jasiu
Mashi 

Piwa: 129/134
Wysłany: 2013-09-17, 20:39  

Tylko czemu to jest w Hyde Parku? :P

Tak na szybko:

Villarubi:
Cytat:
„Zgromadzenie socios nie może unieważnić porozumienia z QF. Socios mogą jedynie powiedzieć, że umowa z Katarczykami im się nie podoba i że nie chcą jej przedłużyć za 6 lat”.
Bartomeu:
Cytat:
„Kontrakt Abidala zawiera klauzulę, dzięki której jego kontrakt zostanie automatycznie przedłużony po rozegraniu pierwszego spotkania po powrocie do zdrowia.”
Freixa:
Cytat:
Intencje Érica są intencjami klubu. Jego pozostanie w drużynie będzie zależało od niego samego, to on musi podjąć decyzję
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mentor
Josef12 

Wysłany: 2018-04-06, 23:30  

hahahaha genialne! :D :olaboga: :olaboga: :olaboga:

ada678 

Wysłany: 2018-07-14, 23:01  

swietne mylsli :ok: :brawo: