Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Salid y divertiros!
Johan Cruyff do zawodników przed finalem Pucharu Europy w 1992 roku
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boberek
2014-12-04, 00:06
[Dwumecz] Athletic Club - FC Barcelona 1-0 & 1-2
Autor Wiadomość
Boberek 

Piwa: 1013/1794
Wysłany: 2013-11-30, 22:43  [Dwumecz] Athletic Club - FC Barcelona 1-0 & 1-2

ROGRYWKI

15 KOLEJKA

SEDZIOWIE

STADION

PREZENTACJA RYWALA

Cytat:

Athletic Club as an institution, along with its supporters are characterized by their desire to defend values which are becoming increasingly uncommon in football and in sports overall in the 21st Century. Our pride, reflected to the hilt in the club’s policy concerning the Young Player's Reserve, has become a uniting force which outweighs the discrepancies to be found in our daily lives, making our philosophy different to any other and different to the way football is understood throughout the world.
Athletic Club is located in Bilbao, in the province of Biscay (The Basque Country). The club's sporting philosophy is governed by a code which states that only players, who have come up through the club's young players' reserve or the young players’ reserve of the other clubs in The Basque Country, which includes the following territories: Bizkaia, Gipuzkoa, Araba, Nafarroa, Lapurdi, Zuberoa and Nafarroa Behera or players that were born in these territories, may be signed up.

KADRA

SUKCESY

HYMN

INFOGRAFIKA & PRZYPUSZCZALNE SKLADY

BILBAO VS FCB - OKIEM STATYSTYKA

NIEOBECNI

FORMA & JAK DO TEJ PORY BYWALO

GOLE /ASYSTY /KARTKI

POPRZEDNI MECZ

TRANSMISJA W TV

Athletic Bilbao - FC Barcelona
01.12.2013; godz. 20.55

Zrodlo:

www.transfermarkt.de
www.google.pl
www.soccerway.com
www.youtube.com
www.wikipedia.org
www.cules.pl
www.fcbarca.com
www.hasmgrupu.blogspot.com
www.totalbarca.com
www.sport.es

Meczowki by Boberek :
Temporada 2011/2012
FC Barcelona - FC Porto 2:0
FC Barcelona - Villarreal CF 5:0
FC Barcelona - Atletico Madryt 5:0
BATE Borysov - FC Barcelona 0:5
FC Barcelona - Victoria Pilzno (D) 2:0 (W) 4:0
FC Barcelona - Rayo Vallecano 4:0
FIFA Klubowe Mistrzostwa Swiata - Yokohama
FC Barcelona - Real Betis Balompie 4:2
Villarreal CF - FC Barcelona 0:0
Copa Del Rey 11/12 - droga do finału
Osasuna Pampeluna - FC Barcelona 3:2
Atletico Madryt - FC Barcelona 1:2
Sevilla FC - FC Barcelona 0:2
FC Barcelona - Granada 5:3
FC Barcelona - Athletic Bilbao 2:0
[dwumecz] FC Barcelona - AC Milan (W) 0:0 , (D) 3:1
Levante UD - FC Barcelona 1:2
Rayo Vallecano - FC Barcelona 0:7
FC Barcelona - RCD Espanyol 4:0
Temporada 2012/2013
FC Barcelona - Real Sociedad 5-1
Osasuna - FC Barcelona 1-2
FC Barcelona - Valencia 1-0
Getafe CF - FC Barcelona 1-4
[Dwumecz] FC Barcelona - Spartak Moskwa 3-2 & ? - ?
FC Barcelona - Granada CF 2-0
GRAN DERBI EUROPA FC Barcelona -“ Real Madryt 2-2
[Dwumecz] FC Barcelona - Celtic FC 2-1 & 1-2
RCD Mallorca - FC Barcelona 2-4
Levante – FC Barcelona 0-4
FC Barcelona - Atlético Madryt 4-1
Real valladolid – FC Barcelona 1-3
Malaga -FC Barcelona 1-3
Real Madryt – FC Barcelona 2-1
FC Barcelona – AC Milan 0-2 & 4-0
FC Barcelona - Bayern Monachium 0-4 & 0-3
Athletic Bilbao - FC Barcelona 2-2
FC Barcelona - Real Valladolid 2-1
Temporada 2013/2014
Málaga CF - FC Barcelona 0-1
FC Barcelona - Real sociedad 4-1
[Dwumecz] Celtic FC - FC Barcelona (W) 0-1 (D) ?-?
Osasuna - FC Barcelona 0-0
[Dwumecz] AC Milan - FC Barcelona (W)1-1 (D) 3-1
Real Betis - FC Barcelona 1-4
FC Barcelona - Granada 4-0
Athletic bilbao - FC Barcelona ?-?
Ostatnio zmieniony przez Boberek 2014-04-20, 22:56, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
Ołów, Boraś, Yagi, kieła, mystique e
Dodo 

Piwa: 613/154
Wysłany: 2013-12-01, 12:56  

od kiedy nie ma messiego, boje sie straty punktow przed kazdym wyjazdem. dzisiaj to juz w ogole mam zle przeczucia, obym sie mylil

bartra na stoperze, busquets - cesc - iniesta, alexis - neymar - pedro/tello i moze jakos to bedzie

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2013-12-01, 13:03  

Tello połamany chyba jest.

Bartra ławka, Montek na lewej, Xavi w pierwszym składzie, Czesio w ataku. Rzekłem :D

Mashi 

Piwa: 129/134
Wysłany: 2013-12-01, 13:15  

wszystkie dzienniki w hiszpanii pisza o tym, ze mascherano i pique zagraja na srodku obrony %) montoya albo na prawej, albo na lewej, tu akurat opinie są podzielone (tzn widziałem go gdzieś na lewej stronie %) ). na pewno zagramy once de gala i hala, bo nic innego nei zostało w tym momencie raczej, skład jest 16-osobowy, a w tym jest jeszcze dwóch bramkarzy przecież.

gelex 
CatMorderca

Piwa: 567/330
Wysłany: 2013-12-01, 13:16  

no i niestety Martino na ławce

riddick 

Piwa: 29/82
Wysłany: 2013-12-01, 14:54  

Mascherano i Pique w środku... obyśmy tylko strzelili o jedną więcej

kieła 
Buki to zło

Piwa: 589/556
Wysłany: 2013-12-02, 00:22  

Mentor napisał/a:
Tello połamany chyba jest.

Bartra ławka, Montek na lewej, Xavi w pierwszym składzie, Czesio w ataku. Rzekłem :D

Prawie... [*]

Mentor 

Wysłany: 2013-12-02, 00:32  

No zaskoczył mnie Martino z tym Martinem! Martina też pewnie zaskoczył Martino.

Szkoda niewykorzystanych okazji bo choć nie było ich wiele to jednak porażka to IMO zbyt sroga kara.

Z Cartegeną będzie reakcja. Spodziewam się pewnego zwycięstwo po golach Iniesty, Fabsa i Pedro. Xavi będzie asystował przy co najmniej jednym golu. Para stoperów Pique-Mascherano popełni tylko jeden błąd (chujowo, ale stabilnie!) a Roberto złapie kolejne minuty. Całe 25 jak się mecz dobrze ułoży.

Marcinho 

Piwa: 51/23
Wysłany: 2013-12-02, 08:42  

Nie pisząc już o oczywistościach, jak chociażby grą Cesca na 9, szczególnie irytował mnie wczoraj Neymar. Irytuje mnie on zresztą już od jakiegoś czasu i coraz bardziej obawiam się, czy nie będzie kolejnym Robinho. Niby robi trochę szumu, niby ma przyspieszenie, niby dobrze gra kombinacyjnie, ale po 15 kolejkach grając w Barcelonie mieć mniej goli od Kelnera i Pedro? Wczoraj miał 2 piłki meczowe, raz strzelił wprost w bramkarza, raz w trybuny. Ktoś tu jakiś czas temu pisał, że Neymar gra bardzo dobrze, ale brakuje mu szczęścia bo strzela tuż obok albo w słupki i poprzeczki. A może to nie kwestia szczęścia? Jak dla mnie w ostatnich tygodniach Brazylijczyk jest duuużym rozczarowaniem.

A wracając do meczu - w pierwszej połowie graliśmy naprawdę dobre zawody, fajnie radziliśmy sobie z pressingiem Athleticu, zabrakło "tylko" udowodnienia przewagi bramką. W drugiej znacznie słabiej, a najgorszym momentem było ostatnie 20 minut, kiedy po stracie gola zamiast ruszyć z próbą odrobienia strat, pogubiliśmy się kompletnie i chyba żadnej akcji nie wyprowadziliśmy. Duże rozczarowanie

gelex 
CatMorderca

Piwa: 567/330
Wysłany: 2013-12-02, 09:12  

Cóż... wszak gramy jak drużyna, która wygrała tryplet i 6 pucharów w jednym roku, która zachwycała onegdaj cały świat, a zawodnicy której w piłce nożnej wygrali już wszystko

Wszystko było też do przewidzenia... od 2010 roku wszystko wygląda bardzo podobnie. Mamy prawie 2014, a twarze wciąż te same...

Sportowa złość i ambicja tych piłkarzy skończyła się na rewanżu z Milanem... A będzie jeszcze gorzej, bo w 1/8 LM przejechać się po nas może każdy.

mariuszd4 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2013-12-02, 10:21  

Marcinho napisał/a:
Nie pisząc już o oczywistościach, jak chociażby grą Cesca na 9, szczególnie irytował mnie wczoraj Neymar. Irytuje mnie on zresztą już od jakiegoś czasu i coraz bardziej obawiam się, czy nie będzie kolejnym Robinho. Niby robi trochę szumu, niby ma przyspieszenie, niby dobrze gra kombinacyjnie, ale po 15 kolejkach grając w Barcelonie mieć mniej goli od Kelnera i Pedro? Wczoraj miał 2 piłki meczowe, raz strzelił wprost w bramkarza, raz w trybuny. Ktoś tu jakiś czas temu pisał, że Neymar gra bardzo dobrze, ale brakuje mu szczęścia bo strzela tuż obok albo w słupki i poprzeczki. A może to nie kwestia szczęścia? Jak dla mnie w ostatnich tygodniach Brazylijczyk jest duuużym rozczarowaniem.

A wracając do meczu - w pierwszej połowie graliśmy naprawdę dobre zawody, fajnie radziliśmy sobie z pressingiem Athleticu, zabrakło "tylko" udowodnienia przewagi bramką. W drugiej znacznie słabiej, a najgorszym momentem było ostatnie 20 minut, kiedy po stracie gola zamiast ruszyć z próbą odrobienia strat, pogubiliśmy się kompletnie i chyba żadnej akcji nie wyprowadziliśmy. Duże rozczarowanie

Neymar od kilku meczy to nie ten sam neymar. Aż dziwi bierze jak porównuje się jego grę w pierwszym meczach la liga do meczu wczorajszego i kilku poprzednich. Chłopak kompletnie się pogubil i stracić totalnie motywację. Już nie dybluje, nie próbuje brak odpowidzialności na swoje barki, przechodzi obojętnie przez mecz. Totalna wyjebka z jego strony. O ile można zrozumieć brak motywacji u takich pilkarzy jak xavi, iniesta czy pedro, to neymar z tego tytułu, żę to jest jego pierwszy sezon w drużynie powinien zapied jak mlody Bóg.

Mentor 

Wysłany: 2013-12-02, 11:13  

:lol2:

Wydało się :D

Neymar ma wyjebane i mu się nie chce :) Ot przyczyna jego słabszej niż na początku sezonu gry. Szybko mu się znudziła Europa! :D

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2013-12-02, 11:50  

Miałem napisać coś więcej, ale stwierdziłem, że dopóki Bartra nie będzie miał pewnego miejsca w pierwszym składzie, bojkotuje jakiekolwiek analizy. Gość jest o 3 klasy lepszy niż para naszych wirtuozów w środku obrony, ale nie gra, bo Tata Marina ma zasady, że ma dwóch pewnych środkowych, których nie zmienia. A Bartra jest młody więc ma czas i może z ławki popatrywać jak jego mierni koledzy dają ciała w kolejnym meczu. W Amsterdamie nasza obrona była beznadziejna. Młokosy z Ajaxu kręcili naszymi niemiłosiernie. Wczoraj nie było wcale dużo lepiej. A krycie Tokero na 8 metrze, to jakaś parodia. Gdyby dzisiaj zagrać z Bayernem, to by się skończyło jak rok temu.

Bartra nie jest lekiem na całe zło, ale chłop swoją postawą zasłużył na szansę.

Powinienem jeszcze napisać moją ocenę stawiania Fabs'a na 9, ale nie chciałbym dostać bana.

Schumack 

Piwa: 223/380
Wysłany: 2013-12-02, 12:11  

Dokladnie te 2 sprawy Bartra i Fabs na 9 sprawiaja, ze ciezko mi kibicowac Tacie.

Dodatkowe jeszcze te wczorajsze wypowiedzi po przegranej o "najlepszej 1 polowie w sezonie" czy "bylismy lepsi do 70min" to takie typowe Titopitolenie :/

Jak nie wygra mistrzostwa to pewnie poleci i plakal za nim nie bede.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1159/901
Wysłany: 2013-12-02, 12:23  

Do Bartry i Fabregasa, dorzuciłbym jeszcze frustrującą indolencję Neymara oraz kolejne beznadziejnie głupie kartki: Neymar i Busquets.

Kurwa, czy nie można im tego wpoić, żeby tych kartek uniknąć? Czy Tata nie ma w tej szatni nic do powiedzenia?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi