Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-04-15, 10:38
FC Barcelona- Real Madryt
Autor Wiadomość
baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-02, 13:08  

mikaelus napisał/a:
Najleprzy klub swiata !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hala real moralny zwyciezca GD a tym samym ligi
Postaw piwo autorowi tego posta

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-04-02, 13:09  

Mnie się wydaje, że to 1:1 trzeba porządnie opić. Przecież to nasz wspaniały sukces! Jesteśmy moralnymi zwycięzcami!

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-02, 13:20  

daj już spokój miekelaus, każdy czuje niedosyt po tym meczu, ale już o kilka frustrackich postów przesadzasz... :]

a teksty typu:
' z Benficą powinni odpaść i mam nadzieję, że tak będzie '
są niegodne kibica... :maruda:

mroo 

Piwa: 745/722
Wysłany: 2006-04-02, 13:21  

a ja podzielam frustracje mikiego

naprawde mnie wkurwia nasza skutecznosc....

mikaelus 

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-04-02, 13:24  

CnK napisał/a:
a teksty typu:
' z Benficą powinni odpaść i mam nadzieję, że tak będzie '
są niegodne kibica... :maruda:

Ja chcę, żeby tak poważnie po dupie dostali :] Nic na to nie poradzę :]
No chyba, że coś im się stanie i naprawdę zasłuża :]

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-04-02, 13:32  

Zasłużyć na bęcki to możemy od zabójczo konsekwentnego Milanu, który podobnie jak Cielsi ma dwie okazje a strzela z nich pięć bramek, a nie od jakichś portugalskich quasi kelnerów.

Ale, że bramka jest okrągła a piłki dwie, ewentualność odpadnięcia z Orłami oczywiście pozostaje.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Jamal King 
State of Trance

Piwa: 20/11
Wysłany: 2006-04-02, 13:34  

Smieszny jestes Miki. Rozumiem, ze wynik niesatysfakcjonujacy, ale nie mozna im odmowic checi.
Ile mistrzostw wywalczonych przez FCB uznajesz? :>
Moze Barca powinna wygrac 38 meczy po 5:0 wtedy zaczniesz swietowac?

mikaelus 

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-04-02, 13:40  

chęci może nie, ale zaangażowania na pewno :]
śmieszne strzały w kosmos i bezradność z padacznym realem to na pewno nie jest powód do dumy :]

zresztą, co wy z tym mistrzostwem? od roku tego nie pisałem i teraz nie piszę, bo grają lepiej niż wtedy

a teraz wkurwia mnie jaka to wielka napinka jest przed meczem (z obu stron), a potem grają papę jakby to był zwykły meczyk
niech skończą z tą szopką i powiedzą, że nie ma żadnej specjalnej rywalizacji między realem i Barceloną, a GD to spotkanie jak każde inne - wtedy nie będę miał żadnych pretensji

jak na razie widzę morze hipokryzji

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-04-02, 14:12  

Torrent do meczu w wersji DVD by Sky Sports (komentarz angielski) - 2,49gb

Torrent do 1. połowy meczu w divx (komentarz angielski) - 367mb
Torrent do 2. połowy meczu w divx (komentarz angielski) - 375mb

Torrent do meczu w divx (komentarz kataloński) - 830mb

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-04-02, 14:20  

mikaelus napisał/a:

a teraz wkurwia mnie jaka to wielka napinka jest przed meczem (z obu stron), a potem grają papę jakby to był zwykły meczyk
niech skończą z tą szopką i powiedzą, że nie ma żadnej specjalnej rywalizacji między realem i Barceloną, a GD to spotkanie jak każde inne - wtedy nie będę miał żadnych pretensji

jak na razie widzę morze hipokryzji

gdzie ty jakas napinke widziales?? chyba tylko w wykonaniu gutiego i baptisty.. deco mowil ze jak niewygraja to nic sie nie stanie bo wazniejsza jest benfica, ryjek mowil miedzy innymi ze to takie same 3 pkt jak kazde inne.. takiej ciszy jak bylo przed tymi GD nie pamietam - zadnych kontrowersji, zero podgrzewania atmosfery - nic

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-04-02, 14:31  

generalnie każde kolejne gd coraz bardziej przypominają zwykły mecz ligowy, brak atmosfery, może nawet nienawiści, brak gorących sytuacji typu lucho czy figo, którzy już nie grają w hiszpanii albo w ogóle, piłkarze obu drużyn darzą się szacunkiem a nie nienawiścią...

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2006-04-02, 16:21  

Ja też nie czułem jakichś wielkich emocji przed tymi GD. Już bardziej wszystko przeżywałem podczas pierwszego meczu z Realem w tym sezonie na SB. Ale do rzeczy. Skuteczność ['] :mdleje: . Wkurzyłem się bardzo, że mimo tylu sytuacji, dogodnych sytuacji do strzelenia bramki nic nie wychodziło. Na wynik również narzekam, bo wszyscy tutaj nastawialiśmy sie na pogrom mierdek, a tu tylko 1:1 po nienajlepszej grze Barcelony. Wkurwiające jest też to, że przez ten mecz kupon w totomiksie mi nie wszedł, ale to jest pikuś w porównaniu do tego co czuje po tym meczu. Wczoraj bardzo się wnerwiłem, teraz jest trochę lepiej, ale gorycz porażki, bo remis w tym spotkaniu uznaję za porażkę pozostał. Rijkaard powinien ostro złoić dupska piłkarzom za te trzy ostatnie mecze. :lanie: :P Teraz trzeba nastawić celowniki na Benfikę i liczyć na dobrą grę, i awans do następnej rundy.

Co do Maxiego to wiadomo, że jego dni w Barcelonie są już policzone. Ryjek specjalnie chce mu obrzydzić grę w piłkę nie stawiając na niego w żadnym spotkaniu. Żeby dał mu zagrać, znaczyłoby to dla Maxiego, że jest jeszcze jakaś nadzieja na grę w Barcelonie, a tak nie i już, spokój. Niech wraca do swojej Argentyny, bo pożytku w Katalonii nie ma z niego żadnego, a jak jeszcze dołączy do nas Henry to już całkiem nawet w CdR nie pogra.

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-04-02, 19:17  

Oj widzę, że Miki lekko się wkur*** na naszych graczy. Jednak trochę przesadziłeś. Zagrali jak zagrali i większość z Nas chciałaby żeby się skończyło 5-1.Jeśli chcesz żebyśmy odpadli z Benficą to sorry. Ja bym się wstydził takich słów będąc kibicem Barcy. Ale każdy ma prawo się wypowiadać i szanuję twoje zdanie choć jego niepodzielam.
Co do skuteczności no to fakt, przegieliśmy trochę w złą stronę :P
Było minęło !! Czas się skupić na Benfice bo teraz ona jest najważniejsza !! !! !!

johnybravo 

Wysłany: 2006-04-02, 20:24  

znakomicie, trzeci raz w ciągu 2 tygodni wyszliśmy na frajerów, bo jak inaczej nazwac remis z ostatnią Malagą, niewykorzystanie 50 tysięcy sytuacji z Benficą i remis z Realem grając 11 na 10...w takiej sytuacji ja się zaczynam obawiać o środowe spotkanie, bo przy golu Benfiki moze byc nerwowo

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-04-02, 20:57  

johnybravo napisał/a:
wyszliśmy na frajerów

...bo zdecydowanie liderujemy w Primera, a w środę prawdopodobnie zmieciemy z powierzchni ziemi Benfikę...

szkoda gadać [']

Ludzie - ja nie wiem co się z wami dzieje, przeżywacie tą indolencję strzelecką jak mrówka okres, chociaż zapewne już w środę nasi strajkerzy się przełamią i władują w bramkę tego całego Moretto czy Moretty przynajmniej 3 bramki. Raz czy dwa się zdarzyło, że defensywa rywali miała niebywałego fuksa a wy już z tego robicie szopkę...

Trochę wiary i szacunku dla naszych piłkarzy! :lanie:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi