Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No fotem, senyora!
Narcis de Carreras do Marii Bernabeu
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-04-15, 10:38
FC Barcelona- Real Madryt
Autor Wiadomość
CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-29, 15:36  FC Barcelona- Real Madryt

Już w najbliższą sobotę pojedynek nr 231 pomiędzy odwiecznymi wrogami. Mimo kilku osłabień po stronie blaugrana (marquez edmilson i najprawdopodobniej messi) mobilizacja przed tym meczem jest najwyższa, bo to coś więcej niż 3pkt. dopisywane do tabeli ligowej...
Po stronie realu zagrożony jest występ beckhama i tradycyjnie nie zagra woodgate.
Mam nadzieję, że piłkarze z eto'o na czele powetują sobie nie do końca spełniony występ w lizbonie.
4-1 !!

bilans dotychczasowych spotkań:

Na 230 pojedynków Barcelona zwyciężyła 95 razy, zanotowała 49 remisów i 86 prażek, strzelając 395 bramek i tracąc 379.

edit: poprawione :)
Ostatnio zmieniony przez CnK 2006-03-29, 21:03, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-03-29, 16:03  

Meczyk jest w sobotę a nie w niedzielę :P

To trzeba być mną,żeby mieć taki niefart :maruda: obejrzałem 85 % meczów Barcelony w tym sezonie,a tego pewnie nie będę widział :maruda: ,bo mam jakiś turniej rektora i mam ostatni mecz od 21.40 :lanie:

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2006-03-29, 16:09  

to rzeczywiście wielki problem :hahaha:
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-29, 16:22  

turniej rektora :hahaha: rozumiem jakbys tego dnia sie zenil to moze bylby problem wyskoczyc z wesela na 2 godzinki zeby zobaczyc mecz, no ale jakis turniej rektora ??

Mierdy dostana galaktyczny wpierdol po raz drugi w tym sezonie, obrona Realu nie jest wiele lepsza od defensywy Benfiki wiec jedyny problem bedzie z wykorzystywaniem sytuacji podbramkowych, Real tez pewnie jakies bedzie mial, no ale ogolnie nie powinni nawet pilki powachac. Oczywiscie o zadnym lekcewazeniu nie moze byc mowy, zwyciestwo trzeba wywalczyc na boisku no i Ryjek o tym zapewne wie.

5-0

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-03-29, 16:26  

5-1 będzie. Po tym spotkaniu pięknie się liczby zaokrąglą. Będziemy mieli 400 goli zdobytych i 380 straconych :] .

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-29, 16:38  

az tak wysoko nie bedzie - przy 3-0 troche sobie odpuszcza :) ale prawde mowiac mam przeczucie ze pierwsi stracimy bramke i bedzie troche nerwow (na szczescie jak pokazuja typowania moje przeczucia rzadko sie sprawdzaja)

sam nie wiem co mam myslec na temat realu.niby cos tam potrafia zagrac ale jak pokazaly GD w madrycie nawet jak graja wzglednie dobrze to i tak my jestesmy w stanie ich zmiazdzyc. wraca puyol wiec o obrone mozemy byc nieco spokojniejsi, choc z drugiej strony robinho jesli zagra moze troche powozic bellettiego. licze na bramke ulege i larssona, ale meczem sie specjalnie nie emocjonuje bo o tytul jestem spokojny a juz za kilka dni wazniejszy rewanz z benfica

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-03-29, 17:12  

strzelec napisał/a:
obrona Realu nie jest wiele lepsza od defensywy Benfiki

Kłóciłbym się czy w ogóle można mówić, że ich defensywa jest lepsza od tej Benfiki... Poważnie to mówię.

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-03-29, 17:17  

Bedzie 0-0. Eto'o zmarnuje 2 stuprocentowe okazje, Deco 1, van Bommel 1 i jedna spartaczona setke dolozy Giuly. Chyba ze nasi zawodnicy przypomna sobie jak strzela sie bramki, wtedy zapewne skonczy sie wysokim zwyciestwem...

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-29, 18:34  

Nedziu skad w Tobie tyle defetyzmu?

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-03-29, 18:46  

Ned: frustracja_mode_on? :P

oczywiscie, ze marzy mi sie wysokie (min 3:0) zwyciestwo, ale rok temu tez glosilem 'demolka na Santiago Bernabeu', a wszyscy pamietamy jak sie skonczylo. teraz sytuacja wyglada inaczej, ale GD to GD, wiec...

wygramy :]
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-29, 18:52  

Rok temu był kryzys, teraz jest fala. Brakuje tylko skuteczności. Barcelona chyba w całej swojej historii nie miała pod rząd więcej niż dwóch meczów bez strzelonego gola, więc jestem przed sobotą spokojny. Myślę, że chłopacy urządzą sobie ostre strzelanie.

Inna sprawa, że gdyby wczoraj pojechali Benfikę, tak jak kuman crew na to zasługiwało, to do sobotniego spotkania przystąpiliby na mega lajcie, a tak tylko na lajcie.

BCN - Ogóry 3/4-1

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2006-03-29, 19:16  

strzelec napisał/a:
Nedziu skad w Tobie tyle defetyzmu?

brak alkoholu powoduje nadmiar cholesterolu i za duze cisnienie :lol2:

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2006-03-29, 19:48  

Jakos mi sie tak sytuacja ulozyla ze ten mecz będzie dla mnie krótkiem przerywnikiem w codziennosci, więc mam nadzieje ze chlopaki sprawią ze sie odmule. Na moje oko to wystarczy skutecznosc bo o sytuacje z taką obroną jak ma Reial to się mogą same stworzyc :P . Ale zeby juz tak nie jechac madrytu to moge powiedziec ze się boje wlasnie o Belletiego.
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-03-29, 20:38  

RaVeN napisał/a:
Brakuje tylko skuteczności.

... bo wczoraj nie strzelilismy bramki przy wielu okazjach . a ze byl to 5 mecz w sezonie bez strzelonej bramki, to kryzys [*]. ogolnie 69 bramek w primera i 19 w LM strzelil moj stary grajac w Pro Evolution Soccer
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-29, 20:49  

wczoraj skuteczności zabrakło i brakuje jej często, szczęście w tym że Barca potrafi stwarzać mnóstwo sytuacji i przeważnie część z niich wykorzysuje, wczoraj się nie udało, ale z mierdą będzie lepiej... :]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi