Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem
Autor Wiadomość
memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2013-09-17, 19:56  Mowa jest srebrem, a milczenie złotem

Nie tylko internet jest kopalnią śmiesznych, mądrych, głupich i załamujących ręce komentarzy, które często nie powinny mieć miejsca, zwłaszcza gdy padają z ust rzecznika prasowego zarządu. Pora na komentarze z konferencji prasowych osób ze środowiska Barcelony.

Rosell
Cytat:
Rodzina Teixeiry to świetni narciarze, od lat przyjeżdżają do Andory

O zaproszeniu legendy klubu na mecz
Cytat:
Jako prezydentowi FCB przykro mi, ze Cruyffa zabraknie na obiedzie Barcelony i Ajaksu. Jako czlowiekowi, wcale mi to nie przeszkadza

Zubi
Cytat:
Naszym transferem do obrony będzie Puyol. Sergi Roberto także jest wzmocnieniem zespołu.

Cytat:
Rok temu, pomimo kontuzji i dokładnie tego samego składu linii obrony, udało nam się zaliczyć najlepszą rundę w historii. Ponadto, Bartra ma przed sobą świetlaną przyszłość. Jedną z największych zalet tej drużyny jest także jej elastyczność.

Cytat:
To śmieszne, że chcemy o tym rozmawiać już teraz. Ja żyję teraźniejszością. O transferze bramkarza porozmawiamy na koniec sezonu.

O Kiko Femenii
Cytat:
Krytyka z jego strony? Zrobiliśmy dla niego wszystko, co tylko mogliśmy. Mieliśmy jeszcze wyjść na boisko i grać zamiast niego?! Zgodziliśmy się na rozwiązanie jego kontraktu.

Cytat:
Żeby była jasność: ja nie jestem dyrektorem sportowym, a dyrektorem od spraw piłkarskich.

Bartomeu
Cytat:
Zapłaciliśmy za Neymara 57 milionów euro. Santos ujawnił, że na jego konto wpłynęło 17 milionów. Co się stało z pozostałymi 40 milionami? Nie mogę powiedzieć. Jedna ze stron transakcji nie zgadza się na ujawnienie szczegółów.

Cytat:
Zapewniliśmy sobie prawo pierwokupu trzech młodych zawodników Santosu, jednak - oczywiście - nie możemy ujawniać nazwisk. Za tę możliwość zapłaciliśmy 7,9 miliona euro. Jeśli nie zdecydujemy się na skorzystanie z tych praw, i tak będziemy musieli zapłacić Santosowi.

Freixa
Cytat:
Tito wygrywa wszystkie porównania z Guardiolą, nawet te w wymiarze ludzkim. Rozgrywa bezbłędny sezon. Kiedy ogłosiliśmy, że zostanie trenerem mówił, że przegra wszystkie porównania z Pepem i myślę, że się mylił. Ten sezon będzie lepszy niż poprzedni.

Cytat:
Mamy dobry zespół i pomysł na przyszłość. Jesteśmy zadowoleni z Zubizarrety i jego pracy. Barcelona ma się bardzo dobrze i to w dużej mierze jest jego zasługa

Cytat:
Naszą jedyną opcją na środek obrony był Thiago Silva. Myślę, że zawodnik chciał transferu, ale PSG nie dało zgody

Faus
Cytat:
Departament prawny FCB uważa, że decyzja o reklamie na koszulce nie musi być przegłosowana na zgromadzeniu socios compromisarios

Cytat:
Barcelona i Bank Zjednoczonych Emiratów Arabskich wyznają te same wartości

Więcej szczegółów
Wystawiono 8 piw(a):
Mentor, barcalover, twardy, Bask, oweno, Mashi, imerr, jasiu
Mashi 

Piwa: 129/134
Wysłany: 2013-09-17, 20:39  

Tylko czemu to jest w Hyde Parku? :P

Tak na szybko:

Villarubi:
Cytat:
„Zgromadzenie socios nie może unieważnić porozumienia z QF. Socios mogą jedynie powiedzieć, że umowa z Katarczykami im się nie podoba i że nie chcą jej przedłużyć za 6 lat”.
Bartomeu:
Cytat:
„Kontrakt Abidala zawiera klauzulę, dzięki której jego kontrakt zostanie automatycznie przedłużony po rozegraniu pierwszego spotkania po powrocie do zdrowia.”
Freixa:
Cytat:
Intencje Érica są intencjami klubu. Jego pozostanie w drużynie będzie zależało od niego samego, to on musi podjąć decyzję
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mentor
Josef12 

Wysłany: 2018-04-06, 23:30  

hahahaha genialne! :D :olaboga: :olaboga: :olaboga:

ada678 

Wysłany: 2018-07-14, 23:01  

swietne mylsli :ok: :brawo: