Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Raijn
2013-03-27, 18:11
Psychologia forum wg Decosa
Autor Wiadomość
Raijn 

Piwa: 532/850
Wysłany: 2013-02-25, 11:23  Psychologia forum wg Decosa

To jest miejsce na wszelkie spiny, żale i inne takie burze decosowe, które od czasu do czasu nawiedzają szałta.
W związku z powyższym, wszelkie wyżej wymienione wylatują z szałtboksa na wieki wieków. Amen.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2013-02-25, 11:28  

Tomasz Zubilewicz napisał/a:
Ostatnia szałtowa gównoburza miała ledwie 6,5 stopnia w skali Decosa. Obserwatorzy przewidują dalsze odpały.
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
gelex, Bruce
gelex 
CatMorderca

Piwa: 577/336
Wysłany: 2013-02-25, 11:40  

Decos... zrozum. To nie Smoleńsk kurwa. Userzy to nie mgła. Moderatorzy to nie brzozy. Tobie jednak nawalił radar i lecisz w chuja ostatnio.

Bruce 
kitsch

Piwa: 567/647
Wysłany: 2013-02-25, 11:48  

http://cules.pl/topics22/...,780.htm#198763

Cytat:
[Dzisiaj 21:36] Decos20: Lujan- tyle czasu Cie to bawi? Nie jestes wymagajacy w kwestii zartow widze.

Cytat:
[Dzisiaj 1:23] Decos20: Natomiast to co powstalo w bashu smieszne byc nie moze ze wzgledu na to, ze pierwszy raz widze porownanie tego dizeciaka do Kalisza

Cytat:
[Dzisiaj 1:33] Decos20:Kuryl sobie zazartowal z czegos tylko dlatego, ze to ja bylem tego autorem i tylko dlatego tez to zostalo wysmiane.. I nie, nie przeszkadza mi to

decos, chcesz coś jeszcze dodać? :)

Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Piwa: 161/161
Wysłany: 2013-02-25, 11:54  

Pewnie, ja bym nie chcial? :D

Lujan sypnal durczokiem.
Ja tego nie zrobilem.
Kuryl wkleil do basha cos co ja wrzucilem, a co durczokiem nie bylo zestawiajac to z moim wpisem pod adresem Lujana zarzucajac mi hipokryzje.

Jak sie ma jedno do drugiego?

Skomentowalem to wszystko bo tak juz mam, na pewne rzeczy po prostu reaguje. Poza tym lubie sobie popisac, nawet wiedzac, ze nikogo nie przekonam. Moze cos komus jednak zaswiata, nawet jesli sie do tego nie przyzna?

A nie przeszkadza mi to w sensie takim, ze nie dotyka mnie, nie boli, nie czuje sie urazony.

Praktyka>Teoria ;)

Bruce 
kitsch

Wysłany: 2013-02-25, 12:05  

Czy uważasz, że jesteś wymagający w kwestii żartów?

Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Wysłany: 2013-02-25, 13:08  

100 razy z tego samego sie nie smieje, nie opowiadam tez x razy tego samego tym samym osobom.

Chyba oczywiste, ze do tego pilem piszac "nie jestes wymagajacy".

Praktyka>Teoria ;)

Raijn 

Piwa: 532/850
Wysłany: 2013-02-25, 13:15  

Zależy jak dla kogo. Ja np. znam miliard bardziej oczywistych rzeczy.

Bruce 
kitsch

Wysłany: 2013-02-25, 13:20  

Decos, czy uważasz, że jesteś wymagający w kwestii żartów?

gelex 
CatMorderca

Piwa: 577/336
Wysłany: 2013-02-25, 13:37  

Decos... słaby ze mnie psychoanalityk... to przez brak doświadczenia, ale coś tam chyba jeszcze potrafię.

Biegniesz pewnym torem, którym obiecałeś sobie, że biec będziesz. Nie wnikam dlaczego. Ale biegniesz sobie i biegniesz i widzisz przeszkodę. Przeskakujesz, zatrzymujesz się i zanim ruszysz dalej używasz sobie na jej konstruktorze. Potem biegnąc zauważasz kolejną przeszkodę. Znowu skaczesz, zatrzymujesz się i mścisz konstruktora. Co chwilę jedna mijają Cię osoby biegnące innym torem, na którym nie ma przeszkód. Mówisz im wtedy, że biegną złym torem i starasz się nakłonić by biegli obok Ciebie. Kiedy odmawiają, twierdzisz, że wcale nie zależy Ci na tym aby biegli z Tobą. Wracasz na swój tor usiany przeszkodami i biegniesz dalej pomijając całkowicie fakt, że te wszystkie przeszkody postawiłeś tam sam... wczoraj.

Do tego Twoją frustrację potęguje fakt, że inni biegną bez przeszkód... innym torem, uciekając Ci tym samym.

Fajny z Ciebie gość. Przestań nas do tego przekonywać tylko Pozwól nam w końcu się o tym przekonać.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Raijn
Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Wysłany: 2013-02-25, 14:09  

Raijn- ja tez znam, ale nie ma to nic do rzeczy, z kontekstu wynika do czego sie odnosilem.

Bruce- wiem o co Ci chodzi, dlatego pisze po raz kolejny, odnosilem sie do pewnego aspektu (w ktorym tak, jestem "wymagajacy", bo ciezko nie byc, chyba, ze dla Ciebie to normalne, zeby z jednej rzeczy smiac sie x razy) i tylko (o czym tez pisalem) poprzez pewne "naciagniecie" tego co napisalem mogl Kurylowi wyjsc wpis do basha. Na takie zasadzie co 2 wpis moglbym do basha wklejac, ale ktoz by sie z tego smail skoro nie dotyczyloby to mnie?

Zamiast zastanowic sie nad tym, ze rzeczywiscie Lujan uzyl czegos "po terminie waznosci" to jednak lepiej naciagnac moj wpis, oderwac go od kontekstu, dobrac do tego drugi, rowniez z powodu przez siebie naciagnietego i wysmiac mnie, bo czego by nie.. I tak postepuje moderator.

Gelex- wyciagajac pewne aspekty z Twjego wpisu: na jakim "konstruktorze" sobie uzywam? Ja ciagle pisze o "przeszkodach". Nie staram sie naklonic by ktos biegl moim torem, daje mozliwosc wyboru, ale nie przeszkadza mi to, ze biegne sam, mam wiecej miejsca. ;)
A i sam nie postawilem przeszkod, stawiaja je ci sami konstruktorzy, ktorych przeszkody juz wczesniej przeskoczylem, jakby ze wzgledu na to, ze poprzednie mnie nie zatrzymaly czuli sie w obowiazku zrobienia nowych.

A frustracji we mnie nie ma zadnej, ja cieszac sie, ze jestem na swoim (wlasciwym) torze wewnetrznie smieje sie z tych, ktorzy nie chca biec ze mna.

Co do ostatniego zdania: choc widzielismy sie krotko w realu to jednak fajnie, ze tak o mnie myslisz. :)
Tylko, ze jak czasem przestane biec calkowicie (uzywajac terminologii powyzszej), to pewne osoby "zmuszaja" mnie bym wstal i biegl dalej, przypominajac mi niejako, ze dalsze przeszkody wciaz na mnie czekaja (Ty sam nie tak dawno cos takiego zrobiles), chcac zobaczyc jak bede sie z nimi mierzyl.

Praktyka>Teoria ;)

Bruce 
kitsch

Wysłany: 2013-02-25, 14:23  

Decos, wiele tekstów w bashu, to rzeczy wyrwane z kontekstu, naciągnięte. Pewnie większość z nas znalazła się już w tym temacie, w takiej roli jak Ty teraz. Niestety tylko Ty bijesz pianę, przy okazji pisząc, że wcale Ci to nie przeszkadza, i że potrafisz śmiać się z siebie ( :D ).

kurylowi wyszedł zajebisty wpis, pogódź się z tym.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2013-02-25, 14:24  

Tomasz Zubilewicz napisał/a:
Pogoda się pogarsza. Radzimy sprawdzić przydomowe schrony.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2013-02-25, 14:37  

:leje:
nie wiem jak tu.

Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Wysłany: 2013-02-25, 14:45  

Pewnie, ze zajebisty, bo odnosil sie do mnie.
Jakby byl pod Twoim adresem to by Ci sie nie spodobal.

Kiela tez wyrwal z kontekstu moj bol kolan i gardla, ale wykorzystal to do zartu, nie do ataku, jak Kuryl. Tu jest ta roznica.
Imerr swego czasu tez doszukiwal sie 2 dna w moich wypowiedziach tylko po to by mnie zaatakowac, wtedy tez reagowalem. Jak ktos ze mnie zartuje (w granicy dobrego smaku), nie mam nic przeciwko, tez sie chetnie posmieje, jak ktos mnie atakuje to o tym pisze (choc jak juz wczesniej wspominalem mnie to nie boli), zwracam na to uwage bo pozniej sie okazuje, ze to ja jestem atakujacym, cala "wina" idzie na mnie, a niesprawiedliwosc juz mnie rusza i we mnie godzi.

Praktyka>Teoria ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi