Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
El futbol es un juego
que se juega con el cerebro

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bramkarz

Nowym bramkarzem bedzie :
Neuer
2%
 2%  [ 1 ]
Guaita
5%
 5%  [ 2 ]
De Gea
35%
 35%  [ 14 ]
Hart
2%
 2%  [ 1 ]
Courtois
7%
 7%  [ 3 ]
Reina
5%
 5%  [ 2 ]
Ter Stegen
35%
 35%  [ 14 ]
Oier lub ktos z Juvenil
7%
 7%  [ 3 ]
Głosowań: 40
Wszystkich Głosów: 40

Autor Wiadomość
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2013-09-05, 19:31  

Klauzule, te klimaty, wiadomo :lol:
nie wiem jak tu.
Postaw piwo autorowi tego posta

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2013-09-05, 19:41  

Wciąż nie wiem :P

memphis 

Piwa: 237/304
Wysłany: 2013-09-05, 20:16  

W przypadku postawienia na Cecha, czego nie można wykluczyć, bo Czech cały czas prezentuje wysoką formę, a został sprowadzony do Chelsea przez Mourinho, nieopłacalne będzie trzymane Belga na wypożyczeniu do końca kontraktu. Teoria oparta na wielu niewiadomych, bo najpierw Mourinho musiałby postawić na Cecha, a Courtois musiałby podjąć decyzję o zrobieniu kroku naprzód. Trzymanie zawodnika na wypożyczeniu do końca kontraktu to typowo barcelońskie zachowanie raczej nie naśladowane przez resztę Europy.

Naciągana teoria, ale jeśli Courtois chciałby do nas przyjść, to w normalnych okolicznościach byłoby to możliwe. Dla nas niemożliwe nie istnieje :P

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2013-09-05, 20:23  

Tam nie ma pojęcia "nieopłacalności". Wystarczy zajrzeć: http://en.wikipedia.org/w...season#Loan_out

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

memphis 

Wysłany: 2013-09-05, 20:35  

Ja wiem, że mają mnóstwo wypożyczonych graczy, ale żaden nie dorównuje klasą Belgowi, który może inaczej patrzeć na swoją karierę. Jeśli będzie chciał do nas przejść, to przejdzie. To samo można powiedzieć o każdym innym zawodniku.

Oczywiście niektóre osoby będą musiały być trzymane w izolatce.

imerr 
Jopie

Wysłany: 2013-09-05, 20:53  

memphis napisał/a:
Jeśli będzie chciał do nas przejść, to przejdzie.

Odejdzie tak jak Thiago Silva, czy jak Suarez?

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

memphis 

Wysłany: 2013-09-05, 20:59  

Thiago Silva nie chciał odejść z PSG. Zbyt chętnie podpisał nowy kontrakt. Suarez to wyjątek potwierdzający regułę :P

Silva i Suarez w przeciwieństwie do Courtoisa to kluczowi zawodnicy klubów, z którymi mają kontrakty.

imerr 
Jopie

Wysłany: 2013-09-05, 21:11  

Rooney też nie chciał odejść?
To okienko pokazało, że są sytuacje, że nawet jak europejska gwiazda chce odejść, to nie wiadomo, czy się uda.

Curtois to marzenie, tak jak De Gea. Obaj prawdopodobnie nie do wyjęcia. Przy splocie szczęśliwych okoliczności, może odejdą za 50 mln.

noir_desir 

Piwa: 146/202
Wysłany: 2013-09-05, 22:05  

Czyli co? Kolejne okienko, kiedy będziemy się uganiać za nierealnym celem transferowym, żeby pod koniec sierpnia popyerdolić o kompletnej kadrze? Nieźle musiałoby komuś w Londynie w głowie się coś poprzestawiać, żeby wypuścić z rąk takiego gościa jak Courtois.

Jasne, trzeba obserwować sytuacje jego i m.in. De Gei, ale żadnego pierdolenia, że oni albo Reina. Jeśli Man Utd i Chelsea odrzucą zapytania o tych grajków (ktoś ma wątpliwości?), to trzeba finalizować od razu transfer choćby Ter Stegena (bo mieć 1,5 roku na kupno bramkarza i nikogo nie dogadać :zubi: :hodor: :| ) Nie ma prawa się powtórzyć cyrk jak z transferem obrońcy.

Mefju 
#moneybeautyfame

Wysłany: 2013-09-05, 22:54  

Niestety, to już nie te czasy gdzie ogrywamy każdego jak chcemy i gdzie zawodnicy rezygnuja z premii itd. żeby przejść tylko i wyłącznie do nas. Kiedyś może i Pep przyciągał zawodników, chcieli być trenowanie przez niego ale obecnie... albo wykładamy gotówkę albo nici z jakiegokolwiek transferu.
nie wiem jak tu.

barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2013-09-06, 00:01  

Pep przyciągał zawodników :lol: Bez przesady. Zawsze wydawaliśmy kupę forsy jeśli chcieliśmy sprowadzić kogoś wartościowego i nie ma co udawać, że za Pepa, Laporty, czy kogo tam jeszcze, było inaczej :)

memphis 

Wysłany: 2013-09-06, 06:29  

barcalover napisał/a:
Zawsze wydawaliśmy kupę forsy jeśli chcieliśmy sprowadzić kogoś wartościowego i nie ma co udawać, że za Pepa, Laporty, czy kogo tam jeszcze, było inaczej

Teraz jeszcze trzeba płacić bonus 40 mln, więc nic dziwnego, że nie stać na nikogo.

gelex 
CatMorderca

Piwa: 570/333
Wysłany: 2013-09-06, 06:33  

jeżeli ktoś ma zamiar ferować sobie opinię na temat rynku na przykładzie transferu Neymara, to szkoda sobie głowę tym zawracać.

Neymar to nie piłkarz, to inwestycja, papier wartościowy, taka nietypowa ruchomość, która miała kilku udziałowców, a każdy z nich chciał coś dla siebie.

Mefju 
#moneybeautyfame

Wysłany: 2013-09-06, 14:34  

barcalover napisał/a:
Pep przyciągał zawodników :lol:

Abidal napisał/a:
Gdyby Pep został, to ja być może też zostałbym w Barcelonie. Jest wielkim trenerem, który dał mi szansę

:)
nie wiem jak tu.

mikaelus 

Piwa: 729/975
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2013-09-07, 19:16  

"Hoy, ma?ana y siempre con el Barça en el corazon" - José Mário dos Santos Félix Mourinho

Odpowiedz do tematu