Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-04-07, 15:24
Málaga vs FC Barcelona
Autor Wiadomość
kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-03-24, 10:05  Málaga vs FC Barcelona

No więc 30 kolejka Primera Division Malaga podejmuje lidera ze stolicy Katalonii. Na pozór spotkanie wygląda bardzo łatwo. Gospodarze tego spotkania piastują zaszczytne 20 miejsce w tabeli PD, które gwarantuje im występy w Segunda Division w przyszłym sezonie :) . Malaga ma 22pkt co daje ponad 3 razy mniej niż liczba punktów Barcy.
Oto ostanie 6 meczy w wykonaniu naszych rywali:
Malaga 0-2 Mallorca
Atl. Madrid 5-0 Malaga
Malaga 0-0 Valencia
Real Betis 1-1 Malaga
Malaga 0-1 Real Zaragoza
Deportivo 2-1 Malaga
2 pkt na 18 możliwych czyli 11% jeżeli się nie myle :)

Jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że w zespole Barcy nie wystąpią podstawowi obrońcy (Puyol,Edmilson,Marquez)oraz do czego już przywykliśmy (Xavi) i atmowa pchła. :)
Jak waszym zdaniem powinna wyglądać obrona Barcy? Do dyskusji na temat tego i innych pytań serdecznie zapraszam. :)
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-04-07, 15:24, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-24, 12:08  

obrona Barcy powinna wyglądać tak : gio/sylvinho, rodri, oleguer, belletti w trakcie meczu można dokonać pewnych korekt, wydaje mi się, że rodri bez powodu z kadry b nie został ściągnięty... :cfaniak:

tak czy siak obrona musi wspiąć się na wyżyny, a atak strzelić więcej niż straci defensywa, niby proste... :buja w oblokach:

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-24, 12:13  

mysle ze mimo obaw meczyk bedzie latwo wygrany. czesto tak jest jak jest jakas kryzysowa sytuacja to nasi graja bardziej odpowiedzialnie i konsekwentnie

jak dla mnie sklad vv-belletti,ule,motta,gio-iniesta,deco,mvb-larsson,etoo,ronaldinho

licze na 3-0 , moze 3-1 :) w tym 2 bramki samiego

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-03-24, 12:43  

Chciałbym w końcu zobaczyć,na co stać Rodriego.Właśnie dlatego,że przeciwnik raczej mizerny,to chłopak może złapać trochę pewności siebie i będzie to wspaniała okazja do przetestowania takiej pary na środku.Z drugiej strony do czego to doszło Ule będzie nauczycielem,prawdziwym mentorem(bez urazy Mentor :P ) dla kolegi z Barcy B,jeśli oczywiście tak będzie wyglądać nasza obrona :)

Kolejny mały rebus:

15 min Eto'o :gool: sędzia nie uznaje :lanie:
25 min Eto'o :gool: na trybunach :brawo:
50 min obrońca fauluje Ronniego w polu karnym :lanie: i :co: :co: :co: chwila niepewności :gool: i ponownie :brawo:
Większośc kibiców Realu idzie :buja w oblokach: ,bo to już prawie 22 :P
Jednak Czarna Perła jeszcze nie :buja w oblokach: i :gool: i kolejny raz :brawo:

Siner po meczu na forum : :chatownik: i pisze : :lol:

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-03-24, 12:59  

Rodri powinien zagrać od początku. Malga nie powinna być aż tak bardzo wymagającym przeciwnikiem i liczę na jakieś 3-0 może 4-0...
Jeśli wszystko dobrze pójdzie to Ryjek może pokombinowac trochę ze składem defensywy

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-24, 13:45  

Ja tylko chce zeby nie bylo zadnej kontuzji i ten zajebany Santiago nie pokazal zadnej czerwonej kartki przed gd.

Niech zagraja ostroznie, zeby nie stracic zbyt wiele zdrowia i sil, a jak punkt uda sie zdobyc to bede szczesliwy.

chociaz wynik jest mi calkowicie obojetny, moze byc nawet 5-5

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-24, 13:51  

Frank Rijkaard zdecydował, że Ronaldinho z Malagą nie zagra :jupi:

lista powołanych:

Valdés, Jorquera, Iniesta, Van Bommel, Ezquerro, Van Bronckhorst, Larsson, Oleguer, Deco, Rodri, Maxi, Sylvinho, Gabri, Eto'o, Motta, Belletti i Giuly.
Ostatnio zmieniony przez danji 2006-03-24, 13:55, w całości zmieniany 1 raz  

Siner 

Wysłany: 2006-03-24, 13:54  

Dzwoniłem do niego wczoraj w tej sprawie :P

Każdy zna pozytywne strony takiej decyzji,więc co tu pisać :]

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-24, 13:59  

zapowiada zatem sie pierwszy mecz Barcelony od dawna, ktory nie dostarczy zadnych emocji.

Dobrze ze mamy ten komfort i mozemy pozwolic sobie na takie manewry.

Brawo Rijkaard.

Moj sklad:

Valdés - Belletti, Oleguer, Rodri, Sylvinho - Deco, Iniesta, Motta - Giuly, Eto'o, Larsson

edited

kapitanem bedzie decuu
Ostatnio zmieniony przez Miskiewicz 2006-03-24, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-24, 14:22  

W tym spotkaniu nie zagra Puyol, Ronaldinho, Xavi... a więc nie wiadomo kto będzie kapitanem naszego zespołu. Zapraszam do ankiety :)

Negro 

Piwa: 11/30
Wysłany: 2006-03-24, 14:59  

Fakt, że wielu zawodników pierwszego składu nie wystąpi jakoś specjalnie mnie nie martwi. To będzie dobra okazja dla zmienników żeby się pokazać. Miejsce Malagi w tabeli mówi samo za siebie :]

Inną zdobycz punktową niż 3 traktuje jako porażkę :]

Kapitanem będzie zapewne Deco, ale ja głosuje na Ulagera bo chciałbym, żeby to właśnie on sprawował tą funkcję :cfaniak:

U U Ulager !

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-24, 15:09  

Brawissimo senor Rijkaard! Great move. Kto wie, czy ten sędzia debil nie poszedłby na całość i nie dał Ronniemu nawet czerwieni z kosmosu.

Myślę, że wygramy. Styl i rozmiar tego zwycięstwa w perspektywie najbliższych ciężkich batalii mnie mało interesuje.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-24, 15:49  

Jak dla mnie kapitanem powinien byc pilkarz z najdluzszym stazem, a jest to Pokemon :)

W obronie widzialbym Oleguera i Rodriego, a przed nimi Motte - na cienka Malage powinno wystarczyc, aby moc spokojnie pocwiczyc ten wariant. Wydaje mi sie, ze nawet 3-cio ligowy obronca bedzie umial sie lepiej zachowac i pilnowac linii niz Thiago.

Mecz powinnismy wygrac - bedzie duze pole manewru dla zmiennikow aby wykazali sie i udowodnili, ze nawet bez 6 zawodnikow podstawowego skladu mozemy spokojnie wygrac mecz. Trzeba zagrac ostroznie, ataki rozbijac jak najdalej od pola karnego i wykorzstac co sie nadarzy. Licze na Eto`o :) Choc to Larsson chyba bedzie gral na szpicy i po bokach bedzie mial Ludo i Eto`o.

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2006-03-24, 15:55  

Jak sedzia bedzie chcial isc na calosc to wywali VV :P (przy okazji dzisiejsza plotka, na temat ewentualnego nastepcy/rywala naszego "chulo" - wg MD moze nim byc Marco Amelia z Livorno; jakos nie wierze )
Tez glosowam na Ule, bo we wszystkich ankietach na niego glosuje :]

Siner 

Wysłany: 2006-03-24, 16:02  

A ja oddałem głos na Henryka,bo to raczej ostatnia szansa,żeby zagrał jako kapitan,
a swoją grą na to zasłużył. Poza tym jest on spokojny i potrafi powstrzymać się od zbędnych komantarzy a taki powinien być kapitan :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi