Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Śląsk
Autor Wiadomość
twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2006-01-18, 00:12  Śląsk

No to znowu ja! Tutaj piszemy jesli przyjezdzamy na slask, albo chcemy zorganizowac jakies spotkanie :] pzdr paly (acha zapraszamy ladne panie ;-))
Ostatnio zmieniony przez Kibol 2007-04-01, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

mav
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-03, 13:19  

coś marnie ślask jest tu reprezentowany :/ co zrobic, co zrobic

Voyteck 

Piwa: 545/287
Wysłany: 2006-02-10, 14:38  

Kilka osób ze Śląska jest, ale wydaje mi się, że trudniej tu o spotkanie. Gdzie indziej powypisywane są poszczególne miasta, a tutaj cały Śląsk. Pomiędzy np. Bielskiem a Tarnowskimi Górami będzie z 70km albo więcej. Tak czy inaczej, gdyby rzeczwiście miało dojść do spotkania, jestem chętny, tylko niech to będzie Katowicach.

No i niech się odezwą śląscy cules w tym temacie!

mav
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-11, 10:12  

jakoś nie za bardzo chcą się oni odzywać ...
co prawda do meczu z czelsi, jeszcze około półtora tygodnia, ale może już ktoś będzie wiedział gdzie będzie oglądał, np w Kato czy Gliwicach, w większej liczbie osób ?

Sebol 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-26, 18:42  

U W A G A

> 28 MARCA 2006 , WTOREK

> 1/4 CHAMPIONS LEAGUE

> 20:45 Live at Estadio da Luz

> Benfica Lizbona vs. FC BARCELONA

ZJAZD w katowickim pubie "BOHEMA" mieszczącym się na ul. Słowackiego 22 (blisko dworca głównego)

>>> Mapka dojazdu <<<

* Organizuje zjazdy Cules na Śląsku już od ponad 1,5 roku i gwarantuje pełny profesjonalizm. Doping , śpiewy , fantastyczna atmosfera , wspaniali ludzie itd. Naprawde warto !

* Pub BOHEMA to świetny lokal. Posiada duży projektor , piwo za 5zł (WARKA , Tyskie) i pyszne niedrogie dania. Otwarty jest całą dobę. Właściciele & obsługa darzą nas sympatią i zawsze przyjmują nas z otwartymi ramionami.

Wszyscy zainteresowani przybyciem na wtorkowy zjazd , są proszeni do potwierdzenia swojej obecności za pośrednictwem GADU-GADU na numer > 6794485

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

SEBOL

Sebol 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-30, 07:52  

Witam ponownie !

> 1 Kwietnia 2006 , Sobota

> XXXI Kolejka Primera Division

> 22:00 Live at Camp Nou

> FC.BARCELONA vs. Real Madryt

> GRAN DERBY w 'BOHEMA PUB'

Wszyscy zainteresowani przybyciem na sobotni zjazd , są proszeni do potwierdzenia swojej obecności za pośrednictwem GADU-GADU na numer > 6794485

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-05-14, 22:59  

Witam.
Otoz na 75% w srode bede w Katowicach a nie zamierzam samemu ogladac takiego meczu na ktory czekalem 12 lat
Mam nadzieje ze znajdzie sie miejsce dla lubelskiego cule ;) Zeby nie bylo, gardla oszczedzac nie mam w zwyczaju wiec sie powinienem wpasowac :D

aha jesli przyjde to z kumplem, miejsca siedzacego dla mnie nie trzeba i tak zawsze stoje ;]
Pozdro ;)

Tots fem a Paris ! ! ! !

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2006-10-19, 16:15  

Serdecznie zapraszam :]

szpieg 

Wysłany: 2006-11-04, 00:08  

Milo wiedziec ze jest grupa cules na slasku , ja co prawda jestem z Kielc , ale rozpoczalem studia w Katowicach, pozdro :]

Wit Ż. 

Wysłany: 2006-12-16, 22:15  

Jestem na Slasku, wiec meczyk ogladam w Katosach, z tego co wiem to w Bohemie. Bedzie ktos z tad ?

Sebol 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2007-01-03, 14:06  

Voyteck napisał/a:
Kilka osób ze Śląska jest, ale wydaje mi się, że trudniej tu o spotkanie.

Nic bardziej mylnego przyjacielu.

Od dwóch lat, gdy tylko jest transmisja (czy to meczów ligowych, czy LM, czy innych tak jak ostatnio KMŚ) zawsze organizowany jest przeze mnie zjazd w jednym z katowickich pubów mieszczących się oczywiście w centrum, by każdy kto przyjedzie z innego miasta miał zapewniony dogodny transport w jedną, jak i w drugą stronę. Zdarza się że oglądamy mecz w Sosnowcu, albo już na prawde w krytycznych sytuacjach w Tychach. Ale do takich wypadów poza Katowice dochodzi bardzo sporadycznie. Gdy jednak dochodzi do takiej niespodziewanej zmiany lokalu, wszystkich natychmiast o tym informuje, tak aby nikt na darmo nie przyjechał do Katowic.

Stała ekipa pojawiająca się niezależnie od rangi meczu, godziny rozpoczęcia transmisji, warunków pogodowych :) [jak i innych których nie wymieniłem] wynosi ok. 10-15 osób. Gdy zbliża się jakiś 'większy' mecz, to ludzi oczywiście automatycznie przybywa. Jest nas wtedy około 50.

Ja dotąd pisałem wyłącznie na forum VeB i stąd średnio te zjazdy zostały zareklamowane na innych forach Barcelony. Może właśnie dlatego nic, albo bardzo mało o nich słyszałeś :) . Jednak zawsze informacje o zjeździe na GD zamieszczałem. Czy to na forum BO, czy tutaj, czy na BS. Jednak jakby odzewu brak. Z tego co wiem jedynie Urgi, Twardy i Nederlander mieli okazje być u nas na jakimś meczu. Dziwie się, że własnie Urgi który bywał chyba najczęściej z wyżej wymienionej trójki jak dotąd nie zareklamował tutaj 'moich' zjazdów :) . Jaka panuje u nas atmosfera i w ogóle jak jest.

No cóż , czekam na Waszą reakcję :) .

Wit Ż. 

Wysłany: 2007-01-03, 15:31  

Na meczu bylem raz, ostatnio na finale KMŚ. Szkoda tylko ze nie mialem zbytnio okazji bardziej Was poznac / pogadac. Moze nastepnym razem, ktory bedzie na pewno, z racji moich odwiedzin Slaska co jakis czas ;)

A co do atmosfery, to potwierdzam. Super, bardzo fajnie.
Ogolnie to Bohema jak dla mnie troszke za mala ;)

dzendras 

Wysłany: 2007-03-08, 18:04  

Witam!
Czy oglądamy gdzieś w Katowicach GD? Bo byłbym chętny :)

Luccas 

Wysłany: 2007-03-25, 14:57  

Wit Ż. napisał/a:
Ogolnie to Bohema jak dla mnie troszke za mala ;)

Jest w sam raz . i tak jak pojawia sie etatowa ekipa max 15 . to wiecej nie trzeba . fakt . jak jest hardy szpil to nie ma jak stac . ale lepsze to niż nic .
Co jak co . zapraszamy juz kazdego z góry do K-ce na przyszłoroczne GD . :piwosz:
Nie . nie beda w Bohemie . :D

barman 
The Great Pretender

Wysłany: 2007-09-05, 21:45  

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć mecz Portugalia - Polska w gronie zagłębiowsko - śląskich cules, to serdecznie zapraszam do Katowic, a konkretnie do City Pubu (ul.3.maja 23), gdzie odbędzie się nasz zjazd.

Odpowiedz do tematu