Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Śląsk
Autor Wiadomość
twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2006-01-18, 00:12  Śląsk

No to znowu ja! Tutaj piszemy jesli przyjezdzamy na slask, albo chcemy zorganizowac jakies spotkanie :] pzdr paly (acha zapraszamy ladne panie ;-))
Ostatnio zmieniony przez Kibol 2007-04-01, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

mav
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-03, 13:19  

coś marnie ślask jest tu reprezentowany :/ co zrobic, co zrobic

Voyteck 

Piwa: 544/286
Wysłany: 2006-02-10, 14:38  

Kilka osób ze Śląska jest, ale wydaje mi się, że trudniej tu o spotkanie. Gdzie indziej powypisywane są poszczególne miasta, a tutaj cały Śląsk. Pomiędzy np. Bielskiem a Tarnowskimi Górami będzie z 70km albo więcej. Tak czy inaczej, gdyby rzeczwiście miało dojść do spotkania, jestem chętny, tylko niech to będzie Katowicach.

No i niech się odezwą śląscy cules w tym temacie!

mav
[Usunięty]

Wysłany: 2006-02-11, 10:12  

jakoś nie za bardzo chcą się oni odzywać ...
co prawda do meczu z czelsi, jeszcze około półtora tygodnia, ale może już ktoś będzie wiedział gdzie będzie oglądał, np w Kato czy Gliwicach, w większej liczbie osób ?

Sebol 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-26, 18:42  

U W A G A

> 28 MARCA 2006 , WTOREK

> 1/4 CHAMPIONS LEAGUE

> 20:45 Live at Estadio da Luz

> Benfica Lizbona vs. FC BARCELONA

ZJAZD w katowickim pubie "BOHEMA" mieszczącym się na ul. Słowackiego 22 (blisko dworca głównego)

>>> Mapka dojazdu <<<

* Organizuje zjazdy Cules na Śląsku już od ponad 1,5 roku i gwarantuje pełny profesjonalizm. Doping , śpiewy , fantastyczna atmosfera , wspaniali ludzie itd. Naprawde warto !

* Pub BOHEMA to świetny lokal. Posiada duży projektor , piwo za 5zł (WARKA , Tyskie) i pyszne niedrogie dania. Otwarty jest całą dobę. Właściciele & obsługa darzą nas sympatią i zawsze przyjmują nas z otwartymi ramionami.

Wszyscy zainteresowani przybyciem na wtorkowy zjazd , są proszeni do potwierdzenia swojej obecności za pośrednictwem GADU-GADU na numer > 6794485

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

SEBOL

Sebol 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-30, 07:52  

Witam ponownie !

> 1 Kwietnia 2006 , Sobota

> XXXI Kolejka Primera Division

> 22:00 Live at Camp Nou

> FC.BARCELONA vs. Real Madryt

> GRAN DERBY w 'BOHEMA PUB'

Wszyscy zainteresowani przybyciem na sobotni zjazd , są proszeni do potwierdzenia swojej obecności za pośrednictwem GADU-GADU na numer > 6794485

Pozdrawiam i serdecznie zapraszam

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-05-14, 22:59  

Witam.
Otoz na 75% w srode bede w Katowicach a nie zamierzam samemu ogladac takiego meczu na ktory czekalem 12 lat
Mam nadzieje ze znajdzie sie miejsce dla lubelskiego cule ;) Zeby nie bylo, gardla oszczedzac nie mam w zwyczaju wiec sie powinienem wpasowac :D

aha jesli przyjde to z kumplem, miejsca siedzacego dla mnie nie trzeba i tak zawsze stoje ;]
Pozdro ;)

Tots fem a Paris ! ! ! !

twardy 
Boixos Nois

Piwa: 111/140
Wysłany: 2006-10-19, 16:15  

Serdecznie zapraszam :]

szpieg 

Wysłany: 2006-11-04, 00:08  

Milo wiedziec ze jest grupa cules na slasku , ja co prawda jestem z Kielc , ale rozpoczalem studia w Katowicach, pozdro :]

Wit Ż. 

Wysłany: 2006-12-16, 22:15  

Jestem na Slasku, wiec meczyk ogladam w Katosach, z tego co wiem to w Bohemie. Bedzie ktos z tad ?

Sebol 

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2007-01-03, 14:06  

Voyteck napisał/a:
Kilka osób ze Śląska jest, ale wydaje mi się, że trudniej tu o spotkanie.

Nic bardziej mylnego przyjacielu.

Od dwóch lat, gdy tylko jest transmisja (czy to meczów ligowych, czy LM, czy innych tak jak ostatnio KMŚ) zawsze organizowany jest przeze mnie zjazd w jednym z katowickich pubów mieszczących się oczywiście w centrum, by każdy kto przyjedzie z innego miasta miał zapewniony dogodny transport w jedną, jak i w drugą stronę. Zdarza się że oglądamy mecz w Sosnowcu, albo już na prawde w krytycznych sytuacjach w Tychach. Ale do takich wypadów poza Katowice dochodzi bardzo sporadycznie. Gdy jednak dochodzi do takiej niespodziewanej zmiany lokalu, wszystkich natychmiast o tym informuje, tak aby nikt na darmo nie przyjechał do Katowic.

Stała ekipa pojawiająca się niezależnie od rangi meczu, godziny rozpoczęcia transmisji, warunków pogodowych :) [jak i innych których nie wymieniłem] wynosi ok. 10-15 osób. Gdy zbliża się jakiś 'większy' mecz, to ludzi oczywiście automatycznie przybywa. Jest nas wtedy około 50.

Ja dotąd pisałem wyłącznie na forum VeB i stąd średnio te zjazdy zostały zareklamowane na innych forach Barcelony. Może właśnie dlatego nic, albo bardzo mało o nich słyszałeś :) . Jednak zawsze informacje o zjeździe na GD zamieszczałem. Czy to na forum BO, czy tutaj, czy na BS. Jednak jakby odzewu brak. Z tego co wiem jedynie Urgi, Twardy i Nederlander mieli okazje być u nas na jakimś meczu. Dziwie się, że własnie Urgi który bywał chyba najczęściej z wyżej wymienionej trójki jak dotąd nie zareklamował tutaj 'moich' zjazdów :) . Jaka panuje u nas atmosfera i w ogóle jak jest.

No cóż , czekam na Waszą reakcję :) .

Wit Ż. 

Wysłany: 2007-01-03, 15:31  

Na meczu bylem raz, ostatnio na finale KMŚ. Szkoda tylko ze nie mialem zbytnio okazji bardziej Was poznac / pogadac. Moze nastepnym razem, ktory bedzie na pewno, z racji moich odwiedzin Slaska co jakis czas ;)

A co do atmosfery, to potwierdzam. Super, bardzo fajnie.
Ogolnie to Bohema jak dla mnie troszke za mala ;)

dzendras 

Wysłany: 2007-03-08, 18:04  

Witam!
Czy oglądamy gdzieś w Katowicach GD? Bo byłbym chętny :)

Luccas 

Wysłany: 2007-03-25, 14:57  

Wit Ż. napisał/a:
Ogolnie to Bohema jak dla mnie troszke za mala ;)

Jest w sam raz . i tak jak pojawia sie etatowa ekipa max 15 . to wiecej nie trzeba . fakt . jak jest hardy szpil to nie ma jak stac . ale lepsze to niż nic .
Co jak co . zapraszamy juz kazdego z góry do K-ce na przyszłoroczne GD . :piwosz:
Nie . nie beda w Bohemie . :D

barman 
The Great Pretender

Wysłany: 2007-09-05, 21:45  

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć mecz Portugalia - Polska w gronie zagłębiowsko - śląskich cules, to serdecznie zapraszam do Katowic, a konkretnie do City Pubu (ul.3.maja 23), gdzie odbędzie się nasz zjazd.

Odpowiedz do tematu