Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odwołania od ostrzeżeń
Autor Wiadomość
Raijn 

Piwa: 531/850
Wysłany: 2012-11-14, 12:28  Odwołania od ostrzeżeń

Wiadomo, że błądzić jest rzeczą ludzką, a ludzi nieomylnych po prostu nie ma. Jeżeli poczułe(/a)ś, że nadane Ci ostrzeżenie jest niesłuszne - to jest odpowiednie miejsce by o tym KULTURALNIE napisać.

Prośba powinna dotyczyć konkretnego ostrzeżenia wraz z uzasadnieniem (może być link do posta, za który zostało nadane ostrzeżenie).

Jeśli chodzi o ostrzeżenia za szałtowanie - tutaj liczy się czas, gdyż w bazie przechowujemy tylko 1500 ostatnich wpisów, a wszystkie wpisy kasowane są po 2 dniach.

Zgłoszenia, których nie jesteśmy w stanie zweryfikować nie będą w ogóle rozpatrywane.

Zbanowani mogą pisać na: forum@cules.pl.

PS. Wszelkie posty niezawierające prośby o rozpatrzenie wątpliwego warna będą kasowane, a ich autorzy odpowiednio nagradzani. Ten temat ma służyć tylko i wyłącznie sprawnej komunikacji na linii user-mod.

imerr 
Jopie

Piwa: 609/442
Wysłany: 2012-11-15, 20:14  

Niestety, moderator kieła nie był mi w stanie powiedzieć za co dostałem ostatnie ostrzeżenie. Nie wyszczególnił moich wpisów w powodzie, potem zignorował moje pw. Raijn na początku powiedział, że co za cytat "zamilcz trollu" skierowany ironicznie do chaosa, potem się pogubił i pisał, że to za to, co pisałem do decosa (za nic nie widzę tam nic niezgodnego z regulaminem). Niniejszym odwołuję się.
Jest oczywiste, że na ostrzeżenie zasługuje ktoś, kto obraża kogoś na forum rzucając "ty cioto", a "typujemy cioto" jest traktowane inaczej. Tak jest też w tym przypadku. No chyba, że chaos (który zresztą do dziś nie wyjaśnił sprawy PrOwokacji POlicji w sprawie gołębi, więc nie powinien się wypowiadać) żywi urazę. Wtedy zasługuję na wieczne potępienie.
W dodatku raczej trudno dowieść, że po 5 minutach i 2 wypowiedziach chaosa nagle skierowałem swoje słowa do decosa.
I wyciąg z szałta od nieszczęsnych gołębi, żeby było wiadomo do czego nawiązywałem do momentu otrzymania przeze mnie ostrzeżenia :)

Cytat:
[Wczoraj 0:44] Decos20: Jestem ciekaw jak POlicja takiego kogos odnajduje, bo sorry, ale jeszcze sie nie spotkalem osobiscie z takim przypadkiem zeby rzeczywiscie mi pomogli. Jesli im sie a tacy nie poda wszystkiego to nic nie zrobia sami. Mam prosty przyklad, ojcu jakis czas temu ukradli golebie, ponad 50, kazdy wart minimum 50zl, niektore pareset zlotych. Co powiedizeli panowie w niebieskim? A jak my ich teraz znajdziemy? Moze pan podejrzewa kto to zrobil to sprawdzimy cz to on.. Jak sie udalo znalezc sprawcow?
[Wczoraj 0:44] Decos20: A no tak, ze porposili kolege brata zeby ich zawiozl w jedno miejsce, ten sie zgodzil bo to byl tez ich kumpel i pojechali. Na miejscu okazalo sie, ze gosc do ktorego przyjechali jest golebiarzem, od razu rzucalo sie to w oczy, na podworku bylo mnostwo golebi.
[Wczoraj 0:44] Decos20: No wiec kierowca skojarzyl, ze nam zginely golebie i zajrzal do torby, ktora sprawcy zostawili w samochodzie gdzy poszli do golebiarza sie dogadac, wiadomo co tam bylo. Zadzwonil szybko do brata, ten powiedizal ojcu, a ojcieczawiadomil POlicje. Tak sie zlozylo, ze sprawcy nie dogadali sie co do ceny i wracali ze wszystkimi golebiami do domu. POlicja juz czekala niedaleko domu kierowcy i tak sie zlozylo, ze w samochodzie spalila ssie zarowka wiec mieli pretekst zeby ich zatrzymac.
[Wczoraj 0:45] Decos20: Dopiero w takiej sytuacji, majac sprawcow wystawionych na tacy okazali sie przydatni. Sami umorzyli sprawe z braku jakichkolwiek poszlak, ktorych nawet nie szukali.
[Wczoraj 0:47] krystianooo: KZG : Kryminalne zagadki gołębi :D
[Wczoraj 0:47] rudy: wow. to chyba oczywiste, ze musza miec jakis trop. najczesciej ten trop dostarczaja ofiary, tym samym pomagajac, czasem mniej, czasem bardziej.
[Wczoraj 0:48] rudy: bez udzialu policji doszloby zapewne do uzycia przemocy i albo byscie im wjebali albo sami byscie dostali. zlodzieje mogli tez uciec i tyle po nich.
[Wczoraj 0:49] rudy: ja naprawde nie bronie policji, sam mam z nimi nieprzyjemne wspomnienia, ale staram sie spojrzec na to jakos obiektywnie
[Wczoraj 0:51] krystianooo: Decos a gdzie Ci policjanci mieli szukać tych gołębi ? mieli użyc satelitów i helikopterów aby je odnaleźć :) ? a gdybyscie nie zataili swoich podejrzen to pewnie policja pojechałaby do tego kolesia :D
[Wczoraj 0:52] Decos20: Rudy- wiaadomo bylo po tym w jaki sposob golebie zostaly ukradzione, ze nie zrobil tego nikt z zewnatrz. Sasiad, tez golebiarz tego dnia nie nocowal w domu, zabral ze soba psa, ktory zawsze robi duzo halasu jak ktos sie kreci niedaleko nas. Pozniej sie okazalo, ze pomagal on sprwcom. Moja wies liczy okolo 1000 mieszkancow, wiec sorry, ale nawet wszystkich przeszukac to nie tak duzo czasu. Poszlak bylo mnostwo, kawalek jakigos ubrania zostawionego na plocie, slady stop na sniegu. POlicja NICZEGO
[Wczoraj 0:52] Decos20: nie sprawdzila.. Norma u nich.
[Wczoraj 0:53] krystianooo: a co im po takim ubraniu :D ? mili pobrać dna z niego :) ? czy jak, wyjdz czasem na powietrze i się ogarnij :D
[Wczoraj 0:54] wakabayashi: decos tyle w mafie sie nagrales, ze moglbys w sumie zostac dobrym copem/watcherem/trackerem :D
[Wczoraj 0:54] Decos20: A co zrobili 11 listopada? http://www.youtube.com/wa...player_embedded Polecam od 7.45
[Wczoraj 0:54] rudy: gorzej jakby go sasiad upil i nie dostalby w nocy raportu ;)
[Wczoraj 1:00] Decos20: Krystianooo- co po ubraniu? A chocby to, ze jednego ze sprawcow widzial w starej porwanej kurtce moj kumpel jak pil sobie nad ranem piwo w barze. Kumpel mowil, ze dalo sie wyczuc od razu jak ten gosc wszedl, ze jest jakis niespokojny, dziwny, bo czesto sie z nim widywal w tym barze i tak sie nie zachowywal. Do tego jak sie porzadnie napil to mowil cos o golebiach. Ale tego dowiedzialem sie juz po jakims czasie..
[Wczoraj 1:02] Mentor: kawalek ubrania zostawiony na plocie,.. slady stop na sniegu... o ja o ja kiedy nastepny odcinek????
[Wczoraj 1:03] Mentor: tylko bez cliffhangerow!
[Wczoraj 1:03] Decos20: Wystarczylo przesluchac sasiada, poweszyc dobrze po wsi i mysle, ze w ciagu dnia byloby wiadomo kto ukradl golebie. Mala wies, wszyscy o wszystkich wszystko wiedza, wiesci sie szybko rozchodza. Tylko trzeba chciec, a nie pierdzielic, ze sie nie da bo sie dupy ruszyc nie chce.
[Wczoraj 1:03] krystianooo: decos przestań oglądać ranczo czy jak tam się nazywa ten seria w którym ksiądz rozwiązuje zagadki kryminalne :D
[Wczoraj 1:03] Mentor: o kurwa jest ciag dalszy! :D siedze juz cicho i sledze
[Wczoraj 1:07] wakabayashi: dobra skonczmy pyerdolic. moze mi ktos wyjasnic co ta policja naprawde wyprawiala na ty marszu. wiele zdjec i filmow i wypowiedzi naocznych swiadkowych jest bezlitosne w komentarzach dla tego co sie wydarzylio ze strony policji na marszu
[Wczoraj 1:07] rudy: :D
[Wczoraj 1:08] Decos20: Krystianoo- mozesz sie smiac, ale jak tylko zobaczylismy, ze bylo wlamanie to od razu skojarzylismy, ze bylo cicho w nocy, bo pies sasiada nie szczekal bo go nie bylo w nocy w domu (byl w swojej starej chacie i wzial ze soba psa). Jak POlicjanci zapytali czy mamy jakis trop to pierwsze co im powiedzielismy to o tym zdarzeniu. Nawet nie poszli porozmawiac z tym sasiadem..
[Wczoraj 1:12] krystianooo: waka podobno policja rozdawała race i petardy :D
[Wczoraj 1:13] krystianooo: no to kurwa jak go nie było w domu to na chuj mieli do niego iść :D ?
[Wczoraj 1:13] Decos20: Waka- tajniaki z POlicji, w kominiarkach udajac kiboli wmieszali sie w tlum i zaczeli prowokowac zadymy. Na filmiku, ktory wrzucilem doskonale to widac. Normalna POlicja w normalnych strojach sluzbowych stoi i sie przyglada, jest poza wydarzeniami, a rozpoczynaja sie burdy, napoczatek w kierunku marszu leca race, a jego uczestnicy chyba sami w siebie by nie rzucali, co?
[Wczoraj 1:13] Decos20: A tu masz ciekawe fotki Waka: http://niezalezna.pl/uplo.../11/szpicle.jpg http://niezalezna.pl/uploads/foto/2012/11/szpi.jpg
[Wczoraj 1:15] Mentor: kogo przedstawia ta druga fotka Decos? Ogladalem juz milion razy i dalej nie wiem
[Wczoraj 1:17] Decos20: Krystianooo- ojciec z tym sasiadem od lat nie zyje w zgodzie, niejednego golebia ten siasiad juz ojcu zlapal i zabil, albo sprzedal (golebie ojca sa dosc dobrze znane w tych rejonach i mozna na nich ladnie zarobic), znajdziesz sama obronczke z imieniem i nazwiskiem ojca i zalozysz ja innemu golebiowi to mniej niz 50 zl nie dostaniesz za golebia, chocby zbyt dobrze sie nie prezetowal, bo w kocncu to z hodowli mojego ojca, wiec musi byc dobry.. ). Sasiad ten nie jenokrotnie spal w innym domu ale
[Wczoraj 1:18] Decos20: pierwszy raz zabral psa. Dziura w siatce przez ktora dostali sie wlamywacze zostala zrobiona od strony domu sasiada.
[Wczoraj 1:19] Decos20: Mentor- tych samych co ta pierwsza, widocznych pod murem. Napis na koszulce tez wymowny. ;)
[Wczoraj 1:23] Mentor: tych samych? na pewno? a co do napisu to rzeczywiscie wymowny. kazdy sobie moze taka koszulke ubrac nie uwazasz?
[Wczoraj 1:23] Mentor: no i czemu koles miedzy jednym a drugim zdjeciem zmienil kominiarke?
[Wczoraj 1:24] Decos20: Jak juz pisalem wczesniej sasiad ten byl mocno uwiklany w sprawe, to on kierowal akcja w pewnym sensie, obliczyl jakie zmiany ma w robocie ojciec, wiedzial kiedy nie ma go w domu (my nawet cos slyszac raczej nie wyszlibysmy na dwor zobaczyc co sie dzieje, z facetow bylem w domu tylko ja, mialem wtedy z 15 lat moze), pies oczywiscie zostal wyprowadzony celowo, ktoredy najlepiej sie dostac do golebnika tez poradzil sasiad, mial tez dostac za to troche kasy za sprzedaz golebi, ale chodzilo przede
[Wczoraj 1:25] Decos20: wszystkim zeby zlikwidowac hodowle ojca. Dodam jeszcze, ze sasiad ten mial (bo jzu nie zyje) przeszlosc kryminalna..
[Wczoraj 1:25] Mentor: zreszta cfam pytania bo na pewno nie wdam sie w dyskusje z Decosem. tym bardziej, ze mnie na marszu nie bylo, skoro jednak mozna wklejac jakies foty to pewnie mozna i takie linki http://www.tokfm.pl/blogi...111_to_bzdura/1 choc nie wiem co jest prawda a co nie. tak tylko wklejam co mi wpadlo w 'rece'
[Wczoraj 1:29] Decos20: Teoretycznie kazdy moze Mentor, racja, ale chyba niekoniecznie kibic (a ktoz inny mialby byc tam w kominiarce?). I o jakiej zmianie kominiarki mowisz? I jeszcze jedno, co POlicja robi w takim miejscu w takim momencie w kominiarkach? Tym bardziej, ze organizatorzy marszu nie chcieli by POlichja byla w ogole obecna w trakcie marszu, twierdzac, ze maja swoje sluzby ochronne i to wystarczy..
[Wczoraj 1:34] Decos20: Mentor- pewnie, ze mozna wrzucac i takie filmiki, fajnie, ze sa one powycinane i widac na nich tylko jak kibice rzucaja racami, owszem rzucali, ale sprowokowala POlicja, co dokladnie widac na filmie, ktory wrzucilem powyzej w minucie 7.45. I ciekawi mnie jeszcze o czym siwdczy, ze giosc mial na kominiarce napis "Jihad Legia"? Moze o tym, ze to on jest winny calemu zajsciu?
[Wczoraj 1:39] Mentor: ja nie wiem i mnie sie nie pytaj bo skad moge to wiedziec skoro mnie tam nie bylo? :) dziwi mnie tylko, ze tak wiele osob nieobecnych na marszu ma tak wiele do powiedzenia na temat jego przebiegu a niektore opowiesci sa juz niemal legenedarne. ja naprawde nie wiem kto w kogo i kiedy rzucal czy policjanci udajacy kiboli czy kibole udajacy policyjnych prowokatorow czy inni przebierancy
[Wczoraj 1:43] wakabayashi: mentor w linku ktory wrzucalem sa wypowiedzi naocznych swiadkow
[Wczoraj 1:46] Decos20: Mentor- musialbys yc na marszu zeby moc obejrzec filmik, ktory wrzucilem i zobaczyc jak bylo? Ja do tego mam relacje osob, ktore byly obecne na marszu i widzialy jak np. tajniaki wyciagali race z radiowozow..
[Wczoraj 1:53] Mentor: filmki ogladalem, ale ta sa fragmenty calosci a nie calosc. to zasadnicza roznica dla mnie. oczywiscie dobrze, ze jest internet bo w tv nigdy by sie tego nie zobaczylo, ale dla mnie to i tak za malo, aby wydawac takie kategoryczne sady. poza tym temat mnie odpycha bo mnostwo wokol niego gimbusow piszac POlicja i innych tlukow z wypranymi mozgami. dlatego obejrzalem troche filmikow i starczy mi choc jak mnie jakis dobry znajomy namowi to moze jeszcze cos zobacze. sam z siebie raczej nie mam
[Wczoraj 1:55] Mentor: zamiaru. a relacji osob obecnych na marszu sa rzeczywiscie latwo dostepne. praktycznie kazdy ma jakichs znajomych co tam byli. sek w tym, ze nie kazda opinie kogos obecnego na marszu powinienem traktowac jako prawde. to chyba oczywiste
[Wczoraj 1:55] Mentor: koniec. posledze jeszcze troche nba i spac. od pisaniu o marszu juz mi sie humor zyebal na noc i tak. to juz wolalem poczytac te kryminaln zagadki ze wschodu
[Wczoraj 1:57] Decos20: Mentor- ten filmik, ktory wrzucilem pokazuje poczatek burd, widac kto je sprowokowal. Niczego wiecej nie potrzeba. Tylko myslenia. A piszac POlicja nazywa sie rzeczy po imieniu, wlasnie w zwiazku z tym co widac na filmie.
[Wczoraj 2:01] Decos20: A opiniii, owszem, traktowac jak prawde nie musisz, bo w koncu nie Twoi znajomi tam byli, a czyims znajomym ufac nie musisz. Ja mam opicnie swoich znajomych i nawet rodziny i nie mam powodu by im nie wierzyc. Ale napisze to raz jeszcze, film, ktory wrzucilem jest ponad wszelkie opinie, zdjecia itp. Widac na nim dokladnie kto wszczal burdy, z ktorej strony najpierw polecialy race, a ze pozniej sprowokowani kibice tez zaczeli rzucac racami to inna sprawa, ktorej pochwalac nie nalezy, jednak nie
[Wczoraj 2:02] Decos20: prowokowani nie rzucali, zachowyywali sie normalnie, spokojnie..
[Wczoraj 2:05] Decos20: A jeszcze inaczej: skoro kibice mieli atakowac POlicje, to po kiego groma ta POlicja tam byla, tym bardziej, ze organizatorzy marszu ich tam nie zapraszali? Jesli by nie bylo POlicji to z kim by sie mieli kibice scierac? Prosta sprawa.
[Wczoraj 2:42] Decos20: http://fakty.interia.pl/p...c-byl,1859409,3
[Wczoraj 2:43] Decos20: http://www.youtube.com/watch?v=NPXCMpo04i8 Kolegow nie chcial legitymowac..
[Wczoraj 3:23] Mroczny Rycerz: miales tez opinie z 'dobrych zrodel' o tym milionie podpisow, czy jak to tam szło. jak sie skonczylo zas wszyscy wiemy :) to tylko taki sztandarowy przyklad, bylo wiecej. Mentor dal sie dzisiaj na chwile wciagnac w otchlan trollingu, az sie zdziwilem :) bracie, pewnym osobom i tak niczego nei wytlumaczysz. mowie z wlasne, ogromnego doswiadczenia :P
[Wczoraj 3:24] Mroczny Rycerz: a sam mam coraz wieksza satysfakce, ze w praktycznie 100% przypadkow potrafie przejsc obojetnie obok takiej sieczkowej 'dyskusji' jak ta dzisiejsza. fajno
[Wczoraj 3:35] wakabayashi: tak jak teraz?
[Wczoraj 3:41] rudy: :D
[Wczoraj 3:46] rudy: http://www.youtube.com/wa...feature=g-all-u mou :D
[Wczoraj 3:51] Mroczny Rycerz: to jest wg twojej definicji waka 'wplatanie sie w dyskusje'? to juz zdania jednego nie mozna napisac? idz po slownik jak najszybciej i naucz sie podstawowych definicji. tyle ode mnie. z drugim - nieco rozsadniejszym trollem- nie zamierzam sie wdawac takze w wojenke :) nauczony doswiadczeniem :)
[Wczoraj 3:57] Mroczny Rycerz: dobrze, zeby nie bylo nieporozumien jeszcze. to, co mialem na mysli piszac 'przejsc obojetnie' - chodzilo o to, ze sledzilem cala 'dyskusje' bezposrednio, i tak jak jeszcze kilka miechow temu zapewne wlaczylbym sie w bezcelowa wymiane zdan - tak teraz tego nie zrobilem. pozwolilem sobie tylko na krotki komentarz po jej zakoczeniu. mysle, ze to wyjasnia twoje watpliwosci
[Wczoraj 4:35] mikaelus: ja pierdole, ruscy wszyscy z kamerami jezdza? :lol2: nie wierze, piorun w samochod, kolesie z bronia, kon na przejsciu dla pieszych?! WTF :lol2:
[Wczoraj 4:36] Mroczny Rycerz: to jest jakis narodowy fenomen prawdopodobnie miki. biorac pod uwage jakie jazdy tam odpierdalaja ludzie na drogach, to sie nie dziwie specjalnie. a ludzi w kraju od zajebania, wiec i statystycznie nawet jak co ktorys zaintealuje kamerke to materialu sie nazbiera
[Wczoraj 5:16] mikaelus: niby tak, ale i tak ich przygody są naprawdę niezłe :D
[Wczoraj 7:02] baixinho: decosowi POlicja nie chciala znalezc golebi bo nie jest zwolennikiem dzieci z probowki :(
[Wczoraj 7:44] away: decos, jezeli twoi znajomi sa na podobnym poziomie IQ co Ty to ja sie dziwe ze im ufasz :)
[Wczoraj 7:56] baixinho: wlasciwie to wystarczy odwrocic - ufa znajomym bo ma podobne IQ do nich
[Wczoraj 8:05] krystianooo: ja jestem ciekaw ile mln sztuk rocznie kamerek samochodowych sporzedaje się w w Rosji :) przeca to musi bvyć żyła złota :D
[Wczoraj 8:07] krystianooo: do tego najlepij porządanymi zawodami są blacharz i lakiernik :D
[Wczoraj 8:21] krystianooo: Ostatnio zarejestrowana osoba: Fiorella96 :E
[Wczoraj 8:56] chaos: bry :zolwik2: z szałta wynika, że Decos20 jest przeciwny in-vitro gołębi, bo uważa to za policyjną prowokację? :D
[Wczoraj 9:08] Kendzior: ja zrozumielam ze prowokują go gołębie do robienia in-vitro policjantom
[Wczoraj 9:20] baixinho: *POlicjantom
[Wczoraj 9:28] melvin: Wagenburg we Wrocku to też POlicyjna prowokacja? Ktoś wie?
[Wczoraj 9:31] chaos: Wagenburg został sprzedany nazidresom przez POlicyjne gołębie o silnych postawach prolife :D
[Wczoraj 9:40] tomixx: oborze decos wczoraj sie ewidentnie szczerze otworzyl, a wy go wysmiewacie
[Wczoraj 9:41] tomixx: ale racje mialem detektyw decos niedlugo bedzie slaawny na caly swiat, taki talent nie moze sie zmarnowac!
[Wczoraj 10:05] Mefju: tomixx nie decos, tylko jakies typy dawaj :D
[Wczoraj 10:06] twardy: ja moge sie zalozyc ze jak byla PISlicja, albo SLDlicja to Decosowi nie zajebali zadnego golebia
[Wczoraj 10:12] krystianooo: pispolicja znalazłaby i skazała zanim Decos i jego ojciec zgłosiliby kradzież :D
[Wczoraj 10:13] krystianooo: * złodziei
[Wczoraj 10:15] tomixx: dzisiaj obstawiam na czuja, glownie ze strzela obie lub over 1,5 wiec wole sie nie dzielic ;p
[Wczoraj 10:32] Nederlander: [Dzisiaj 2:05] Decos20: A jeszcze inaczej: skoro kibice mieli atakowac POlicje, to po kiego groma ta POlicja tam byla, tym bardziej, ze organizatorzy marszu ich tam nie zapraszali? Jesli by nie bylo POlicji to z kim by sie mieli kibice scierac? Prosta sprawa.
[Wczoraj 10:33] Nederlander: Jaki Ty jesteś naiwny Decos... To jest aż smutne...
[Wczoraj 10:40] twardy: aha, zapomnialem ze za lepszych czasow nie bylo POlicji, tylko SAMOOBRONA
[Wczoraj 10:41] imerr: POlicja nie byla w stanie znalezc golebi. co za wstrzasajaca historia udowadniajaca upadek panstwa tuska i sprowokowanie przez POlicje patriotow, ktorzy znowu musieli deomolowac stolice i krzyczec obrzydliwe rzeczy :lol2:
[Wczoraj 10:43] imerr: i pytanie po co policja byla na marszu, na ktorym co roku sa burdy? no po co? :hahaha:
[Wczoraj 10:43] wakabayashi: mroczny - skonczyles? bo jak tylko zaczynam czytac twoje komentarze tio z upragnieniem wyczekuje konca tych belkotow
[Wczoraj 10:51] Dako: Nie karmić Trolla!!! Najprostszy sposób to Ignore -> ale nie działa w Shoucie ;(
[Wczoraj 10:51] tomixx: to jest nalog po prostu, osoby uzaleznione zawsze sobie mowia 'ostatni raz' a pozniej jak zwykle :D
[Wczoraj 10:52] tomixx: to do waki
[Wczoraj 10:55] chaos: to jak raz ostatni raz! :D
[Wczoraj 11:21] Decos20: Burdy sa na nim tylko gdy jest POlicja. Marsz ciagnie sie przez ladny kawalek miasta i tylko w miejscach gdzie sa mundurowi maja miejsce jakies zamieszki.. A sytuacja z golebiami odnosila sie dotego, ze skoro nawalam na POlicje to zebym nie oczekiwal, ze mipomoga, wiec podalem przyklad, ze i tak nie pomagaja gdy sa potrzebni. Ale po co to rozumiec, lepiej trollowac, nie Imerr?
[Wczoraj 11:25] Decos20: Bobinho- jak sie co skonczylo z tymi podpisami? Ja juz wiem po co mial byc ich milion, ale z oczywistych przyczyn nie napisze tego teraz. Kilku normalnym osobom moge to napisac na PW, ale tylko kilku i takim, ktore wiem, ze zachowaja to dla siebie, a nie od razu poleca by napisac to tutaj na forum..
[Wczoraj 11:29] imerr: o kurwa :lol2: . czy nie napiszesz o co chodzi z twoimi klamstwami o milionie podpisow, bo grasuje cichy samobojca? :lol2:
[Wczoraj 11:32] imerr: robic afere przez pol roku, pisac nieprawde, oskarzac ludzi o przestepstwa, konstytucyjne organy o lamanie prawa, a na koniec napisac, ze wyjasnic to moze na pw :D
[Wczoraj 11:32] Decos20: Nie bece Cie karmil, Imerr.. http://p.web-album.org/75...3aa6e8a,3,1.jpg
[Wczoraj 11:33] imerr: no i na koniec tych, ktorzy maja dosc trollowania samemu nazwac trollem. mistrz!
[Wczoraj 11:33] chaos: Decos :D
[Wczoraj 11:34] imerr: decos, mam taka mala propozycje. mysle, ze wszystko co piszesz na forum powinienes pisac na pw do tych osob, ktore "zachowaja to dla siebie, a nie od razu poleca by napisac to tutaj na forum"
[Wczoraj 11:36] chaos: od tego przecież jest forum, no nie? :D
[Wczoraj 11:37] imerr: zamilcz trollu
[Wczoraj 11:38] imerr: jakos nie widze zebys odpowiedzial na pytanie dlaczego POlicja tak pozno znalazla golebie
[Wczoraj 11:45] tomixx: jaka faza :lol2:
[Wczoraj 11:45] tomixx: nie wierze, ze zdrowy na umysle czlowiek moze pisac az takie brednie, to jest niemozliwe
[Wczoraj 11:48] Boraś: "wy wszyscy jesteście pojebani..." :D
[Wczoraj 11:48] Decos20: http://www.youtube.com/wa...e=youtube_gdata
[Wczoraj 11:49] Decos20: http://www.youtube.com/wa...=watch_response
[Wczoraj 11:51] imerr: decos wyslal filmik jak dziecko z haslem JP na czapce placze bo policjanci byli zli. to sie w glowie nie miesci :lol2: :lol2: :lol2:
[Wczoraj 11:52] Cartmann: coś dziś gramy, bukkoledzy? :D
[Wczoraj 11:53] krystianooo: jp :lol2: :lol2: :lol2:
[Wczoraj 11:53] tomixx: no gramy gramy, wrzucaj cos bo ostatnio wech cie nie zawodzi :D
[Wczoraj 11:54] tomixx: decos, wiesz co to jest samodzielne myslenie? nie sadze
[Wczoraj 11:54] Decos20: Ubierzmy jeszcze jakiegos niemowlaka w czapeczke JP i niech go POlicja za to spaluje, a co!
[Wczoraj 11:55] Decos20: Wlasnie ja wiem, Tomixx.
[Wczoraj 11:55] tomixx: kurwa to policja ma patrzec kogo napierdala w grupie tysiecy osob? wiadomo, ze jak sie jest w niedpowiednim miejscu to wszyscy dostaja po ryju za zachowanie mniejszosci, taka karma. trzeba sie nie pchac tam, gdzie jest najwiecej bydla
[Wczoraj 11:56] melvin: [Dzisiaj 11:21] Decos20: Burdy sa na nim tylko gdy jest POlicja. Marsz ciagnie sie przez ladny kawalek miasta i tylko w miejscach gdzie sa mundurowi maja miejsce jakies zamieszki.. ----> chłopie, zapewne to też Ci powiedzieli znajomi, którzy byli i widzieli. Powiem Ci tyle: albo Ci znajomi są niedowidzący, albo Cię w chuja robią.
[Wczoraj 11:57] tomixx: no to powiedz mi jak policja ma uspokoic tlum, nie uzywajac sily?
[Wczoraj 11:57] tomixx: no mysl i powiedz,
[Wczoraj 11:57] tomixx: TERAZ
[Wczoraj 11:57] Nederlander: Decos :lol2: Ja już teraz rozumiem skąd te pokłady agresji i złości w naszym społeczeństwie. To wszystko wina policji! Gdyby policja nie istniała to nie byłoby burd i bójek :lol2:
[Wczoraj 11:58] Decos20: Przede wszystkim to niech patrzy za co napierdala, po drugie sorry, ale 10 letnie dziecko od starszych osob odroznic latwo..
[Wczoraj 11:59] Decos20: Tomixx- jakie uspokoic? JAk kogos spokojnego mozna uspokajac? Widziales film, ktory wrzucilem, widziales, ze masrsz szedl sobie spokojnie do momentu, w ktorym tajniaki nie zrobili rozroby? Po co i dlaczego?
[Wczoraj 12:00] Raijn: wszyscy SPOKÓJ
[Wczoraj 12:00] tomixx: rykoszetem dostalo, bo chyba nie sadzisz, ze podszedl specjalnie i zajebal dziecku, moze tez bylo agresywne. jak ma czape z jp, to pewnie z ojczulkiem debilem bylo i oberwalo tez za ojca
[Wczoraj 12:01] tomixx: decos, nie byles to sie nie wypowiadaj, proste. na filmie moge przedstawic ciebie jako superbohatera. trzeba z dystansem podchodzic do materialow wideo
[Wczoraj 12:03] Decos20: Ned- powinni istatnie, ale dzialac normalnie, madrze. Skoro na marszu jakies burdy sa tylko gdy pojawia sie POlicja to po co ona sie tam pojawia. Organizatorzy marszu zapewniaja wlasna ochrone, bo sami odpowidaja za jakiekolwiek szkody wywolane w trakcie marszu. Jesli nie bedzie obecnej POlicji to z kim sie beda mieli uczestnicy bic? Jedyne do czego moglaby byc potrzebna POlicja na takim marszu to odciecie ruchu gdzies tam dalej, nie przy uczestnikach, tak,zeby uczestnicy nawet ich nie widzieli

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta
Postaw piwo autorowi tego posta

najt 

Piwa: 117/162
Wysłany: 2012-11-15, 20:45  

tak prawicie o tych ostrzeżeniach, i aż sam z ciekawości sprawdziłem kiedy swoje zarobiłem. otóż, w kwietniu. czemu zatem wciąż wisi?

Raijn 

Wysłany: 2012-11-15, 21:14  

imerr - obadamy sprawę jeszcze raz. Cierpliwości. Głosowanie będzie trwać max. 7 dni. Jeżeli wszyscy moderatorzy oddadzą swój głos przed tym terminem, to odpowiednia informacja pojawi się wcześniej.

najt - generalnie początkowo był pomysł by wszystkie warny zapodane wg poprzedniego regulaminu z automatu ulegały przedawnieniu zgodnie z nowym regulaminem (180 dni z automatu). Ale... Jako, że (słusznie zresztą) i imerr i melvin zwrócili uwagę, że prawo nie działa wstecz, toteż trzeba się upomnieć w tym temacie albo do mnie na priv. Przy chwili czasu napisze o tym, w jakimś bardziej widocznym miejscu, bo nie każdy musiał śledzić moją dyskusję z imerrem czy szałta. PS. Ostrzeżenie zdjęte.

Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Piwa: 161/161
Wysłany: 2012-11-16, 13:48  

Chciałbym się odwołać od warna, bo dostałem go za punkt:
Cytat:
3.23. Zabrania się celowego lub ciągłego wywoływania sporów, prowokowania do nich oraz celowego pogłębiania zaistniałych sporów.

który to miałem złamać w poniższej dyskusji:

Cytat:
[Dzisiaj 12:59] Decos20: Moze mu sie skonczyly, zamiast sie smia poratowalbys go swoimi. ;)
[Dzisiaj 12:59] Decos20: smiac*
[Dzisiaj 13:00] tomixx: http://kaliningrad.blox.pl/resource/07122305.jpg
[Dzisiaj 13:00] tomixx: tyle osob to rozbawilo
[Dzisiaj 13:04] Decos20: To podobnie jak to Twoje powyzej..
[Dzisiaj 13:06] Decos20: Z tym, ze to moje stwierdzenie nie mialo rozbawic, a Twoje sadzac po emotce jak najbardziej. ;)
[Dzisiaj 13:07] Decos20: 1-0, gramy dalej? :)
[Dzisiaj 13:09] tomixx: nie, nie wciagniesz mnie trollu
[Dzisiaj 13:09] Decos20: :lol:
[Dzisiaj 13:10] tomixx: tylko jedna kwestia, nikt z toba nie pisal, ze mna owszem:) nie musisz odpisywac
[Dzisiaj 13:10] Mefju: co ty tu decos za sporty uprawiasz, ze punkty liczysz?
[Dzisiaj 13:11] Mefju: rzut trollingiem :lol:
[Dzisiaj 13:11] Mefju: bieg przez trolla
[Dzisiaj 13:12] Decos20: Ja napisalem do Ciebie, a Ty mi odpisales, wiec nie wiem o co CI teraz chodzi, ale w sumie norma jak sie czyta Twoje wpisy. ;)
[Dzisiaj 13:13] Mefju: decos ostatni sprawiedliwy
[Dzisiaj 13:14] Mefju: napislaes cos na szalce, ktory jest ogolnodostepny, przeczytale na nim glupote wiec sie ciebie o nia zapytalem. a ze jak zawsze nie masz nic na swoja obrone to "nie wiem o co CI teraz chodzi, ale w sumie norma jak sie czyta Twoje wpisy. :) "
[Dzisiaj 13:15] Decos20: Taa, nawet prawy i sprawiedliwy, ale bez [przesady, nie jestem chyba taki ostatni.. :P
[Dzisiaj 13:16] tomixx: to do mnie bylo mefju, nie daj sie wplatac w sidla!
[Dzisiaj 13:17] Decos20: Mefju- to do Tomixxa bylo, w odpowiedzi na post z 13.10. ;)

w której to natomiast nie było żadnego sporu czy prowokowania, a tylko głupie bo głupie, ale jednak żarty. Była to luzna dyskusja o niczym, bez najmniejszej napinki na cokolwiek czy kogokolwiek, a szalt chyba tez sluzy do wlasnie takich luznych dyskusji, ktore nie powinny miec natomiast miejsca w tematach.

PS. I tak jak uznaje moje ostrzezenia za nieslusznie przyznane, tak samo warny Tomixxa i Mefju jako, ze rowniez z tego samego powodu przyznane nie powinny miec miejsca, wiec z urzedu niejako odwolanie moze dotyczyc wszystich 3 warnow. ;)

Praktyka>Teoria ;)

Cartmann 

Piwa: 455/267
Wysłany: 2012-11-16, 13:54  

Jestem przeciw :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Gilu
Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Wysłany: 2012-11-16, 13:55  

Pewnie jakbym napisal takie samo odwolanie dotyczace tylko warnow Tomixxa i Mefju to bylbys za.. :P

Praktyka>Teoria ;)

Raijn 

Wysłany: 2012-11-16, 13:56  

Decos20 napisał/a:
Chciałbym się odwołać od warna, bo dostałem go za punkt:

Odwołanie przyjęte, moderatorzy i admini mają 7 dni na głosowanie. Najpóźniej po tym czasie (bo głosowanie może skończyć się wcześniej, jeżeli wszyscy oddadzą głos) - otrzymasz odpowiedź.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Decos20
gelex 
CatMorderca

Piwa: 567/330
Wysłany: 2012-11-17, 12:34  

niech się potem nikt nie dziwi, że wiele osób na temat moderowania na tym forum ma jak najgorsze zdanie

wlepianie warnów za takie rzeczy to działanie imo na swoją własną szkodę i szkodę userów. Nic dobrego z tego nie wynika, więc albo ktoś to ogarnie, albo zrobi się z tego najaktywniejszy temat.

Raijn 

Wysłany: 2012-11-17, 12:41  

Każdy może się odwołać. :P

Poza tym - zaczniecie się nawzajem szanować, to nie będzie warnów. Przez długi czas warnów nie było praktycznie wcale. Nie było wojenek, nie było wzajemnych wyzwisk. Najpierw sami się o te ostrzeżenia prosicie, a później jest wielki lament.

Jak dwuletnie dzieci, którym można powiedzieć, żeby nie wkładały rąk do gorącej wody, bo się poparzą. Oczywiście zawsze włożą, tak, jak i wielu userów z tego forum. Tylko, różnica między nimi, a zacietrzewionymi userami jest taka, że dwulatek ma dwa lata (a nie 20-30) i na bank za chwilę do niego dotrze, że to wkładanie rąk do gorącej wody jest bez sensu.

Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Wysłany: 2012-11-17, 13:05  

"Dyskusji" takich jak ta, za ktora ostatnio polecialy warny, bylo w okresie "bez warnow", o ktorym piszesz cale mnostwo i chyba nikomu do glowy nie przychodzilo, ze mozna dostac za to warna, a modom, ze za to warn sie nalezy. Teraz byl bardziej burzliwy okres, troche ostrzezen polecialo i nagle nie mozna nawet luzno, bez napinki, wymienic kilku uszczypliwych komentarzy bo tez juz jest to karane warnami..

I tak jak bralem pod uwage mozliwosc otrzymania warna gdy wchodzilem w dyskusje o 11 listopada, tak wielkie bylo moje zdziwienie gdy zobaczylem, ze otrzymalem ostrzezenie za to co wkleilem w odwolaniu powyzej..

Praktyka>Teoria ;)

gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2012-11-17, 14:05  

Rajin, ale nie spodziewałeś się chyba, że wszyscy nagle zaczną zwracać się do siebie per "Pan". Ja nie mam żalu o zasłużone warny za nadużywanie bluzgów czy wyzwiska. Ale gaszenie jakiegokolwiek spięcia warnem, zanim to w ogóle powstanie to już jakaś kpina.

Tu są ludzie, a tam gdzie ludzie tam też konflikty... takie postępowanie jest najgorszą metodą na zarządzanie nimi.

Dla mnie większość tych warnów powinna zostać poprzedzona słownym upomnieniem/przywołaniem do porządku.

Bo potem sobie jeszcze jaśnie mod ironizuje, że ( i tu cytat) "na warna wystarczyło". Ja tu dla modów nie jestem, jeśli im się tak wydaje to niech zajmą się szydełkowaniem żeby się dowartościować.

Raijn 

Wysłany: 2012-11-17, 14:17  

gelex - ja nie wymagam od nikogo by pisał do mnie per pan. Jeśli pamiętasz spięcia z okresu Euro, to zrozumiesz dlaczego wszelkie tego typu sprawy dusimy (albo próbujemy dusić) w zarodku. Każdy miał tych spięć dosyć, łącznie z zainteresowanymi. Przez długi okres czasu, w zdecydowanej większości nie było problemu z userami. Przez długie miesiące był spokój. Nawet, jeśli dyskusje były gorące, to mało kto przekraczał granicę. A dzisiaj z szałta wylewa się takie szambo, że głowa mała. I oczywiście użytkownicy zamiast spojrzeć po sobie, to szukają winnych w administracji forum. Co ciekawe praktycznie każdy tu wyśmiewa kiboli, których prowokuje wszystko i wszyscy, a wielu z tych komentujących daje w szałcie podobny popis. Podczas spinek na Euro wielokrotnie prosiłem o spokój. Coś to dało?

Słowne upomnienia były i tak zazwyczaj gucio dawały, albo jeszcze bardziej zaogniały sytuację. Nie ma sensu walczyć z wiatrakami. Tutaj piszą dorośli ludzie, którzy są (lub przynajmniej powinni być) świadomi swoich słów oraz przyjętych ogólnie norm. Jeżeli ktoś do drugiego użytkownika pisze tylko po to, żeby mu dowalić czy wywołać jakąś szałtową bójkę, no to przepraszam, ale do kogo później ma pretensje? Przecież, że nie do siebie, bo on zawsze święty.

Jeszcze raz napiszę: ZACZNIJCIE SIEBIE NAWZAJEM SZANOWAĆ, A NIKT NIE BĘDZIE DOSTAWAŁ WARNÓW. To jest naprawdę proste.

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Mroczny Rycerz, gelex, Boberek, Lujan
gelex 
CatMorderca

Wysłany: 2012-11-17, 14:39  

Pewnie masz rację stary.

Problem w tym, że my tu sobie piszemy, a nie rozmawiamy twarzą w twarz. Ale nawet temu towarzyszą emocje, które cięzko okazać inaczej aniżeli pisząc więcej, mocniej ostrzej.

To nie kwestia szacunku bądź jego braku, ale temperamentu ludzi. Jak się tak podusimy to zaraz zacznie wiać nudą.

Poza tym mimo, iż to forum tematyczne to nikt nie nakreślił sztywnych ram norm jakie winien spełniać user.

I nie odnoszę się do sytuacji, w których ktoś obraża matkę innego usera - chodzi mi tylko o to, że zanim ktokolwiek wjebie warna za prowokowanie sporów, niech upewni się pierwej czy to faktycznie jest spór. A takie temperowanie wszystkich "na wszelki wypadek" zaprowadzi nas do kącika wzajemnej adoracji, gdzie wszyscy będą zgadzać się ze wszystkimi, przytakiwać sobie na wzajem i miziać się za uszkami.

Ale... wierzę, że i tak wiesz co robisz. Serio.

Raijn 

Wysłany: 2012-11-17, 16:02  

Czy kwestia szacunku czy temperamentu... Przez długie miesiące był totalny spokój. Userzy mniej więcej ci sami. Postów nawet więcej niż teraz. Regulamin pozostawał bez zmian. I oto nagle w interesie jednego czy drugiego jest jątrzenie i utrudnianie korzystania z tego forum innym. Dziwne, prawda? Oczywiście każdy znajdzie wytłumaczenie, a to typu "Decos mnie sprowokował", a to "bo admini to ch..." itd. Praktycznie nikt, natomiast, nie zastanawia się nad swoim zachowaniem.

Kącik wzajemnej adoracji może powstać w momencie, w którym zaczniemy pielęgnować święte krowy, albo np. moderatorzy sami zaczną prowokować jakieś chore sytuacje, a następnie będzie banowanie wszystkich, którzy im podskoczą. Do takiej sytuacji nie dopuścimy. Problem jest taki, że czasem komuś się wydaje, iż jest kumplem moda/admina, to jest nietykalny. A później wielkie zdziwienie, że dostaje warna. Tak też skończyło mi się kilka znajomości, ale to już nie mój problem.

Co do nowego systemu warnów i odwołań, a także prewencji. W tym konkretnym przypadku (Decos, Mefju, tomixx), wygląda to tak, że gdyby wyciąć to z otaczającej nas rzeczywistości i rozpatrywać "laboratoryjnie", to pewnie wystarczyłoby pogrozić palcem. Ale... Chwilę wcześniej zakończył się kilkudniowy spór, a już mamy zaczątki nowego Decosgate. I podejrzewam, że mogło to się potoczyć w kierunku takim, jak dyskusje na Euro. Oczywiście nikt nie jest nieomylny i dlatego też są odwołania. Co więcej, nawet jeżeli to odwołanie Decosa zostanie uznane i warn zostanie zdjęty (sam jeszcze nie wiem czy zagłosuję za czy przeciw), to na tamtą chwilę spełnił swoje zadanie - czyli zapobiegł eskalacji problemu. Zobaczymy jak ten system się sprawdzi w praktyce. Jeżeli się sprawdzi (a są na to spore szanse), to cały proces ładnie opiszę i wrzucę do regulaminu.

Odpowiedz do tematu