Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mi madre y la de Luis Enrique son las más populares en el Bernabéu
Joan Gaspart
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Boberek
2012-11-08, 21:40
FC Barcelona - Celta Vigo 3-1
Autor Wiadomość
barcalover 

Piwa: 706/260
Wysłany: 2012-11-01, 13:07  FC Barcelona - Celta Vigo 3-1

FC BARCELONA VS. CELTA VIGO

MECZ ODBĘDZIE SIĘ NA CAMP NOU:

Camp Nou
Pojemność całkowita: 109 815
Pojemność zgodna z wymogami FIFA: 98 000
Wymiary boiska: 105 x 71
Pierwszy mecz: 24 września 1957 roku przeciwko reprezentacji Warszawy
Czas budowy: 1954 - 1957
Koszt budowy: 1,2 mln dolarów

Średnia frekwencja: 75.761

___ ___ ___

CELTA DE VIGO

INFORMACJE
Real Club Celta de Vigo, S.A.D.
Przydomki: Os Celestes (Niebieskie Nieba)
O CeltiĂąa (Mała Celta/Celteczka)
Założony: 23 sierpnia 1923 (89 years ago)
Stadion: BalaĂ­dos(32,500)
Trener: Paco Herrera
Liga: Primera División (2011/12 Segunda División, awans z drugiego miejsca)
Adres: C/ Conde de Gondomar, 1. 36203 Vigo (Pontevedra)
Strona internetowa: www.celtavigo.net
E-mail: web@celtavigo.net
Tel. 00 34 986 11 09 00
Fax Nr: 986 29 20 40
Prezydent: Manuel Carlos MouriĂąo Atanes
Liczba członków: 14.000
Sponsor: Li-Ning

PIERWSZA DRUŻYNA - 10-08-1923, Real Club Celta de Vigo

HYMN:

Cytat:
Ala Celta a demostrar,
por historia e tradición,
que o teu lema ĂŠ nobre xogo,
afouteza e corazón.
Cando xogas con tesón
vibra toda a afección.
Ala Celta berramos
Ala Celta campión.

.....son.....

Ala Celta a demostrar,
por historia e tradición,
que o teu lema ĂŠ nobre xogo,
afouteza e corazón.
Cando xogas con tesón
vibra toda a afección.
Ala Celta berramos
Ala Celta campión.
Celta!!, Celta!!, ra, ra, ra.

STROJE

KADRA CELTY NA BARCĘ:

___

STATYSTYKI GRACZY CELTY W LIDZE:

CELTA i BARCA W LIDZE:

OSTATNIE MECZE BARCY I CELTY W LIDZE:

OSTATNIE MECZE BARCY Z CELTĄ:

HISTORYCZNE MECZE POMIĘDZY BARCĄ A CELTĄ:

___ ___ ___

PRZEGLĄD PRASY KATALOŃSKIEJ:

MESSI, INTYMNY I OSOBISTY

PLANETA MESSI

ZABILI MECZ DWOMA GOLAZOS

LIDER INIESTA

SKARB(ZŁOTO)

ZŁOTY MESSI

___ ___ ___

SĘDZIA:
David FernĂĄndez BorbalĂĄn

Urodzony: 30.05.1973
Debiut: 12.09.2004

W obecnym sezonie nie sędziował ani meczów Barcy, ani Celty.
___ ___ ___

W POLSKIEJ TV:

godz. 17.55

Cytat:
Źródła:
https://twitter.com/rccelta_oficial
http://historiadoceltadevigo.net
http://lfp.es
http://www.transfermarkt.de
http://en.wikipedia.org/
http://www.soccerway.com/
http://http://www.transfermarkt.de/en/

Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 12 piw(a):
Cartmann, Mentor, Boberek, Matt, kuty, kuryl, Boraś, oweno, stynka, trampki, Yagi, mystique e
Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2012-11-03, 11:40  

jak dzis na z tylu nie wystapi song to operacje 'song na obronie' skreslam na dobre...

chociaz najlepszy bylby profesor bartra :D
nie wiem jak tu.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2012-11-03, 12:17  

Song jest szykowany na ważniejsze i trudniejsze mecze w razie gdyby Pique/Puyol nie mogli grać. Celta na wyjazdach komplet porażek także Bartra może zmieni Adriano w 85 minucie przy 4:1.

wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2012-11-03, 14:04  

mam nadzieje, ze nie wyjdziemy para mascherano - adriano

soppa 
Nie wacha gowna

Piwa: 326/235
Wysłany: 2012-11-03, 14:14  

stawiam na skromne 5-0

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2012-11-03, 21:18  

słabiutki mecz. obrona ciągle daleko od optymalnej dyspozycji.
szkoda Adriano, facet był w gazie. jestem nieco zszokowany zmianą w przerwie, to się nie zdarza u nas. messi bez bramki :( a sądziłem, że strzeli ze 3. tymczasem był zupełnie nie zainteresowany strzelaniem ani graniem w ogóle. irytuje mnie ciągle Xavi, nie podejmuje ryzyka, nie szuka niekonwencjonalnych rozwiązań, spóźniony o dwa tempa w decyzjach. nie wiem o co chodzi, ale Cesc mógłby go chyba zastąpić.

spalony przy 3 bramce tak ewidentny, że sędziom powinno być wstyd.

z pozytywów: VILLA, Iniesta, kolejne 45 min Bartry
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

gelex 
CatMorderca

Piwa: 573/335
Wysłany: 2012-11-03, 21:38  

Zmiana wymuszona koniecznością zmiany systemu gry, co by Celta znowu nie poruchała, więc to nic nadzwyczajnego.

Mecz jakich w ostatnim czasie w naszym wykonaniu wiele, więc był też czas żeby do takiego grania się przyzwyczaić.

A problemem nie jest dla mnie jedynie dyspozycja linii obrony, tylko nasza praca w defensywie, bo dzisiaj przy golu zabrakło po prostu naturalnej dla nas asekuracji. Ofensywny obrońca idzie do ataku, a powstałej w ten sposób luki nie ma komu wypełnić - ot błąd w ustawieniu całego zespołu.

Nie bardzo jednak wiem jaki sens miało próbowanie 343 w sytuacji kiedy po naszej stronie po boisku nie biegał żaden z naszych nominalnych stoperów, a Maske daleko jest od chociażby średniej dyspozycji?

kuryl 

Wysłany: 2012-11-03, 21:50  

ja rozumiem dlaczego zmiana, ale mimo to zwykle zmian brakuje w takim momencie. Tito poprawił sam siebie po 45 minutach, bo zestawienie pierwszej jedenastki wyszło słabo. Maske daleki od formy choćby z wiosny, ale wtedy grał u boku z Puyole czy Pique - teraz, kiedy ma stanowić o sile obrony nie daje rady, takie mi się wnioski nasuwają.

błędy w ustawieniu całego zespołu to imho konsekwencja powtarzającego się, eksperymentalnego w każdym meczu, zestawienia obrony właśnie. nie jesteśmy przyzwyczajeni do grania w takim składzie. mam nadzieję, że powrót Pique i Puyola i ich formy nas ustabilizuje i wrócimy do gry na wyższym poziomie.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

gelex 
CatMorderca

Piwa: 573/335
Wysłany: 2012-11-03, 23:00  

Cytat:
ja rozumiem dlaczego zmiana, ale mimo to zwykle zmian brakuje w takim momencie

Przeciez nie pierwszy już raz zmieniamy ustawienie w przerwie - po prostu do tej pory nie wymagało to zmian w kadrze, bo na boisku byli odpowiedni zawodnicy - tym razem na murawie nie było żadnego stopera.

Siłą naszej defensywy zawsze była cała drużyna. Obrona zaczynała się jeszcze zanim ktoś ze stoperów powąchał piłkę. A wiele za sprawą bezbłędnej niemal asekuracji.

Maske mając u boku Bartre wygląda jak uczeń u boku mistrza - wtf?

I przestańmy czarowac się powrotem Pique i Puyola bo pierwszy jest w formie zagadce, a drugi już nie jest naszym nominalnym stoperem - czas to w końcu pojąć.

Mi ten mecz w naszym wykonaniu po zmianie ustawienia całkiem się podobał - łatwiej było nam panowac nad boiskowymi wydarzeniami wiedząc, że za plecami pomocników jest nas więcej. Wciąż było ryzyko, ale była też większa pewność.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2012-11-04, 00:10  

Dobrze, że nie sędziował Steve Wonder bo trzeci gol nie miał prawa być uznany.

Defensywa w normie. Tylko najgorsi z najgorszych nie strzelą nam bramki.

Jeżeli Bartra wszedł ogarniać obronę to czemu nie grał od początku? Niemniej fajnie, że zagrał. Gorąco wierzę w to, że nadejdzie taki moment gdy nie sposób będzie Marcowi odmówić gry choć nie kosztował kilkunastu milionów.

Villa pierwszy skład. Alexis niech walczy o pozostanie w drużynie na przyszły sezon.

Całe szczęście, że nie mieliśmy dzisiaj karnego bo Messi by i tak nie strzelił.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mroczny Rycerz
Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2012-11-04, 04:31  

Co prawda zapewne bez błędu sędziego przy 3 bramce i tak dowieźlibyśmy do końca to zwycięstwo, ale i tak nie wybaczę sędziom tego błędu. Takiego spalonego nie masz prawa nie zauważyć, jeszcze rozumiem błąd bocznego przy bramce Postigi z mierdami dzisiaj, ale prawie metrowy spalony Alby? Ten boczny powinien sędziować w 3 lidze a nie jednej z 2 najlepszych lig świata :| Niezależnie od moich sympatii kibicowskich, szkoda mi Celty bo mają prawo czuć się pokrzywdzeni po takim błędzie. Fatalne jest to sędziowanie w Hiszpanii...

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2012-11-04, 09:07  

Bartra to akurat wczoraj pokazał dlaczego nie jest brany pod uwagę jako pierwsza opcja. Zagrał mocno słabo, do tego dając się ograć w dziecinny sposób zarobił żółtą kartkę. Masche znowu 3 razy slabej niż w poprzednim sezonie.
Ja rozumiem obawy o formę Pique czy Puyola, ale oni nigdy, nawet w dołku formy, nie grali tak słabo jak Mascherano w ostatnich tygodniach.

Ogólnie tak słaby mecz, że byłem zły na naszych grajków, bo chciałem trochę dobrej piłki obejrzeć. Alba, Villa na duży plus, fajnie Pedro momentami - kilka rewelacyjnych minięć. Martwi mnie Iniesta - niby strzelił ostatnio, zaliczył dwie asysty, ale tak jak kiedyś dawał naszej grze przyspieszenia i płynności tak teraz coraz częściej tę płynność zaburza.
Alves też zupełne nic - wszedł z konieczności i wyglądało to jakby wczoraj nie był przewidziany do grania i nie bardzo mu się cokolwiek chciało.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2012-11-04, 09:41  

od wczoraj chodzila mi po glowie mysl, ze gdzies juz taka bramke alby widzialem, przejrzalem te w barwach barcelony - nie ma, pomyslalem, ze moze mi sie przysnilo, ale jeeest:

no i-den-tycz-na, nawet tez ze spalonego :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 7 piw(a):
baixinho, formel, soppa, kuryl, kieła, Nederlander, Boberek
gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2012-11-04, 10:40  

Kolejny "słabiutki mecz", chyba każdy w tym sezonie taki był :) To, że, poza meczem z Realem, wygrali wszystko inne, to tylko szczegół.

Spalony oczywisty, ale Real też dostał prezent od sędziego, więc nie powinni się czepiać.

kuryl 

Wysłany: 2012-11-04, 10:52  

patrzenie na błędy sędziowskie pod kątem 'co powiedzą w madrycie' to chyba też skutek ciągłego narzekania mourinho i rm.pl ...

po co? jakie to ma znaczenie? sędziowie się czasem mylą i tyle. ja mam to w dupie, dla przebiegu tego meczu brak podniesionej chorągiewki nie miał żadnego znaczenia.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
BlueLion
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi