Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Fantasy NBA
Autor Wiadomość
Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2014-04-19, 07:32  

Jeżeli chodzi o keepera, to najważniejsze są zasady jakie ustalone są w danej lidze, bo tutaj można ustalić wiele różnych zmiennych. Najlepiej poczekać i zobaczyć jakie zasady zostaną ustalone, bo jak widzisz w temacie jeszcze nie ma konkretnych założeń. Jedyne jakie są to wieloletnia gra, która trwa przez cały sezon czyli branie udziału w normalnym drafcie. Jest to większe odzwierciedlenie normalnych rozgrywek. Prawdopodobnie zostanie ustawiony budżet, którego będziesz musiał się trzymać i po każdym sezonie wyrównywać skład (jak będziesz miał za drogi, to kogoś wymienić za tańszego). Większa liczba zespołów, ok. 30, mniej ludzi w składzie, żeby nie wybierać szajsu z dołu.

Zasady ogólne są takie same jak roto, czyli opieramy się na 9 kategoriach, różnica taka, że roto się kończy z końcem RS, a keeper kończy się w momencie usunięcia ligi :)
Postaw piwo autorowi tego posta

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
jordan20
Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2014-08-20, 11:49  

22 sierpnia startują zapisy, do rozpoczęcia rozgrywek jeszcze szmat czasu, ale w tym roku następuje pewna zmiana. Przestaję ogarniać naszą ligę Cules, ale plan jest taki, aby połączyć się z ligą domyślnie nazwaną jako BO. Większość z nas już tam grała również w ubiegłym sezonie, ale nie wszyscy więc jeżeli ktoś chce się bawić również w tym sezonie a do tej pory grał tylko w lidze Cules to niech się odezwie.

Formuła i ilość lig do ogarnięcia jeszcze. Zapewne będziemy grali zarówno roto jak H2H, ale oczywiście każdy sobie wybiera co mu pasuje, można grać obie ligi. Liczba uczestników jeszcze nieznana bo dopiero się organizujemy.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2014-08-20, 12:53  

Ja nie pamiętam czy grałem na BO, ale chyba nie :) Nie zmienia to faktu, że jestem rzecz jasna zainteresowany.

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2014-09-10, 16:03  

Ma ktoś ochotę pograć w fantasy points?

Grałem z chłopakami przez kilka lat, ale z braku czasu zostawiam tylko 3 ligi na ten sezon i musiałem zakończyć zabawę.

Punkty przypisane bardzo rozsądnie, ludzie ogarnięci i ograni. Jak ktoś reflektuje, to niech da znać, to dam namiary.

Ale żeby się ktoś nie zgłosił tylko po to, żeby po miesiącu zrezygnować. Tam gra się do końca.

Odpowiedz do tematu