Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Urruti t´estimo!
Joaquin Maria Puyal
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Gry
Autor Wiadomość
mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2006-03-21, 15:50  Gry

[Dzisiaj 15:32] RaVeN: Zgadzam się z mroo. Cała nowa trylogia PoP jest całkiem fajna. Moja kolejność: The Sands of Time, Two Thrones i na końcu Warrior Within, bo za dużo sieczki, a za mało kombinowania.

a wiec ja uwazam ze trylogia jest swietna i kazda gra jest inna

the sands of time to poczatek historii, malo doswiadczenia bohatera i wg mnie zdecydowanie najtrudniejsza czesc, sekwencje walki naprawde jak u poczatkujacego bubka w porownaniu z tym czego sie prince nauczyl w nastepnych czesciach :P

warrior within, absolutnie moj faworyt, swietna fabula, genialny pomysl ze zrobieniem scenerii tej samej w dwoch czasach, no i po znalezieniu wszystkich life upgrades wlasciwe zakonczenie tak jak sie zaczyna the two thrones
sekwencje walki w tej grze to mistrzostwo swiata a i same ucieczki przed dahaka kapitalnie wplywaja na dynamike gry

the two thrones wielkiego plusa ma za elementy skradanki i sekwencje quick kill, ktore jednak mogly by byc troche bardziej urozmaicone, male urozmaicenie przeciwnikow ktorzy sa za malo wytrzymali, zwlaszcza na double weapon kills po znalezieniu miecza ojca
plus za dark prince ktory podobnie jak dahaka wczesniej wprowadza sporo dynamiki do gry :)

i przede wszystkim dla calej trylogii wielkie brawa za fabule i rezyserie

az ciekaw jestem fabuly filmu nad ktorym jzu hollywood mysli :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-21, 17:17  

ja jestem fanatykiem Wladcy Pierscieni i gralem w kazda gre z tej serii po kilka razy.

Ostatnio sciagnalem najnowsze dzielo Electronic Arts - Battle for the middle-earth 2, i ku mojemu zaskoczeniu okazalo sie ze karta GeForce 4 jest jedyna, na ktorej gra nie dziala [']

Na szczescie w piatek jade na zakupy i mam nadzieje wybrac jakiegos dobrego Radka, zeby moc w pelni uraczyc sie mozliwosciami gry :]

PoP jakos mi nie lezy.

Duzo bardziej podoba mi sie World of Warcraft :] Cale noce potrafilem spedzac nad ta gra.

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-03-21, 17:30  

Baldur's Gate II i nie głosić mi wiecej tych herezji :]

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2006-03-21, 17:52  

popieram romka , do tego jeszcze dolozyl bym wszystkie FinalFantasy (oprocz 8)

beneras 
fuck system

Piwa: 24/19
Wysłany: 2006-03-21, 18:03  

fallout wszystkie

sensible soccer wszystkie

cannon folder wszystkie

wings

wings of fury

PoP 1 i 2

Max Payne

lothar mateus soccer(czy jakos tak)

to teraz mi do glowy przyszlo.

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-03-21, 21:49  

ja jestem absolutnym maniakiem fifki06 gram już 7 sezon a moja kariera wyglądała tak:
1. Arka Gdynia (Mistrzostwo Polski,Puchar Polski)
2. Arka Gdynia(Mistrzostwo Polski,Puchar, Liga Mistrzów)
3. Celtic (Liga,Puchar UEFA,puchar kraju i ligi)
4. Atletico (Mistrzostwo,Liga Mistrzów,Puchar )
5.Inter (Mistrzostwo,Puchar, Liga Mistrzów
6. Fc Barcelona (Liga,Liga Mistrzów, Puchar)
7. w toku...ale będzie potrójna korona...
Chciałbym zanotować że podczas pobytu w atletico F.Torres został królem strzelców ligi z 83 trafieniami na koncie <hahaha>

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2006-03-21, 22:09  

fifa to moze sie schowac przed pesem5tka i to gleeeeebbbbbooookkooooo...

mroo 

Wysłany: 2006-03-21, 22:14  

w ogole wszystkie gry pilkarskie moga sie schowac przed grami fabularnymi jak splinter cell, call of duty, prince of persia, alone in the dark itp itd :P

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-21, 22:47  

prince of percia grałem ostro w warrior within, ale nie dograłem, moim problemem jest to, że gry strasznie szybko mi się nudzą...

moje ulubione: wszystkie moh, cod, splinter cell'e, mafia i tego typu gierki, kocham klimat drugiej wojny :) nie gardzę też innymi gatunkami, ścigałki bardzo chętnie, jakaś fifa czasem...

ale już dawno nie grałem w nic porządnego i dodatkowo mocno mi się komputer zestarzał...

mój brat jest maniakiem konsol, na składzie miał psx, dreamcasta, x-boxa, ps2(przy której został do dzisiaj), gamboy'e i inne takie głupoty...

Pavel 
Patrick Kluivert

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: 2006-03-22, 10:39  

Aktualnie gram tylko w PES 5, ale ze starszych pozycji moje ulubione gry wyglądają następująco:

Sportowe: PES 3, 4 ; Fifa 2000 i 2001, NHL 2002, NBA 2005, Colin McRae Rally 2

Inne: Medal of Honor: Allied Assault (tylko ta cześć mi działa [']), Mafia, Max Payne 1 i 2, każda część GTA, Diablo 2, Sacred

munch 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2006-03-22, 11:20  

Cytat:
w ogole wszystkie gry pilkarskie moga sie schowac przed grami fabularnymi jak splinter cell, call of duty, prince of persia, alone in the dark itp itd

Nigdy bym nie powiedział, że CoD (o tych innych słyszałem, ale nie grałem, więc się nie wypowiadam) to gra fabularna. Może jestem staroświecki, ale dla mnie fabularki to cRPG. A tu w ostatnich latach najlepszą rzeczą jest bez dwóch zdań Knights of the Old Republic. Pamiętam, że jak grałem w pierwszą część, przy jednym z węzłowych momentów scenariusza opadła mi szczęka i zacząłem bić pokłony przed ludźmi, którzy to wydumali. Takiej fabuły nie powstydziłby się niejeden dobry film (i to nie tylko osadzony w świecie Star Wars). Gierka jest rewelacyjna, a przy tym daje dość dużą swobodę. Różne decyzje wpływają na świat gry, bohaterów, BNów i fabułę, co zachęca do przechodzenia jej więcej niż raz. KotOR II, czyli The Sith Lord też jest znakomita, ale trochę niedopracowana (kilka wątków się nie zamyka). Tutaj większy nacisk położono na aspekt psychologoiczny i rzeczywiście wyszło to świetnie. Od czasów Fallouta nie było tak dobrego cerpega.
Ze sportowych grywam właściwie tylko w kolejne odsłony NHLa.
Natomiast jestem zdecydowanym zwolennikeim strategicznych gierek i tu stanowczo na najwyższym miejscu Cywilizacja, seria Total War - spełnienie moich marzeń, połączenie cywilizacji z Centurionem, i Heroes of Might and Magic. Niedługo ma wyjść piątka i bardzo chętnie ją sprawdzę, choć obawiam się, że na moim kalkulatorze już nie wystartuje.
Ostatnio jednak tylko z rzadka CoD, Unreal z koleżkami po sieci i od czasu do czasu na szybko jakiegoś erteesika przytulę - dobrze mi podeszła na przykład gierka Empire at War. Nietypowy to erteesik, ale świetny. Nareszcie dobra strategia w świecie SW.

sol11 
DumnyLewJudy

Otrzymał 95 piw(a)
Wysłany: 2006-03-22, 13:53  

ooo zapomnialem o planescape torment - wypasik ! wogole rpg wymiataja (KOTOR tez jest spoko ale jednak swiat D&D jest lepszy jak dla mnie)

nawro 

Postawił 6 piw(a)
Wysłany: 2006-03-22, 14:22  

- seria CM/FM - nad zadna inna gra nie spedzilem tyle czasu co nad ta wlasnie seria. Zaczynalem od CM2 97/98, pozniej byly kolejne czesci CM3 i az do dzisiaj, do FM2006. Ale niestety z braku czasu malo juz gram w najnowszego FMa, dosc powiedziec ze od pazdziernika ugralem ledwie 3 sezony.

-seria HoMM - niedlugo wychodzi piata czesc i mam nadzieje ze bedzie lepsza niz 4 ktora byla mocno srednia, HoMM 3 to bylo to! :)

-Cywilizacja - rowniez swietna gra, aktualnie gram w czworke (choc gram to za duzo powiedziane - od miesiaca chyba jej nie wlaczalem :) ).

Czasami zdarza mi sie jeszcze zagrac jakis mecz w PES5 i to wszystko, ogolnie wiekszosc gier mnie dosc szybko nudzi (w calym zyciu przeszedlem od poczatku do konca 4 gry: Quake, Duke Nukem 3D, Diablo 2 i Gothic 2).
Z ciekawych gier jeszcze wspomne: Half-life, Medieval: Total War czy Fallout2.

mroo 

Wysłany: 2006-03-22, 16:04  

wlasnie zapomnialem o heroes of might and magic, jestem chyba wyjatkiem uwazajacym ze 4 byla sto razy lepsza od 3 ktora byla tak prosta ze sie wymiotowac chcialo, zrezygnowanie z dimension door, fly, angel wings itd bardzo wplynelo na plus

ponadto bohater dopracowany jak w zadnej innej czesci

munchu, jesli four rooms jest filmem fabularnym to CoD tez jest fabularna ;)

tak naprawde, to przemysl gier rozwinal sie tak dynamicznie ze powstaje mnostwo swietnych gier w ktore czlowiek po prostu nie ma czasu zagrac, obejrzenie filmu to pare godzin, gra juz nie...

Voyteck 

Piwa: 541/288
Wysłany: 2006-03-22, 16:31  

Ja w żadne gry nie grałem w zasadzie od lat, więc jeśli chodzi o ulubione to mogę jedynie podać coś z klasyki. Przede wszystkim moim ulubionym typem zawsze były strategie itak sobie dniami i nocami ciupałem w Settlersów, zwłaszcza dwójkę, Conquest of the New World, Heroes of M&M, Dune (później C&C i Dune 2000) Warcrafty, Age of Empires, Caesar, SimSity, Colonization, Civilization... (pewnie coś mi się jeszcze przypomni).

Jeżeli ktoś ma ochotę pograć w jakieś klasyki dużo można znaleźć tu: www.oldgames.nu

W czasach, kiedy byłem dumnym posiadaczem Amigi 500 grywało się dużo w platformówki typu Superfrog, Prehistoric, Flashback, Another World (zamierzchłe czasy...) itp.

Nie przepadałem za mordobiciami, natomiast najwięcej grałem, poza wspomnianymi strategiami w gry piłkarskie jak Sensible Soccer i SWOS, Sierra Soccer, ze strzelanek Swiv i Cannon Fodder no i oczywiście mnóstwo, całe stada Lemmingów, a później Wormsów.

Na PC do gier, które najbardziej mnie wciągnęły zaliczyłbym GTA. Kiedy nie chciało mi się przechodzić misji, robiłem sobie wyścigi z bratem - np. z jednego końca miasta na drugi ze stoperem w ręku albo brałem bazooke i rozwalałem wszystko co się rusza i na drzewo nie wchodzi. Dużo czasu zajmował mi też Transport Tycoon, ale nawet na najtrudniejszym poziomie szybko szło dorobić się fortuny. Dużo grałem w Fallout 2, ale cienki byłem :D

Obecnie szkoda mi czasu na gry. Jeśli siedzę przed kompem przeważnie włączam Fruity Loopsa i robie jakieś trensy :D

Odpowiedz do tematu