Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-03-31, 20:01
FC Barcelona - Getafe
Autor Wiadomość
Haraszo 
I know you want me

Piwa: 50/102
Wysłany: 2006-03-21, 23:29  

Warto również wspomnieć o znakomitej (kolejny raz) grze Iniesty.
Widać że jak gra trochę bardziej cofnięty to jest o wiele lepiej.
Szkoda że Ronaldinho nie strzelił.
Ale zrobił to Eto'o i gra. :DD
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-03-22, 00:16  

No ja pierdzielę, pomyliło mi się ,że mecz jest jutro :maruda: Właśnie się dowiedziałem
o wyniku. Ponieważ nie oglądałem nic nie skomentuję naturalnie.A może jednak wynik i 2 bramki Eto'o bardzo mnie cieszą :P

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-22, 00:41  

Kumpel, ktory ogladal mecz mowil ze straszna padaka, no ale on jest kibicem juve i serie a wiec pewnie jego poglad na mecz mocno rozni sie od faktycznego. Ja widzialem tylko skroty i nie wygladalo to zle;) Kartka Puyola jak najbardziej zasluzona :D ciekawe co Ryjek zrobi z Ronnim, moze lekki odpoczynek w maladze :)

Mistrzostwo juz bardzo blisko, jutro Real polegnie w Saragossie, osa i gacki wygraja swoje mecze i krolewscy spadaja na 4 lokate :]

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-03-22, 01:24  

Pierwsze polowa kiepska. Ładna bramka Getafe :brawo: i sporo szczescia przy strzale Giuliego.

2 polowa zdecydowanie lepsza. pelna kontrola gry i cudowne akcje (2 zakonczone bramki). bardzo sie ciesze, ze przebudzil sie Etoo :jupi: niewidoczny Bommel, szkoda. Fantastycznie Iniesta - chlopak na prawde ma cos z Xaviego. dzis odnioslem wrazenie, ze jego podania sa na prawde nietuzinkowe :] świetnie zagral do Etoo, ale ten niestety nie zdobyl bramki. poza tym bardzo dobrze w odbiorze pilki. reszta zespolu zagrala poprawnie, niczym szczegolnym sie nie wyrozniajac (no moze Deco i przerzucanie pilki nad zawodnikami Getafe :] )

bardzo ladne i bardzo wazne zwyciestwo.

zapowiada sie bardzo ciekawy sklad na malage :hahaha:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-22, 08:42  

moze mecz najbardziej emocjonujacy nie byl ale momentami nasza gre ogladalo sie bardzo przyjemnie. pierwsza polowa do bolu spokojna w drugiej raz ze getafe juz umieralo, a dwa musiali sie troche odkryc i zostali za to skarceni

po raz kolejny na pochwale zasluguje iniesta. naprawde imponuje mi na pozycji najbardziej cofnietego - widac ze duzo lepiej czuje sie z pilka przy nodze niz szukajac pozycji, gral o tempo szybciej od motty, bardziej urozmaicone pilki no i fenomenalnie odbieral ( 8 przechwytow przy np 4 deco !! ) . doskonale zagral tez VV - co najmniej 3 interwencje najwyzszej klasy i nawet 'zagranie barkiem' nie moze obnizyc mu b wysokiej noty

wreszcie swoje pogral etoo, chyba wrocila mu swiezosc i lekkosc w grze, dobrze giuly choc jak zwykle zaliczyl kilka kiksow lub glupich strat, wyroznil sie tez gio najpierw asysta a potem niezla gra w srodku

ronaldinho bardzo sie staral ale statystyki sa nieublagane - 18 strat i nawet asysta specjalnie nie poprawia caloksztaltu

rozczarowal mnie przede wszystkim belletti - przy bramce calkowicie odpuscil nano, o dalszej grzee tez nie mozna powiedziec wiele dobrego, jak dla mnie jest pierwszy do wypadu z druzyny bo nie gra chocby tak jak rok temu a jego arogancja zaczyna irytowac

jeden ewidentny blad sedziego kiedy to powinien pokazac czerwona kartke pernii za wejscie w giuly - bylo to chamskie i strasznie niebezpieczne, az dziwne ze francuzowi nic sie nie stalo

zaskoczyla mnie tez ilosc roznych opcji jakie wyprobowal dzisiaj rijkaard. sklad sylvinho, motta, rodri, ule - iniesta. gio. deco ... w jakim konczylismy mecz jest chyba najdziwniejszy od wielu miesiecy

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-22, 17:02  

Dobrze ze Frank przeprowadzal takie manewry, bo mecz byl ustawiony a w najblizszym czasie bedzie ciezko o optymalne zestawienie.

Wydaje sie, ze wreszcie pomalu do formy wraca Eto'o. Aktywnie Giuly i bardzo dobrze Valdes.

Wejscie Eto'o w bramkarza i pozniejszy upadek tego drugiego to kaskaderka ze palce lizac :D

Cieszy zolta kartka dla Puyola, martwi jej brak w przypadku Dinho. Z Malaga powinien nie grac :]

- I Rijkaard dalej mówi, ze La Liga jeszcze nie jest zdobyta?
- Chyba ma na mysli rozgrywki w przyszlym sezonie

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-22, 19:22  

Bejetti musi odejść !! :]

mikaelus 

Piwa: 729/976

Wysłany: 2006-03-22, 20:06  

Zdecydowanie. Pozycja dla niego charakterystyczna.
No i ma 7 razy więcej kartek niż Oleguer, który gra dużo częściej :]

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-22, 20:08  

Oleguer to w tym wzgledzie absolutny mistrz, ma tylko jedna zolta kartke :) Boiskowy gentelman.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-22, 20:31  

mikaelus napisał/a:
Zdecydowanie. Pozycja dla niego charakterystyczna.
No i ma 7 razy więcej kartek niż Oleguer, który gra dużo częściej :]

Nie bede ukrywał, ze wrzuciłem tę fotkę mając na uwadze szczególnie Twoje przemyślenia nad Juliano ;)

mikaelus 

Piwa: 729/976

Wysłany: 2006-03-22, 21:20  

domyśliłem się :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi