Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-03-31, 20:01
FC Barcelona - Getafe
Autor Wiadomość
Haraszo 
I know you want me

Piwa: 50/102
Wysłany: 2006-03-21, 23:29  

Warto również wspomnieć o znakomitej (kolejny raz) grze Iniesty.
Widać że jak gra trochę bardziej cofnięty to jest o wiele lepiej.
Szkoda że Ronaldinho nie strzelił.
Ale zrobił to Eto'o i gra. :DD
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-03-22, 00:16  

No ja pierdzielę, pomyliło mi się ,że mecz jest jutro :maruda: Właśnie się dowiedziałem
o wyniku. Ponieważ nie oglądałem nic nie skomentuję naturalnie.A może jednak wynik i 2 bramki Eto'o bardzo mnie cieszą :P

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-22, 00:41  

Kumpel, ktory ogladal mecz mowil ze straszna padaka, no ale on jest kibicem juve i serie a wiec pewnie jego poglad na mecz mocno rozni sie od faktycznego. Ja widzialem tylko skroty i nie wygladalo to zle;) Kartka Puyola jak najbardziej zasluzona :D ciekawe co Ryjek zrobi z Ronnim, moze lekki odpoczynek w maladze :)

Mistrzostwo juz bardzo blisko, jutro Real polegnie w Saragossie, osa i gacki wygraja swoje mecze i krolewscy spadaja na 4 lokate :]

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-03-22, 01:24  

Pierwsze polowa kiepska. Ładna bramka Getafe :brawo: i sporo szczescia przy strzale Giuliego.

2 polowa zdecydowanie lepsza. pelna kontrola gry i cudowne akcje (2 zakonczone bramki). bardzo sie ciesze, ze przebudzil sie Etoo :jupi: niewidoczny Bommel, szkoda. Fantastycznie Iniesta - chlopak na prawde ma cos z Xaviego. dzis odnioslem wrazenie, ze jego podania sa na prawde nietuzinkowe :] świetnie zagral do Etoo, ale ten niestety nie zdobyl bramki. poza tym bardzo dobrze w odbiorze pilki. reszta zespolu zagrala poprawnie, niczym szczegolnym sie nie wyrozniajac (no moze Deco i przerzucanie pilki nad zawodnikami Getafe :] )

bardzo ladne i bardzo wazne zwyciestwo.

zapowiada sie bardzo ciekawy sklad na malage :hahaha:
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-22, 08:42  

moze mecz najbardziej emocjonujacy nie byl ale momentami nasza gre ogladalo sie bardzo przyjemnie. pierwsza polowa do bolu spokojna w drugiej raz ze getafe juz umieralo, a dwa musiali sie troche odkryc i zostali za to skarceni

po raz kolejny na pochwale zasluguje iniesta. naprawde imponuje mi na pozycji najbardziej cofnietego - widac ze duzo lepiej czuje sie z pilka przy nodze niz szukajac pozycji, gral o tempo szybciej od motty, bardziej urozmaicone pilki no i fenomenalnie odbieral ( 8 przechwytow przy np 4 deco !! ) . doskonale zagral tez VV - co najmniej 3 interwencje najwyzszej klasy i nawet 'zagranie barkiem' nie moze obnizyc mu b wysokiej noty

wreszcie swoje pogral etoo, chyba wrocila mu swiezosc i lekkosc w grze, dobrze giuly choc jak zwykle zaliczyl kilka kiksow lub glupich strat, wyroznil sie tez gio najpierw asysta a potem niezla gra w srodku

ronaldinho bardzo sie staral ale statystyki sa nieublagane - 18 strat i nawet asysta specjalnie nie poprawia caloksztaltu

rozczarowal mnie przede wszystkim belletti - przy bramce calkowicie odpuscil nano, o dalszej grzee tez nie mozna powiedziec wiele dobrego, jak dla mnie jest pierwszy do wypadu z druzyny bo nie gra chocby tak jak rok temu a jego arogancja zaczyna irytowac

jeden ewidentny blad sedziego kiedy to powinien pokazac czerwona kartke pernii za wejscie w giuly - bylo to chamskie i strasznie niebezpieczne, az dziwne ze francuzowi nic sie nie stalo

zaskoczyla mnie tez ilosc roznych opcji jakie wyprobowal dzisiaj rijkaard. sklad sylvinho, motta, rodri, ule - iniesta. gio. deco ... w jakim konczylismy mecz jest chyba najdziwniejszy od wielu miesiecy

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-22, 17:02  

Dobrze ze Frank przeprowadzal takie manewry, bo mecz byl ustawiony a w najblizszym czasie bedzie ciezko o optymalne zestawienie.

Wydaje sie, ze wreszcie pomalu do formy wraca Eto'o. Aktywnie Giuly i bardzo dobrze Valdes.

Wejscie Eto'o w bramkarza i pozniejszy upadek tego drugiego to kaskaderka ze palce lizac :D

Cieszy zolta kartka dla Puyola, martwi jej brak w przypadku Dinho. Z Malaga powinien nie grac :]

- I Rijkaard dalej mówi, ze La Liga jeszcze nie jest zdobyta?
- Chyba ma na mysli rozgrywki w przyszlym sezonie

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-22, 19:22  

Bejetti musi odejść !! :]

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-03-22, 20:06  

Zdecydowanie. Pozycja dla niego charakterystyczna.
No i ma 7 razy więcej kartek niż Oleguer, który gra dużo częściej :]

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-22, 20:08  

Oleguer to w tym wzgledzie absolutny mistrz, ma tylko jedna zolta kartke :) Boiskowy gentelman.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-22, 20:31  

mikaelus napisał/a:
Zdecydowanie. Pozycja dla niego charakterystyczna.
No i ma 7 razy więcej kartek niż Oleguer, który gra dużo częściej :]

Nie bede ukrywał, ze wrzuciłem tę fotkę mając na uwadze szczególnie Twoje przemyślenia nad Juliano ;)

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-03-22, 21:20  

domyśliłem się :D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi