Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-03-27, 14:05
Real Sociedad - FC Barcelona
Autor Wiadomość
kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-03-19, 15:43  

Cytat:
Nie przesadzajcie z tymi obawami co do meczu z Benfica...Edmilson ostatnimi czasy to profesor, poza tym kogo Benfica ma w ataku ze para Oleguer-Edmilson milaby nie dac sobie z nimi rady?

szkoda tylko, ze Edmilsona zabraknie najprawdopodobniej w obu meczach. o ile w drugim to jeszcze ujdzie, o tyle w pierwszym, w Lizbonie nie ma kogo ustawic obok Oleguera.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk
Postaw piwo autorowi tego posta

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-03-19, 15:47  

jedyna opcja to Motta, grywal z tego co pamietam juz na obronie
oj posypala nam sie oborna ...

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-03-19, 15:59  

tez pomyslalem o Thiago. ale tak czy siak nie wyglada to najlepiej...

nie bede sie rozpisywal, bomysle, ze dyskusja na ten temat powinna sie rozwinac w topciu o meczu z Benfica
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-19, 16:11  

hardcorowo nam się obrona posypała, marquez i edmilson odpowiednio około 4 i 3 tygodni... :mdleje:

o ile w dwóch meczach ligowych możemy sobie poradzić w okrojonym składzie, a nawet jeśli nie to tragedii nie będzie, to gd są sprawą honoru, a liga mistrzów wielkim marzeniem od lat i nie chciałbym aby kontuzje nas wyeliminowały... :gafa:

Chadd 

Piwa: 37/34
Wysłany: 2006-03-19, 16:34  

motta to przeceiż oprócz Deco mój ulubiony player, ale wizja jego obecności w obronie mocno mnie przeraża.

Nie wspominając już, że podatność tego playera na kontuzje jest tak niebywała, że budowanie taktyki opierając sie na jego obecności jest mocno ryzykowne :/

munch 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2006-03-19, 18:11  

A przy tym chłopina ma sporą łatwość łapania kartek i gry foul. W środkowej strefia boiska to jeszcze nie jest taki problem, ale w szesnastce i jej obrębie liczy się umiejętność czystego wyłuskiwania piłki (szczególnie, że tu sędziowie szczególnie lubią dawać kartki, a jedna żółta dla Motty i już jest problem). O tym, że zabraknie dyrygenta, który potrafi pokierować grą formacji w linii, pokazującego kiedy wyjść blokiem i zostawiać na spalonym nawet nie ma co wspominać. Poza tym w polu karnym trzeba umieć kryć od piłki, blokować itd. co na pozycji dma nie jest aż tak ważne. Krótko mówiąc zbita dupa. No chyba, że jednak sobie Motta i Ula poradzą. Albo Franklin spróbuje jakiegoś innego rozwiązania.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-20, 09:29  

nie che mi sie pisac zbyt duzo wiec tylko zauwaze genialna gre inesty jako najbardziej cofnietego pomocnika. swietnie regulowal tempo, rozdzielal pilki po bokach, przede wszystkim potrafil tak ja rozgrywac ze osiagnelismy gigantyczna przewage w posiadaniu pilki. nie bylo wielu okazji zeby sprawdzic jak radzi sobie z rozbijaniem akcji ale jak dla mnie spisal sie wreszcie na miare swojego talentu - avi tez grywal na poczatku sezonu tego najbardziej cofnietego i dzieki temu mial najwiecej do powiedzenia w kreowaniu gry, moze to jest wlasnie pozycja dla iniesty skoro nieco bardziej z przodu radzil sobie gorzej

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-20, 12:34  

a ja chciałem zauważyć równie dobry występ samuela, myślę, że powoli odnajdzie w sobie tego snajpera jakim był przed pna, przez cały mecz dużo dryblował, był kreatywny i miał udział w wielu akcjach, klarownych sytuacji wielu nie miał, podobał mi się mocno podkręcony strzał z za pola karnego w drugiej połowei tuż obok słupka...

giuly całkowicie bezproduktywny, spowodowane to jest pewnei małą liczą minut spędzonych na boisku, wątpie, że zostatnie z nami na następny sezon jeśli przyjdzie henry...

pochwały dla iniesty jak najbardziej słuszne, andres na dm- być może to będzie alternatywa na najbliższe mecze... :)

Dodo 

Piwa: 616/154

Wysłany: 2006-03-22, 16:52  

eee iniesta to urodzony skrzydlowy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi