Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ese chaval nos retirará a nosotros dos
Guardiola do Xaviego
o Iniescie
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: imerr
2006-03-27, 14:05
Real Sociedad - FC Barcelona
Autor Wiadomość
formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2006-03-15, 16:05  Real Sociedad - FC Barcelona

Do meczu z Baskami przystąpimy z niemałymi osłabieniami. Nie zagrają, co wiadome nie od dziś, Messi oraz Xavi, a także pauzyjący za karti Edmilson i Motta. W takim wypadku zmiany wydają się dosyć proste do przewidzenia. Marquez powędruje na DM, natomiast Oleguer zajmie jego pozycję w środku obrony. Istnieje oczywiście, teoretyczna, możliwość wystawenia Gio jako defensywnego pomocnika, ale Ryjek nigdy na to się nie decydował, więc nie sądzę, że tym razem będzie inaczej.

Absencje Motty i Edmila sprawiają jednocześnie, że Rijkaard będzie zmuszony wystawić bardziej ofensywny skład, bowiem obok Deco najprawdopdobniej wystąpi Iniesta. IMO wyjdzie nam to 'na zdrowie', bo RSSS to nie Chelsea, zebyśmy musieli grać z nimi dwoma defensywnymi graczami w środku pola. W meczu z Osasuną wyglądało to tak, jakbyśmy atakowali, wyłączając bocznych obrońców, ledwie czwórką zawodników: Deco, Ronaldinho, Eto'o oraz Giuly (Larsson). Przy słabszej dyspozycji 'Dekunia' wyszło na to, że w drugiej linii praktycznie nie istnieliśmy.

Biorąc pod uwagę tylko statystki, wynikałoby na to, że pojedziemy Sociedad bez problemów. Gramy najlepiej na wyjazdach w całej lidze (w domu zresztą też), a nasi sobotni przeciwnicy, gdyby brać tylko mecze na własnym stadionie, zajmowaliby miejsce w środku stawki. Z ostatnich dziesięciu meczów ogółem, wygrali ledwie jeden, dwa zremisowali i aż w siedmiu schodzili do szatni w roli przegranych. Zważając jeszcze na fakt, że po słabych meczach zwykliśmy się podnosić, możnaby w ciemno stawiać na Barcelonę. Jak wyjdzie? Przekonamy się w sobotę około godziny 22.

P.S. Kurs na FCB to, mniej więcej, 1.60. Ja stawiam =)
Postaw piwo autorowi tego posta

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-03-15, 16:28  

Też bym stawiał,ale jestem na odwyku :]

Co do samego meczu,to tym razem wygramy :] Mam taką nadzieję :P .Ile :co: A co za różnica :] Może być nawet 5:4,tylko bardzo bym prosił pana VV ,żeby już niż nie cudował :]

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-15, 17:10  

Musimy wygrac, straty punktow w kolejnym meczu nie przyjmuje do wiadomosci.

Jasnie wielmozny pan Eto`o moglby wreszcie nawiazac do formy jaka prezentowal przed PNA albo usiadl na lawce, bo jego gry ostatnio nie da sie zniesc. Myslalem nawet, zeby atak wygladal Ludo-Henka-Ronaldinho, no ale francuz tez forma nie blyszczy, a Eto`o zaraz sie obrazi :/

Ciekawe jak zestawi pomoc Ryjek, czy przesunie Rafe na DM`a czy zagramy trojka mvb, iniesta, deco.

Stawiam 1-3 dla nas.

Raijn 

Piwa: 531/851
Wysłany: 2006-03-15, 17:29  

Mysle, ze w tym meczu najwazniejsze jest zwyciestwo, nawet w bylejakim stylu. Wg mnie mozliwe sa 2 scenariusze:
- albo przejedziemy ich jak radziecki czolg po afganskich mrowkach i bedzie to latwe, mile i przyjemne spotkanie,
- albo czeka nas ciezka przeprawa i walka do koncowego gwizdka.

Obawiam sie troche, ze ten drugi scenariusz jest bardziej realny (nie lubie tego slowa). Druzyna przechodzi obecnie ciezki okres (rzesisty, nawet bym powiedzial), a kazde zwyciestwo powinno cieszyc, nawet minimalne, odniesione w fatalnym stylu.

Moj typ: 1-2. Bramki: Marquez, Larsson.

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-15, 17:58  

Dla mnie wariant z Oleguerem w srodku odpada, kilka jego wystepow w tym sezonie (podczas pauzy Rafy badz Puyola) pokazalo ze chlopak zapomnial juz nieco jak gra sie na tej pozycji, a kolejnych straconych w frajerski sposob bramek juz nie zniose.

Jednak patrzac na to z innej strony ustawienie z Ole na srodku moze okazac sie jedynym jakie zostalo Misterowi, bo jezeli sie nie myle to pomoc w skladzie Deco, Iniesta, Van Bommel jeszcze w tym sezonie ze soba nie grala, poza tym trzeba pamietac ze Oleguer zagra na srodku w pierwszym meczu z Benficą, gdy pauzowac bedzie musial Puyol, wiec male przypomnienie jak to gra sie na srodku obrony moze dobrze mu zrobi.

Jestem zdania ze Eto'o nie powinien zostac powolany na ten mecz. Taka mala przerwa dobrze mu zrobi, bo chyba kazdy widzi ze od PNA Sami stracil ten blysk ktorym tak nas zachwycal :)

formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2006-03-15, 18:01  

Barca4ever napisał/a:
Dla mnie wariant z Oleguerem w srodku odpada (...) Jednak patrzac na to z innej strony ustawienie z Ole na srodku moze okazac sie jedynym jakie zostalo Misterowi (...)

O! W tym właśnie całe sedno sprawy :) .

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-15, 19:03  

Na Anoeta nigdy nie gralo sie nam latwo i przyjemnie, takze nie wierze ze krolewscy poloza sie na boisku blagajac o najnizszy wymiar kary.

Mysle ze wzorem meczow z ostatnich lat bedzie wiele emocji i sporo goli. No i mam nadzieje ze 3 punkty pojada do Katalonii.

Moze MvB wreszcie cos pokaze.

2-4

Voyteck 

Piwa: 543/286
Wysłany: 2006-03-16, 12:55  

A ja myślę, że jest jednak spora szansa, że obrona zagra tak jak na początku drugiej połowy na San Siro, czyli wszystko normalnie, Silvinho po lewej, a przed nimi Gio. W końcu Rijkaard nie musiał takiego wariantu próbować, a jednak to zrobił, prawdopodobnie właśnie w kontekście nadchodzącego meczu. Myślę, że gdyby miał przesunąć Marqueza do przodu, to właśnie spróbowałby tego w Mewdiolanie.

Co do przebiegu meczu - jestem raczej spokojny. Societat jest kiepski, tylko nie wolno wyjść na boisko i myśleć, że mecz wygra się sam. O wszystko trzeba walczyć. Dobrze, jeśli mimo tej walki nie dadzą sobie nóg pourywać, ale tym razem trzy punkty muszą przyjechać do BCN.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-03-16, 14:42  

jedenz tych nielicznych meczy, gdzie bede zadowolony po samobojczym golu przeciwnika w 4 minucie i nuuuudach przez reszte spotkania.
nie mozemy sobie pozwolic na kolejna strate punktow

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-16, 14:47  

po porażce z ossasuną na pewno nikt nie przejdzie obok meczu, tego jestem pewien...
nie widzę przeszkód do wystawienia gio na pozycji edmilsona, rsss nie powinno nam zagrozić nawet w obliczu straty dwóch ważnych graczy...:)

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2006-03-16, 15:29  

strzelec napisał/a:
Myslalem nawet, zeby atak wygladal Ludo-Henka-Ronaldinho, no ale francuz tez forma nie blyszczy, a Eto`o zaraz sie obrazi :/

Nie obrazi sie, dostal zastepstwo za VV :D

Voyteck 

Piwa: 543/286
Wysłany: 2006-03-16, 19:42  

Heh, a jednak Emilsonowi anulowali i zagra. :co: :co jest: Całe te dywagacje na nic :/ :D

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-03-16, 22:05  

Zaraz padną głosy na wiadomej stronie,że znowu wszyscy Barcelonie pomagają :P

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-17, 04:41  

jestem zszkowany :o , więc jak można było pamiętnej czerwonej kartki ronaldinho nie anulować... :boje sie:

ale będzie dobrze, iniesta za motte, larsson za giulyego i jedziemy...

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-17, 10:14  

Dobrze, ze Edmil jest do dyspozycji, no ale niech tym razem nie fauluje w tak glupi sposob. Bez roszad w obronie i w pomocy /poza jedna ktora wyjdzie nam na plus/ pojedziemy spokojnie rsss :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi