Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
En el mundo de los ciegos,
un bizco es el rey, pero sigue siendo bizco

Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: imerr
2010-07-01, 16:22
Joan Laporta
Autor Wiadomość
baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-15, 09:08  Joan Laporta

Rozgladajac sie o forum za miejscem gdzie moglbym wrzucic ponizszy artykul, z przerazeniem stwierdzilem, ze nie ma odpowiedniego miejsca zeby pospierac sie na temat wyzszosci Rossela nad Laporta, na temat stanu murawy, kwalifikacji sluzb medycznych, terminu kolejnych wyborow czy innych wazkich problemow. Ale przejdzmy do rzeczy - na poczatku ode mnie taki artykul-ciekawostka na temat korporacyjnej strony Dumy Katalonii, niewiele z niego wynika, ale milo widziec ze klub podejmuje dzialania na rzecz poprawy kontaktu z kibicami :)

Cytat:
FC Barcelona usprawnia centrum obsługi klienta
Genesys, 14.03.2006 14:14

FC Barcelona wdrożyła rozwiązanie Genesys Express Multimedia, które w znaczący sposób usprawni kontakty z licznymi fanami i członkami klubu.
Należąca do koncernu Alcatel firma Genesys Telecommunications Laboratories, wdrożyła system Genesys Express Multimedia w centrum obsługi klienta jednego z największych na świecie klubów piłkarskich, FC Barcelona. Dzięki nowemu systemowi wdrożonemu na stadionie Nou Camp, hiszpański klub futbolowy może sprzedawać bilety, wprowadzić sezonowy abonament na mecze, oraz udostępniać ogólne informacje o drużynie, posługując się tylko jednym numerem telefonu. Teraz, w czasie wzmożonej sprzedaży biletów, FC Barcelona bez problemu będzie mogła odpowiadać na zapytania coraz większej liczby dzwoniących fanów. Nowe rozwiązanie ułatwi efektywne monitorowanie rozmów, a także w dużym stopniu podniesie jakość obsługi klientów.

Dotychczas, FC Barcelona korzystała z zewnętrznego contact center. Spowodowało to jednak zmniejszenie kontroli nad ogromną liczbą telefonów i e-maili, napływających co miesiąc do klubu, a także spadek standardów obsługi klienta. System Genesys Express Multimedia sprawia, że dzwoniący fani będą mogli w łatwy i szybki sposób kupić bilety a także otrzymać wszelkie potrzebne im informacje. Nowe rozwiązanie kieruje dzwoniącego do konsultanta, mówiącego w odpowiednim języku, co znacznie ułatwia obsługę licznych fanów z zagranicy.

Kontakt z centrum obsługi klienta na stadionie Nou Camp to podstawowy sposób na zdobycie biletów i informacji o drużynie. Zainstalowaliśmy nową technologię firmy Genesys, by miłośnikom drużyny z całego świata zapewnić jak najlepszą obsługę. – powiedział szef contact center FC Barcelona, Xavier Boixeda. Wdrożenie centrum obsługi klienta na miejscu - w klubie, daje gwarancję usprawnienia kontaktów z naszymi fanami.

Potwierdzona funkcjonalność rozwiązania Genesys Express Multimedia daje nam pewność, że nasz serwis obsługi klienta będzie na najwyższym poziomie – dodaje Xavier Boixeda. Użycie jednego tylko numeru telefonu do kompleksowej obsługi klienta sprawia, że komunikacja z nami jest łatwa i przystępna dla każdego. Dzięki zaawansowanemu systemowi przekierowań i routingu, czyli ustalania kolejności odbieranych połączeń, jesteśmy w stanie efektywnie zarządzać telefonami, których liczba znacząco rośnie przed każdym, ważnym meczem.

FC Barcelona to jeden z najlepiej rozpoznawalnych na świecie klubów, mający na koncie niezwykłe osiągnięcia sportowe – powiedział Nicolas Kaploun Wiceprezes Genesys ds. Inwestycji na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Na mecze drużyny co tydzień przychodzą setki tysięcy ludzi. Sprawne zarządzanie komunikacją z fanami jest niezbędne do tego, aby mogli oni bez problemu kontaktować się ze swoim ukochanym klubem. Dzięki rozwiązaniu Genesys Express Multimedia, FC Barcelona może zoptymalizować zasoby contact center poprzez bardziej efektywną obsługę większej liczby klientów.

zapraszam do dyskusji (nie tylko na temat artykulu ;) )
Ostatnio zmieniony przez imerr 2010-12-15, 16:54, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-15, 15:59  

Bardzo fajna ciekawostka, dobrze wiedziec takie rzeczy bo przeciez wielu z odwiedzajacych to forum ma w planach wyjazd (czy to w blizszej czy w dalszej przyszlosci) do Barcelony

jezzo 
od kwietnia liderzy

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2006-03-15, 16:43  

tak!! dimision!!

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-15, 17:11  

Laporta=nowy gaspi :]

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/382
Wysłany: 2006-03-15, 20:38  

Ja mam aktualnie nowego wroga, tez prawnika, tez cabrona i tez prezydenta (nazwisko tez ma na L) ;P ale jak bedzie okazja ponarzekac na Laporte to mozecie na mnie liczyć ;-)

Okazja bedzie juz niedlugo - w kwietniu wyjdzie ksiazka Rosella, czuje ze bedzie ciekawa :-) Poczatkowo miala nosic tytul "Kiedy zli wygrywaja" ale zmienil na "Witamy w prawdziwym swiecie". Ciagle w toku jest sprawa daty wyborow, postepowanie toczy sie juz od jakichs 4 miesiecy, wiec wkrotce powinien zapasc wyrok... Jesli okaze sie, ze wybory maja sie jednak odbyc w tym roku moglyby sie zbiec z wyborami nowego prezesa Realu, ale by sie dzialo :-D

Laporta Kanpora!

jezzo 
od kwietnia liderzy

Otrzymał 3 piw(a)
Wysłany: 2006-03-16, 00:20  

wyrzucenie Laporty z posadki prezesa było chyba jeszcze głupsze niż wybranie Gaspiego :]

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-04-12, 10:41  

mnie się podoba ten pierwszy komplet, jest podobny układem do tego co mielismy na stulecie :)

ale ja nie o tym chciałem... 19 kwietnia ukaze sie książka Rosella, w której Sandro przedstawi "prawdziwe oblicze Laporty" Data premiery nie jest zbyt szczęśliwa, bo Barça będzie w tym czasie pochłonięta rywalizacja z Milanem. Obawiam się, że "fakty" Rosella mogą mieć zły wpływ na klub, wprowadzając niepotrzebne zamieszanie. Nie zamierzam tworzyć teorii spiskowych (ale jednak ;)) , aczkolwiek jestem zdania, że takie są właśnie intencje Rosella, bowiem jeśli Laporta wygra LM, to automatycznie zapewni sobie wybór na następną kadencje - być może juz tego lata (kwestia terminu wyborów już się wyjaśniła ?? )

P.S. szkoda, że na koszulkach nie umieścili jeszcze reklam :]

Romek 
Scarface

Piwa: 13/9
Wysłany: 2006-04-12, 11:10  

I pewnie znowu tylko po hiszapansku :( Powaznie mysle nad oddaniem tego do tlumacza :)

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2006-04-12, 22:44  

Wracajac do Laporty:

Cytat:
(...) Adwokat, a jednocześnie socio, Oriol Giralt, twierdzi że powinny się one odbyć rok wcześniej, niż jest to zaplanowane. Chodzi o 8 dni kadencji Laporty, które miały miejsce pod koniec sezonu 2002/2003, które powinny się liczyć jako pierwszy rok jego rządów w Klubie

by Mais

ten pan adwokat sobie jakies jaja robi z tymi 8 dniami czy ja czegos nie kumam? przeciez to jakis nonsens :mdleje:

Barca4ever 

Wysłany: 2006-04-12, 22:52  

Nonsens nie nonsens ale koles kieruje sie prawem, ktore jest takie a nie inne, miejmy nadzieje, ze na tym zebraniu nie beda pajacowac jak ten prawnik i wybory odbeda sie za rok

Co do strojow. Pierwszy zestaw genialny, pomaranczki nie sa zle, ale imho interowki i koszulki zaprezentowane na zdjeciu z poscie Bruce'a sa/byly fajniejsze :)

grintx 
You talkin' to me?

Wysłany: 2006-04-24, 11:31  

Cytat:
wywiad z rosellem z marki

P:Barça jest o krok od występu w finale Ligi Mistrzów. Jak pan uważa, do jakiego stopnia jest w tym również pański udział?
O:Taki sam, jak w ubiegłorocznym mistrzostwie, bo drużyna się nie zmieniła.

P:Czy obecnej Barçie może przytrafić się to samo, co Realowi w ostatnich dwóch sezonach?
O: Może, szczególnie za jakieś osimem lat, bo na tyle mamy podpisane umowy z zawodnikami. Mnie osobiście przerażają takie kontrakty podpisywane na wiele lat.

P:W tym roku Barça ma zaplanowne 30 mln na transfery. Co pan zrobiłby z tymi pieniędzmi?
O: Zainwestowałbym je w drobne korekty. Nie kupiłbym żadnego "cracka", żeby się nie zdarzyło, że któryś z graczy odejdzie.

P: Wyczuwa pan, że któryś mógłby odejść?
O: Nie, ale nigdy nic nie wiadomo. Pojawia się jakis Abramowicz w życiu i czasem nie jesteś w stanie walczyć z takimi kolosalnymi ilościami pieniędzy.

P:Kogo by się pan pozbył?
O:Pozbyłbym się pięciu graczy i pięciu sprowadził, ale nazwisk nie podam.

P:Kupiłby pan Henry'ego?
O:Kupno Henry'ego jest tak oczywiste, że przez to niebezpieczne. Oczekiwania wobec Henry'ego są tak wysokie, że może się zdarzyć, że przyjdzie i będzie się spisywał słabiej niż się spodziewano. I zostanie oceniony jako nie tak dobry zakup, jak oczekiwano. Oczywiście wszystko zależy od warunków transferu i wysokości kontraktu.

P:Gdzie byłaby by Barça bez Ronaldino?
O:Napewno nie tak daleko, jak teraz. Wydaje mi się, że już nie pamiętamy jak wyglądała Barça zanim przyszedł. On w pojedynkę ją odmienił i zmienił historię tego klubu.

P:I w związku z tym jest "nie na sprzedaż" czy ma cenę?
O: Uf NA dzień dzisiejszy wciaż pozostaje nie na sprzedaż. Nie wiem czy tak się stanie, ale będzie do kupienia, gdy już tak się go naoglądamy, ze zaczniemy o nim myśleć jak o zwyczajnym graczu. Kiedy codziennie jesz kawior, w końcu zaczynasz o nim myśleć jak o kurczaku.

P:Odejscie Florentino Pereza z Realu można porównać z pana odejściem z Barcelony?
O:Nie. Ja odszedłem, ponieważ zniekształcono (spaczono) projekt, ktory zapoczątkowaliśmy i którym żyliśmy. Florentino odszedł ale powodem nie było to że został zdradzony.

P:Ile czasu potrzebuje Real, żeby być na poziomie Barçy?
O:Dwóch lat. Jeżeli dokonają dobrych transferów, w ciągu dwóch lat mogą być na tym samym poziomie.

P:Mamy przed sobą najlepszą drużynę w historii Barcelony?
O:Myślę, że tak. Teraz wszystkie pozostałe zespoły obawiają się jej bardziej, niż dawniej.

P:Czy Dream Team nie jest wyolbrzymiany (przeceniany?)?
O:Mnie się bardzie podoba Samba Team

P:Dyrekcja sportowa i zarząd są kompetentne (zdolne) żeby dokonać tranferów na przyszły sezon?

O:Mam nadzieję, że tak, poniewaz kryzys klubu zaczyna się w chwili, gdy nie zrobi się dobrze transferów.

nudziło mi sie :P

Fuera Rosell, bo nie chce kupić Henryka :-P
Ostatnio zmieniony przez grintx 2006-04-24, 13:27, w całości zmieniany 1 raz  

Pred 
VAMOS PREDRO

Wysłany: 2006-04-24, 13:25  

Ale w sprawie wymiany 5 graczy ma racje, odchodzi Larsson, Maxi, Gabri, MvB (albo Belletti) i Ezquerro /lub Ludo/ przychodzi 2 obroncow, srodkowy pomocnik, Henry i jeszcze jeden rezerwowy srodkowy napastnik /taki maxi tylko ze lepszy/

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-04-24, 15:38  

mysle ze przyjdzie dwoch obroncow, henry i tyle :p, a ludo i maxi/ezquerro zostana

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-05-10, 01:39  

Cytat:
El FC Barcelona obtuvo un beneficio neto de 36,7 millones de euros la pasada temporada

taki ponoć jest nasz wynik finansowy w tym sezonie :D

Cytat:
El FC Barcelona, por su parte, tiene una deuda de 292,1 millones de euros (121,1 exigible a largo plazo y 171 millones a corto plazo).

nasze zadłużenie :glaszcze:

grintx 
You talkin' to me?

Wysłany: 2006-05-28, 10:30  

Cytat:
Según una encuesta realizada en la página web dosmanzanas.com, Joan Laporta es el tercer hombre más atractivo para los homosexuales del país, con un 10,5 por ciento de los votos, sólo por detrás de dos ‘guapos de Hollywood’ como Brad Pitt y Keanu Reeves.

źrodlo

Czyli: zdaniem hiszpańskich gejów, Laporta ustępuje atrakcyjnością jedynie Bradowi Pittowi i Keanu Reevesowi :O :hahaha:
Troche dziwne, ze Sport pisze o takich pie_rdolach

ze strony dosmanzanas.com - zobaczcie, kogo zostawil w tyle:
1.- Brad Pitt
2.- Keanu Reeves
3.- Joan Laporta
4.- Hugh Laurie (Dr. House)
5.- Jesús Vázquez
6.- Tom Cruise
7.- David Cantero
8.- George Clooney
9.- Luis Merlo
10.- Hugh Grant

Osobiscie nie rozumiem, jak taki konus moze sie podobac ale ja nie jestem gejem wiec ....
Ostatnio zmieniony przez grintx 2006-05-28, 11:04, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu