Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Chamstwo na stadionach,pseudokibice czyli Polska ole
Autor Wiadomość
zyly 

Piwa: 233/216
Wysłany: 2014-03-07, 12:23  

A dla mnie pojebane jest to, ze zamyka sie stadion. W tym przypadku na jeden mecz, i to jest o ten jeden mecz za duzo. Chce ogladac Legie na stadionie, a nie ekranie.
Postaw piwo autorowi tego posta

najt 

Piwa: 117/162
Wysłany: 2014-03-07, 13:27  

chujowo by wyglądało gdyby tego stadionu nie zamknęli. ja się cieszę, że tylko jeden mecz.

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2014-04-28, 13:39  

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2014-04-28, 16:50  

Tylko 140 znaków, a i tak błąd, bo to nie był policjant.
Gościowi nic się nie stało. http://www.wroclaw.sport....tml#BoxSportTxt

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2014-04-28, 19:32  

No tak, teraz niewinnych kibicow traktuja miotaczem ognia. Co nastepne - zaminuja trybuny? Wrzuca granat? Czolgiem podjada? Z helikoptera ostrzelaja?

Swoja droga - jakim trzeba byc cepem, zeby potraktowac goscia z raca gazem :D Facet mogl sie spalic zywcem i dopiero bylaby afera...

wakabayashi 

Piwa: 435/573
Wysłany: 2014-04-28, 21:57  

Mam nadzieje, ze ten przyglup z ochrony stracił prace. Kompletny brak wyobraźni.

Schumack 

Piwa: 224/380
Wysłany: 2014-04-28, 23:00  

A ja dalbym mu podwyzke. Odpalanie rac jest zabronione. Odpalasz na wlasne ryzyko i musisz liczyc sie z tym, ze mozesz zostac.. spalony :dance:

Jeszcze tego brakowalo, zeby przyglupowi z raca współczuć :]

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Jerry P, Szczur
wakabayashi 

Wysłany: 2014-04-28, 23:15  

Odpalając race nie liczysz sie z tym, ze zostaniesz spalony ponieważ raca posiada certyfikat zeglugi morskiej. Jeśli uzywam zapalniczki, czy zapałek na stacji benzynowej to również nie licze sie z tym z tym, ze ktoś podejdzie mnie podpalić miotaczem ognia w celu uzyskania podwyżki z racji wyeliminowania 'zagrozenia'.

Cieszy chociaż fakt, ze ludzie zarzadzajacy Śląskiem Wrocław rozumieją problem i wystąpili o ukaranie ochroniarza.

Jerry P 
Guti maricon!

Piwa: 272/698
Wysłany: 2014-04-29, 07:03  

u mnie w robocie materialy wybuchowe tez maja certyfikaty a zeby ich uzywac trzeba miec milion kursow i zaswiadczen. jestem przekonany ze płonacy ich nie mial co m.in. moglo sie przyczynic do niewiedzy i braku zachowania ostroznosci.

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2014-04-29, 09:36  

Trudno zrozumiec dlaczego kibol podpalil ten gaz narazajac samego siebie na niebezpieczenstwo. Najwyrazniej nie rozumial co trzyma w rece. Swoja droga - to troche dziwne zeby trzeba bylo podpalac czlowieka w celu uzyskania podwyzki. Ta firma ochroniarska powinna zrewidowac swoja polityke plac...

wakabayashi 

Wysłany: 2014-04-29, 10:40  

Po pierwsze - to nie są środki wybuchowe, a race palace sie jednostajnym płomieniem

Po drugie - polskie stowarzyszenie kibiców od wielu lat zabiega oto, aby race były używane przez specjalnie przeszkolone osoby w wyznaczonych miejscach i zamiast tego PZPN wolał zawsze prowadzić chora walkę, której i tak nie wygraja, a w rezultacie kibole używają później rac wszędzie.

Po trzecie - nawet jeśli ktoś nie ma przeszkolenia, to nie podchodze do człowieka go podpalić z tego powodu i skonczcie kurwa kozaczyc w internecie, jak to dobrze, ze sie podpalił człowiek, bo chciałbym zobaczyć, jak sie z tego cieszycie widząc na żywo plonacego faceta.

green 

Piwa: 307/76
Wysłany: 2014-04-29, 11:37  

Po czwarte, jak jest zakaz, to się go przestrzega.

Winny jest system, a my koncentrujemy się na dwóch nieudacznikach - kibicu i ochroniarzu. Pierwszy powinien przestrzegać obowiązujących przepisów na stadionie, drugi być odpowiednio przeszkolony w zakresie używania środków przymusu bezpośredniego.

Dobrze, że nikomu nic się nie stało, czyjaś krzywda nikogo nie powinna cieszyć.

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
wakabayashi, Nederlander, mroo
mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2014-04-29, 11:51  

aczkolwiek pomysl z gasnica mi sie bardzo spodobal, mysle, ze jakby racowiska kilka razy spryskac porzadna dawka chemikaliow to by to inaczej wygladalo, zwlaszcza w zimie :D

taki system zraszaczy pod dachem :D

Nederlander 
Manu Chao

Wysłany: 2014-04-29, 11:52  

Green, mysle, ze smiejemy sie z tego incydentu jedynie dlatego, ze debilowi z Zaglebia nic sie nie stalo. Gdyby rzeczywiscie plomien spowodowal u niego powazne obrazenia, nikomu nie byloby do smiechu. Sympatii do kibolstwa zadnej nie mam, smieszy mnie bardziej glupota faceta z ochrony, ktory nie pomyslal, ze gazujac polmozga z raca stworzy "miotacz ognia". Obaj uczestnicy tego widowiska powinni poniesc konsekwencje.

Co do systemu - w dalszym ciagu nie rozumiem po co kibolom sa race. Niech mi ktos to wytlumaczy bo nie widze nic zlego w zakazie wnoszenia ich na stadion. Co to ma wspolnego z pilka nozna? Dobrze wiecie, ze raca moze spowodowac poparzenia, a w rekach fanatyka "sprowokowanego" przez policje lub kibicow druzyny przeciwnej jest zagrozeniem.

Krystianooo 

Piwa: 179/211
Wysłany: 2014-04-29, 17:25  

ten idiota z lubina powinien grzecznie siedzieć na swoim krzesełku a nie wpierdalać się na płot... i do tego raca... mam nadzieje ze zostanie rozpoznany i dopierdolą mu z dwa lata zakazu .... zasady udziału w meczu piłkarskim są klarowne nie pasuje to wypierdalać na pastwiska A klasy

Odpowiedz do tematu