Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: Raijn
2013-08-30, 17:07
Liga Mistrzów 12/13
Autor Wiadomość
trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/231
Wysłany: 2013-04-12, 14:46  

W drugim półfinale jestem za Borussią, mówię to już teraz, także dziki możesz być świadkiem historycznej chwili kiedy to całe cules.pl będzie za Twoim klubem, wyłączając parę mierdek z brakiem dostępu do konta.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2013-04-12, 14:56  

pierwszy raz od lat w lidze mistrzow licze na niespodzianki :D
Postaw piwo autorowi tego posta

Szczur 

Piwa: 606/906
Wysłany: 2013-04-12, 14:57  

Odnośnie tej pary to cieszy mnie tylko, że jeden z tych klubów straci szansę na wygranie LM. Trochę późno, ale zawsze.

mystique e 
musique e

Piwa: 761/540
Wysłany: 2013-04-12, 14:57  

70-30 na nas, w drugim meczu szanse równe.

Borussia trafiła - taaaak, naprawdę tak uważam - na najlepszego dla siebie rywala z trzech możliwych. Jeśli na fali, po jakiejś bramce, kartce etc., mają zaszaleć, to zrobią to z mierdą. Grali już przeciwko sobie, fajnie wypadli i myślę, że gdzieś po cichu też się z wylosowania mierdy cieszą.

Jeżeli chcemy czegokolwiek w tym sezonie w LM, to meczu z Bayernem nie możemy się obawiać. Będą momenty przewagi Bawarczyków w tym dwumeczu, na pewno. Mam świadomość, że to zupełnie inny team niż kilka lat temu, u nas też się pogorszyło. Ale... Ale jednak stać nas na niemal niemożliwą remontadę z AC TapMadlanem i to samo możemy zrobić z Niemcami. Ich siła jest też naszą przewagą, bo chłopaki poważniej potraktują silny team, silny Bayern niż Pedo-Sado-Gay.

Jestem dobrej myśli. Również w kwestii finału, peace.

Mefju 
#moneybeautyfame

Piwa: 495/89
Wysłany: 2013-04-12, 15:26  

60-40 dla FCB :P niestety tego z Deutschland

U nas boje sie tylko o obrone. Na Masche i Puyola liczyc nie mozemy (w najlepszym wypadku ten drugi sie wykuruje na final). W obronie zostaje zagrożony kartkami Pique i Alba, jak stracimy któregokolwiek z nich to na rewanż nakładam pampersa.

Na Zaragoze i Levante nie ma opcji, dajemy grac Bartrze, to jego chwila prawdy. Nawet zaryzykowalbym i dal mu zagrac w pucharze Katalonii z Gimnasticem.

O reszte sie nie martwie. Wiadomo, ze Messi wyjdzie w podstawie i jakos to z przodu bedzie. A na pewno, nie gorzej niz w rewanzu z PSG.
Najwazniejszy imo to pressing, im szybciej zabierzemy pilke Niemcom tym mniejsze prawdopodobienstwo, ze nasza obrona popelni blad.

Najwazniejszy bedzie pierwszy mecz na Allianz Arena, jak stamtad przywieziemy dobry wynik, to na CN mozemy jeszcze powalczyc. Gorzej jak z Niemiec wrocimy z niczym, wtedy u siebie niczym reprezentacja Polski, tylko o honor...

Te dwa mecze to season ending praktycznie, musimy sie spiac na 100%

w Bayernie zagrozeni sa Lahm, Dante i Luiz Gustavo. W pierwszym meczu nie zagra Mandukic ale maja porzadne zastepstwo w postaci Gomeza i Pizarro
nie wiem jak tu.

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2013-04-12, 15:31  

brak mandzukicia to bardzo dobra informacja dla nas, bo oprocz tego, ze niezly z niego napastnik to bardzo duzo pracuje w defensywie

noir_desir 

Piwa: 147/203
Ostrzeżeń:
 1/3/4
Wysłany: 2013-04-12, 17:40  

Na brak Mandzukica to się bym nie napalał. IMO tę kartkę mu anulują, o ile Bayern się odwołał, bo przyznana niesłusznie. Kroos im wypadł na długo?

trampki 
Mistrz Presezonu

Wysłany: 2013-04-12, 17:43  

Kroos to może na finał wróci.

Mroczny Rycerz 
Superbohater

Piwa: 459/358
Wysłany: 2013-04-12, 18:25  

ja podobnie jak Menti, w pojedynku z Bayernem wyjsciowo daje jakies 60-40 na Bawarczyków, a to głównie ze względu na nasz ból głowy z zestawieniem obrony.

chaos - specjalnie wrzuciłem Ci piwko nr 666, nie musisz dziękować :D :D :D

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2013-04-12, 19:16  

Na pewno będzie ciężko, Bayern jest faworytem, ale po rewanżu z Milanem nie stracę nadziei do końca. Forma może nie jest najwyższa, ale ten zespól ma charakter.

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2013-04-13, 12:08  

Cytat:
Look at the differences prices Spain/Germany via@Eftang

BM-Barca: 40-150€
Dortmund-RM: 45-170€

Barca-BM: 91-359€
RM-Dortmund: 70-325€”

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2013-04-13, 12:39  

Mroczny, Ty szatanie :E

Swoją drogą półfinały oddają tendencję w ówczesnej piłce - Niemcy i Hiszpania prą do przodu. Anglia w rozwoju chyba nieco stanęła, Francji do tych ekip jeszcze daleko. Włosi gdzieś przed Francuzami, ale poważnym zagrożeniem w piłce europejskiej jeszcze nie są.

Oczywiście mowa o klubach.

Wracając do par półfinałowych, jest jeszcze półtora tygodnia, więc wiele może się zmienić. W Monachium musimy wyjść na pełnej świeżości, żeby grać wysokim pressingiem większą cześć spotkania i szybko przemieszczać się z ataku do obrony. Ta świeżość będzie kluczowa - resztę załatwimy posiadaniem.

chaos 
syn ulicy

Piwa: 1160/901
Wysłany: 2013-04-30, 11:12  

Żadnego komentarza po meczach 1/2? :D

Aplauz należy się drużynom z Niemiec za obrócenie w pył potęg La Liga. Nikt chyba nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Dziś Borussia pieczętuje swój akces do europejskich potęg, Real Moudrit popada w czarną rozpacz.
Jutro trzymam kciuki na godny powrót do... są dwie opcje - dopowiem po meczu ;)

trampki 
Mistrz Presezonu

Wysłany: 2013-04-30, 23:09  

Gratulacje dla BVB za awans do finału Ligi Mistrzów od ich największego hejtera. Nigdy bym się tego nie spodziewał, dlatego tym bardziej jestem pod wrażeniem tego co osiągnęli. I oczywiście, za wyeliminowanie Realu dodatkowe propsy.

Gratulacje również dla dzikiego za wytrwałą wiarę w swój klub i godne reprezentowanie żółto-czarnej społeczności na tym forum. Muszę przyznać, że w trakcie tego sezonu mój stosunek do BVB się zmienił, nie jestem już nastawiony tak anty jak wcześniej, ale pewne rzeczy w przyrodzie nie mogą ulec zmianie. Także przypominam, że za prawie 4 tygodnie mamy 25 maja, a wtedy na Wembley znów będę wyczekiwał tego, na co czekam od dawna, ale doczekać się nie mogę i jedyne co mi pozostaje to chowanie się pod grubym kocem. Czyli wpierdolu od Najlepszego Klubu W Historii Niemieckiego Futbolu.

Ale póki co BVB :dzieki:

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kieła
dziki 
Krakus!

Piwa: 400/172
Wysłany: 2013-05-01, 02:01  

Ad. Awans

Było ciężko, całą transmisję miałem w ogóle zjebaną ... ale ważne, że awansowali. nie był to super mecz, ale byłem pewny, że Real będzie chciał stłamsić BVB. 10 minut bylo straszne, grali jakby wiedzieli, że kwestia 3 bramek jest blisko ... Ważny jest awans, genialnie. W końcu. Tak!

Ad. gratulacje

po pierwsze dziękuję:) a po drugie - czekamy! widzimy się już w weekend w meczu ligowym, a później mam dalej nadzieję, ze z Barceloną ;-)

HEJA BVB!

Odpowiedz do tematu