Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Mama campeonamos!
Hugo Sotil
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-03-20, 14:21
Osasuna - FC Barcelona
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-13, 00:11  

Mi nie chodzi o anulowanie kary, ale o teorie wg ktorej dwie kartki oznaczaja zejscie z boiska, ale po meczu doliczane sa tylko do statystyki i jesli lacznie z tymi dwoma jest ich 5 to oznacza karencje, a jesli nie to pilkarz gra w kolejnym meczu. Edmilson wg marki ma 9 zoltych kartek, tylko nie wiem czy z dzisiejszym meczem czy nie.

Jeszcze odnosnie kartek = w osasunie w przyszlej kolejce zabraknie 3 pilkarzy :hahaha:

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-03-13, 00:13  

Jesli mam stac na bramce to mam nadzieje, ze w gronie bydgoskich mierd nie ma drugiego cwaniaczka Carlosa.

Ciezko powiedziec z czego to wynikalo(domyslow beda setki) ale druzyna przeszla obok meczu, sedzia dal ciala i ogolnie jestem zly wiec ide spac :maruda:
Postaw piwo autorowi tego posta

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-13, 00:16  

strzelec napisał/a:
Mi nie chodzi o anulowanie kary, ale o teorie wg ktorej dwie kartki oznaczaja zejscie z boiska, ale po meczu doliczane sa tylko do statystyki i jesli lacznie z tymi dwoma jest ich 5 to oznacza karencje, a jesli nie to pilkarz gra w kolejnym meczu. Edmilson wg marki ma 9 zoltych kartek, tylko nie wiem czy z dzisiejszym meczem czy nie.

Jeszcze odnosnie kartek = w osasunie w przyszlej kolejce zabraknie 3 pilkarzy :hahaha:

Teraz to ja sam już nie wiem, o ile dobrze pamietam, to w zeszłym sezonie Rafa dostał czerwo wm eczu z Depor za dwie żółte, więc trzeba by było sprawdzić czy w następnym zagrał ;)

mroo 

Piwa: 745/722
Wysłany: 2006-03-13, 00:17  

co tu duzo mowic, przegralismy bo chuja zagralismy

valdes strzelil trzecia bramke w lidze :D

ludo naprawde slabo, mimo mojej sympatii dla tego zawodnika

swzkoda ze henka nie strzelil tej pierwsze setki

etoo jakos cos sie nie moze odnalezc...

mistrza i tak mamy wiec nie ma sie cos martwic, ale jakis taki niedosyt pozostaje

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-13, 00:26  

Rafa w następnym meczu z Betisem nie zagrał.

W tym sezonie czerwo za dwie żółte w meczu z Sociedad dostał Ramos, w następnym spotkaniu z Getafe nie zagrał.

Z tego wynikałoby, że Edmil nie zagra...

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-03-13, 01:24  

Po prostu nie wyobrażam sobie, żeby nie anulowali kary obu piłkarzom. Sędziowanie w tym meczu to skandal, który wypaczył wynik. A Milosevicowi bym nogi połamał, żeby więcej nie chciało mu się skakać (zresztą i tak umarł, więc karny się nie liczy ;p).
Z drugiej strony nasi też nic wielkiego nie zagrali i gdyby Roni się nie wkurwił to nawet honorowego gola by nie było. Eto'o się zablokował po PNA i kompletnie nie może się odnaleźć. Giuly nie istniał, środek pola też przeciętnie. Belletti w defensywie niczym rywalowi nie wadził, ale przynajmniej niczego nie zawalił. Sylvinho, Markez i Puyol dobrze, ale co z tego jeśli za plecami ma się osła, bo nie wiem jak nazwać jego zachowanie. Później miał jeszcze jedno niepewne piąstkowanie, które mogło się skończyć utratą gola.
Wielkie słowa pochwały dla Larssona, który stał się naprawdę kapitalnym jokerem, który ożywia grę w ataku i potrafi zdobywać ważne bramki. Szkoda, że dziś w tych wysiłkach był praktycznie osamotniony (wyłączając Dinho).
Wynik na pewno nie jest szokujący, bo takie rzeczy po trudnych meczach w LM się zdarzają. Gorzej jeśli przegrywa się w takich okolicznościach.

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-13, 01:34  

kubeł zimnej wody po euforii po chelsea, szkoda, że nie udało się odskoczyć mierdzie i valencii, tydzień wcześniej by było mistrzostwo, liczę na przekonujące zwycięstwo z sociedat, ale przez kartki będzie trudno...

obawiam się tylko jak będzie się prezentowala nasza obrona z benfiką z bellettim na prawej i oleguerem w środku...:]

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-13, 06:28  

w tym meczu chyba faktycznie wiekszosc prezentowala podejscie - wyjdzmy na boisko a mecz sam sie wygra. to co wyprawia belletti to tragedia - co kontakt z rywalem to faul, wejscia do przodu bez glowy i jeszcze na wlasne zyczenie kontuzja bo smialo mogl tego starcia uniknac ale wolal wymuszac faul.. o giuly to nawet nie pamietam czy gral w tym meczu, nielepiej etoo i ronaldinho ktory jak zwykle na wyjazdach zaczyna grac dopiero jak jest zle (swoja droga to co chwile dostawal po nogach, ryjek powinien sie zastanowic jak sobie z takimi sytuacjami radzic)

w ogole jestem wsciekly bo po madrze zagranych meczach z czelsi i zaragoza powracamy do idiotycznego zachowania na boisku i przegrywamy na wlasne zyczenie. pomijam fakt ze im sie nie chcialo, ale po liego grzyba daja sie sprowokowac do wymiany kopniakow i przepychanek. w koncu mozna jeden mecz przegrac ale nie tak glupio zeby w nastepnym grac w oslabienu. do tego niezliczona ilosc dlugich pilkek mimo ze wygralismy moze ze 2 pojedynki glowkowe.

o bledach sedziego nie ma co mowic bo sytuacja na karny byla i kazdy srednio sprytny napastnik wykorzystalby sytuacje kiedy obronca sie przed nim kladzie, motta tez spozniony. pretensje mozna miec jedynie do naszych asow ze podejmuja beznadziejne decyzje

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-03-13, 09:45  

mikaelus: jesli uwazasz, ze Motta nie powinien wyleciec z boiska, to proponuje sie przyjrzec jeszcze raz sytuacjom. za sam drugi faul mogl dostac czerwoną kartke.

w osasunie nie zagra 4 pilkarzy za kartki, w tym bramkarz :]
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

mikaelus 

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-03-13, 11:43  

Ostatni faul to żółta max, bo wcześniej nie był ukarany. Fakt Motta był spóźniony, ale nie było to ani celowe wejście, ani taktyczne, więc sędzia zachował się jak pajac.

suntos 

Piwa: 203/49
Wysłany: 2006-03-13, 12:30  

To raczej Motta zachował się jak pajac - sam napisałeś, że był spóźniony, wchodził wślizgiem od tyłu na nogi Kameruńczyka i do tego nie trafił w piłkę.

mroo 

Piwa: 745/722
Wysłany: 2006-03-13, 12:35  

nie wiem czy wiesz miki ze przepisy sie zmienily i sedzia moze kazde brutalne wejscie na nogi karac czerwem, nie tak jak to bylo kiedys ze tylko za wejscie na nogi od tylu

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-13, 12:43  

nie przesadzajmy - to nie bylo za bardzo z tylu i nie bylo brutalne do tego noga poszla po ziemi jak pan bog przykazal, ale bylo spoznione i webo wychodzil na dobra pozycje wiec czerwo jak dla mnie sluszne. totalna bezmyslnosc motty, zreszta podobnie jak edmilsona ktory zachowal sie jak przecietny obronca orange a nie reprezentant brazylii

mikaelus 

Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-03-13, 13:29  

Dla mnie to była żółta i tyle. Akcja była wystarczająco daleko od bramki, a Motta minął się z piłką niewiele.

formel 

Piwa: 249/223
Wysłany: 2006-03-13, 16:30  

danji napisał/a:
Eto'o od kiedy wrócił z PNA jest mniej widoczny w meczu. Stara się, biega, ale to nie jest ten CZARNUCH, którego pamiętam.

Dokładnie tak. Widać, że cholernie mu zależy, ale odkąd wrócił z PNA, nie zagrał jeszcze ani jednego tak dobrego meczu, jak przed wyjazdem. Nie chce mi się wierzyć jednak, żeby nie potrafił odlokować się do końca sezonu.

Ździwiło mnie jedno. Larsson wszedł na pozycję środkowego napastnika, dwa razy świetnie pokazał się do podań Dinho, strzelił gola, a później przeszedł na skrzydło, zamieniając się rolami z Eto'o, który przez cały mecz w centralnej części napadu grał słabo. Skutek - Sami dalej gra padakę, a Larsson na skrzydle niewiele lepiej. Ta decyzja to lekkie nieporozumienie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi