Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Se me pone la gallina de piel
Johan Cruyff
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: danji
2006-03-20, 14:21
Osasuna - FC Barcelona
Autor Wiadomość
Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-03-09, 14:31  Osasuna - FC Barcelona

W ostatnim spotkaniu 27 kolejki, w niedziele o 21 00 gramy z Osasuną.
W pierwszym meczu lajcik 3-0, chociaz niby mieli byc tacy grozny. W zwiazku z kontuzja Messiego pojawia sie kolejna szansa dla Larssona i prawdopodobnie Ludo. Mam nadzieje, ze Eto'o cos ukluje, co ostatnio zdarza mu sie nieco rzadziej, a powiedzmy na Gran Derby zdobedzie swoja setna bramke w La Liga.
Oby bez kontuzji.
Albo Valencia albo Real straca punkty, wiec kolejne 3 pkt powieksza dystans za nieliczna grupa poscigowa i pozwoli sie jak najlepiej przygotowywac do kolejnycb batalii w Lidze Mistrzow.

2-0 spokojnie, ostatnie pol godziny to gra na stojaco
Postaw piwo autorowi tego posta

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-03-09, 15:13  

ja rowniez przeczuwam dosc latwe zwyciestwo. moze bedzie brakowalo swiezosci w grze, ale jest forma i pewnosc siebie. poza tym ostatnie wyniki Osasuny nie sa zachwycajace.

licze, ze Etoo cos ustrzeli.

co do skladu (odnoszac do meczu z Chelsea) Iniesta za Motte i Sylvinho za Gio.
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-09, 16:07  

A ja sie nastawiam na powtorke z Saragossy. Zmeczenie da sie we znaki i mysle ze bedziemy swiadkami wymeczonego zwyciestwa.

Osasuna jest aktualnie zbyt slaba zeby zatrzymac zwycieski marsz :]

Pewnie troche pogra Ludo i dobrze, bo bardzo jestem ciekawy jego formy.

1-2

Dodo 

Wysłany: 2006-03-09, 16:12  

odnosnie tego zmeczenia to nie przesadzajmy, mecz byl we wtorek, a do tego to raczej anglicy latali za nami, nie my za nimi.
bez wzgledu na to wyniku wysokiego nie bedzie raczej

kudlaty 
Vamos!

Piwa: 19/13
Wysłany: 2006-03-09, 16:44  

Ja liczę na przede wszystkim na ładną grę, granie presingiem,naciskanie na rywala i brak głuipich strat w środku pola. A wynik pozostawiam panu Bogu..

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-09, 17:26  

Miskiewicz napisał/a:

Osasuna jest aktualnie zbyt slaba zeby zatrzymac zwycieski marsz :]

Właśnie przypomniałeś mi, że ta kierda Merk przeszkodził nam w budowaniu nowej pięknej serii zwycięstw :[

Powinniśmy sobie dać rade, jesteśmy podbudowani wyeliminowaniem Chelsea, a ostatnio Osauna gra słabiej. Pewnie nastąpi kilka zmian w wyjściowj jedenastce, myśle że zagramy takim składem:

Valdes - Sylvinho, Marquez, Puyol, Oleguer, - Edmilson, Deco, Iniesta, - R10, Eto'o, Larsson

Na boisku pojawią się również Ludo, Bomme i Belletti :]

mroo 

Piwa: 741/720
Wysłany: 2006-03-09, 17:28  

ja bym tak eksperymentalnie przynajmniej przez fragment tego meczu oraz innych w la liga ktore sie zblizaja cwiczyl na boisku wariant rafa ule w srodku obrony

danji 

Wysłany: 2006-03-09, 17:33  

również o tym myślałem tylko nie wiem na jaki wariant zdecyduje się jeszcze Rijkaard w LM, czy do środka cofnie Edmila i na pivocie zagra Motta, czy też wariant z Ule w środku... więcej będzie można powiedzieć po losowaniu.

Myśle, że na eksperymentowanie odpowiedniejsze będą spotkania z Sociedaem i Getafe, ciężko jednak sobie wyobrazić, że Puyol opuści jakiekolwiek spotkanie :]

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2006-03-09, 18:11  

Nastroje przed taką konfrontacją w pierwszej połowie sezonu były nieco inne bo i Osasuna stanowiła wtedy dużo większe zagrożenie. Po bardzo dobrym początku (i nei tylko początku nawet) sezonu teraz systematycznie dają ciała i nie są już tak groźni. IMO kolejny bardzo przeciętny rywal. Nie powinien to być mecz tak trudny jak chociażby z Zaragozą czy Deportivo. Liczę na łatwe zwycięstwo. Takie lajtowe chciałoby się rzec. Eto'o niech zacznie regularnie strzelać bo jakoś tak dziwnie bez tego poczucia, że Eto'o znowu coś strzeli i znowu i znowu ;) Henka jak najbardziej też mógłby trafić. Niech pogra Ludo trochę. Złym zawodnikiem nie jest a sytuacja w klubie jest jaka jest i szans na grę raczej nie dostaje. Żadnych rewolucji w obronie bym nie przewidywał. Zagramy normalnie tym co mamy zapewne.

Optymistycznie 3:0

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-09, 19:44  

pierwszy mecz z saragossą był w moim odczuciu najpiękniejszym meczem (nie licząc gd) w wykonaniu Barcy w la liga, tym razem nie oczekuję ton finezji i polotu, a jedynie 3pkt.
Piłkarze mają jeszcze w kościach mecz z blues, do tego brak messiego, ale powinniśmy sobie poradzić...:)

edit:
nie wiem czemu napsialem saragossa, oczywiscie chodzi mi o mecz z ossasuna (3:0) :]
Ostatnio zmieniony przez CnK 2006-03-09, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  

Dodo 

Wysłany: 2006-03-09, 19:59  

chodzi Ci o to 2-2? ;]

danji 

Wysłany: 2006-03-09, 20:53  

Nie przesadzajcie z tym zmęczeniem naszych, gramy dopiero w niedziele, więc czasu na regeneracje sił mają sporo. :]

Co mają powiedzieć mierdy, które mają dwa dni mniej, a grają na wyjeździe z Valencią :D

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2006-03-09, 21:12  

Oby tylko Caro nie wystawił El Gordo bo ten umrze :beczy: Wczoraj po jednej z akcji podczas której przebiegł z piłką kawałek myślałem, że podstawią ambulans w polu karnym. Zresztą musiał jeszcze walczyć z piłką i ostatecznie ledwo pion utrzymał. Biedny El Gordo :co jest:

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-09, 21:56  

Wygramy, nie ma mowy bysmy byli zmeczeni, ale nie sadze tez bysmy grali na maxa. Najwazniejsze, zeby Eto`o cos ustrzelil :) typuje 0-2

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-03-09, 22:04  

Mecz wygramy ale czy na spokojnie to nie bylbym tego pewien aż tak bardzo...
Chyba będzie nerwowo ale 2-1 albo 3-1 powinno być.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi