Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FCBarcelona - Chelsea Londyn
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-08, 10:01  

Hala angielskie brukowce :]

http://www.thesun.co.uk/a...6110080,00.html

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-03-08, 11:00  

To są jakieś kpiny :|

Wg nich Ruben i Kolll lepij zagrać od Moty? Nie no, loool.

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-08, 11:26  

Nie wiem czy ktos z Was widzial to przed meczem, mowil o tym Kołtoń w czasie meczu:

http://www.elmundodeporti...YBA10M1.EPS.jpg

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-03-08, 12:43  

Kurwa, ale jestem zajebiście szczęśliwy :jupi: :jupi: :jupi:
O meczu niczego nowego nie napiszę. Każdy widział co się działo. Zagraliśmy niesamowicie. Jesteśmy po prostu najlepsi i nie ma co do tego żadnych wątpliwości jak dla mnie. Kompilacja Ronaldinho vs Chelsea będzie chyba trwała 90 minut :cfaniak: Wszystko mu wczoraj wychodziło praktycznie. Szkoda mi słupka Eto'o i karnego z takiej dupy, że mnie cholera bierze. Zjebali mi humor na sam koniec i wykrzyczałem pod adresem sędziego wiele obelg i dalej bym krzyczał. Ehhh, ale cóż to jest kiedy wreszcie osiągnęliśmy nasz cel. Chelsea nie istniała. Mourinho nie istniał. Ależ ja jestem zajebiście szczęściwy :jupi:
Postaw piwo autorowi tego posta

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2006-03-08, 12:53  "Messi, un mes de baja"

Jak w temacie - Messi wyłączony z gry na miesiąc :( Naderwane włókna mięśnia prawej łydki

munch 

Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2006-03-08, 12:54  

Rzeczywiście świetny mecz Barcy. Można się było spodziewać przed meczem, że Franklin będzie chciał grać zachowawczo i ostrożnie, jednak pod znakiem zapytania stało, czy nasi z taką taktyką sobie poradzą. Okazało się, że poradzili sobie wspaniale, nie dali się ponieść, prawie nie popełniali błędów i trzymali dyscyplinę do samego końca świetnie się uzupełniając i asekurując. Mówiąc krótko pokazali, że mają już to, czego zabrakło w ubiegłym roku. Biorąc jeszcze pod uwagę, że nie stracili nic z umiejętności w ataku, śmiało można rzec, że jest to drużyna kompletna, potrafiąca zagrać wszystko i w pełni zasługująca już na triumf w najważniejszych rozgrywkach klubowych świata. I tutaj wielkie brawa należą się misterowi. Zrobił z tą ekipą kawał świetnej roboty.
We wczorajszym meczu jedno tylko mnie nieco zdziwiło: dlaczego Rijkaard, kiedy zobaczył już ile minut doliczono, nie zrobił jeszcze dwóch zmian? Spokojnie mógł zdjąć Ronaldinho i Etoo. Zyskałby trochę czasu i może Merk nie miałby szansy popełnić tego durnego błędu.

Btw, ktoś już tu o tym pisał, rzeczywiście mourinho wyciął policzek Puyolowi. To miało być chyba przyjacielskie klepnięcie, ale buc przesadził z siłą i w rezultacie zaciął dość siarczyście. Carles wyraźnie zbaraniał. Dobrze się stało, że się ten matołek w meczu skompromitował.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-08, 13:44  

e chyba przesadzacie, Puyol się odwrócił po czym roześmiał się razem z GIO, nie sądze aby to można było nazwać spoliczkowaniem :)

ten gif co zapodał baixinho, jest podsumowaniem zachowania Żoze - burak. :killer:

Szkoda Messiego, jeśli wszystko przebiegnie dobrze z jego leczeniem, to może zagra na GD i rewanżowe spotkanie LM, przynajmniej mam taką nadzieje. Cieszy, że Henka teraz wymiata, a w odwodzie jest jeszcze Ludo.

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-08, 16:16  

Klasyczny karny z dupy, Merk go podyktował bo chce jeszcze trochę posędziować. Rypany folksdojczofski stomatolog. Zepsuł mi trochę pełny smak wiktorii.

Kartka dla Puziola, no cóż szkoda, ale lepiej teraz niż później.

Roni bez komentarza. Namaszczony piłkarz przez stwórcę.

Co do Józka od ziemniaków, wpuszczenie Hutha i gif Baixinho doskonale ilustrują IQ tego ciecia. Gud Baj cioto. Kolo zaprzepaścił jedyną szansę na wygranie czegoś z Ruskimi rok temu, w 1/2. Chyba sobie jeszcze z tego sprawy nie zdaje.

Messi jest silny jak tur, szybko się wykuruje.

Miałem sen... w poniedziałek, śniło mi się 1-1, wyrównała Chelsea w 89', ale strzelił Drogba, więc pomyłka, niemniej niewielka. Dla nas pyknął Roni, heheh.

I na podobnej zasadzie mam silne przeczucie, że trafimy na Juventus. Bardzo by to nam chyba pasowało. Goście grają piach jak nigdy. Z Reialu też bym się ucieszył.

Pzdr.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

YOZ 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-08, 16:29  

Na poczatku chcialbym pogratulowac wszystkim Kibicom Barcy i zlozyc najlepsze zyczenia kobietom.

Mecz:
- Zaiscie ofensywnie Mourinho ustawil Chelsea - Czasem mialem wrazenie, ze gracze The Blues cala "11" wejda w bramke Valdesa ['].
- Barca nie pokazala wszystkiego - W zeszlym sezonie w meczu z Milanem na San Siro bylo wiecej kombinacyjnych akcji w obrebie "16" przeciwnika.
- Karny z kapelusza.
- Strata Puyola i Messiego.

PS: Widzieliscie fanow z flaga West Ham United? :]

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-03-08, 17:06  

Chyba juz nic nowego nie moge napisac, oprocz tego ze jestem bardzo szczesliwy i prawie przekonany ze w tym sezonie Liga Mistrzow bedzie nasza!

Dawno nie widzialem tak doskonale funkcjonujacej Barcelony, glownie taktycznie. Zagralismy madrze i ostroznie, w tym elemencie dokonalismy ogromny postep od zeszlego sezonu. W zasadzie gramy tym samym skladem co rok temu, ale roznica jest wielka.

W Chelsea na wyroznienie nie zasluguje chyba nikt poza Terrym. Bardzo zawiodl Lampard, a reszta to banda sk*****ynow, ktora potrafila tylko faulowac i przeszkadzac przez caly mecz.

Szkoda ze w 1 meczu cwiercfinalowym zagramy bez Puyola i Messiego. Chcialbym zebysmy wylosowali np. Villarreal, ale znajac nasze szczescie to dostaniemy jakies Juve czy Milan :/

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-08, 17:08  

Nie bede opisywal meczu bo nie ma osoby ktora go nie ogladala.

btw, ja tam sie ciesze ze Puyol dostal kartke. I mam nadzieje ze w nastepnym meczu dostanie ja Marquez. Na final maja byc do dyspozycji wszyscy.

Obojetne mi na kogo trafimy. Slaby Milan, czy beznadziejne Juve. Co za roznica. Jesli zagraja jak potrafia to Liga Mistrzow jest nasza.

A o Messim pisalem juz w temacie jemu poswieconym. Nie wyobrazam sobie zeby na mecz z mierda sie nie wykurowal. Jest to raczej niemozliwe.

GD na poczatku kwietnia. Dzis jest osmy. Za 3 tygodnie bedzie 29 :]

Zreszta, Leo jest walczak. Nie odpusci.

Jest pieknie panowie. I walic juz psa mourinho i blad sedziego.

Jestesmy najlepsi

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-03-08, 17:16  

Po pierwsze dla mnie ten dwu mecz był wyjątkowy. Inny niż każde następne spotkanie w CL. Już przed peirwszym spotkaniem w głowie miałem to, że możemy nawet szybko potem odpaść, ale zemścić się na burakach z londynu musimy. Chwała Bogu plan został wykonany. W świetnym stylu.

- Do tego meczu świetnie pasowało powiedzenie, że gra się tak, jak na to pozwala przeciwnik. A my nie popełnialiśmy błędów. Czekam na teksty o sprzedaniu Marqueza do Milanu i kupnie kogoś lepszego :o
- Mourinho rzeczywiście starał się jak mógł 'zdejmować presję ze swoich graczy'. Gdy realizator pokazał kilka z rzędu reakcji Portugalczyka, wszyscy z kumplami leżeliśmy ze śmiechu. On jest an tyle inteligenty, że powinien zrozumieć, że się błaźni. Wstyd by było mieć kogoś takiego w Katalonii. Zwłaszcza, że trenerem też nie jest genialnym, napewno nie lepszym od naszego Franka. Zmiany Mourinho tak w pierwszym, jak i drugim meczu delikatnie mówiąc mnie dziwiły.
- Najpiękniejszy moment spotkania, to imo właśnie szalejący Mister. Ta radośc była wspaniała, było widać, jak ma dużo do udowodnienia Mourinho i spółce.
- Gdy Ronnie w pierwszym dryblingu minął przekładanką Ferreirę, wiedziałem, że to będzie jego noc. Nadpiłkarz.
- Cholernie szkoda Messiego. Z nim nasza siła ognia byłaby jeszcze większa, bo choć Larsson zagrał dobrze, to nie ma takiej dynamiczności, przebojowości jak Argentyńczyk. Mam wielką nadzieję, że w ćwierćfinale wkońcu uśmiechnie się do nas szczęście, tak abyśmy sobie jak najłatwiej poradzili bez Leo. Niestety w Gran Derby również go nie ujrzymy :/
- Przyznam szczerze, że cieszyłem się, że Puyol dostał żółtko. Nie będzie lepszego momentu na pauzowanie jak pierwszy ćwierćfinał.
- karny lool. Rozumiem Merka, że bał sie o siebie i rodzine, więc częściowo mu wybaczam, 1-0 jednak lepiej wyglądało.

jest zajebiście

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-03-08, 17:24  

Predzisko_wstrętne napisał/a:
Nie wiem czy ktos z Was widzial to przed meczem, mowil o tym Kołtoń w czasie meczu:

http://www.elmundodeporti...YBA10M1.EPS.jpg

Tak ;) Szpaku też o tym mówił :]

Fufu 

Piwa: 7/3
Wysłany: 2006-03-08, 18:05  

gratulacje dla Barcy - wygrala druzyna lepsza w tym dwumeczu

a co do Markusa Merka to szkoda gadac ['] Nie sedziowal jakos stronniczo, ale przesadzal z gwizdaniem. Przez jego nadgorliwosc brakowalo plynnosci, a karnego przemilcze [']

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-08, 18:08  

nie wiem na co mourinho liczył wystawiając tak defensywnie ustawioną drużynę, do tego zmiany które przeprowadził nie mając nic do stracenia nie zaryzykował i do tego huth :D
ale walić buraka, cały mecz strzelał oburzone miny i ciągle coś mu nie pasowało, może roman go wywali na zbity ryj...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi