Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FCBarcelona - Chelsea Londyn
Autor Wiadomość
socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-03-08, 19:11  

Zagraliśmy ten mecz bardzo dobrze...przedewszystkim uważnie...i to na całym boisku.Co prawda pare razy daliśmy się ukłuć przez Chelsea ale na szczęście z zerowym skutkiem.
Zawiodła cała Chelsea...wogóle grali jakoś chaotycznie w moim mniemaniu. Ataki chaotyczne często takie jakieś...na pałę.
Sędzie wykręcił karnego chyba tylko po to, żeby Chelsea nie zeszła z boiska pokonana. Moga się cieszyć z remisu.
Szkoda mi Leo i Puyola...Co prawda możemy ich zastąpić jednak zawsze jest to "ale"...

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-08, 19:39  

Warto tz wspomniec, ze doping byl naprawde rewelacyjny. Kibicom naleza sie oddzielne brawa, bo wczoraj przeszli samych siebie.

Najlepszy moment kiedy cale Camp Nou odspiewalo Mourinho 'Vete al teatro, Mourinho vete al teatro' :]

cudo

btw, jesli ktos ma torrenta z meczu to prosze o zamieszczenie bo ten z VeB cos nie smiga :/
Postaw piwo autorowi tego posta

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-08, 19:53  

polski komentarz- dvd

xvid 2 half
1 half
Ostatnio zmieniony przez CnK 2006-03-08, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  

Chadd 

Piwa: 37/34
Wysłany: 2006-03-08, 19:56  

Nie mam zamiaru rozpisywac sie na temat samego meczu bo chyba wszystko juz zostało powiedziane. jestem pod wrażeniem taktycznej perfekcji, polotu w grze, braku indyidualnych błedów.
Jestem pod wrażeniem róznicy w poziomie sportowym. Finezji i fantazji blaugrany Chelsea przeciwstawiła jedynie wrzuty w pole karne z każdej możliwej pozycji ( inna sprawa ze ten element gry opanowany został do perfekcji). Lampard, Robben, Duff i drogba nie istnieli.

Z optymizmem czekam na losowanie i nie boję się nikogo. ;)

Kot 
Claudia Cardinale

Piwa: 9/8
Wysłany: 2006-03-08, 20:04  

Radzio9 napisał/a:

U nas podobał mi się bardzo Motta, dzięki któremu nie widać braku Xaviego :)

bluznisz... :maruda:

Slychac juz glosy ze Barca to tylko Ronaldinho i bez niego nigdy nie poradziliby sobie z Chelsea :] . Wypada przypomniec mecz sprzed 2 tygodni, kiedy Roni gral mocno przecietnie a Barca mimo wszystko wygrala 1-2...

mikaelus 

Piwa: 729/976
Ostrzeżeń:
 2/3/4
Wysłany: 2006-03-08, 20:11  

Akurat brak Xaviego w tym sezonie ciężko zauważyć, bo póki jeszcze grał to może i czynił to dobrze, ale nie tak wybitnie jak sezon wcześniej. Co do dwumeczu z Czelsi to wręcz cieszyłem się, że Xavi nie może zagrać, bo miałby pewne miejsce w składzie, a niestety warunkami fizycznymi nie za bardzo pasuje do ostrej gry w środku pola, gdzie z kolei Brazylijczyk spisywał się znakomicie.

Po paru piłlkarzach widać zaś, że regularne występy meczowe zdecydowanie pozytywnie wpływają na formę (Rafa, Edmil, Motta, Ula). Niemniej jednak małe wzmocnienia w przerwie letniej i tak są konieczne.

duszek 

Piwa: 92/61
Wysłany: 2006-03-08, 23:09  

nie będę się rozpisywał o meczu, bo już niemal wszystko zostało napisane, cieszy mnie przypieczętowany awans (w dobrym stylu), którego byłem pewny już po 1 meczu :P szkoda, że nie udało się dowieść wygranej do końca, bo karny z dupy, ale hu kers, ważne, że to Barça zagra w 1/4 ;) brak słów by opisać to co wczoraj wyprawiał Roni

w 1/4 nie chciałbym trafić na Milan ani na Juve, chociaż jeżeli poradziliśmy sobie z Chelsea, to czemu nie mamy sprostać Włochom? :D

teraz powinniśmy jednak jak najmnijeszym kosztem przejść dalej (bo dwumecz z Anglikami na pewno sporo zdrowia i sił kosztował)i chciałbym trafić na Villarreal, Lyon lub Benfice - teoretycznie najsłabsze drużyny w gronie ćwierćfinalistów ;]

Kendzior 
!

Piwa: 754/1371
Wysłany: 2006-03-08, 23:34  

A ja chce Arsenal - bardzo kusi mnie perspektywa pojedynku z Heniutkiem
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

mroo 

Piwa: 745/722
Wysłany: 2006-03-09, 00:53  

ja chce inter, co to za sezon bez figo na camp nou

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-09, 06:05  

najlepiej kogoś z trójki: villareal, benfika, ajax jeśli przejdzie, po tym co graliśmy z chelsea jestem pewien, że możemy ograć wszystkich, zobaczymy jak wypadnie losowanie (mój typ: milan)...

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-03-09, 10:42  

Mnie nurtuje takie pytanie. Mianowicie czy ja jestem ślepy czy to kumple z klasy się mylą. Powiedzcie mi co sądzicie o grze w dwumeczu Franka Lamparda. Koledzy mówią, że grał bardz dobrze :co jest:

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-09, 10:43  

zmien kolegow

Radoslaw 
Były radek8

Wysłany: 2006-03-09, 11:30  

To jest myśl :D

grintx 
You talkin' to me?

Piwa: 428/383
Wysłany: 2006-03-10, 22:06  

Komisja dyscyplinarna UEFA prowadzi dochodzenie w sprawie niepodległościowych transparentów, które pojawiły się na trybunach Camp Nou podczas meczu z Chelsea i na posiedzeniu 12 kwietnia podejmie decyzje czy ukarać za nie FC Barcelonę. Chodzi o dobrze już wszystkim znany wielki napis "Catalonia is not Spain" oraz ulotki, które przytargała na stadion młodzieżówka partii Convergencia Democratica

źródło

Jak dobrze pójdzie, klub zabuli za to, ze Catalonia is not Spain ;)

Radoslaw 
Były radek8

Wysłany: 2006-03-10, 22:14  

Kretyni! Już nie mają za co się zabierać, tylko za jakieś bzdury. Tak, niech zamkną stadion. Zajeli by się rasizmem, a nie takimi bzdurami.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi