Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
No hay mejor campo para
sentirse culé que el Bernabéu

Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Papiss Demba Cissé
Autor Wiadomość
Gilu 
Borat is not amused.

Piwa: 173/187
Wysłany: 2012-05-04, 13:08  

Decos, kiedy skończysz udawać, że znasz się na piłce?
[Wczoraj 23:25] gustlik89: generlanie cale to forum prowadzi jedna wielka banda kretynow ktora w jednym szeregu mozna postawic z jarasem kaczynskim po prostu kolesiostwo i tyle
Postaw piwo autorowi tego posta

agresor 

Piwa: 91/227
Wysłany: 2012-05-04, 13:12  

Decos pół roku to On gra w Newcastle ale wcześniej świetne 1,5 roku w lidze niemieckiej. A poza tym mielibyśmy płacić za niego 30mln? I ty to wziąłeś na poważnie? to przecież nawet w rozważaniach czysto teoretycznych zalatuję komedią

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2012-05-04, 13:14  

haha gilu. to, ze gosc nie gral w wielkich klubach, nie znaczy ze gral slabo. nie bede udawal, ze sledzilem jego kariere, ale z samych informacji na wiki wynika, ze strzela w miare regularnie przez cala kariere. w tym sezonie nie ma udanej tylko jednej rundy, bo w poprzedniej (jeszcze w niemczech) mial 17 meczow i 9 bramek, co lacznie z wystepami w newcastle daje lacznie w tym sezonie ligowym 29 meczow - 22 gole. a w poprzednim sezonie w barwach mocarnego freiburga strzelil 22 gole w lidze (tylko gomez mial wiecej) i dostal jakas nagrode dla najbardziej skutecznie grajacego napastnika w bundeslidze. meczow newcastle za bardzo nie ogladam, takze nie moge nic o nim powiedziec, ale sezonowa sensacja to ja bym go nie nazwal

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2012-05-04, 13:14  

http://www.transfermarkt....952_gesamt.html

Przebudził się na pół roku :D

Decos20 
Nosiciel buk-klątwy

Piwa: 161/161
Wysłany: 2012-05-04, 20:13  

A wiec znowu statystyki? Nie wazne jak kto gra, strzelal znaczy byl dobry juz dawno, tak?

Owszem, Cisse gra obecnie bardzo ladnie, ale to co prezentowal jeszcze do niedawna daloby mu miejsce w Barcy, ale tylko Barcy B. Tak wiec nie mozna stwierdzic czy Cisse bedzie w stanie grac przez dluzszy czas na chocby podobnym poziomie jak ostatnio, skoro dopiero teraz przez pol sezonu tak pogral.
Ja z jego ocena zaczekam na chocby kolejne pol sezonu w Newcastle i jesli potwierdzi, ze wciaz gra dobrze to bede na tak z jego transferem.

Co do ceny to jesli jest taki swietny to Newcastle go za pol darmo nie pusci (nawet jesli nie mialoby to byc te 30 mln, ktore wzialem stad, ze ktos tu gdzies tak pisal), jesli nie jest tak swietny to po co kupowac przecietniaka za nizsza cene skoro mamy co namniej takich w canterze za darmo?

Praktyka>Teoria ;)

noir_desir 

Piwa: 147/203
Wysłany: 2012-05-04, 20:59  

Ej no dobra, ale poważnie. Myślicie, że Newcastle wypuści taki diament za mniej niż powiedzmy 25kk? Jak nie my to City, Chelsea czy byle mierda da tyle ile trzeba. Nie po to ich ludzie obserwują gościa parę lat, żeby na nim dobrze nie zarobić. A chętni się znajdą na pewno. Szczególnie, że koleś ogórkiem nie jest, na wejście rozstawia całą ligę angielską. Ja proponuję zakupy w Newcastle ograniczyć do ich skautów, bo jaką odwalili robotę w tym roku, to głowa mała. Demba Ba, Cabaye, Cisse i chyba wykupienie Ben Arfy, a wszystko to za mniej niż Czygryński :P

Krystianooo 

Piwa: 178/211
Wysłany: 2012-05-04, 21:15  

to nie jest żaden diament , kolo obudził się na pół roku i zaraz idzie spać , nie wierzysz to zapytaj Decosa który czeka na milion podpisów , formę cesca a o kontuzjach wie więcej niż MR który najlepsze lata życie przepierdolił na studiowanie głupich książek :D

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
trampki, Mroczny Rycerz
trampki 
Mistrz Presezonu

Piwa: 361/232
Wysłany: 2012-05-04, 23:23  

Nie wiem czemu się nim jaram, ostatni jego mecz widziałem jeszcze we Freiburgu, w barwach Newcastle to ni uja, jeno bramki na yt ale pieprzyć to, nowy Eto'o przybywaj :P

Na koniec wiadomość z przyszłości: Schumack dowiaduje się o transferze Cisse do BCN :) :

Krystianooo 

Piwa: 178/211
Wysłany: 2012-05-04, 23:40  

jak tu się nie jarać kolesiem który nakurwia jak Eto za najlepszych czasów , kiedy jeszcze nie miał 10 samochodów w garażu i nie śmigał w futrach żony :D

Odpowiedz do tematu