Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Salid y divertiros!
Johan Cruyff do zawodników przed finalem Pucharu Europy w 1992 roku
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza s-kadra
Autor Wiadomość
Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-01-23, 18:44  Nasza s-kadra

jesli ktos jeszcze nie widzial:
http://new.sports.pl/inde...1&s=13&ns=62301

dla mnie swietne

edited by imerr: ankieta oczywiście by nieoceniony Boraś :*
Ostatnio zmieniony przez imerr 2006-08-24, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-01-23, 21:21  

no no calkiem ladnie im to wyszlo, tylko dziwne ze nia ma numeru z przodu, z tego co widze to ostatnio standard

pan_qba 
Hey Crab Man!

Piwa: 9/2
Wysłany: 2006-01-24, 01:08  

na tym zdjeciu koszulki prezentuja sie jeszcze lepiej :D

co do tematu to wstpenie wybieram sie na mecze polakow, ale jeszcze duzo rzeczy moze stanac na przeszkodzie, takze wole nie zapeszac :P

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2577/1201
Wysłany: 2006-02-10, 17:22  

Terminarz spotkań eliminacyjnych ME 2008 reprezentacji Polski:

W 2006 roku:

2 września Polska - Finlandia
6 września Polska - Serbia i Czarnogóra
7 października Kazachstan - Polska
11 października Polska - Portugalia
15 listopada Belgia - Polska

W 2007 roku:

24 marca Polska - Azerbejdżan
28 marca Polska - Armenia
2 czerwca Azerbejdżan - Polska
6 czerwca Armenia - Polska
8 września Portugalia - Polska
12 września Finlandia - Polska
13 października Polska - Kazachstan
17 listopada Polska - Belgia
21 listopada Serbia i Czarnogóra - Polska.
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

nawro 

Postawił 6 piw(a)
Wysłany: 2006-02-10, 18:25  

no to w pazdzierniku witamy Luisa F. na naszej polskiej ziemi :diabel:
o ile bedzie jeszcze gral w reprezentacji

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-02-10, 19:46  

Trzeba utuczyć jakiegoś świnika,żeby było czym rzucać :P

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-02, 14:45  Nasza s-kadra

Wczoraj mialem okazje ogladac naszych orlow w akcji, sam mecz nie byl taki zly, amerykanie byli slabi a nam szlo niezle do okolicy pola karnego. Jednak nie o samym meczu chcialem rozmawiac tylko o tym:

JANAS: "Jestem zły na zawodników i powiedziałem w szatni, że z taką formą kilku z nich nie pojedzie na mistrzostwa. Artur Boruc popełnił prosty błąd. Przeprosił, ale to nie wystarczy. Musi być skoncentrowany, jeśli chce bronić w reprezentacji. Oczywiście jeden błąd nie przekreśla zawodnika na trzy miesiące przed mundialem, ale byłą to jedna z przyczyn porażki."

od poczatku nie lubilem Janasa, ale teraz to przegial, rozumiem, ze Boruc mogl zachowac sie lepiej, no ale dlaczego zewlakow zamiast po prostu wybic pilke oglada sie do tylu ?? ?? nie rozumiem kompletnie, wystarczylo zeby pobiegl za pilka i ja 'zdjal' amerykancowi, a tak kozlem ofiarnym jest Boruc i jak znam zycie bronil bedzie Dudek, ktory w klubie nie gra. Zreszta z tym nie graniem w klubie to tez jest parodia, janas tego nie przestrzega.

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-03-02, 15:05  

Czemu? Dobrze powiedział. Boruc łajza, zjebał. Dudek nie gra w klubie a grał o wiele lepiej. Do dośrodkowań wyszedł bodajże dwa razy i pewnie złapał.

Zaraz ktoś tu powie, ze Boruc był nie rozgrzany i dlatego popełnił błąd. Rogrzany nie był? To po kiego grzyba wychodzi do trudnej piłki? Zdjął ją Dżopowi z głowy i to ślamazarnie. Spieprzył. Mniejsza jednak o to.

Denerwowało mnie to, że Szymkowiak za dużo tymi prostopadłymi grał i w ogóle nie widział biegającego jak idiota po lewej flance Krzynówka, który przez Niego w ogóle nie uczestniczył w meczu. Nie rozumiałem wczoraj wielu rzeczy. Np. tego, ze Nasi zwklekają z uderzeniem na bramkę, a gdy już to robią to zostają zablokowani.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-03-02, 20:38  

Warto dodać, jeszcze że Boruc ma wyraźną obniżkę formy, bo tego typu błędy zdarzają mu się teraz w niemal każdym spotkaniu w Celticu... ale co tam weżmy Boruca za Valdesa :co jest:

Jak dla mnie obecnie numerem jeden jeśli chodzi o bramkarzy jest Kuszczak, jest jednak jeden problem, on nie posiada zgrania z obrońcami, a na to potrzeba czasu... dobrze, że przynajmniej bariery językowej nie ma ;)

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-05-03, 19:18  

Nikt jakos nie pisze o zalosnym meczu naszej reprezentacji z Litwa, na miesiac przed mundialem nie bylo to pocieszajace :(

Mentor 

Piwa: 706/1502
Wysłany: 2006-05-03, 20:04  

Odnośnie naszego wczorajszego popisu to [']

Szymkowiak, Dudek, Gancarczyk raczej pozytywnie a reszta padaka. Sosin nie pokazał się z lepszej strony niż Rasiak co oznacza, że nie pojedzie na Mundial. Jeden wysoki napastnik w kadrze wystarczy i będzie nim Rasiak. Ten Bonin to już w ogóle pomyłka była. Ogólnie wstyd i kompromitacja zwłaszcza biorąc pod uwagę motywy wyboru właśnie Litwy na mecz towarzyski. Mieliśmy łatwo wygrać :mdleje:

Latin 
Semper fidelis

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-05-04, 00:07  

Brawo Franek!Cały czas się rozwija grając na Wyspach,dobrze że odszedł z Wisły :]

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-05-04, 09:04  

fróstrat :]

Dobrze ze tego nie mialem jak ogladac, chociaz znajac zycie nawet by mi sie nie chcialo.

Smieszy mnie tylko co przypomnial Mentor.

Janas specjalnie wybral przeciwnika slabeg i grajacego w okrojonym skladzie, zeby nasi mogli zagrac lekki mecz i nastukac brameczek :lol2:

Pozostaje pytanie czy warto jechac na MS, skoro z tak slabymi nie potrafimy zremisowac.
No chyba ze ta druzyna to tylko Zuraw, to wtedy niech powiedza wprost i nie bedzie zludzen.

Jedyny pozytyw to to, ze Dżanas w koncu musi siegnac po Marka S.

Latin 
Semper fidelis

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-05-04, 09:17  

:P
Wolałbym juz żeby wziął Janczyka.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-05-04, 10:00  

w sumie taka postawa to zadna niespodzianka w koncu od poczatku ery janasa na boisku nie widac ZADNEJ mysli szkoleniowej - pewnie za to co teraz napisze niektorzy mnie wysmieja ale co mi tam : za engela bylo z tym o wiele lepiej. mnie tam ogolnie MS walą, ale lekko mi smutno kiedy patrze jak reprezentanci polski przyjmuja pilke ze strachem w oczach bo nie maja pojecia co z nia dalej zrobic, nie potrafia zagrac choc jednej akcji skladajacej sie z wiecej niz 2 podan po ziemi no i ten brak charyzmy.. tragedia. zuraw, smolarek czy krzynowek sa na tyle niezlymi pilkarzami ze moze to troche pociagna ale nie ma co liczyc na jakiekolwiek wyniki skoro caly zespol jest skazany na indywidualne umiejetnosci jednego czy dwoch pilkarzy, a reszta to pospolite ruszenie

najbardziej zawiodla mnie defensywa bo myslalem ze jop i lewandowski to najlepsze zestawienie a oni latali po belchatowskim boisku jak dzieci (slepe) we mgle

Odpowiedz do tematu