Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Al loro, que no estamos tan mal!
Joan Laporta
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza s-kadra
Autor Wiadomość
gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-05-15, 21:50  

poczekam z krytyka Janasa do mundialu, zawsze bedzie na to czas, a moze nas jednak pozytywnie zaskoczy.
Postaw piwo autorowi tego posta

Łupin 

Piwa: 4/16
Wysłany: 2006-05-15, 21:56  

Jeżeli Janas posługuje się zasadą "kto nie gra w klubie ten nie jedzie na mistrzostwa" to oprócz Jerzego Dudka na MŚ nie powinien jechać także Mila i Krzynówek. Mila to dla mnie drewno, które potyka się o własne nogi (mecz z Azerbejdżanem jest na to dowodem, gdzie wszyscy pozostali grali dobrze, a każdy jego kontakt z piłką kończył się stratą lub nieudaną akcją) Nie powołanie Dudka jakoś moge zrozumieć, ale Frankowskiego. lol, brak słów. Brożek :| Już Saganowski jest dla mnie lepszy. ehh szkoda Franka, liczyłem na jego wystep a tu ostro się przejechałem. Mimo to, życze wysokich wygranych. :]

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-05-15, 22:46  

Zgodze sie ze nie powinien jechac Mila, ale Krzynowek to juz jak najbardziej, mimo ze nie gra w klubie to nie ma innych dobrych zawodnikow na jego pozycje. Bramkarzy akurat jest wielu, wiec jest kim zastapic Dudka.

mroo 

Piwa: 745/725
Wysłany: 2006-05-15, 23:09  

jak dla mnie najwiekszy lol to brozek

mam nadzieje ze ekwador i kostaryka naprawde chuja graja

RCDE 
GrupaTrzymającaWódkę

Wysłany: 2006-05-15, 23:37  

Brak Dudka OK, brak Frankowskiego OK (było wiać z Wisły? :> ) ale Brożek to rzeczywiście jaja jak berety. Facet na pięć setek wykorzystuje jedną i ma jechać na mecz z Niemcami gdzie jak dojdziemy do jednej sytuacji to będzie cud :lol2:

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-05-16, 00:08  

Jedziemy po medal :lol2: pilka jest jedna a bramki sa dwie, i zawsze wygrywaja niemcy :D

To juz lepiej chyba bylo przedstawic kadre jesienia niczym Engel, chyba lepszy sklad udalby sie na MS. No ale skoro Rasiak jest pewniakiem to czego sie spodziewac po reszcie kadry? Frankowski nawet bez formy jest od niego lepszy. Brozek, Giza (kto to kurwa jest?) no i nikogo z zaglebia :(

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2006-05-16, 09:53  

a ja dalej nie rozumiem jak można być taki burakiem jak Janas. ja można nie zadzwonić choćby do piłkarza, który mu wygrał eliminacje, że nie pojdedzie na MŚ i nie wyjaśnić dlaczego? jak można pierwszemu bramkarzowi też tego nie powiedzieć osobiście? Dudek nie grał w klubie i było wiadomo, że nie zagra. Po co więc zagrał w meczu z Litwa i rozegrał śweietny mecz kilkakrotnie ratując nam tyłek?

acha, on na 100% z nimi nie gadał :]

Mila :boje sie:

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2006-05-16, 10:16  

To że skorzysta z pierwszego lepszego pretekstu żeby nie wziąść Franka to można było przewidzieć. Nie chciał go powoływać nawet jak był w super formie, na dodatek Franek ośmielił się zostać najlepszym strzelcem eliminacji a nie boski Rasialdo, który jest dobry bo został królem strzelców jakiegoś podrzędnego turnieju i strzelił dwie bramki Wyspom Owczym. Rasiak grał nawet jak grał totalny piach i nie miał klubu, a Franek jak ma kłpoty to oczywiście wywalić. Rasiak to by pewnie pojechał nawet z połamanymi szczudłami.

Gadanie że Franek nie jedzie bo jest bez formy to bzdura, bo on przynajmniej gra troche w klubie. A taki Mila i Kosowski już nie. Kosę to jeszcze przeżyję bo czasami ma przebłyski, ale tej małej włochatej cioty Mili to nie mogę oglądać. Gość przewraca się nieustannie i gra piach. Na dodatek Janas nadal go uważa za jakiś młody super talent, a gość już powinien być w pełni ukształtowanym piłkarzem.

Dudkiem za bardzo się nie martwię, bo mamy dobrych bramkarzy, ale atak wygląda dramatycznie. Żuraw z super hiper talentem z CMa Brożkiem lub z Rasialdo, który w meczach o punkty zawsze gra piach.

Jedna z dobrych decyzji to wywalienie słabego Rząsy.

Powołanie Gizy trochę mnie dziwi, już lepszy byłby chyba Bury.

Frankowskiego nigdy Janasowi nie wybaczę, zawsze traktował go jak śmiecia, wprowadzał na końcówki, podczas gdy Rasialdo kaleczył. Teraz potraktował go jak śmiecia nie bioracgo na mundial. mam nadzieję że Franek teraz powie co myśli o Janasie. Nie ma już nic do stracenia.

MWC Mili też mu nie wybaczę.

imerr 
Jopie

Wysłany: 2006-05-16, 10:24  

Gorawski zagrał w tym roku 20 min :]
Mila siedzi 2 lata na trybunach :]
Kosowski wypożyczony z wypożyczenia i takż nie poszło :]
Rasiak - 6 goli w 20 meczach Championship

a Dudek nie jedzie, bo grzeje ławę

a już żenujący styl ogłoszenia powołań po prostu mnie powala :/
Dudek ostro trenował tylko z myślą o mundialu. rozumiem, że trener w ostatniej chwili się rozmyślił, ale mógł go chyba o tym poinformować.

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-05-16, 10:27  

Mam nadzieje, ze w ladnym stylu przynajmniej wyjdziemy z grupy i Janas zamknie wam jadaczki :lol:

imerr 
Jopie

Wysłany: 2006-05-16, 10:29  

Mila przejedzie po Niemcach jak ruski czołg

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2006-05-16, 10:34  

imerr napisał/a:

Dudek ostro trenował tylko z myślą o mundialu. rozumiem, że trener w ostatniej chwili się rozmyślił, ale mógł go chyba o tym poinformować.

Nie mógł bo musiał trzymac tajemnicę żeby polsat mógł zrobić show :mdleje:

Latin 
Semper fidelis

Otrzymał 2 piw(a)
Wysłany: 2006-05-16, 11:42  

Pisałem od jakiegoś czasu żeby Frankowski za kare nie jechał na MS ale jak go w końcu nie ma to jakoś mi głupio :P
Moim zdaniem w kadrze nie potrzebny Giza i Mila i myślę,że za Brożka znalazłby się ktoś lepszy (może nawet Saganowski),bo Paweł 99% piłek ładuje w bramkarza.Darek Dudka to bardzo dobry wybór,na wiosne gdy został w Wiśle przesunięty na środek gra bardzo dobrze.

imerr 
Jopie

Wysłany: 2006-05-16, 11:52  

za http://supergigant.blox.pl/html

"Tomek Frankowski doznał kontuzji. Nie strzelił gola od pół roku i bardzo to przeżywał. Jest przemęczony występami w lidze angielskiej. I trudno byłoby mu się odblokować. Gdyby teraz strzelał jak w eliminacjach, jechałby do Niemiec."
Paweł Janas (link )

Żadni z nas eksperci od futbolu, ale tak się panie trenerze nie godzi. Nie byłoby tego Mundialu bez Frankowskiego, bez jego bramek z Austrią i z Walią. I żaden z pominiętych - ani Dudek, ani Rząsa, ani Kłos - nie jest równie skrzywdzony jak Franek, bo żaden w takim stopniu o tym awansie nie zdecydował.

Rafał Stec przywołuje w swoim komentarzu (link tu )decyzje trenerów Francji i Brazylii, którzy odważyli się nie zabrać na Mundial ulubieńców narodu - Cantonę, Romario. Owszem, ale kogo wzięli w zamian? Nie przyrównujmy - jeszcze - Rasiaka do Ronaldo, a Jelenia do Henry'ego.

Każdemu takiemu wyborowi można przeciwstawić inny. Ot, choćby taki, by wziąć na Mundial 38-letniego dziadka, który wprawdzie kiedyś miał zmysł strzelecki, ale o reprezentacji dawno zapomniał, a od trzech lat kopał piłkę na pół gwizdka. Taką decyzję podjął w 1990 trener Kamerunu, a dziadek - Roger Milla - strzelił cztery bramki i był jedną z gwiazd Mundialu we Włoszech.

Nie chodzi tu o to, żeby śladem Engela zabierać na Mundial wycieczkę kombatantów. Ale nie sposób bronić tezy, że w 23-osobowej kadrze znalazło się miejsce i dla Jelenia, i dla Brożka, i dla Gorawskiego - a zabraknąć musiało akurat dla Franka. Jeśli niektórzy jadą po naukę, to niekwestionowany bohater tych eliminacji mógłby pojechać w podzięce.

Zresztą, gdy 83 minucie decydującego meczu będziemy modlić się o bramkę, to zatęsknimy za Frankowskim, który nawet w depresji i z nadwagą miałby większe szanse coś wyczarować, niż jakieś zagubione dziecko z polskiej ligi.

było

jest

Radoslaw 
Były radek8

Piwa: 5/10
Wysłany: 2006-05-16, 12:12  

Wiedziałem, że tak będzie. Wszyscy teraz mieszacie z błotem Janasa. Ja w niego wierzę i kadrę złożył bardz dobrą.

Kiedy ostatnim razem Frankowskie pokonał bramkarza rywali? Ja już nie pamiętam. Dawno to było.

Dudek? Skąd imerr wiesz, że mu nie powiedział. Mógł mu powiedzieć. Jemu tylko.
Tutaj szkoda, ale nic nie tracimy, bo i tak pewnie Boruc by bronił, a Kuszczak jest zajebisty i moim zdaniem lepszy niż Arturek z Glasgow.

Dalej. Brożek? A czemu, nie? Talent czystej wody. Bardzo dobrze, że go wziął. Paweł ma stalowe nerwy i ma coś z Żurawia i Frankowskiego po trochę. Rasiak jedzie, bo jest dobry i tyle. Mówicie, że strzelił 6 goli w 20 meczach, a Frankowski co? Nawet jednej nie strzelił, AHHAHAHAHHA.

Kosowski? To jest zawodnik, który nawet jakby dwa lata był bez klubu i na kadrę przyjechał to byłby najlepszym zawodnikiem meczu i zrobi te pare przebieżek, powystawia piłki napastnikom i itd.

Giza? W Cracovii o ile wiem grałbardzo dobrze, ale koledzy mu nie pomagali. Zresztą Janas widział więcej niż my, bo na treningach był ;)

To tyle. Zobaczycie, że przegramy dopiero w ćwierćfinale i to pechowo.

Odpowiedz do tematu