Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Blancos llorones saludad a los campeones!
Luis Figo
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasza s-kadra
Autor Wiadomość
Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-05-04, 10:12  

Amen.

Najbardziej szkoda Frankowskiego. Do niedawna jeden z najlepszych polskich pilkarzy, teraz zagubiony przecietniak, ktory ma problemy z trafieniem do bramki z 5 metrow. Mogl siedziec w tym Elche, strzelac gole i szlifowac warsztat, ale jak ktos ma funty przed oczami to tak sie konczy. Nie odmawiajac mu oczywiscieumiejetnosci. Jednak mozna bylo sie domsylic ze pilka angielska jest bardziej silowa i zarazem mniej techniczna niz hiszpanska. A Franek lubi grac kombinacyjnie i do takiej gry jest stworzony. Mysle ze predzej by sobie poradzil w Premiership.

W chwili obecnej na mundial nadaje sie Zuraw, bramkarze...i to wlasciwie tyle. Jestem tez w miare spokojny o Ebiego. A potem dluuuuuugo dluuuuugo nic.

A Janas jest dla mnie kretynem, ktory mial troche szczescia. Selekcjoner reprezentacji Polski, ktory udzielajac wywiadu nie potrafi zlozyc dwoch zdan i nie pojal zasad deklinacji od poczatku budzil we mnie niechec. Nie mowiac o powolywaniu Rasiaka i dziesiatkach innych (mniej/bardziej) glupich decyzjach

Jebac Jebac PZPN
Postaw piwo autorowi tego posta

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-05-04, 14:23  

Zapomniales o Szymkowiaku, ktory gdy jest zdrowy swietnie pasuje do roli lidera naszej druzyny, bo ma i umiejetnosci i jaja.

Kibol 

Piwa: 70/71
Wysłany: 2006-05-09, 14:42  

Mezo/Tabb – Mistrzostwo (feat. Liber)

po sławe, po szacunek, po zwycięstwo... :hahaha:

ale lepsze to niż "Do boju Polsko" Marka T. :|

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-05-10, 21:02  

gdzie SWP?

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-05-15, 20:50  

Kadra na mundial

Bramkarze:

Artur Boruc, Tomasz Kuszczak, Łukasz Fabiański.

Obrońcy:

Marcin Baszczyński, Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Mariusz Jop, Mariusz Lewandowski, Dariusz Dudka, Seweryn Gancarczyk.

Pomocnicy:

Euzebiusz Smolarek, Mirosław Szymkowiak, Radosław Sobolewski, Jacek Krzynówek, Kamil Kosowski, Sebastian Mila, Arkadiusz Radomski, Damian Gorawski, Piotr Giza

Napastnicy:

Ireneusz Jeleń, Maciej Żurawski, Grzegorz Rasiak, Paweł Brożek.

duszek 

Piwa: 92/61
Wysłany: 2006-05-15, 20:58  

pierdole, że dudek nie pojedzie, ale szkoda mi franka (o ile pamiętam, to strzelił dla nas najwięcej goli w el.) :/ o kilku piłkarzach 1 słysze, bo nie interesuje mnie nasza 'ekstraklasa' :co jest:

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-05-15, 21:02  

swoja droga tlumaczenie ze bierze takiego czy innego zawodnika bo jest uniwersalny jest tlumaczeniem debila. w koncu jak ma 23 miejsca do obsadzenia to moze swobodnie na kazda pozycje wziac dwoch zawodnikow wiec i tak dudka nie zagra na prawej obronie czy w srodku, a giza na DMie

Chadd 

Piwa: 37/34
Wysłany: 2006-05-15, 21:09  

jak dla mnie zajebsta kadra
Brakuje mi tylko bosackiego i Sagana, ale też nie bardzo miałbym ich za kogo zamienic. Jedynym kolesiem do zmiany jest imo Giza, który jakos nie powalił mnie sowimi wystepami

Dobrze ze nie jedzie Rzasa z Klosem, bo na takich turniejach ławę grzac powinni młodzi wyrobnicy a nie dziadki, którzy myślą, że miejsce należy im się z góry za ilość rozegranych spotkań w kadrze. A nie oszukujmy ise - Kłos i Rząsa grają piach

Podobnie Frankowski. Kij z tym, że strzelił 7 goli w eliminacjach skoro od pół roku jest cieniem samego siebie i nie zapowiada sie na nagły przytrost formy.

Żal mi Dudka, ale też nie dziwie sie Janasowi. Koles zagrał w pojedynczych meczas w ciągu 10 miesięcy i nie można liczyć na jego pewność między słupkami a na drugiego keepera jest za stary po prostu. 4 lata temu Engel zrobił błąd biorąc dziadostwo na pozycję 2i 3...na szczescie Janas tego błegdu nie popełnił

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2006-05-15, 21:09  

Chyba wstał lewą nogą...Braku Franka nie mozna tlumaczyc tym ze dawno bramki nie strzelił, bo to ze Rasialdo puknal dwie Owcom wiele nie znaczy...Gdyby sie tlumaczyl meczem z Owczarzami to przeciez Frankowski zainicjował akcje po ktorej padla brama...Dodatkowo jego atutem jest zrozumienie z Zurawskim. Decyzja dziwna... Wolalbym rowniez Dudka z Fabianskiego chociaz tu poprostu Janas trzymal swoj front z pominieciem zawodnikow nie grajacych w klubie. Na szczescie Bosacki nie jedzie ale i tak obrona wygląda mizernie. Oby ten turniej był zyciowka naszych chlopakow bo w przeciwnym razie wroze klęske...

Chadd - w sumie Doda nie była jeszcze takim dziadostwem w Korei :P
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

socio 

Piwa: 33/73
Wysłany: 2006-05-15, 21:16  

No tak...mamy kadre...mamy bramkarzy...obrońców...pomocników...napastników.
Dudek=tutaj Janas jest konsekwentny "kto nie gra w klubie ten nie jedzie na mistrzostwa"
Kłos=szczerze to niewiem czemu go pominął chyba chce naprawdę połączyl mlodziez z rutyną
franek=tutaj przynajmniej Ja uderzyłem szczęką o ziemie.Wygrał Nam te eliminacje ale od momentu przeprowadzki na Wysypy raczej nic wielkiego nie pokazal. Mógl siedziec w Hiszpani i chyba to by było lepsze wyjście dla niego.
Poza tym...sklad jest calkiem ciekawy choc na pierwszy mecz niespodziewałbym się fajerwerków.Zagra najmocnijeszy skład...choć martwię się o napastników.Szkoda że niejedzie Sagan i Franek. Sagan jest w miarę szybki a Franek potrafi znaleźć sie tam gdzie powinien byc napastnik. Przeciwko Niemcom będzie brakowało trochę tej szybkości choc jeśli zagra Jeleń to może on pogonić trochę defensywę Niemców.
baixinho takie tłumaczenie nie jest debilne.Dlaczego ?? Bo w chwili obecnej im więcej uniwersalnych zawodników tym lepiej dla Nas....

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-05-15, 21:17  

szkoda ze swojego frontu nie trzymal powolujac mile czy kosowskiego..

brakuje mi tylko burego zeby stworzyc el tridente bury-sebek-pa.brozek

tlumaczenie jest glupie bo ma na kazda pozycje po 2 zawodnikow - malo???? rozumiem ze jelen na prawej moze zagac - ok, ale na srodku taki dudka nie zagra bo przed nim sa tam jop, bak, lewandinho, zewlak.. niech janas powie ze jest w tej chwili razem z gancarczykiem najlepszym polskim lewym obronca a nie takie dziwne wymowki
Ostatnio zmieniony przez baixinho 2006-05-15, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  

gregori 

Piwa: 361/73
Wysłany: 2006-05-15, 21:19  

Brak Frankowskiego rozumiem, ale zamiast Jelenia powinien jechac Saganowski. Dudek ok, to zbyt dobry bramkarz zeby jechac na trzeciego.

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2006-05-15, 21:34  

Mnie generalnie wali kto pojedzie, zresztą podobnie jak Duszek niektóre nazwiska pierwszy raz na oczy widzę. Ogólnie to jakoś śmiesznie będzie chyba. Brozek, Mila.... :hahaha:
A no i reklame z Kłosem trza będzie wycofać bo obciach teraz. Sam siępewnie etopiryny nałyka. A no i z dudkiem też... :głupek:

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-05-15, 21:36  

Decyzjami Janasa jestem zaskoczony, bo nie spodziewałem się niespodzianek w postaci zostawienia w kraju Dudka, Franka i Kłosa. Brak Kłosa jest dla mnie zupełnie zrozumiały, bo prezentował się od dłuższego czasu słabo i jest to zawodnik jeszcze ze starej ekipy. Franek rzeczywiście się zaciął, ale wydaje mi się, że jest to taki zawodnik ( jak na polskie realia), którego powinno się na tego typu imprezy zabierać.

Jeleń to solidny zawodnik jednak nie ma takiego błysku jak Sagan, który przecież zaliczył niezły sezon w Portugalii, a jeśli chodzi o prawą pomoc to liczyłem na powołanie Błaszczykowskiego.

Nie zabiera Dudka; argument o braku regularnej gry odstawmy na bok ( Mila :] ). Zgoda, że na 3 bramkarza powinniśmy zabrać kogoś młodego, ale po co w takim razie powoływano go na spotkania towarzyskie, skoro wiadomym było, że w klubie grać nie będzie. Co gorsze prezentował się lepiej niż Boruc, który ostatnimi czasy popełnił kika poważnych błędów.

No ale zobaczymy jak będzie :)

Kendzior 
!

Piwa: 755/1371
Wysłany: 2006-05-15, 21:44  

moze Janas doszedl do wniosku ze forma i wyniki reprezenantow ktorzy dotychczas byli trzonem druzyny jest bardzo podobna do tego co dzialo sie 4 lata temu i chcial 'kopnac maszyne' tak zeby w koncu zatrybilo??
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Odpowiedz do tematu