Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Yo me voy, felicidades
Van Gaal do dziennikarzy
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FC Barcelona - Deportivo la Coruna
Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-05, 00:23  

Troche dziwnie mi sie ogladalo ten mecz, moze dlatego ze mialem troche zbyt duzo %. Wygrana cieszy, wazne ze nikomu nic sie nie stalo i dobrze to wszystko rokuje przed wtorkowym rewanzem z ruskimi.

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-03-05, 02:58  

Larsson, Larsson i jeszcze Larsson! jest po prostu nieoceniony.
wg. mnie kompletnie zawiódł środek pola. Depor nie gralo nic szczegolnego, ale my rowniez nie pokazalismy nic wielkiego. cieszy zwyciestwo z trudnym rywalem, malym kosztem w perspektywie meczy z The Blues.

wyroznilbym Ronaldinho, Larssona i Etoo. reszta bez wyrazu... no dobra. Bommel za jedna akcje ma u mnie + :]

powstrzymywalem sie od tego typu komentarzy, ale... : Beletti jest na prawde slaby :(
Przypomina mi się to, co kiedyś o Guardioli mówił Marek Koźmiński. ?Koza? grał z nim w Brescii. I w czasie meczu ruszał skrzydłem, krzyczał ?tu jestem, podaj, zagraj, dawaj?. Raz, drugi, trzeci. W końcu Guardiola do niego podbiegł i mówi: - Ty, nie krzycz tyle, bo ja przecież wszystko widzę. - Wojciech Kowalczyk
Postaw piwo autorowi tego posta

Przemek747 

Wysłany: 2006-03-05, 03:17  

No to 3 pkt do przodu:) Mowilem ze Henka i Eto'o strzela:P Ronaldinhio fenomelnalnie wykonal rzut wolny:) Ogolnie gra troche nie w naszym stylu :/ Bramki byly zdobywane po stalych fragmentach, co do straty goli to jedna bramke zawinil Beletti:/ Szkoda ze Iniesta nie wypadl dzisiaj najlepiej, a mial jedna 100% sytuacjie:/ Czekamy na rewanz z The Blues:>

Nederlander 
Manu Chao

Piwa: 361/371
Wysłany: 2006-03-05, 08:53  

Moim zdaniem Iniesta zagral bardzo dobrze do momentu zmarnowanej okazji. Szkoda, bo instynkt strzelecki to jedyne czego brakuje temu zawodnikowi. Fatalnie to zmarnowal a potem sie zablokowal i nie gral juz tak odwaznie.

Mecz faktycznie byl dosyc nietypowy, ale pokazalismy tez, ze stale fragmenty gry moga byc nasza mocna strona. Warto zauwazyc ze Depor tez strzelilo swoje bramki ze stalych fragmentow, wiec w naszej grze obronnej pod tym wzgledem niewiele sie zmienilo...

Wspaniale zagral Larsson, ja rowniez bardzo zaluje ze opusci nas po zakonczeniu rozgrywek - nie dosc ze strzelil wazna bramke to jeszcze swietnie podal w tempo do Iniesty. Generalnie swietny wystep.

Ronaldinho moze troche niewidoczny, ale strzelil bramke i zaliczyl 2 asysty. Pod koniec meczu sie nieco przebudzil. Eto'o slabo, ale licze ze to tylko chwilowy spadek formy - mogl jeszcze raz trafic do siatki, szkoda ze Giuly jest takim altruista i nie p******nal lewa noga kiedy mial do tego swietna okazje :P

Belletti niestety slabo i chyba ostatecznie udowodnil ze nie ma dla niego miejsca w 1 jedenastce :( Sylvinho jak zwykle imponowal mi rajdami lewa strona, dryblingami, dosrodkowaniami. Zachwyca mnie gra tego pilkarza :)

Dobrze ze 3 punkty zostaly na Camp Nou i nikt nie doznal kontuzji - teraz arcywazny mecz z niebieskimi k***ami. Vamos Barça!

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-03-05, 09:56  

mam nadzieje ze w zadnym waznym spotkaniu w tym sezonie, np cl, nie bede musial ogladac od peirwszej minuty ulubienca samotha, bellettiego. pokraka oleguer swietny w parterze jest pewniejszy. gola andrade to lol

http://rapidshare.de/file...anatic.zip.html
3minuty, 44mb

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-05, 10:44  

Andrade ['] Nie wiem co mu się stało, ale po zobaczeniu jego nienaturalnie ułożonego kolana wydaje mi się, że to zgon murowany. Zresztą podobnie sądzi pan M. Rosłoń. Z kolei S. Białas był pod wrażeniem gry Bellettiego, więc nie wiem skąd wasze narzekanie na Brazylijczyka. Imo Juliano zagrał całkiem przyzwoicie na tle innych. Może zawalił bramkę, ale był bardzo aktywny w ofensywie, a i w obronie rehabilitował się później kilka razy. Niemniej na wtorkowy mecz lepszą opcją będzie chyba Presas.

Dużo gorzej zagrał Valdes. Dwie trudne piłki i dwa gole :/ Przy pierwszym jak napisał Radek "majdanowskie" niezdecydowanie, przy drugim zamiast zostać w bramce i spokojnie czekać koleś wykonał jakiś "skok na dodę". Powoli zaczynam tracić cierpliwość do tego grajka. Ileż można? Niech spróbuje jeszcze coś pojutrze wykombinować, to osobiście ukatrupię.

Równie słabo Iniesta. Sorry, ale odkładając na bok sympatię, jaką większość cules darzy tego zawodnika, raczej nie nadaje się on do pierwszego składu Barcelony. Ta sytuacja to nie była setka, to była dwusetka. Nie można marnować takich okazji, bez przesady. To nawet Oleguer by strzelił. A później się faktycznie zablokował. Bo do tego czasu grał jeszcze w miarę dobrze.

Na plus Deco (świetny w środku pola, forma chyba zwyżkuje, kilka niezłych strzałów, w tym jedna niecelna bomba), Ronaldinho (kilka fantastycznych dryblingów, dwie asysty, nieziemski wolny na początku meczu), Larsson (każdy widział co i jak, instynkt jak za dawnych lat) i Sylvinho (dobra współpraca z Ronnim, ale to już standard).

Generalnie, możemy więc z optymizmem spoglądać na wtorkową bitwę.

VeB

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

mroo 

Piwa: 745/722
Wysłany: 2006-03-05, 12:57  

mecz widzialem tylko jednym okiem ale i tak nie pamietam wiec powiem tylko tyle

jak we wtorek potracimy takie frajerskie bramki to sie wkurwie

RvN, przy pierwszej brramce valdes nie zawinil, widzial ze nie dojdzie wiec wrocil na linie ale strzal bym zbyt dobry zeby cos z tym zrobic

przy drugiej znowu trudno cokolwiek osadzac bo pilka poszla przy slupku

młody 
z dedykacja

Wysłany: 2006-03-05, 13:15  

Też mi się wydaje ze nie ma co się VV czepiać, bronił dośc pewnie.

Obrońcy w drugiej połowie bajka(pierwsza gorsza zdecydowanie), Marquez z Puyolem po profesorsku, Sylvinho kolejny swietny mecz(szczególnie w ofensywie) Beletti poprawnie, ale mimo wszystko ławka to najlepsza dla niego pozycja.

Edmil jak zdążył przyzwyczaić swietnie, Deco też bardzo dobrze był chyba z 10 razy faulowany, próbował grać często prostopadłe piłki(sporoo niedokładnych). iniesta gdyby nie ta zmarnowana setka pewnie by pograł dłużej,a tak wszedł Bombel, który zagrał słabo. Troche problem się robi z środkiem pomocy, na miejscu Franka miałbym dylemat na kogo postawić?? Pewnie zagra Motta, ale jego gra z Saragossą nie napawała optymizmem.

Larsson kapitalnie, cóż gdyby nie to że Eto'o nie lubi być zmieniany Szwed powinien 90 minut zaliczyć. Dinho świetny 2 asysty, gol.

Podsumowując trzeba grać z Ch. jak w drugiej połówce i będzie dobrze. Przez całe 45 minut Depor ani razu nie zagroziło nam, mieli straszne problemy z wyjściem z połowy dzięki agresywnej grze naszych pomocników.

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-05, 14:02  

Nie wiem skad wniosek ze Belletti zawali druga bramke :| Pierwsza to wina Puyola, Valdes zatanczyl, ale nawet jakby stal caly czas na linni nie obronilby tego strzalu. Przy golu Andrade blad popelnil Rafa, ktory odpowiadal za krycie obroncy Depor, Belletti pilnowal innego zawodnika.

młody 
z dedykacja

Wysłany: 2006-03-05, 14:08  

Wniosek śię pewnie ze Stefka Białasa wziął, którego się słuchać nie dało.

Tak wogóle to przy drugim golu spalony był.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-05, 14:31  

valdes zawinil przy pierwsze bramce?? :wow: przeciez pilka byla odchodzaca, bardzo silna a ruch zrobil minimalny - nie przesadzajmy , co innego drugi gol bo jakby stal na linii to by to zlapal w zeby. ale tu trzeba przyznac ze strzal andrade wyszedl perfekcyjnie

belletti tez moim zdaniem zagral chyba najlepszy mecz w tym sezonie, choc pokazuje to jedynie ze prawy obronca na gwalt jest nam potrzebny

reszte skomentuje przyspiewka celtow..

You are my Larsson, my Henrik Larsson,
you make me happy when skies are grey!
We could have Shearer but he's a wanker
so please don't take my Larsson away!

Voyteck 

Piwa: 543/286
Wysłany: 2006-03-05, 14:37  

Pomijając spalonego przy golu Andrade, wydawało się, że Valdes jednak minimalnie spóźnił interwencję. Pomijam już fakt, że wyglądało jakby askurował tylko bramkę i sam się zdzwił, że wpadła, ale to mogło tylko być mylne wrażenie.

Plus tego meczu jest taki, że po raz kolejny pokazali, że potrafią się podnieść po stracie bramki i jeszcze wyjść na prowadzenie w całym meczu, nawet z trudnym rywalem. Teraz oczekiwanie na przyjazd niebieskich.

Jynx 
sześciu

Piwa: 110/119
Wysłany: 2006-03-05, 17:44  

Ma ktos moze ta sytuacje, ktora spieprzyl Iniesta. Bo jakims cudem tego wczoraj nie widzialem.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi