Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Ciutadans de Catalunya, ja la tenim aquí!
Josep Guardiola
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FC Barcelona - Deportivo la Coruna
Autor Wiadomość
Jamal King 
State of Trance

Piwa: 20/11
Wysłany: 2006-03-02, 11:30  FC Barcelona - Deportivo la Coruna

Nastepny ligowy mecz juz w sobote o godzinie 22.00, z Deportivo, ktore zajmuje 7-me miejsce w tabeli Primiera Division
Barcelona, tuz przed arcywaznym rewanzem z Chelsea, musi zagrac spokojnie, uwazajac na kontuzje naszej najwiekszej gwiazdy Ronaldinho, ktory jak wiemy ma problemy z kostka.

Kurs betandwin przedstawia sie nastepujaco:
wygrana Barcy - 1.45
remis - 3.85
wygrana Depor - 6.50

Barcelona jest w formie co potwierdzaja ostatnie wyniki:
- Saragossa 0-2 (W)
- Chelsea 1-2 (W)
- Betis 5-1 (D)
Deportivo w trzech ostatnich ligowych meczach zdobylo 7 punktow:
- Betis 0-1 (W)
-Saragossa 1-1 (D)
-Osasuna 1-2 (W)

Czy Eto'o powroci do strzeleckiej formy? Czy Ronaldinho zagra?(jak wiadomo nie zagral w meczu reprezentacji)

Czy zespol powiekszy przewage nad rywalami?
Valencia zagra na wyjezdzie z Malaga,a bedacy ostatnio w slabej formie Real Madryt zagra u siebie z Atletico Madryt.

Moj typ: 2-0
Strzelcem obu bramek bedzie Samueal Eto'o
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-02, 11:36  

dla mnie wymarzony scenariusz - wychodzimy z przodu ronadlinho, larsson, etoo - do przerwy 2-0 i w przerwie za dinho giuly.messi odpoczywa zeby we wtorek znowu wkrecac blusow. licze tez na wystep iniesty

moj typ 3-1 bramki larsson, etoo, giuly

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-02, 11:59  

idealny scenariuszto wygrana minimalnym nakładem sił, ale to deportivo więc łatwo może nie być... :hmmm:

nie miałbym nic przeciwko występowi iniesty od pierwszej minuty, r10 myślę, że zagra, eto'o albo będzie strzelał jak natchniony, albo nie strzeli nic ;)
larsson też powinien znaleść się na boisku, nalezy mu się,
nie wiem czy giuly gotów jest na pełny mecz,
obrona z gio na lewej i oleguerem na prawej

wynik 2:1

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-02, 12:48  

Napewno ciezko bedzie aby wymarzony scenariusz sie spelnil, Ronni napewno nie zachwyci bo bedzie sie jeszcze bal o chora kostke, a wiadomo czym groziloby ewentualne odnowienie urazu...dlatego ja jestem zdania ze Gaucho powinien rozpoczac mecz na lawce i wejsc jezeli sytuacja nie bedzie ukladala sie po naszej mysli, ale znajac Ronniego nic z mojego misternego planu nie wyjdzie :]

W obronie Ole i Sylwek w srodku Iniesta, bo jak to zwykle bywa na Camp Nou bedziemy zmuszeni do budowania atakow pozycyjnych, w ataku w pierwszym skladzie musi wyjsc Henka albo kosztem Gaucho albo kosztem Leo

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-03-02, 14:06  

ja tam jestem zdania, ze wygramy bez wiekszych problemow i to dosc wyraznie, powiedzmy 3-0.

Roni pewnie zagra, bedzie tracil mnostwo pilek az w koncu zagra taka asyste, ze bedziemy zbierac szczeki z podlogi :]
koniecznie Larsson w pierwszym skladzie. ewentualnie Giuly. Messi niech sie oszczedza. a w obronie obejrzalbym Sylvinho, bo Gio zagra zapewne z The Blues.

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-02, 14:12  

Dlaczego zapewne Gio ma zagrac z Chelsea? Moje zdanie jest calkowicie inne, Sylvinho jest teraz w gazie i to jego chcialbym widziec w pierwszej jedenastce w najblizszych spotkaniach

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-03-02, 14:36  

jest w gazie ale to nie przeszkadza Ryjkowi wystawiac ich praktycznie na zmiane
Zreszta w Londynie zagral Gio i przyczepic sie do jego gry za bardzo nie mozna
Nie bede bardzo plakal jak zagra Gio, choc osobiscie wolalbym ujrzec Barzylijczyka ;)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-02, 14:49  

Rowniez jestem zdania, ze wygramy. Depor jest slabe jak nigdy i nie powinno byc problemu nawet w lekko rezerwowym skladzie. 2-0 po golach etoo i larssona, najwazniejsze zeby wszyscy byli zdrowi po meczu.

mroo 

Piwa: 741/720
Wysłany: 2006-03-02, 15:54  

to jest mecz ktorego bym nigdy nie postawil

biorac pod uwage jak depro gra na wyjazdach oraz jak gramy my ten jeden mecz pomiedzy meczem a rewanzem w fazie pucharowej LM to naprawde mozna miec wahania

a ze liga jest wygrana to naprawde nie ma sie co forsowac, trzeba bedzie tylko uwazac nakontuzje i zagrac napol gwizdka, moze wystarczy, moze nie :)

licze na to ze ludo strzeli :]

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-02, 15:57  

Dziwne, w kościach czuję remis, po kiepskiej grze na pół gwizdka. Obym się mylił.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2569/1201
Wysłany: 2006-03-02, 17:33  

Moj typ:

3 - 0

:gool: Deco
:gool: Eto`o
:gool: R10
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, Sopot, ...........

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-02, 18:26  

w perspektywie wtorkowego rewanzu z Czelsi, mam nadzieje ze beda sie chlopaki oszczedzac. Lepiej zeby Dinho odpoczal, bo nie mozemy pozwolic sobie na jego strate przed meczem z CFC, a na Romaleda widac bylo ze kontuzja nie zostala do konca wyleczona.

co nie znaczy, ze nie mozemy odniesc zwyciestwa. jakos te wyjazdowe zwyciestwa depor nie bardzo do mnie trafiaja i mysle ze bedzie skromna dwojka.

Przemek747 

Wysłany: 2006-03-02, 18:47  

Heh ja tez stawiam na zwyciestwo Blaugrany. Ale wydaje mi sie ze to nie bedzie jakas porywajaca gra z naszej strony. Naprawde trzeba sie oszczedzac na ten rewanz z Chelsea bo mimo wygranej 2-1 nic jeszcze nie jest do konca przesadzone a jakas kontuzja mogla by troche namieszac. Rzeczywiscie dobrym rozwiazaniem byloby posadzenie Ronniego na lawce i wpuszczenie go dopeiro w wypadku bardzo slabej gry zespolu. Co do wyniku to stawiam na wymeczone 2-0 po bramkach Eto'o i Larssona.

Voyteck 

Piwa: 544/284
Wysłany: 2006-03-02, 21:46  

Ja martwię się przede wszystkim, żeby te mecz obejrzeć, bo podczas spotkań z Betisem i Zaragozą tak zapiłem, że musiałem ze skrótów dowiadywać się jak grali :D

Prawdę mówiąc, dla mnie wystarczy w zupełności remis w tym meczu, oby tylko obyło się bez kontuzji. Nie ma się co forsować zanadto, mimo korzystnego wyniku na Stamford Bridge, ciągle mamy w perspektywie bardzo ciężką przeprawę w rewanżu, która będzie kosztowała wiele wysiłku i koncentracji. Nawet jeślibyśmy przegrali z Depor, nie będę załamywał rąk, ale jednak nie chciałbym, żeby Camp Nou po raz drugi w tym sezonie zostało zdobyte. Zwłaszcza, że najwidoczniej porażkę z Atletico można tłumaczyć celowyn budowaniem formy na mecze z The Blues, a teraz, kiedy już jesteśmy w gazie, nie możemy przegrywać u siebie, nawet jeśli mistrzostwa najprawdopodobniej nikt nam już nie wygarnie. Choćby dla kibiców, którzy napewno tłumnie zjawią się na Camp Nou. Powiem tylko tyle - liczę, że nie stracimy bramki. Fajnie gdyby Eto'o znowu coś ukłuł, bo w lidze dawno już tego nie doświadczyliśmy i kolejne trzy punkty.

Edit (bo będzie, że OT)
Mroo, przecież Ty masz 9 lat ;)
No racja - gdyby mecz z Betisem został rozegrany tak, jak planowano o 18, zdążyłbym go obejrzeć w całości i jeszcze pogodzić to z ...gorączką sobotniej nocy :) Kwestia, ile bym z tego pamiętał.
Ostatnio zmieniony przez Voyteck 2006-03-02, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  

mroo 

Piwa: 741/720
Wysłany: 2006-03-02, 21:58  

Voyteck napisał/a:
Ja martwię się przede wszystkim, żeby te mecz obejrzeć, bo podczas spotkań z Betisem i Zaragozą tak zapiłem, że musiałem ze skrótów dowiadywać się jak grali :D .

dokladnie wiem o czym mowisz :D :D

zwlaszcza ze ja zacvzynam juz o 18 w sobote <lol>

a pozniej urzadzaja glosowania na zawodnika miesiaca i nie wiem na kogo glosowac

mecze w sobote o 22 to zdecydowanie zly pomysl :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi