Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Lo único que tengo blanco
son los calzoncillos, así cuando me los cago,
lo hago muy agusto

J.L. Nunez na posiedzeniu RFEF
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
FC Barcelona - Deportivo la Coruna
Autor Wiadomość
Jamal King 
State of Trance

Piwa: 19/11
Wysłany: 2006-03-02, 11:30  FC Barcelona - Deportivo la Coruna

Nastepny ligowy mecz juz w sobote o godzinie 22.00, z Deportivo, ktore zajmuje 7-me miejsce w tabeli Primiera Division
Barcelona, tuz przed arcywaznym rewanzem z Chelsea, musi zagrac spokojnie, uwazajac na kontuzje naszej najwiekszej gwiazdy Ronaldinho, ktory jak wiemy ma problemy z kostka.

Kurs betandwin przedstawia sie nastepujaco:
wygrana Barcy - 1.45
remis - 3.85
wygrana Depor - 6.50

Barcelona jest w formie co potwierdzaja ostatnie wyniki:
- Saragossa 0-2 (W)
- Chelsea 1-2 (W)
- Betis 5-1 (D)
Deportivo w trzech ostatnich ligowych meczach zdobylo 7 punktow:
- Betis 0-1 (W)
-Saragossa 1-1 (D)
-Osasuna 1-2 (W)

Czy Eto'o powroci do strzeleckiej formy? Czy Ronaldinho zagra?(jak wiadomo nie zagral w meczu reprezentacji)

Czy zespol powiekszy przewage nad rywalami?
Valencia zagra na wyjezdzie z Malaga,a bedacy ostatnio w slabej formie Real Madryt zagra u siebie z Atletico Madryt.

Moj typ: 2-0
Strzelcem obu bramek bedzie Samueal Eto'o
Postaw piwo autorowi tego posta

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-03-02, 11:36  

dla mnie wymarzony scenariusz - wychodzimy z przodu ronadlinho, larsson, etoo - do przerwy 2-0 i w przerwie za dinho giuly.messi odpoczywa zeby we wtorek znowu wkrecac blusow. licze tez na wystep iniesty

moj typ 3-1 bramki larsson, etoo, giuly

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-03-02, 11:59  

idealny scenariuszto wygrana minimalnym nakładem sił, ale to deportivo więc łatwo może nie być... :hmmm:

nie miałbym nic przeciwko występowi iniesty od pierwszej minuty, r10 myślę, że zagra, eto'o albo będzie strzelał jak natchniony, albo nie strzeli nic ;)
larsson też powinien znaleść się na boisku, nalezy mu się,
nie wiem czy giuly gotów jest na pełny mecz,
obrona z gio na lewej i oleguerem na prawej

wynik 2:1

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-02, 12:48  

Napewno ciezko bedzie aby wymarzony scenariusz sie spelnil, Ronni napewno nie zachwyci bo bedzie sie jeszcze bal o chora kostke, a wiadomo czym groziloby ewentualne odnowienie urazu...dlatego ja jestem zdania ze Gaucho powinien rozpoczac mecz na lawce i wejsc jezeli sytuacja nie bedzie ukladala sie po naszej mysli, ale znajac Ronniego nic z mojego misternego planu nie wyjdzie :]

W obronie Ole i Sylwek w srodku Iniesta, bo jak to zwykle bywa na Camp Nou bedziemy zmuszeni do budowania atakow pozycyjnych, w ataku w pierwszym skladzie musi wyjsc Henka albo kosztem Gaucho albo kosztem Leo

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-03-02, 14:06  

ja tam jestem zdania, ze wygramy bez wiekszych problemow i to dosc wyraznie, powiedzmy 3-0.

Roni pewnie zagra, bedzie tracil mnostwo pilek az w koncu zagra taka asyste, ze bedziemy zbierac szczeki z podlogi :]
koniecznie Larsson w pierwszym skladzie. ewentualnie Giuly. Messi niech sie oszczedza. a w obronie obejrzalbym Sylvinho, bo Gio zagra zapewne z The Blues.

Barca4ever 

Wysłany: 2006-03-02, 14:12  

Dlaczego zapewne Gio ma zagrac z Chelsea? Moje zdanie jest calkowicie inne, Sylvinho jest teraz w gazie i to jego chcialbym widziec w pierwszej jedenastce w najblizszych spotkaniach

Wit Ż. 

Piwa: 54/188
Wysłany: 2006-03-02, 14:36  

jest w gazie ale to nie przeszkadza Ryjkowi wystawiac ich praktycznie na zmiane
Zreszta w Londynie zagral Gio i przyczepic sie do jego gry za bardzo nie mozna
Nie bede bardzo plakal jak zagra Gio, choc osobiscie wolalbym ujrzec Barzylijczyka ;)

Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-03-02, 14:49  

Rowniez jestem zdania, ze wygramy. Depor jest slabe jak nigdy i nie powinno byc problemu nawet w lekko rezerwowym skladzie. 2-0 po golach etoo i larssona, najwazniejsze zeby wszyscy byli zdrowi po meczu.

mroo 

Piwa: 741/717
Wysłany: 2006-03-02, 15:54  

to jest mecz ktorego bym nigdy nie postawil

biorac pod uwage jak depro gra na wyjazdach oraz jak gramy my ten jeden mecz pomiedzy meczem a rewanzem w fazie pucharowej LM to naprawde mozna miec wahania

a ze liga jest wygrana to naprawde nie ma sie co forsowac, trzeba bedzie tylko uwazac nakontuzje i zagrac napol gwizdka, moze wystarczy, moze nie :)

licze na to ze ludo strzeli :]

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-03-02, 15:57  

Dziwne, w kościach czuję remis, po kiepskiej grze na pół gwizdka. Obym się mylił.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'

Boraś 
Disco Commando

Piwa: 2565/1201
Wysłany: 2006-03-02, 17:33  

Moj typ:

3 - 0

:gool: Deco
:gool: Eto`o
:gool: R10
2014: Sopot, Gdynia, Sopot, Warszawa x2, Gdynia, Olsztyn, Gdańsk
2015: Gdynia, Łódź, Sopot, Gdynia, Łódź, Olsztyn, Gdynia, Sopot
2016: Gdańsk, Wrocław, Gdynia, Olsztyn, Gdynia
2017: Gdańsk, Sopot, Gdańsk, Łeba, Warszawa, Sopot, Gdynia
2018: Gdańsk, ...........

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-03-02, 18:26  

w perspektywie wtorkowego rewanzu z Czelsi, mam nadzieje ze beda sie chlopaki oszczedzac. Lepiej zeby Dinho odpoczal, bo nie mozemy pozwolic sobie na jego strate przed meczem z CFC, a na Romaleda widac bylo ze kontuzja nie zostala do konca wyleczona.

co nie znaczy, ze nie mozemy odniesc zwyciestwa. jakos te wyjazdowe zwyciestwa depor nie bardzo do mnie trafiaja i mysle ze bedzie skromna dwojka.

Przemek747 

Wysłany: 2006-03-02, 18:47  

Heh ja tez stawiam na zwyciestwo Blaugrany. Ale wydaje mi sie ze to nie bedzie jakas porywajaca gra z naszej strony. Naprawde trzeba sie oszczedzac na ten rewanz z Chelsea bo mimo wygranej 2-1 nic jeszcze nie jest do konca przesadzone a jakas kontuzja mogla by troche namieszac. Rzeczywiscie dobrym rozwiazaniem byloby posadzenie Ronniego na lawce i wpuszczenie go dopeiro w wypadku bardzo slabej gry zespolu. Co do wyniku to stawiam na wymeczone 2-0 po bramkach Eto'o i Larssona.

Voyteck 

Piwa: 544/284
Wysłany: 2006-03-02, 21:46  

Ja martwię się przede wszystkim, żeby te mecz obejrzeć, bo podczas spotkań z Betisem i Zaragozą tak zapiłem, że musiałem ze skrótów dowiadywać się jak grali :D

Prawdę mówiąc, dla mnie wystarczy w zupełności remis w tym meczu, oby tylko obyło się bez kontuzji. Nie ma się co forsować zanadto, mimo korzystnego wyniku na Stamford Bridge, ciągle mamy w perspektywie bardzo ciężką przeprawę w rewanżu, która będzie kosztowała wiele wysiłku i koncentracji. Nawet jeślibyśmy przegrali z Depor, nie będę załamywał rąk, ale jednak nie chciałbym, żeby Camp Nou po raz drugi w tym sezonie zostało zdobyte. Zwłaszcza, że najwidoczniej porażkę z Atletico można tłumaczyć celowyn budowaniem formy na mecze z The Blues, a teraz, kiedy już jesteśmy w gazie, nie możemy przegrywać u siebie, nawet jeśli mistrzostwa najprawdopodobniej nikt nam już nie wygarnie. Choćby dla kibiców, którzy napewno tłumnie zjawią się na Camp Nou. Powiem tylko tyle - liczę, że nie stracimy bramki. Fajnie gdyby Eto'o znowu coś ukłuł, bo w lidze dawno już tego nie doświadczyliśmy i kolejne trzy punkty.

Edit (bo będzie, że OT)
Mroo, przecież Ty masz 9 lat ;)
No racja - gdyby mecz z Betisem został rozegrany tak, jak planowano o 18, zdążyłbym go obejrzeć w całości i jeszcze pogodzić to z ...gorączką sobotniej nocy :) Kwestia, ile bym z tego pamiętał.
Ostatnio zmieniony przez Voyteck 2006-03-02, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  

mroo 

Piwa: 741/717
Wysłany: 2006-03-02, 21:58  

Voyteck napisał/a:
Ja martwię się przede wszystkim, żeby te mecz obejrzeć, bo podczas spotkań z Betisem i Zaragozą tak zapiłem, że musiałem ze skrótów dowiadywać się jak grali :D .

dokladnie wiem o czym mowisz :D :D

zwlaszcza ze ja zacvzynam juz o 18 w sobote <lol>

a pozniej urzadzaja glosowania na zawodnika miesiaca i nie wiem na kogo glosowac

mecze w sobote o 22 to zdecydowanie zly pomysl :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi