Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ulubiony gracz

Kto jest Twoim ulubionym zawodnikiem?
Valdes
2%
 2%  [ 1 ]
Belletti
0%
 0%  [ 0 ]
Marquez
4%
 4%  [ 2 ]
Puyol
20%
 20%  [ 10 ]
Gio
0%
 0%  [ 0 ]
Sylvinho
2%
 2%  [ 1 ]
Oleguer
6%
 6%  [ 3 ]
Edmilson
0%
 0%  [ 0 ]
Sylvinho
0%
 0%  [ 0 ]
Motta
2%
 2%  [ 1 ]
Xavi
22%
 22%  [ 11 ]
Ronaldinho
6%
 6%  [ 3 ]
Deco
12%
 12%  [ 6 ]
Larsson
4%
 4%  [ 2 ]
Giuly
0%
 0%  [ 0 ]
Eto'o
8%
 8%  [ 4 ]
Messi
0%
 0%  [ 0 ]
inny
8%
 8%  [ 4 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
andrew 
fix

Piwa: 109/227
Wysłany: 2009-02-18, 09:28  

Bojan na poczatku rozczarowywal baaardzo. Teraz jest juz lepiej, bramka ewidentnie go odblokowala, problem musial lezec w psychice. Kibicowalem mu w LM, chcialem by strzelil gola i zostal najmlodszym strzelcem, bylo blisko. Kibicuje mu caly czas i dobrze ze sie przelamal i w koncu cos gra.
Postaw piwo autorowi tego posta

waldos 

Piwa: 74/142
Wysłany: 2009-02-18, 09:50  

chyba każdy z nas mógłby napisać na ten temat rozprawkę,gregori czy Boraś to jeszcze widział bońka czy platiniego,socratesa,zico

ja z lat 80tych pamiętam jedynie ten przepiękny wolej aboslutnego geniusza futbolu marco van bastena przeciw zsrr w finale euro w monachium.drugie nazwisko któe utkwiło mi w głowie to borniący wtedy rinat dasajew.
ale to MvB został moim idolem i trwało tak to kilka lat,zanim na dobre poznałem "najpiękniejszą z kobiet" wg. gasparta
jako że od dzieciaka latałem na pobliski kompleks boisk Siarki Tarnobrzeg to mogłem podziwiać tam takich tuzów jak michał gębura,andrzej kobylański czy czarek kucharski,wielką gwiazdą lokalną był wtedy nasz libero bądź forstoper jak się wtedy mówiło edward tyburski,do lokalnej legendy przeszło to jak wykonywał karne-a'la panenka :)
miałem to szczęscie że widziałem w tarnobrzegu,ale także w stalowej woli i mielcu wiele meczów na szczeblu 1 i 2 ligowym,pamiętam więc nawet jurka podbrożnego jak grał w lechu,wielką legię z piszem na czele,ale najbardziej ulubionym piłkarzem rodem z polski zostanie dla mnie niespełniony w reprezentacji roman kosecki
potem była już tylko Barcelona-koeman,sergi,ferrer,bakero,guardiola,stoiko,romario,laudrup a potem dalej bakero :D luis enrique,rivaldo aż w końcu xavi,puyol,a teraz jeszcze messi i andresito (zresztą tego ostatniego wielu porównuje do partnera romario-wspomnianego wcześniej laudrupa)

a byli jeszcze jacyś chwilowi niezwiązani z FCB idole :)

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2009-02-18, 12:22  

Ja to pamietam jeszcze przez mgle mecze z Mundialu'82. Pamietam jak z ojcem ogladalem to wiekopomne wydarzenie. Dokladnie pamietam mecz z Belgia, z Peru, z Kamerunem. Podobala mi sie wtedy gra Bonka i Smolarka. Tak przekrojowo patrzac, jesli mialbym wymienic tych ktorzy najbardziej wryli mi sie w pamiec na przestrzeni lat to na pewno Jari Litmanen, Danny Blind, absolutny geniusz Romario, Bebeto, Erik Cantona, Marc Overmars, Nkwanko Kanu. Musze tez wspomniec o Partypacie, ktorego tez bardzo lubilem. Za takiego najmniejszego dzieciaka to moim idolem byl Jozef Mlynarczyk. Z obecnie grajacych zawodnikow to najbardziej lubie Gabriego, Urbi Emanuelsona, a z obecnych zawodnikow Barcy to Puyol i nie bedac oryginalnym Messi.

Lemes 

Piwa: 290/108
Wysłany: 2009-02-18, 12:48  

melvin napisał/a:
Ja to pamietam jeszcze przez mgle

to już wtedy był justin.tv? :|

cały powyższy post melvina mógłbym przepisać tutaj dodając jedynie do tego grona Del Piero, którego podziwiałem od zawsze. A co do piłkarzy Barcy to na pierwszym miejscu są wychowankowie obecnie grający u nas, bo do nich trzeba mieć szacunek za to, że Barca to dla nich wszystko i nie zamierzają nas opuszczać nigdy. Amen.

melvin 
wymazany

Piwa: 329/272
Wysłany: 2009-02-18, 13:10  

Lemes napisał/a:
to już wtedy był justin.tv?

Ja to w latach 80 tych gdy nie bylem jeszcze szczesliwym posiadaczem tzw magnetovidu to potrafilem nagrywac sobie mecze z tv na kasete przy pomocy magnetofonu bodajze marki Emilia i sluchac sobie komantarzy Szpaka. No i zajebiscie sie sluchalo transmisji Radiowych z rozgrywek ligowych. To samo dotyczy sie Wyscigu Pokoju :)

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2009-02-18, 13:59  

Jynx napisał/a:
Raul tez nie jest ani specjalnie wysoki, ani szybki.

ale od kiedy go oglądam, to grał w duecie z kimś w ataku - morientes, ronaldo, van nistelrooy. przy 4-4-2 bojan może niszczyć, chodziło mi tylko o to, że nie widzę go przy 4-4-3 na szpicy, kiedy na jednym boku ma messiego, a na drugim innego mikrusa.

Odpowiedz do tematu