Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Para que voy a hablar del madrid si soy cule de pies a cabeza
Luis Enrique
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ulubiony gracz

Kto jest Twoim ulubionym zawodnikiem?
Valdes
2%
 2%  [ 1 ]
Belletti
0%
 0%  [ 0 ]
Marquez
4%
 4%  [ 2 ]
Puyol
20%
 20%  [ 10 ]
Gio
0%
 0%  [ 0 ]
Sylvinho
2%
 2%  [ 1 ]
Oleguer
6%
 6%  [ 3 ]
Edmilson
0%
 0%  [ 0 ]
Sylvinho
0%
 0%  [ 0 ]
Motta
2%
 2%  [ 1 ]
Xavi
22%
 22%  [ 11 ]
Ronaldinho
6%
 6%  [ 3 ]
Deco
12%
 12%  [ 6 ]
Larsson
4%
 4%  [ 2 ]
Giuly
0%
 0%  [ 0 ]
Eto'o
8%
 8%  [ 4 ]
Messi
0%
 0%  [ 0 ]
inny
8%
 8%  [ 4 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
Pred 
VAMOS PREDRO

Piwa: 451/92
Wysłany: 2006-02-26, 00:36  Ulubiony gracz

Tak sie wlasnie zastanawialem kogo z grona naszych wspanialych pilkarzy lubie najbardziej i doszedlem do wniosku, ze pilkarzem ktorego najbardziej uwielbiam jest Carles Puyol. Oprocz calego grona pseudogwiazdek i wychowankow to nasz kapitan jest zawodnikiem, ktorego cenie najbardziej i bez niego trudno jest mi wyobrazic sobie sklad Barcelony. A Carles gra juz od paru ladnych latek i teoretycznie jest dosc stary bo urodzil sie w 1978 roku - czyli ma 28 lat. Wierze ze pogra jeszcze pare sezonow na wysokim poziomie i zakonczy u nas kariere, koniecznie z Pucharem Mistrzow w rybryce osiagniecia :)

edited by imerr ankietę musiałem zrobić ja :]

RaVeN 

Postawił 2 piw(a)
Wysłany: 2006-02-26, 00:39  

Tarzan - numero uno. Z powodów jakie wymienił Pred, plus ta fantastyczna niezmienna czupryna :) Na pudle jeszcze Xavi i Ronnie. Dalej gdzieś tam migocą we mgle Messiah, Rafa i oczywiście Henke Larsson.

'The small victories
The cankers and medallions
<<<The little nothings>>>
They keep me thinking
That someday
I might beat you
But I'll just keep my mouth shut'
Postaw piwo autorowi tego posta

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2006-02-26, 01:06  

to moze ankieta :> ?

u mnie tez Tarzan na szczycie,chociaz pamietam jego pierwsze mecze w pierwszym skladzie gdzie nie znosilem jego gry - teraz darzę go najwiekszym szacunkiem. Za nim jest Ronnie i Xavi i Etoo - cala trojka gdziej mniej więcej jednakowo przeze mnie ceniona.

a tak między nami to ...lubilem Saviole :lol: ...tylko ććććśśśś!!!
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

imerr 
Jopie

Piwa: 609/441
Wysłany: 2006-02-26, 01:36  

jakoś zawsze moim ulubionym zawodnikiem był Xavi.
wychowanek, elegancja w grze, nieprawdopodobny procent skuteczności podań, a do tego dość słabe warunki fizyczne i motoryczne :)

mam nadzieję, że pewnego dnia pobije liczbę występów w naszej druzynie, choć ta kontuzja na pewno mu w tym nie pomoże :/

Puyol i Ronaldinho też oczywiście są wspaniałymi piłkarzami oraz ludźmi, ale do Xaviego zawse czułęm sympatię :)

Styl w jakim wygraliśmy jest nasz na zawsze. Dedykuję zwycięstwo Cruyffowi i Rexachowi, którzy wprowadzili go jako pierwsi. Josep Guardiola
Kiedy Cruyff przyszedł w 88 otworzył bardzo długi rozdział, który wciąż nie ma końca. Wielkie postaci w historii Barçy nie rywalizują ze sobą tylko tworzą wspólnie. Nie ma lepszych ani gorszych. To jest suma. Na porażkach, które zdarzają się po drodze, również się uczymy. Andoni Zubizarreta

kuryl 

Piwa: 459/689
Wysłany: 2006-02-26, 01:57  

Xavi, Xavi i jeszcze raz Xavi.
pod jego nieobecność ostatnio na tego 'naj' wyrasta Rafa Marquez o czym wspomnialem juz w poscie o meczu z Saragossą. zawsze darzylem wielkim szacunkiem i uwielbieniem Larssona (jeszcze za czasów gry w Celticu), szkoda, ze nie odgrywa w Barcie znaczacej roli. Puyol jest klasą samą dla siebie. Podobnie jak Ronaldinho. Etoo kochamy za to, ze strzela bramki. Kazdego mozna wielbic, a oceny dla 'najulubieńszego' są zawsze bardzo subiektywne przeciez ;)

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-26, 09:05  

próbuję, próbuję i nie mogę wybrać tego naj, musiałbym wymienić przynajmniej 10 piłkarzy :]
lubię całą drużynę w mniej więcej równym stopniu. Niezwykle cenię xaviego, puyola, ronaldinho, deco, motte, marqueza, messiego, eto'o, iniestę- kolejność przypadkowa, a najbardziej lubię ten herb na lewej piersi każdego z nich...;)

tak więc w ankiecie udziału nie wezmę...:]
Ostatnio zmieniony przez CnK 2006-02-26, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-26, 09:21  

deco - dla mnie najbardziej wartosciowy pilkarz swiata. jego wklad w druzyne jest nieoceniony , bardzo pracowity, doskonale przygotowany taktycznie - jest jakby przedluzeniem mysli rijkaarda na boisku, ogromne pilkarskie cwaniactwo. najbardizej imponujace jest to ze mimo ze na codzien grywa bardziej podporzadkowany druzynie, to kiedy byla potrzeba potrafil przeistoczyc sie w magika i czarowac nieszablonowymi zagraniami. po raz kolejny napisze ze jesli mialbym wybierac jednego zawodnika do mojej druzyny to nie bylby to ronaldinho, messi czy puyol ale wlasnie deco

mikaelus 

Piwa: 730/976
Wysłany: 2006-02-26, 10:50  

uh uh uh i wszystko jasne

Dodo 

Piwa: 616/154
Wysłany: 2006-02-26, 11:21  

Ja tam wiekszosc uwielbiam i nie ma sensu tego pisac. Dinho za jego radosc, ktora zaraza innych, Eto'o za determinacje, charakter, to jak nienawidzi mierd, Puyola czy Xaviego wiadomo, Deco za to, jaka jest wielka indywidualnoscia, a mimo to potrafi podporzadkowac sie druzynie jak malo kto, Marqueza za elegancje w grze, i ogolnie sympatyzuje sie z tym cfaniakiem od kiedy przyszedl do Barcelony i wierzylem w niego, gdy trapily go urazy i nie gral rewelacyjnie. Na niego sobie zagłosuje, zeby ktos inny tez mial glosy oprocz naszych sztandarowych crackow ;] Giuly mimo, ze jest drewniany ma swietny charakter i ambicje i za to go szanuje.

Latwiej powiedziec, kogo mniej lubie. A sa to Valdes i Belletti :]

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-02-26, 11:43  

puyol zdecydowanie. za wszystko. umiejetnosci, walecznosc, ambicje, wiernosc i cala reszte.

jak wchodzil do druzyny to zapowiadal sie bardzo dobrze, ale nikt chyba nie wierzyl ze bedzie z niego tak fenomenalny pilkarz i kapitan.

ostoja defensywy, bez niego nie wyobrazam sobie Barcelony. Zawsze wklada w gre cale serce i za to go uwielbiam.

danji 

Piwa: 244/80
Wysłany: 2006-02-26, 11:45  

mikaelus napisał/a:
uh uh uh i wszystko jasne

i niech mi ktoś powie, że Miki broniąc Oleguera jest obiektywny :lol2: ;)

Pavel 
Patrick Kluivert

Otrzymał 8 piw(a)
Wysłany: 2006-02-26, 11:59  

Oczywiście Puyol, za determinacje, wole walki, nieustępliwość, waleczność, za to, że nigdy się nie poddaje itp itd (plus powody, której wymienili poprzednicy):D Później na równi traktuje Deco i Xaviego ;)

Siner 

Piwa: 80/126
Wysłany: 2006-02-26, 12:00  

Trudny wybór :maruda: Uwielbiam praktycznie wszystkich piłkarzy Barcelony,no może kilku tylko lubię :] ,ale jednego darzę szczególnym szacunkiem. Jest nim Xavi. Od kiedy pojawił się w drużynie,początkowo jak zmiennik Pepe,potem podstawowy gracz,wiedziałem ,że będzie z niego jeden z największych piłkarzy na świecie i nie myliłem się :] .Początkowo grał dobrze,ale jegotalent eksplodował w drugiej części sezonu 2003/2004, potem już nie schodził z pewnego poziomu i niestety kontuzja :maruda: Mam jedynie nadzieję,że po powrocie na boisko będzie nas dalej czarował swoją grą,pięknie podawał i kierował całym blokiem ofensywnym Barcelony :]

dobry 

Wysłany: 2006-02-26, 12:06  

su jugador favorito... deco :]

Kendzior 
!

Piwa: 755/1370
Wysłany: 2006-02-26, 12:08  

No i wyniki ankiety będą takie ze mozna je będzie wziac i okreslic 'wspolczynnik 10latkowości forum',tzn wziąc pod uwagę wynik Ronaldinho i nasz wspolczynnik będzie wlasnie tyle wynosił:) Jak na razie jestesmy w 5% dziesięcioltkami :)
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

Odpowiedz do tematu