Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna Cules.pl Cules.pl - FC Barcelona Forum Strona Główna
Atenció, siusplau!
Manel Vich
 Strona Główna  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Real Saragossa - FC Barcelona
Autor Wiadomość
duszek 

Piwa: 92/61
Wysłany: 2006-02-26, 10:48  

mecz nie był jakimś porywającym widowiskiem, ale nie ma się co dziwić, na pewno dało o sobie znać zmęczenie po meczu z Chelsea, a poza tym Zaragoza to przecież groźny przeciwnik (szczególnie u siebie), o czym zdążyliśmy się już przekonać, czerwona kartka i rzut karny były kluczowym momentem w tym spotkaniu, bo z przebiegu wydawało się, że zremisujemy bezbramkowo, cieszy fakt, że nie grając porywająco też potrafimy wygrywać

Kendzior napisał/a:
Meczu nie widzialem ale z tego co piszecie ze Etoo chcial zejsc to naprawde grubo musieli go tam wyzywac. Jak to wszystko wyglądało?? Duszek moze jakos to zapodasz ??

sytuacja z eto'o
Postaw piwo autorowi tego posta

Lookasz 

Wysłany: 2006-02-26, 11:37  

Dobrze, ze Eto'o zrobil takie zamieszanie. Przynajmniej zwiazek itp. sie bardziej wezma za ta sprawe, no i kary beda wieksze

Miskiewicz 
Zambrottinho olee

Wysłany: 2006-02-26, 11:38  

mecz przecietny, jednak zakonczony zwyciestwem i na zero z tylu.

Bardziej niz eto'o szkoda mi tych pojebow na trybunach. Chlopaki nie zauwazyly ze Ewerthon tez jest kakaowy?

widac bylo ze nasi bohaterowie zostawili mase zdrowia na Stamford Bitch. Tym bardziej cieszy zwyciestwo. Sa w optymalnej formie. Oby tak dalej. Do maja.

zeby tylko dinho sie do konca wyleczyl. w srode brazylia gra a on chce jechac. nie wiem czy to dobry pomysl.
Ostatnio zmieniony przez Miskiewicz 2006-02-26, 12:57, w całości zmieniany 1 raz  

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2006-02-26, 12:05  

Ich kakaowi pewnie są tolerowani na zasadzie 'murzyn umiec kopac, murzyn sluchac rozkazów' ...Kretyni. Hakenkrojca niech sobie oficjalnie powieszą bo byla ich tam cala masa wiec po co udawac ze sie z tym walczy...

Bramka Henki podobnie jak z Betisem po podaniu Etoo z prawej - nie mam nic przeciwko zeby czesciej tak strzelali :)
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-02-26, 12:29  

baixinho: sluszna uwaga na temat zadan Motty. ale tlumaczenie, ze przy stratach Etoo, Ronniego czy Deco to jest nic, to zadne wytlumaczenie, bo pozostalym tez nalezy sie :lanie: .
rowniez uwazam, ze Motta z zadan wywiazuje sie doskonale, ale straty w tej czesci boiska sa duzo bardziej niebezpieczne niz to, gdy Etoo nie przyjmie pilki na 30m i ta wyleci na out. dziwi mnie jednak fakt, ze dokladne podanie chocby minimalne do przodu sprawia tyle trudnosci Brazylijczykowi.

Mentor 

Piwa: 706/1503
Wysłany: 2006-02-26, 12:50  

Pierdoleni rasiści !!

To jest tak skrajny debilizm, że w głowie mi się to nie mieści. Ja bym ich po meczu nie wypuszczał ze stadionu tylko napalm zrzucił. Tyle im się kurwa należy.

Co do meczu to cholernie słaby w naszym wykonaniu bez względu na to, że rywal był wymagający i grał nieźle. Barca grała na stojąco. Zero biegania. Mnóstwo błędów i niedokładności. Eto'o nic poza asystą. Dinho też całe nic poza karnym. Messi chyba zmęczony. Rafa genialnie. Zdecydowanie najlepszy na boisku. Coś mi się wydaje, że R10 nie zagra z Depor, ale ważne żeby na Chelsea był gotów. Henka znowu trafił. Nie mogę się pogodzić z jego odejściem.

Cieszą bardzo ważne 3 pkt. Grając słabiej też trzeba umieć wygrać.

baixinho 

Piwa: 399/122
Wysłany: 2006-02-26, 13:58  

kuryl napisał/a:
baixinho: sluszna uwaga na temat zadan Motty. ale tlumaczenie, ze przy stratach Etoo, Ronniego czy Deco to jest nic, to zadne wytlumaczenie, bo pozostalym tez nalezy sie :lanie: .
rowniez uwazam, ze Motta z zadan wywiazuje sie doskonale, ale straty w tej czesci boiska sa duzo bardziej niebezpieczne niz to, gdy Etoo nie przyjmie pilki na 30m i ta wyleci na out. dziwi mnie jednak fakt, ze dokladne podanie chocby minimalne do przodu sprawia tyle trudnosci Brazylijczykowi.

wg Marci motta mial 4 straty i 3 odbiory, deco strat 14 odbiorow 6 (w tej samej czesci boiska), ronaldinho kolejno 12 i 2, etoo 11 i 1, messi 12 i 3. na tym tle wyroznia sie edmilson z 14 odbiorami i 3 stratami. jak widac motta nawet pod wzgledem statystyk prezentuje sie calkiem przyzwoicie

i jeszcze zeby bylo ciekawie ten sam element gry u obroncow

belletti 3 straty 4 odbiory
sylvinho 6 i 10
puyol 4 i 8
rafa 5 i 11

nawet na tle nienajlepszego w defensywie sylvinho belletti wypada nad wyraz blado

kuryl 

Piwa: 459/690
Wysłany: 2006-02-26, 14:11  

przytoczone statystyki :czytaj: karza mi nieco zmniejszyc krytyke Motty. choc pragne zauwazyc, ze takze go chwalilem ;P

brak dokladnosci w srodku pola byl wczoraj najbardziej irytujacym elementem w grze zespolu

CnK 

Piwa: 57/88
Wysłany: 2006-02-26, 16:26  

mecz wyglądał jak wyglądał bo zawodnicy czują jeszcze trudy spotkania w londynie i psychicznie i fizycznie, więc w takich okolicznościach to świetny wynik, a gra w następnym meczu będzie duzo lepsza tego jestem pewien...
bracia milito postanowili pograć w kości :/

ale mnie zdenerwowała cała ta sytuacja z jebanymi rasistami, żal było patrzeć na wyraz twarzy samuela, cieszy postawa pozostałych piłkarzy, którzy udzielili wpsarcia eto'o ronaldinho powiedział, że gdyby sami zszedł z boiska on zrobiłby to samo...

niech się wezmą za to g**no...! :/

Kendzior 
!

Piwa: 752/1370
Wysłany: 2006-02-26, 16:55  

Jezeli Sami by zszedl to powinna zejsc cala ekipa na znak protestu. Ciekaw jestem co by wtedy zrobila LFP
"Fani Realu niech spojrzą prawdzie w twarz - obecni piłkarze tego klubu nadają się do pucowania barcelońskiej La Rambla. To też robi się na kolanach, czyli w ich ulubionej pozycji"" - Wojciech Kowalczyk, 30.11.2010 w komentarzu do !V!

fanxtar 
The Legend

Piwa: 259/159
Wysłany: 2006-02-26, 17:08  

Jak to co? Zwykły walkower 3-0 znając życie... Jeszcze by się chamy ucieszyły! :/

Roodeck 
Black Adder

Piwa: 65/107
Wysłany: 2006-02-26, 18:01  

Ostatnio defensywa Barcy grywa lepiej od ofensywy. Jeszcze trochę i będziemy grać jak Juve :hahaha:

A tak na serio to mecz mi się podobał, mimo że był nudny. Gra z trudnym rywalem na wyjeździe, zmęczenie meczem z Chelsea a mimo to zwycięstwo. Skuteczność też zaiste kosmiczna, dawno nie widziałem żeby z tak małej ilości sytacji strzelili 2 gole.
Sytuacja Eto'o bardzo mnie zdziwiła, bo oglądałem bez włączonego głosu i totalnie nie wiedziałem co chodzi :głupek:

Zadrżało mi serce gdy Marquez leżał na murawie (oczami wyobraźni widziałem już Oleguera na środku obrony w meczu z Chelsea :mdleje: ), ale na szczęście nic się nie stało.

mroo 

Piwa: 741/720
Wysłany: 2006-02-27, 13:46  

no statystyki nie klamia, edmilson naprawde po raz kolejny zagral b dobry mecz

ronaldinho mam wrazenie ze momentami zbyt czesto decyducje sie na indywidualne akcje

wybicie pilki reka to byla kapitalna decyzja w sumie, jkaby karny byl przestrzelony to moze by dowiezli to zero zero do konca :D

ale nie rozumiem protestow po tym incydencie :P

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi